Keresés

Részletes keresés

v_peti Creative Commons License 2003.04.17 0 0 384
Egyszer ettem olyan sülthalat, aminek csirkehús íze volt...

Előzmény: Rigor (383)
Rigor Creative Commons License 2003.04.13 0 0 383
Hallisztből, és tartósszerekből:)- ezekkel etetik, így olcsó, sokáig eláll, viszont az "íze".....
Előzmény: slalom (382)
slalom Creative Commons License 2003.04.13 0 0 382
Zsupák !
Ha tudnád miből van a "friss csirke sohase ennél belőle.
Előzmény: ugrifules (378)
Zsupák Creative Commons License 2003.04.13 0 0 381
Az akciós újságról.:-)))

Egyébként április 19-ig non-stop, 20-21 zárva, 22-től reggel hattól újra nyitva.

Előzmény: Jókai út 27 (380)
Jókai út 27 Creative Commons License 2003.04.13 0 0 380
Tudod-e hol lehet a húsvéti nyitvatartást lenézni?
Előzmény: Zsupák (379)
Zsupák Creative Commons License 2003.04.13 0 0 379
Ja, még mindig ott nyomom.:-( Eléggé el lehet fásulni ebbe a melóba. Főleg így a vizsgaidőszak közeledtével fárasztó mindig kedvesnek lenni.

Persze azért mindig van 1-2 vásárló, aki "felderít" minket. A minap pl. visszahozott egy hapsi egy CD-t, hogy szeretné kicserélni, mivel túl morbidnak találja a szöveget.:-DD

Meg a múltkor mesélte a biztonsági őr, hogy a baromfipult előtt állt egy házaspár, és a friss, egész csirkéket nézték.Ott morfondíroztak, hogy vegyenek-e, mire a nő megszólal, hogy ne vegyenek, mert ki tudja miből van!
Tényleg szerintetek miből van a friss csirke?:)

Előzmény: verbena1 (366)
ugrifules Creative Commons License 2003.04.07 0 0 378
Az csak hamisítvány, mert nem kék-fehér csíkos :)
Előzmény: Rigor (377)
Rigor Creative Commons License 2003.04.07 0 0 377
Van olyan, BMV-nek híjják:) (gyk.: Busz, Metró, Villamos)
Előzmény: ugrifules (376)
ugrifules Creative Commons License 2003.04.07 0 0 376
Én meg mindig azon morfondírozok, mikor ilyeneket látok, hogy feltalálhatnák már a tesco gazdaságos BMW-t is :)
Előzmény: Rigor (375)
Rigor Creative Commons License 2003.04.07 0 0 375
Nekem az jut eszembe, hogy tesco gazdaságos fütyi, - hogy ugye a legkisebb is számít - TESCO:)
Előzmény: cyber.greg (374)
cyber.greg Creative Commons License 2003.04.07 0 0 374
Igen, de ez 10 másodpercenként ment végtelenítve.

Tybald:
a Fogarasiban volt Bocifagyi tegnap! :)

Előzmény: ugrifules (373)
ugrifules Creative Commons License 2003.04.07 0 0 373
A tescos daltól még nem megyek a falnak, viszont a baumaxxos "Bau, bau, bauuumaxx"-tól szívesen ütvefúrót ragadnék. Olyan, mintha folyamatosan ugatna valaki a hangszórókból.
Előzmény: cyber.greg (368)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.07 0 0 372
Aktuális eksön 10.-éig tart ugyebár, erre tegnap pólusban:
- Panírozott rák?
- Nem érkezett meg.
- Ahham, bocicsokis fagyi?
- Már elfogyott.

Bazzzzzzzzz!!!

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.07 0 0 371
Na, az engem is megőrjít.
Előzmény: cyber.greg (368)
Rigor Creative Commons License 2003.04.07 0 0 370
Méghogy pizza.... még egy melegszendvicsnek is sértés.
Előzmény: verbena1 (369)
verbena1 Creative Commons License 2003.04.07 0 0 369
Csak nem ugyanazt a kocsit toltuk ? Mert én is így jártam. A pizza elég jó volt , szerencsére én nem hallgattam Cilikét . :-))
Előzmény: cyber.greg (368)
cyber.greg Creative Commons License 2003.03.31 0 0 368
De nem csak ez volt idegesítő.
A tévésoron nem valamelyik tévéadó ment, hanem Cilike reklámjai végtelenített szalagon.
És mellette ettük a pizzát.
Ha eddig nem utáltam "A legkisebb is számít, Tesco" dalt, akkor most már biztosan.
cyber.greg Creative Commons License 2003.03.30 0 0 367
Ma olyan bevásárlókocsit fogtam ki, aminek a bal hátsó kereke isszonyú ferde lábon állt. Folyton jobbra kanyarodott az egész, a végére már bazi nehéz volt egyenesben tartani.

Huhh, soha többet ilyet. Legközelebb megnézem, milyen lábakon áll a kocsi!

verbena1 Creative Commons License 2003.03.25 0 0 366
És ott dolgozol még ?
Előzmény: Zsupák (358)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.06 0 0 365
Hát persze hogy találnék ennél jobb állást is, de másra nincs időm! (egyetemre járok)
Előzmény: Dragonfláj (354)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.02 0 0 364
Vannak olyan éjszakák, amik után az ágy cserére szorul ;)))
Előzmény: Herbie_ (363)
Herbie_ Creative Commons License 2003.01.02 0 0 363
Ma reggel 6:15-kor már távoztam is az egyetlen működő pénztártól, mások már fészkelődtek a helyükre de szerencsére az egyetlen hölgyike szabad volt. Ilyen gyorsan még életembe nem végeztem a teszkóba:) Vásárlók voltunk vagy 5-en, egy 50-es faszi a fiával(gondolom) ágyat vett reggel 6-kor. Jót vigyorogtam:))
Dragonfláj Creative Commons License 2003.01.01 0 0 362
Bocs Janibá', de nálunk ilyen nincs... de el bírom sajnos képzelni, hogy máshol előfordulhat. hallottam én is egysmást...De hát mutass egy olyan munkahelyet, ahol senki nem lop, csal! Amúgy Tesco-éknál nem nyúlhat bele senki az árképzésbe, szigorú feltételekhez van kötve, és központilag van beállítva. Boldog Új Évet!
Előzmény: janibácsi (361)
janibácsi Creative Commons License 2003.01.01 0 0 361
Dragonfláj!Sajnálom de lehet, hogy én rosszindulatú vagyok. És te arra nem tudnál gondolni, hogy egy pozicióban levő kolegád igy csinál magának és a beosztottainak is valami kp.-t??? Esetleg ha még a maradék áruk árképzéséhez is köze van azilletőnek vagy csak véletlenül sokszor tévednek ahogy azt ismerősökktől tudom, mert nem egyedi az esetem. Sajnos.
Előzmény: Dragonfláj (356)
Dragonfláj Creative Commons License 2002.12.31 0 0 360
Zsupák király vagy! :-) De asszem hiába küzdünk, a másik oldalt csak akkor érthetik meg, ha belülről látják azt! A tejszínhabos mókus állat lehetett! Na BUÉK mindenkinek, Vásárlóknak és Tesco-soknak egyaránt!!! Jövőre folyt.köv.! Találkozunk a reklamációknál!
Előzmény: Zsupák (358)
Zsupák Creative Commons License 2002.12.31 0 0 359
Ja, meg jó bulizást szilveszterre és kellemes Tesco virslievést éjfélkor! :-))) Remélem, túléltétek!:-))))
Zsupák Creative Commons License 2002.12.31 0 0 358
Van egy ismerősöm, aki tavaly nyáron adta be a jelentkezési papírját, és idén nyáron vették fel. Úgyhogy még semmi sincs veszve...:-))))
Én egyébként 1 hónapja dolgozom a Tesco-ba pénztárosként. Minden dolgozó a felvételkor részt kell, hogy vegyen egy tréningen.Jaj de jó, gondoltam, majd mindent jól elmondanak!!!:-)
Én, a kis naív,ugye...:-))) Nos:8-12-ig a Tesco történetével, piaci helyzetével, meg egykismarketingalapfokon-nal foglalkoztunk, 12-fél 1-ig volt az ebédszünet, ami alatt átvehettük a munkaruhát(=fél óra).A következő fél óra volt a gyakorlati tréning, ami abból állt, hogy odaraktak tök egyből egy pénztáros csaj mellé, aki azt mondta, hogy úgy tanulom meg, ha egyből csinálom.Erre közölte az éppen sorra kerülő nyugdíjas hölgyike, hogy hát ő sietne (=nem ér rá megvárni az én sz@rakodásomat).Jó kis első benyomás volt.
Egyébként ugyanúgy vannak tahó dolgozók, mint tahó vevők.Én igyekszem mindig kedves lenni, de a vevők ezt nem mindig veszik észre.Pl.: az újságot, könyvet, törékeny dolgot mindig kézbe adom, mégha ezáltal lassul is a dolog.Vett a hapsi pezsgőspohárkészletet, adom a kezébe, erre durván visszamorogja, hogy mit csináljon ő vele.
Vagy volt egy bácsi, aki nekem balhézott, hogy az én(!) tejszínhabomnak mér' csak februárig van szavatossága?Na,hát sorolhatnám még az ilyen sztorikat, én igyekszem poénosan felfogni, legalább van min otthon vidulni.
Na BUÉK mindenkinek, majd írok jövőre még pár dolgot, amihez most nincs má' erőm.:-)
Előzmény: Törölt nick (352)
v_peti Creative Commons License 2002.12.31 0 0 357
Biztos azért nem válaszoltak, mert túlképzett vagy! :)
Valószín?leg rájött valamelyik f?nök, hogy nem szerencsés, hogy neki alacsonyabb végzettsége van mint neked. :(

Előzmény: Törölt nick (352)
Dragonfláj Creative Commons License 2002.12.31 0 0 356
Janibácsi! Csak arra tudok gondolni, hogy az ottani Tecsósok valamit elk**tak az árképzésnél, pl. rossz címkét rakott vmi féleszű az s500 elé, vagy levitték majd felvitték az árát, de egy tuti: az s500-at nem adják oda 29-ért. Szerintem erre jöttek rá ők is, ezért nem akaródzott odaadniuk Neked. (ha a két gép egyforma áron volt, ott vmi turpisság van!!) Na mind1.
Előzmény: janibácsi (355)
janibácsi Creative Commons License 2002.12.30 0 0 355
jamesh=janibácsi

v-petinek: Én csak az eladó felvilágosítása alapján kerestem a panaszkönyvet az információs pultnál, ahol esetemben jókora tömeg lévén meghátráltam.

Kedves Dragonfláj. Néhány évig dolgoztam kereskedelemben, valamennyire ismerem a trükközési lehetőségek egy részét is és én sem kedveltem a fölösleges kekeckedést a vevők részéről meg panaszkönyvezést. Nem részletezem a teóriámat mert aki bent van sejti mekkora biznisz lehet ez több áruval esetleg éveken keresztül. Csak bosszant !!!!
Nyomtató árát a polcok közt árellenőrzést végző idősebb hölgytől megkérdeztem mielőtt a pulthoz mentem, ez a hölgy a nyomtató aljáról vette a vonalkódot és hasonlította az árcédulával. Másrészt az S300 - és az S500-as kb. fél méterre voltak egymástól a polcon egyforma áron . Tehát a típus meg készülék tuti. Harmadrészt a zsebemben volt egy kisebb szám.tech. cégtől árjegyzék melyen Canon S500 nettó 42200Ft, és előző 1hétben kb. 6-8 árjegyzéket töltöttem le a net-ről is mindenféle ismertetőkkel meg tesztekkel együtt mert nyomtatót akartam venni. (Már van Másik) Azt hiszem tudtam mit akarok venni és milyen áron, ez remek vételnek tűnt!!??? Az utolsó darabokkal kapcsolatban az a véleményem, hogy valamilyen szinten meglehet állapítani a minőségét már az üzletben ha az alkalmazottakban is megvan ehhez a megfelelő affinitás , ha problémás a holmi, marad.

psmith-nek: Tudom máshol is vannak rossz fiúk. Regensburgi Media-Markt-ban vettem egy kártyás telefont amiről a 25maki 1hét alatt magától fölszívódott. De idehaza májustól több negatív dolgot tapasztaltam mint a németeknél két év alatt ha vásárolni mentem.

Előzmény: v_peti (344)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!