Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28221

Idiótaság netovábbja, hogy a török State Police gázpisztolyt mostantól Ekol PA-63 néven hozzák az országba, Keserű Művek a forgalmazó. Hányan fogják majd azt hinni, hogy egy élesből átalakított PA-63 van a birtokukban és nem egy török spiáter "csoda" ...

Előzmény: IceHorse (28216)
Donci62 Creative Commons License 2013.11.18 -1 0 28220

"  Az egy más kérdés, hogy a hírdetés feladója, a beérkező ajánlatok tevőivel, majd amolyan finom licitáltatásba fog átmenni privátban. Ez megszokott már, csak kevesen tudják, ismerik, ezt a felállást. "

 

Ez a való világ!

Előzmény: laci bácsi (28218)
laci bácsi Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28218

Nem hiszem hogy komoly problémája lehet, max. ez így egy giccsparádé ami olcsón és gyorsan eredeti állapotra visszaalakítható. Kártyája megvan, úgyhogy itt a lehetőség legalább egy szemlére.

Megmosolyogtató inkább a primitívség, az a szöveg... :)

Majdnem teljes doboz lőszer, ami önmagában megér vagy 10.000 Ft-ot...

 

Előzmény: Donci62 (28217)
Donci62 Creative Commons License 2013.11.18 -1 0 28217

Ennyit, még selejtesen (javítható hibával) is megér.

Nincs ezen mit mosolyogni.:-)

Az egy más kérdés, hogy a hírdetés feladója, a beérkező ajánlatok tevőivel, majd amolyan finom licitáltatásba fog átmenni privátban. Ez megszokott már, csak kevesen tudják, ismerik, ezt a felállást.

Ilyenkor vagyunk mi, régi fórumozók getzik, ilyenkor vagyunk mi tévedésben, ilenkor ugatunk bele, semmi jogunk alapon, stb., és ilyenkor dramatizáljuk túl a dolgot, amikor ilyenre felhívjuk a figyelmet

Ezért fontos ismert, elismert fórumokról, topikokból vásárolni.

Előzmény: IceHorse (28216)
IceHorse Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28216

most találtam az apródon "eladó pa-63 olcsón" ezt azért megmosolyogtam ;D

http://aprod.hu/hirdetes/keseru-pa63-gazpisztoly-olcson-ID1Cohz.html#38c21cdde4

N.B.K. Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28215

Üdv mindenkinek!

 

Eladó FÉG P9R/P9RC-re való müanyag markolt panel 1 pár.

Használt(karcos) de törés és repedés mentes. 

 

Ár: 2500ft célbajuttatásal együtt!

 

Érdeklődni: sandor.mate.ss@freemail.hu

Vagy 06-20/450-70-94

 

Üdv. 

Donci62 Creative Commons License 2013.11.18 -1 0 28214

"  unokatestvérem, aki a legjobb barátom és kollégám is egyben  "

 

Nemááá, mindjárt elsírom magam.:-DDD

Amúgy a többivel kb. egyetértek.

Előzmény: Szegál Pityu (28213)
Szegál Pityu Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28213

Én kb. 1,5-2 évvel ezelőtt letojtam a GP-ket, a kötelező hordott gázos és otthonvédelmi gumis revolveren kívül.

A légpuskákat, légpisztolyokat kedveltem, de a "lökött" unokatestvérem, aki a legjobb barátom és kollégám is egyben, addig addig mutogatta a gyűjteményét, amit sajnos akkoriban volt kénytelen felszámolni, míg engem is megfertőzött, főleg később, amikor újra tudott rá szánni valamennyit, hogy egy egy újabb darabot beszerezzen.

Azóta együtt keressük a mikor melyikünk ínyére és lehetőségeinek megfelelő beszerzési lehetőségeket.

Én még csak most kezdek ráérezni arra, hogy mi is az, amikor a GP-ből elkezd valaki valamit gyűjtögetni.

A légfegyvereknél sokkal könnyebb kiválasztani egy csoportot, amire érdemes fókuszálni.

A GP-knél viszont annyiféle besorolási lehetőség van gyűjtői szempontból, hogy egyszerűen nem lehet választani.:-))

Már akkor is figyelmembe ajánlotta a Te eltökéltségedet, kiválasztott gyűjtői csoportodat, amikor még csak mosolyogtam az egészen.

Előzmény: Szegál Pityu (28212)
Szegál Pityu Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28212

" Viszont önvédekezésre (már ha arra kell - magántulajdonú külterületen) tökéletes alternatíva lehet - köszönhetően a nagy tárkapacításnak és a relatíve megbízható működésnek. És ha nem is tökéletesen, még attól hordható ez a műszer. :)  "

 

Te megint más szemszögből, főleg gyűjtői szemszögből, ahol a lényeg, hogy minél tökéletesebb állapotban, minél kevésbé észlelhető legyen az átalakítás, stb. nézed a dolgokat, így érthető, hogy ez az érved, "nagyon gyengére" sikeredett.:-)

 

Erre sokkal alkalmasabb egy Zoraki 914A és még a + 25-ös tárral is csak kb. harmada az ára, ráadásul tényleg jól rejthető.

 A többi szempont ízlés és értékrend kérdése, de az tény, hogy az új ár közelében csak olyan fogja megvenni, aki nagyon nem tudja megoldani az üzletből való beszerzést.

Gyűjtőként, Te is szívesebben veszel olyan fegyvert, ami még "érintetlen", új és teljes garanciával rendelkezik, főleg, ha éppen kapható üzletben és nem nagyon van árkülönbség.

Aztán, a beszerzési ártól már nálad is teljesen függetlenné válik az értéke, mint sok megszállott fegyverbuzzancsnál.:-)

Utóbbi jelző nem rosszindulattal, inkább elismerésből íródott.:-)

Előzmény: Eyeball (28206)
W_B Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28211

Köszönöm ! :)

 

Asus, Neked is köszi. kb. ennyit tudtam én is, de hogy van-e gyűjteményi értékben a különbség a kétféle átalakítás között, azt nem tudom.

Van ?

Előzmény: Eyeball (28209)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28210

Urak, az alábbi gázfegyver még eladó:

 

FÉG GRP9. Alu tokos, stiftes csőrögzítés. Állapota kifogástalan, működése rendben. MKH kártya 2022-ig érvényes. Két gyári tárat adok hozzá, ill. 10 db patront vegyesen. Teljes gyári dokumentáció. Ára: 50 ezer Ft. Beszámítás lehetséges: Alfa 020 (kizárólag acéldobos), esetleg HW37. Feltétel a makulátlan állapot és az érvényes MKH kártya megléte.

 

 

 

Mailem publikus. Köszönöm.

Eyeball Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28209

- Privátban megírom neked. :)

 

Üdv.

Előzmény: W_B (28207)
asus43 Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28208

Kétféle átalakitás létezik, GRAND POWER,és a SMALL ARMS,az egyik Szlovák a másik Cseh,volt minkettöm különbség nincs,uj Csehszlovák elfekvö készletböl átalakitott mindkettö,a Keserü hirdeti az APRÓDON 75EFT-ért,79900ft utánvéttel,válság van ennyiért sem ugrálnak érte .

Előzmény: W_B (28207)
W_B Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28207

"- Ne felejsd el, hogy én elsősorban a gyűjteményi skorpiókról írtam. Mert bizony a gázriasztósított skorpiók között is van különbség. :)"

 

Ezt leírhatnád bővebben; itt zömmel csak a Keserű által forgalmazott, Grand Power-féle átalakítást ismerjük.

Előzmény: Eyeball (28206)
Eyeball Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28206

- Ne felejsd el, hogy én elsősorban a gyűjteményi skorpiókról írtam. Mert bizony a gázriasztósított skorpiók között is van különbség. :)

 

"Nem annyiét ér, amennyiért Te eladnád / nem adnád el, hanem amennyiért megvennék."

 

- Én a sajátomat eszem ágában sincs eladni, csak jeleztem, hogy ha eladnám - mennyiért szabadulnék meg tőle.

 

"Ez megint irreleváns. Hordanád önvédelemre a Skorpiót ?"

 

- Nem, és nem is fogok. Viszont önvédekezésre (már ha arra kell - magántulajdonú külterületen) tökéletes alternatíva lehet - köszönhetően a nagy tárkapacításnak és a relatíve megbízható működésnek. És ha nem is tökéletesen, még attól hordható ez a műszer. :)

 

"Az AMD meg lehet, hogy többet ér annak, aki volt katona, és számára nosztalgikus."

 

- Ezt elfogadom, viszont láttál már gázriasztósított AMD-t? Vagy AK-47-et? Gyűjteményi szempontból nézve is ég és föld különbség van egy gázriasztósított skorpió és egy hazai átalakítású AK között. :))

 

"A tény az, hogy egy használt (és jelenleg boltban kapható!) cucc reális ára a bolti ár mínusz 20%."

 

- Ezzel csak akkor értek egyet, ha az a bizonyos termék bizonyítottan (ugyanolyan minőségben) is kapható!

 

Üdv.

W_B Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28205

"viszont az enyémet én sem adnám 120 e. alatt!"

 

És ? :) Nem annyiét ér, amennyiért Te eladnád / nem adnád el, hanem amennyiért megvennék.

 

Ha most 75e-ért kapható, boltban, számlával, garival, újonnan, akkor bolti ár mínusz 20% a reális eladási ára.

 

"Inkább pont az AMD-65, ill. AK-47-es átalakított verzióiért nem adnék 50-60 e. Ft-nál többet! A skorpió nem csak hogy auto üzemmódban tud kerepelni, hanem még viszonylag nagy biztonsággal működik gázpatronokkal is."

 

Ez megint irreleváns. Hordanád önvédelemre a Skorpiót ?

Az AMD meg lehet, hogy többet ér annak, aki volt katona, és számára nosztalgikus.

 

Ezekről az ízlésbeli dolgokról nem érdemes vitatkozni. :-)

 

A tény az, hogy egy használt (és jelenleg boltban kapható!) cucc reális ára a bolti ár mínusz 20%.

Előzmény: Eyeball (28204)
Eyeball Creative Commons License 2013.11.18 0 0 28204

- Hm... azért ezzel egy kicsit vitatkoznék. Ha olyan vidéki embernek kell, aki nem tud (mert éppen nincs ideje, stb.) felmenni ezért Pestre - hogy megvegye az akciós skorpiót, akkor bizony ezért az árért jó vételnek tűnhet. Ha kiszámoljuk, hogy egy pesti utat (oda-vissza) nem úszol meg 5-6 e. Ft-ból + a vonaljegyek + kaja + stb. áron, akkor már mindjárt nem tűnik olyan soknak ez a felkínált ár. Megnéztem közben a belinkelt ajánlatokat, és bizony bármennyire is furának tűnhet - de ezek közül a Grand Power-féle skorpió tűnik a legjobb vételnek gyűjtemény/érték szempontjából. Árát tekintve egy kicsit sokallom érte a 130 e. Ft-ot, de viszont az enyémet én sem adnám 120 e. alatt!

 

- 68 e. Ft-ért meg idióta az, aki eladja a gyűjteményi skorpióját. Inkább pont az AMD-65, ill. AK-47-es átalakított verzióiért nem adnék 50-60 e. Ft-nál többet! A skorpió nem csak hogy auto üzemmódban tud kerepelni, hanem még viszonylag nagy biztonsággal működik gázpatronokkal is.

 

Üdv.

Előzmény: IceHorse (28203)
IceHorse Creative Commons License 2013.11.17 0 0 28203

Bár nem bolt, de apród vatera a gázriasztók szent helye itt nonstop az év mind a 12 hónapjában kapható 

http://gyujtemeny.vatera.hu/militaria/gaz_riaszto_fegyverek/vz_61_skorpio_gaz_riaszto_9mm_pak_automata_1829649347.html

http://gyujtemeny.vatera.hu/militaria/gaz_riaszto_fegyverek/gazpisztoly_skorpio_gaz_riaszto_pisztoly_1825485821.html - ez a darab pl már minimum 3-4 hónapja megy eredeti vz-61 tártáskával 3 tárral, eredeti fa markolattal mégse kell senkinek

http://aprod.hu/gyujtemeny/?q=vz-61

ezeket a skorpókat így ezzel az alap tárral és a gyári műanyag markolattal kb 68.000-ért szokták venni, és valjuk be kb annyit is ér a jelenlegi helyzetében, ( ilyet álltalában komolyabb gyűjtők vesznek de 86.000-ért már kap gorkij amd-65 vagy ritkán ak-47, vagy ha már full autonál vagyunk akkor vz-58, pz-63-at, ritkább FÉG pisztolyokat stb ) ezt úgyszintén ne vedd beszólásnak de ezen a fórumon mindenki tudja mi mennyit ér 

Előzmény: bkullancs (28202)
bkullancs Creative Commons License 2013.11.17 0 0 28202

Nem vettem beszólásnak, de mutassatok már egy boltot ahol most kapható...

Én is ott vettem volna ha lett volna.

Egyébként nem minden áron eladó.

Előzmény: laci bácsi (28200)
laci bácsi Creative Commons License 2013.11.17 0 0 28200

Kár hogy beszólásnak vetted, de a kollega nem beszélt mellé.

Persze, tovább lehet lapozni, csak ha valami olcsóbb a boltban, akkor nem érdemes várni a csodára.

Sőt, aki 100.000 Ft-ért vette, alig bírta eladni 70 körül.

A mai gazdasági világválsággal terhelt életben nehéz csak kicsit bukni egy ilyen játékszer eladásánál. Sajnos ez van...

Olyan ez mint anno a telek, kétszer örült az ember: először amikor megvette, másodszor amikor eladta...

Előzmény: bkullancs (28198)
CSATÓ'" Creative Commons License 2013.11.17 0 0 28199

Rosszak vagytok!

Előzmény: laci bácsi (28192)
bkullancs Creative Commons License 2013.11.17 0 0 28198

Köszönöm a tájékoztatást, de tudtommal jelenleg nem kapható sehol, én ennyiért vettem, ha valakinek szemet szúr tovább kell lapozni.

Előzmény: asus43 (28197)
asus43 Creative Commons License 2013.11.17 0 0 28197

Az eredeti árához és minöségéhez mélyen alulárazott,viszont a Keserü müvek idióta árpolitikájának köszönhetöen most akciósan elöbb 79900ft-ért most pedig már csak 75000ft-ér árulják.

Előzmény: bkullancs (28196)
bkullancs Creative Commons License 2013.11.17 0 0 28196

Eladó ÚJ Skorpió gáz-riasztó géppisztoly, MKH-val, két tárral dobozában.

Érdeklődni emailben, a nevemre kattintva látható.

ESETLEG beszámítás-csere szóbajöhet élesből átalakított gáz-riasztóra, stb-re.

Ára 82e

Zoliwalther Creative Commons License 2013.11.17 0 0 28195

laci bácsi Creative Commons License 2013.11.16 0 0 28192

Szerintem ez úgy van, hogy az eredeti az ami gyárban készül (mindegy milyen országban) és a hamis, az csak sufniban, műhelyben vagy fufniműhelyben kerülhet előállításra. :)

Előzmény: Donci62 (28191)
Donci62 Creative Commons License 2013.11.16 -1 0 28191

De azt még nem sikerült tisztázni, hogy eredeti akárhonnan származó, vagy eredeti kínai, vagy kínai másolat, mert azért az sem mindegy ám!:-DDDD

Előzmény: laci bácsi (28190)
laci bácsi Creative Commons License 2013.11.16 0 0 28190

Nyilvánvaló, az eredeti az nem lehet hamis. :)

Előzmény: watson75 (28189)
watson75 Creative Commons License 2013.11.16 0 0 28189

Az 'eredeti tok" kifejezés mit takar? Fobus?

Előzmény: Zoliwalther (28185)
bulrot Creative Commons License 2013.11.16 0 0 28188

Eladásra kinálom az alábbi gázriaztópisztolyokat.

TAURUS M80 élesfegyverből átalakított, gázriasztó pisztoly! Steiner féle átalakitás.Az MKH 2020-ig érvényes.

Az eredeti markolat is jár hozzá.

Az ára 75.000ft.

TAURUS M85 gyárilag kakas nélküli rozsdamentes éles konverziót.Az átalakitást a Steiner végezte 2012-ben.MKH 2022-ig érvényes rendkivül szép gyüjteményi darab.

Ára 135.000ft.

HW94 érvényes MKH-val,gyüjteményi állapotban.

Ára 26.000ft.

Uncle Mikes K-frame combat gumi markolat ami eggyezik a HW37,HW88,ERMA EGR66, X, SW M36, M60.

Ára 4500ft/db

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!