Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.04 0 0 246
Úgy vagyok vele, hogy ha a 300 akárhány epizódból nem adnak le kb. tizet, már akkor többre haladnánk az epizódokkal.. :P
Előzmény: heidfeld6 (244)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.04 0 0 245
ÜDV!

Úgy látszik az MTV szünetelteti a sorozatot, bár van kicsi esély rá, hogy újra lesz. ÁT-ról képek: igazából annyi van amennyit a neten lehet találni, mostanában a színész nem túl aktív a televízióban így csak ritkán jelenik meg róla valami egy műsorban, újságban stb. A YouTube-on vannak videók, de nem igazán sok, több videót más helyen én nem tudok. Kivéve az MTV videótárját, ahol persze csak az epizódok vannak. Egyébként keresgélni érdemes a Google-al (én úgy szoktam), ha találok valami "extrém" dolgot úgy is belinkelem...
Előzmény: beatlesgirl (243)
heidfeld6 Creative Commons License 2009.09.04 0 0 244
A Kisvárosból volt, amit nem adtak le asszem.
Előzmény: Törölt nick (242)
beatlesgirl Creative Commons License 2009.09.04 0 0 243
sziasztok,nagyon jó ez a fórum!!!Kár hogy,csak most találtam rá mikor vége lett a sorozatnak.A nyáron kezdtem el nézni a sorozatot,a végén már úgy megszerettem hogy,minden hétköznap a tv előtt ültem már délben.A sorozat minden szereplője nagyon jót alakít,nekem még is Károlyom(Ádám Tamás)a kedvencem.Megnéztem a linkeket amiket feltettetek,és nagyon jók!Esetleg ha van valamilyen információtok Ádám Tamásról(képek,videók,cikkek),azt nagyon megköszönönném.
még egyszer nagyon jó a fórum,és mindenkit üdvözlök...
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.03 0 0 242
"Ha a Szomszédokot végig tudják adni, akkor már a Família Kft-t is."

Erről van szó! Ráadásul szerintem a Kisvárost is egyszer végigadták... :O
Előzmény: heidfeld6 (240)
Juno93 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 241
Pár nap múlva már fent lesz addig a tévéműsor, hogy megtudhatjuk, hogy adják-e tovább a Famíliát.
Én ebben a percben végeztem a mai részek megnézésével. Ma fényképezőgépet népszerűsítettek. Ez a "Máriskás Joe bácsis" rész jó volt. :) Károly és Ágica amikor "lebuktak" Joe bácsi előtt utána már azt hittem, hogy összeragadt a szájuk. XD
Előzmény: heidfeld6 (240)
heidfeld6 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 240
Ja. Amúgy a mai 2 rész se volt rossz.
Csak az a baj, hogy holnap már nem lesznek Szépék. :S
Azt nem tudom, hogy mi az oka, hogy leveszik műsorról. Szerintem a sorozat az nem rossz. Ha a Szomszédokot végig tudják adni, akkor már a Família Kft-t is.
Előzmény: Juno93 (239)
Juno93 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 239
A sorozatnak és Szépéknek is "élni" kell valamiből.
Előzmény: Törölt nick (238)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.02 0 0 238
Valami ilyesmi lehetett, mert többször kattintottam a Frissítésre... Máskor próbálok türelmesebb lenni... :S

"azért kellet kutya Szépéknek, hogy a kutyaeledelt reklámozhassák"

Tuti! Szerintem maga az ABC sem véletlenül van a sorozatban.. ;-)
Előzmény: Juno93 (237)
Juno93 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 237
Biztos azért, mert többször nyomtad meg a "Mehet" gombot. Velem is ez történt, mert nagyon lassan akarta elküldeni aztán amikor úgy nézett ki, hogy elküldte akkor meg nem jelenítette meg. :S
Egyébként jók voltak a mai részek is. :)
Bár gondolom azért kellet kutya Szépéknek, hogy a kutyaeledelt reklámozhassák. De nem baj szerintem aranyos a kutyus. :)
Előzmény: Törölt nick (236)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.02 0 0 236
Áhhh nem értem miért küldi el többször a hozzászólást... :S:S
Előzmény: Törölt nick (235)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.01 0 0 235
Van egy '93-as videó fent a YouTube-on a Szerencsekerékről. Ott a konyhamalacot "konyhai hulladékfeldolgozónak" nevezték. :P A nyakamat tenném rá, hogy az ugyanaz, mint ami a Famíliában volt. Egyébként egyszer olyan bénán volt megcsinálva a konyhamalac "reklámozása" a sorozatban, amikor raktak alá ilyen bugyuta zenét, hogy érzékeljük, hogy valóban "mindent megesz", mai szemmel nézve abszolút gagyi volt... Hatalmas listát lehetne írni, miket reklámoztak Szépék és társaik. Persze valamit ki is mondanak, de sokszor a kamera is úgy fordul, hogy nem tudod nem észrevenni, azt a nagy karton Parmalat tejet, vagy éppen a Magyar Hírlapot kicsipeszelve...:P 
Előzmény: Hierro Nyh. (232)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.01 0 0 234
Van egy '93-as videó fent a YouTube-on a Szerencsekerékről. Ott a konyhamalacot "konyhai hulladékfeldolgozónak" nevezték. :P A nyakamat tenném rá, hogy az ugyanaz, mint ami a Famíliában volt. Egyébként egyszer olyan bénán volt megcsinálva a konyhamalac "reklámozása" a sorozatban, amikor raktak alá ilyen bugyuta zenét, hogy érzékeljük, hogy valóban "mindent megesz", mai szemmel nézve abszolút gagyi volt... Hatalmas listát lehetne írni, miket reklámoztak Szépék és társaik. Persze valamit ki is mondanak, de sokszor a kamera is úgy fordul, hogy nem tudod nem észrevenni, azt a nagy karton Parmalat tejet, vagy éppen a Magyar Hírlapot kicsipeszelve...:P
Előzmény: Hierro Nyh. (232)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.01 0 0 233
Van egy '93-as videó fent a YouTube-on a Szerencsekerékről. Ott a konyhamalacot "konyhai hulladékfeldolgozónak" nevezték. :P A nyakamat tenném rá, hogy az ugyanaz, mint ami a Famíliában volt. Egyébként egyszer olyan bénán volt megcsinálva a konyhamalac "reklámozása" a sorozatban, amikor raktak alá ilyen bugyuta zenét, hogy érzékeljük, hogy valóban "mindent megesz", mai szemmel nézve abszolút gagyi volt... Hatalmas listát lehetne írni, miket reklámoztak Szépék és társaik. Persze valamit ki is mondanak, de sokszor a kamera is úgy fordul, hogy nem tudod nem észrevenni, azt a nagy karton Parmalat tejet, vagy éppen a Magyar Hírlapot kicsipeszelve...:P
Előzmény: Hierro Nyh. (232)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2009.09.01 0 0 232
Volt, amikor meg a konyhamalacot népszerűsítették, bár ott nem hangzott el a gyártó, forgalmazó neve. :)
Előzmény: Törölt nick (230)
Juno93 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 231
Azért a kávét is reklámozgatják mostanság.
Sajnos az iskola miatt ma már nem tudtam a tévében megnézni a Famíliát, de szerencsére az fent volt a videótárban. :)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.01 0 0 230
:D:D:D
A kérdés az, hogy van-e olyan epizód, amelyben nincs reklám? :P Az eleján talán van.. Megfigyeltem, hogy mindig van valami termék, ami több epizódon is végigmegy. Mostanában főleg a Pickwick teát és a Horváth Rozi fűszereit nyomatják, kb. egy hónapja pedig a Loctite ragasztó, na meg az Astra volt a menő..:)
Előzmény: heidfeld6 (228)
heidfeld6 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 229
heidfeld6 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 228
Amúgy a mai Ha megjön Géza című epizódban ismét volt egy reklám. Az ikrek a Pickwick vonalkódját vágják ki, és azt mondja az egyik iker a másiknak, hogy ha beküldöd a vonalkódokat, akkor nyerhetsz. Komoly egy reklám az tény.
Juno93 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 227
Én a napkeltére gondoltam, és az fent is volt.
De a párshow-t én se találtam. :(
Előzmény: koala55 (223)
Juno93 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 226
Én a napkeltére gondoltam... és az fent is volt.
De a párshow-t én is néztem az ATV oldalán és téleg nincs fent. :(
Előzmény: koala55 (223)
Juno93 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 225
Én a napkeltére gondoltam... és az fent is volt.
De a párshow-t én is néztem az ATV oldalán és téleg nincs fent. :(
Előzmény: koala55 (223)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.31 0 0 224
Ezt már ismertem, azért nem akartam belinkelni, mert bárki megtalálhatja, ha beírja a YouTube-on a sorozat nevét, a másikra pedig véletlenül akadtam rá, merthát ott csak ÁT van, nem pedig egy reklám a sorozatról. Gondoltam rá én is, hogy feltöltök jeleneteket (persze a most sugárzott részekből), de inkább hanyagoltam a dolgot. A MTV-n meg úgy is fenn sok rész...
Előzmény: heidfeld6 (221)
koala55 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 223
Tegnap néztem az ATV videótárát, de sajnos nincs fenn.
Pedig reménykedtem. :(
Előzmény: Juno93 (222)
Juno93 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 222
Erről is lemaradtam. :(
De a videótárban biztos fent van. :)
Előzmény: heidfeld6 (213)
heidfeld6 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 221
Ebben a reklámban is van Família Kft
Az utolsót kell figyelni.
Előzmény: Törölt nick (210)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.31 0 0 220
Bocs, nem ilyen smileyt akartam, valahogy félrenyomtam... :S
Előzmény: Törölt nick (219)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.31 0 0 219
Sajnos nincs.. :P
Előzmény: koala55 (217)
heidfeld6 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 218
Nekem nincs meg. De lehet másnak meglehet.
Előzmény: koala55 (217)
koala55 Creative Commons License 2009.08.30 0 0 217
Valakinek nincs meg véletlenül ez a bizonyos ATVs párshow vmilyen formában?
Mert sajnos lemaradtam róla. :(
Előzmény: heidfeld6 (209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!