Keresés

Részletes keresés

nasszer2 Creative Commons License 2014.07.06 0 0 5235

kicsit kristófosra vettem,nem bántásiból:))))))

 

 

Szerintem:))))

Előzmény: Mackóbogár (5234)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.07.06 0 0 5234

valószínűleg a szememmel van gond :-)  egy ideig csak bámultam, miért ismerős annyira, aztán rájöttem....de nem voltam biztos, ezért kérdzetem...  visszafelé meg nem olvastam a fórumot. Úgy látom nagy hiba volt.

Előzmény: nasszer2 (5232)
nasszer2 Creative Commons License 2014.07.06 0 0 5233

mindenesetre 10 év elég szarul hatott rá.......

Előzmény: nasszer2 (5232)
nasszer2 Creative Commons License 2014.07.06 0 0 5232

Valami gond van a monitoroddal? Az elején mindenki tudta,hogy igen Ádám a csirkés csávó.de ha ez nem elég akkor pár oldallal lejjebb valaki ráébredt,hogy van inter&net és belinkelt egy videót,ezzel az új információval sokkolva a fórum népét.Ezúton is köszönjük.

Előzmény: Mackóbogár (5230)
Alpári Gnác Creative Commons License 2014.07.06 0 0 5231

Nem az a fő baj a karakterekkel, hogy teljesen szürreálisak, az egy ilyen sorozatban alapkövetelmény, legfeljebb a falnak megyek tőlük.

 

De Lali azt az idegesítő karaktert konzekvensen hozza. Mindenben szív, de mindenben a jót látja, kétségbeesetten kapálózik, hogy kitörjön és végre levarrjon egy nőt.

Kristóf az übergeci és ő sem szokott kiesni a szerepéből. Ha néha normális, már a következő részre megint oltári faszparaszttá vedlik vissza.

Sorolhatnám a többit, azok is kurva szar karakterek, de nincsenek bennük karatkeridegen bakugrások.

 

De Dzsó legalább 15 évvel idősebb az összes többinél.

Volt már családja, vállalkozása, egzisztenciája, az ilyen karakter már inkább nyugalomra vágyik.

Akkor vajon mi fűzi ellenállhatatlan szerelemmel egy teljesen debil csajhoz, akit simán Hanna anyjának néztek korábban és kinézete alapján nyugodtan lehetne is az?

És mit kap tőle azon kívül, hogy a legdurvább terrort alkalmazza Dzsóval szemben?

Meg hogy állandóan hozza a petúnia szellemi szintjén lévő anyját.

 

A csaj egy mágikus világban él, ahol nem számítanak a természeti törvények, ő már 3 órával az aktus után egy 6 hónapos terhes tüneteit produkálja és bele se merek gondolni, mi lenne, ha tényleg megszületne a kis Barbi, nyilván rögtön rózsaszínben.

 

Úgyhogy Dzsó nem csak egy normális karakterhez képest viselkedik érthetetlenül, de a saját régi karakteréhez képest is.

Előzmény: Mackóbogár (5230)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5230

Ja-ja...nyitnia kéne egy TV2-s topikot, mert nagyjából a felsorol nevek ott futó "sztárok". Visszatérve az ÉNB-re, talán egy-két normális ember van, Gabriel, meg talán Bálint. Egyébként Ádám tényleg a "csirkés csávó", aki anno az RTL-en nyomult egy gumicsirkével ?

Előzmény: nasszer2 (5229)
nasszer2 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5229

Kijaz a Zsülike?   Ebben a fórumban senkit nem is érdekel,mint ahogy Szemöldök Tünde se.....benézted a házszámot.

Előzmény: cudarka333 (5228)
cudarka333 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5228

Kiszel Tündét nagyon kommersz szidni, ezért azt nem írom, hogy Zsülike legjobb barátnőjével Donatellával fog elveszni és Tünci saját testét próbálja felajánlani a "gyerekrablóknak" a csemetéjéért cserébe.

Előzmény: cudarka333 (5227)
cudarka333 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5227

Akkor Zsülike lesz a szerencsétlen kislány, aki eltévedt a szüleitől a plázába és valamelyik agytröszt hazahozza, mert nem hagyhat ott egy gyereket éjszakára. F. Ádám meg azt fogja hinni, hogy elrabolták és ebből jó nagy csetepaté kerekedik, amit legalább 5-6 részig lehet húzni.

Előzmény: GPS (5226)
GPS Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5226

 

Azért az arcátlanság, hogy Fásy Ádámot kihagytad - az elmaradhatatlan Zsülikével az oldalán.

.

Előzmény: cudarka333 (5225)
cudarka333 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5225

De lesznek benne sztárvendégek, úgy mint Bódi Guszti és kis családja, Zámbó Árpy valamit VV Pszichopata Vera és VV Christofel. Z. Árpy önmagát fogja alakítani, egy sármos énekest, aki szép sorban elcsábítja az albérlet női lakóit.

Előzmény: bábuvagy (5224)
bábuvagy Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5224

:-)) írd meg!

Előzmény: cudarka333 (5223)
cudarka333 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5223

Ilyen hülyeséget én is írok két perc alatt. Az alapötlet meg is van. A gátlásos kockát nagyon sokat bántják az osztálytársai általánosban. Aztán később programozóként milliomos lesz és bosszút áll. Felajánlja az őt szívató ex osztálytársaknak, hogy kifizetni a devizahitelüket, ha egy évet el tudnak egymással tölteni egy albérletbe. Ez megmagyarázná, hogy ennyi antiszociális seggfej hogy kerül egy fedél alá és hogyha annyira idegesítik egymást, akkor miért nem költöznek szét.

Előzmény: nasszer2 (5217)
cudarka333 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5222

Na, szerintem ők viccesek, nem Lali.

Előzmény: cudarka333 (5221)
cudarka333 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5221

Szerintem Barbi tényleg mókás a banya, gyerekét felnőni nem engedő anyjával és papucs Joéval együtt.

Előzmény: GPS (5218)
cudarka333 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5220

Német licence??????????? Ezek szerint még a szart is venniük kell.

Előzmény: nasszer2 (5217)
cudarka333 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5219

Nem sértődtem be, volt egy erős sejtésem, hogy csak poén. 

 

Igazából nekem nem az szúr szemet, hogy mindenki volt már mindenkivel, ezen még túllépek, de hogy mindenki volt már szerelmes mindenkibe............

Előzmény: nasszer2 (5215)
GPS Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5218

 

 

"Nekem Barbi szimpi. Ez az én egyéni világképem, amin lehet vitatkozni,..."

 

Hát fura egy ízlésed lehet, ha ez a karakter neked szimpatikus.

 

Ugyanis fel nem tudom fogni, hogy mi lehet szimpatikus egy olyan felnőtt nőben, akinek az értelmi színvonala kb. egy 11...13 éves kislány szintjén mozog

De abból sem az értelmesebb fajtából.

 

Ezért cserébe viszont végtelenül erőszakos, sértődős, önző és indulatos.

 

Tiszta szimpátia-bomba - mit ne mondjak?

.

Előzmény: cudarka333 (5214)
nasszer2 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5217

"Egyébként a sorozat írói ugyanazokat a köröket futják"

 

 

Mivel ez egy német lincenszmüsor,attól nem nagyon térhetnek el csak kicsit, mint a trolibusz az áramszedőjével ide-oda:))))))Kölönben nem megyen....

Előzmény: cudarka333 (5214)
nasszer2 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5216

Volt nemrég egy táblázat hogy ki-kivel feküdt össze.Szerintem mostmár nem férne ki a monitoron.:)))

Előzmény: cudarka333 (5214)
nasszer2 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5215

csak egy hülye poén akart lenni.nem besértődni:))))))

Előzmény: cudarka333 (5214)
cudarka333 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5214

Cseh2 nálunk nem fogható, úgyhogy nem tudom nézni. Nekem Barbi szimpi. Ez az én egyéni világképem, amin lehet vitatkozni, de ízlésről meg szimpátiáról nem érdemes.

Amikor Rita volt a főgonosz,akkor még csak hébe-hóba néztem, annyit tudok, hogy rejtett kamera előtt kettyintett Zsófi apjával, mert be akart tenni Zsófinak. Ami ugye tényleg nem szép dolog, de nem érzem azt -azok alapján amennyit láttam - hogy ő annyival szarabb lenne a többinél. 

 

Egyébként a sorozat írói ugyanazokat a köröket futják. Rita szerelmes volt Marciba, aki ugyan örlődött, de a srác végül Anikót választotta. Ekkor beleszeretett Kristófba, akkor csak kihasználta. Aztán ugyanez a szál végigment Fannival is.

Előzmény: nasszer2 (5211)
nasszer2 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5213

Joe bácsi 3 kezére kapna értelmesebb jobban kinézőt. 4-et.

Marcikának meg ott a rámenős Timike.  <<<<<< ez utóbbi jobb 123 anikónál..

nem szertem anikót,és nem bánnám ha kiirnák.

 

Most kövezzetek meg,de Vandácska zsivány csaj szerintem.Látszik rajta a sport.

Kár hogy nem csapta le a gebét...... amikor az lecsitrizte.....

Előzmény: Mackóbogár (5212)
Mackóbogár Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5212

Barbie a naív hülye szőke, de mégis mindig az van, amit Ő akar. Brr... Ha férfi lennék, a hátam közepére nem kellene ilyen nő :-) Akitől még kiver a víz, az a Karesz-Milán páros, az állandó lakásban focizásukkal...nincs jobb dolguk ? Egyébként az amatőrségük ellenére tényleg meglepően jól játszanak a szereplők. Egyszer olvastam valahol, Lallert ( a csábos járását )mihez hasonlítják, sztem találó: egy orangután, aki lefosta a bokáját.

Előzmény: nasszer2 (5211)
nasszer2 Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5211

Barbi ér valamit?  ne haragudj de Te a cseh 2-öt nézed?  :))))))))))

Nagyon hozza a barbi formát,nettó agyfaszt kapok tőle.

 

Amúgy van sok igazság az írásodban.

 

Rita már rég nem a főgonosz,átfordult pozitívba a karaktere.

Anikó meg minek kellett vissza? A VV ben tökjó csaj volt,de most egészalakos képet nem kéne mutatni róla (nem szúrja a seggét a lába? )Már azthittem kiirták,de nem.

Előzmény: cudarka333 (5209)
Alpári Gnác Creative Commons License 2014.07.05 0 0 5210

Dzsónak minden esélye megvolt, hogy ezt az abszolut agy nélküli, ellenben a végtelenségig erőszakos, ráadásul randa banyát a debil anyjával együtt leépítse a picsába.

 

Persze Barbi nyilván nem terhes

Tulajdonképpen az lenne logikus, hogy Dzsónak nem lehet gyereke és így Hanna sem az övé.

Előzmény: Mackóbogár (5204)
cudarka333 Creative Commons License 2014.07.04 0 0 5209

Néha belenézek ebbe a sorozatba. Ami feltűnt, hogy itt nem idegesítően bénák a szereplők, mint pl. a barátok közben, hanem egészen hihetően játszanak. Nem tudom, hogy Rita miért a főgonosz, szerintem ő a legszimpatikusabb az egész brancsban.

 

A legnagyobb seggfej címre nagyon sok befutó van.

 

1. Regina:. Mást sem tud, mint másokat valami iszonyú fensőbbséges stílusban kioktatni. Kivéve az egri barátnőit, azok bármilyen suttyóságot tesznek, Regina csak mosolyog.

2. Marci és Anikó: Ők tényleg megérdemlik egymást. Kapcsolatukkal csak egy nagy probléma van. Mindkettő azt hiszi, hogy ő a legfontosabb ember az egész világon és erőszakos hisztériával próbálják meg a másiknak bebizonyítani, hogy az csak egy kutya lehet az ő felkent személyük mellett.

3. Alexa: Az a nő, akinek a vágyai között nem az szerepel, hogy magához vehesse és nevelhesse a két éves kisfiát, hanem az, hogy aktmodell lehessen............... Igazából minősíthetetlen.  Az életben olyan 10-15 év kellene csak és a saját fia kurvázná le és ez lenne a legkevesebb,  amit megérdemel. Az hogy kényes és sunyi már nem is érdekes ez mellett.

4. Dorina: Kedvence tőle, hogy lefekszik a húga barátjával és a végén még azt hozza ki bánatos tekintettel, hogy ő az áldozat és huginak kell őt vigasztalni.

5. Kristóf: Ez nem szorul különösebb magyarázatra.

6. Lali: Az életben egy ilyen önző kreténnek nincsen ennyi barátja. Annyira szánalmas, hogy az már viccesnek sem vicces, inkább kínos. Ha ő jön, akkor inkább elkapcsolom.

 

 

Szal nem hiszem, hogy ezek az emberek miért érzik magukat erkölcsi fölényben Ritával szemben. Az egész sorozatban ő, Barbi meg Joe ér valamit.

Mackóbogár Creative Commons License 2014.07.04 0 0 5208

nekem az is tetszett (tegnapi részben volt), hogy majd az asztal sarkát le kell kerekíteni, ne verje be a fejét a baba...meg új házirend....húúúú...milyen lesz, ha tényleg terhes lesz, nem csak "érzi" ? :-)

onoff007 Creative Commons License 2014.07.04 0 0 5207

sokkot kap a gyerek XD XD *sírok*

onoff007 Creative Commons License 2014.07.04 0 0 5206

barbi terhessége komoly, egy éjszaka után érzi, vicc!!! a többi marha meg ,még csak meg sem kérdőjelezi... csajok igen de ők nem foglalkoznak komolyan vele. joe meg hogy lehet ekkora papucs jesszusom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!