Keresés

Részletes keresés

nasszer2 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 5175

Ennyire bebaszcsizni',kemény......Én ezt nem tudom megérteni,én a virágládákba kapaszkodtam elhanyagolható sikerrel 10 éve.De akkor másnap pici pont voltam az ajtó alatt közlekedés,nem pedig még nekem van nagyobb pofám.csodálom,hogy még nem verték pofán a kuvaszt........

Előzmény: onoff007 (5173)
CérnaSzáll Creative Commons License 2014.06.27 0 0 5174

Marci ezzel a fazonírozott hajával kicsit Conchitás.

onoff007 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 5173

na ez durva volt, először nevetem rajta hogy, hogy lehet valaki ekkora idióta, hogy jut ideáig egy ember, az életben eltudom ezt képzelni de sorozatban látni ezt hogy ..arral összekeni az egész fürdőszobát. elég gyorsan ellehet kapni bacikat, ugye ott van a fogkefe törölközők, stb.

ezzel mégis mi volt a nevelési szándék?

mert a drog alkesz dolgok még értem, na de ez?...

 

Előzmény: Magdi60 (5169)
gombóc63 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 5172

Tényleg furán megy Regi, de hátulról nekem Barbi a negatív favoritom....szörnyűek a lábai. Mondjuk Anikóé se volt kutya:-)

Előzmény: onoff007 (5164)
gombóc63 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 5171

Kikérem magamnak az unokáim ( 3 és 1,5 éves) nevében:-)))))) sose kentek össze semmit kakival. Lali a leggázabb karakter:-( minden szempontból. Nagyon sokszor valótlan a szereplők viselkedése, az élethelyzetek stb de őt rettentően eltúlozták.

Előzmény: Magdi60 (5169)
nasszer2 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 5170

Teljesen elmeroggyant.Bemegy a pankrátorok közé,és arra se képes, hogy végig halgassa őket.Én már vártam a rendes pofánvágást............

 

De focizni tud állítólag mert a kokuszban benne volt Vandával,az ellenfél meg VVzsófika meg VVaurélió volt..Ez utóbbi persze nem tanált oda, mert Budaörs helyett Bp-re ment ugyanarra a cimre. mondjuk én a focit se szeretem.

 

ja persze nem a gyári nevükön emlegették őket,meg nem is úgy mutatkoztak be.

Ezt minek?

 

Biró lajos vagyok,nem ám kamarás norbert..Aurélió látszólag azt se tudta melyik hétfőn van pünkösd kedd,nemhogy ezeket ismerte volna.

Előzmény: Magdi60 (5169)
Magdi60 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 5169

Ezt a Lali gyereket meddig tűrik még? Ez a kakis fürdőszobás dolog..., egyéves kisgyerekek szoktak mindent összekenni kakival, ha egyedül hagyják őket, ő meg már egyszer a zakóját is, és a lányokkal tisztíttatta ki, most meg az egész fürdőszoba olyan lett. Emellett nagyképű, beképzelt, másokat lenéző modora van, agyilag mint egy kisgyerek.

nasszer2 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 5168

Köszönjük az információt.

Előzmény: Törölt nick (5167)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.27 0 0 5167
Ádám a gumikacsás szerintemes ember volt, tegnap volt fent az indexen.
vitatárs Creative Commons License 2014.06.26 0 0 5166

Marci megint átment ősemberbe!

vitatárs Creative Commons License 2014.06.26 0 0 5165

Az is más lett volna,  ha meglepetésként vesz valamit,  ami belefér, de így,  hogy engedi, hogy a nő válasszon,  de a végén csak nem azt veszi,  az nagyon gáz. Vagy meg kellett volna mondania,  hogy x Ft a keret rá! Meg kell nézni az árcédulát, az eladót is meg lehet kérni, hogy milyen árkategóriában mutasson. 

 

Az étterembe eljátszotta kvázi uezt, láthatta az étlapon, hogy milyen az árfekvés. Lehetett volna saccolni,  és akkor nem ég be. Vagy létezik hitelkártya, lehet avval is fizetni. (Ha nincs, szerezzen be!)

 

Kezd nagyon ciki lenni a sértett férfiúi allürjei miatt.

Előzmény: nasszer2 (5137)
onoff007 Creative Commons License 2014.06.26 0 0 5164

joe titkos kis pihenője tetszik, semmi sem úgy megy ahogy kellene :D de barbinak mégis mennyi szabija van? :P az meg hogy anyuja betoppan... passz.

regi ahogy jár, valami botrány hátulról rossz nézni, vanda meg csak úgy bezárja a boltot és lelép ilyen hol van?

 

onoff007 Creative Commons License 2014.06.22 0 0 5163

nem tudom észre vettétek-e de Barbi (magához képest) picit hízott, korábban tényleg nagyon vékony volt, most viszont lett fenék, comb.., emberibb kinézette van.

Zsanika89 Creative Commons License 2014.06.22 0 0 5162
Aniko Marci faszsaga szerintem mar nem sok embert erdekel,halalra van ez a kapcsolat itelve!
Joe meg talalhatott volna ertelmesebb nöszemelyt is,mint ezt a pinkladyt...
Előzmény: Vitéz Hárshegyi Félix (5161)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2014.06.21 0 0 5161

Ebbe a sorozatba ahányszor belelátok véletlenül, akkor biztos, hogy Anikó és Fasz Marci, vagy Joe és Barbi épp örökre szakítanak, de legközelebb már biztos, hogy megint együtt vannak. Vagy valamelyik Fasz Marci épp könyörög a nőjének. (Ilyen tekintetben Joe is egy Fasz Marci. Egyik nagyobb, mint a másik.)

 

De nekem épp így jó tulajdonképpen (noha még ilyen rövid impulzusokban is zavaró a hülyeség), hiszen ha lenne egy jó sorozat ebben a műsorsávban, akkor lennék gondban. Minden nap nézni kellene. Netán még rá is kattannék. Amire megvolt az esély, mert kezdetben Anikó miatt nézni akartam.

 

Csak e rágógumitörténet írói később mindent elkövettek, nehogy nézhető legyen ez a szar.

nasszer2 Creative Commons License 2014.06.21 0 0 5160

Kristóf fater a tegnapi magánnyomozókban. átigazolt a trévékettőhöz.:))

gombóc63 Creative Commons License 2014.06.21 0 0 5159

Ez a legnagyobb baj a forgatókönyvvel...egy ilyen szitu után ami Ani és Marci között most történt miért kell ágyba bújtatni őket? Nem csak közös térben, de nyitott ajtó mellett is. És a Joe-Barbi sztori is...igaza van Ildikónak, épp százegyedszer békülnek ki. Unalmas mindkét vonal:-(

Előzmény: onoff007 (5157)
nasszer2 Creative Commons License 2014.06.21 0 0 5158

Ez a zsuzsi ritka vonzó ,majdnem lehánytam a monitort. az ilyenelnek komolyan egy pár fájl meg van sérülve agyban...

Előzmény: onoff007 (5157)
onoff007 Creative Commons License 2014.06.20 0 0 5157

na ez megint mi volt hogy a hajón a közös térben/nappaliban csinálták... vicc

arról meg nem is beszélek hogy anikónak ugye egy petákja sincs elvileg, de a repjegyet megtudta venni?. egyébként megint kibékülnek? deunommár.

a joe-barbi gyerek, meg mikor születik meg? nem hiszem hogy 9 hónapig valóban elhúzzák a dolgot, vagy lesz egy időbeli ugrás a sztoriban? és visszatérnek 1-2 év múlva, akkor már ott lesz a gyerek? máshogy nehezen tudom elképzelni.

GPS Creative Commons License 2014.06.20 0 0 5156

 

"Szerep szerint. valójában igazi színészeket megszégyenítően jól játszották szerintem"

 

Ezen én is csak ámulok néha.

.

Előzmény: nasszer2 (5155)
nasszer2 Creative Commons License 2014.06.20 0 0 5155

Azért a pöcs most igazán megérdemelt volna a Gabesz&Joe általi pofánvágást.........Szerep szerint. valójában igazi színészeket megszégyenítően jól játszották szerintem

 

De mostmár azt is tudjuk,hogy a Dunában van már táska, alma, valamint vörösbor is.

Előzmény: Zsanika89 (5154)
Zsanika89 Creative Commons License 2014.06.20 0 0 5154

Már írtam máskor is,hogy Marci tényleg egy pöcs, de kb.Anikó se különb egy szikrányit sem.... ha annyira okos nő meg minden, akkor nem szenved vele hónapokon keresztül,de a vége mindig az lett,hogy visszament hozzá....szóval olyan se veled se nélküled baromság ez... Idegesítő karakter mind 2, mehetnének nyaralni :)

onoff007 Creative Commons License 2014.06.19 0 0 5153

a marci anikó veszekedés tetszett, végre olyan ami (sajnos) más hétköznapi kapcsolatokban is megesik. nem csak ilyen kiabálás hanem tényleg a mozdulatok gesztusok, nagyon élethűre sikerült.

(most akkor anikó is lelép?) :O

de a reginának mindig mindenbe bele kell szólni, idegesít már tényleg.

gombóc63 Creative Commons License 2014.06.19 0 0 5152

Nos a tegnapi adásban elnézve Anikót....semmivel nem különb Marcinál!

Előzmény: GPS (5149)
onoff007 Creative Commons License 2014.06.19 0 0 5151

XD

Előzmény: nasszer2 (5150)
nasszer2 Creative Commons License 2014.06.19 0 0 5150

Annak a mondatnak,hogy "sietnem kell melózni,már így is késésben vagyok " vajon melyik részét nem érti Anikó?

GPS Creative Commons License 2014.06.18 0 0 5149

 

Hááát, ízlés dolga.

 

Állítom, hogy egy normális megbízható pali mellett az égvilágon semmi gond nem lett volna azzal a vállalkozással - sőt.

 

Talán nem kellene mattrészegre berúgni, nem kellene megdugni az első ránkhajoló éretlen pinukát, talán nem kellene művészi hisztéria-tempóban viszonyulni a melóhoz - és akkor talán a másik is normálisan végezhetné a dolgát.

 

Marci egy gyenge jellemű, megbízhatatlan pöcs - aki önjelölt művész is ráadásul, mert nem több egy jókezű reklámgrafikusnál - ami nem lenne baj, ha a helyén tudná kezelni a dolgot.

 

Tipikusan az a fajta pali, aki képes a legrosszabbat is kihozni egy nőből - így látom én, legalábbis.

.

Előzmény: nasszer2 (5147)
gombóc63 Creative Commons License 2014.06.18 0 0 5148

Nagyon szépen leírtad mire is értettem a megjegyzésemet:-)

Előzmény: nasszer2 (5147)
nasszer2 Creative Commons License 2014.06.18 0 0 5147

Lehet,hogy fordítva vagyok bekötve,de Anikó is figyelhetett volna jobban az ajtó nyitva hagyásnál. A pöcs az utca közepén "parkol".Feltartja a forgalmat,de nem összefognának,és pl " vidd el a kocsit az útból,addig becsukom az ajtót"   nem.

 

Ehelyett elrohan,és még arra is van esze,hogy beugasson a joggal méltatlankodó ,feltartott autósnak. Vagy pl vitte volna el Ő a kisbuszt.Van jogsija,b-vel vezethetőek ezek. Volt kolleganőm aki simán vezetett ilyen kis tehert.

 

Az én véleményem,hogy nem (csak) a Marci a hibás, mintahogy be van állítva.

Én rohadtul nem sajnálom Anikót.

Előzmény: GPS (5146)
GPS Creative Commons License 2014.06.18 0 0 5146

 

"Anikó-Marci páros....egyik kutya másik eb."

 

Azért ha lenne 2 millám befektetni-való pénzem - nem sokat gondolkoznék azon, hogy melyikre bízzam a kettő közül.

 

De azt is csak úgy, hogy a másik 1 km-es körben meg sem közelítheti az általam finanszírozott vállalkozást.

.

Előzmény: gombóc63 (5145)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!