Keresés

Részletes keresés

adam241 Creative Commons License 2013.01.02 0 0 259

Általában prosztata támogató készítményekben van, eBay-en is lehet kapni, nézz körül webshopokban, pl. bioszállító, ilyenek. Önmagában nem árulják. írd be a keresőjükbe, hogy pygeum. Én amúgy már a pygeumot nem szedem. Nekem az állagával volt inkább bajom, bár továbbra sem állítanám, hogy olyan sokkal több lenne, de hígabb, és ez által könnyebben kijuttatható :) Ha egyéb kérdés van, priviben is válaszolok.

Előzmény: tooogyer (258)
tooogyer Creative Commons License 2013.01.01 0 0 258

Üdv

 

Ezt a pygeum-ot honnan lehet beszerezni? Milyen táplálék kiegészítőt kell venni?

 

 

Előzmény: ManFromEarth (244)
tooogyer Creative Commons License 2012.12.30 0 0 256

Üdvözlet

 

Ha nincs pygeum, mivel lehet helyetesíteni? Milyen táplálékiegészítőt kell választani amiben benne van a pygeum?

 

tooogyer



Klondike78 Creative Commons License 2012.12.11 0 0 255

Nekem is annyi szokott lenni, mint a linkelt filmen. Néha még több is.

Előzmény: Sailing Man (252)
adam241 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 254

Üdvözletem!

 

Teszt alá vetettem a lecitin, L-arginin, cink és pygeum együttest. Annyi különbséggel, hogy mellette halolaj kapszulát is kajálok. 1,5-2 hete folyik még csak a "kúra", de az eredmény már szemmel látható. Ezt nem tudtam eddig elérni soha, szóval végre most először elégedett vagyok (bocsi, inkább elégedett kezdek lenni). Szóval úgy fest ez most tényleg hat.

Nemtom most hirtelen hozzászólás közben ki ajánlotta ezeket, de köszönet érte :D

Eddig kipróbáltam a Maca Vibe-ot meg a Volume Pills-t, na megállapíthatom, hogy nekem ezek kalap szart sem érnek!!! Ráadásul egyik sem a legolcsóbb. A fentiekben említett étrend kiegészítőkből érdemes jobb minőséget venni. Cinkből mondjuk én nem tartom az 50 mg-ot, csak 40-et (2x20mg-os tabletta). Privátban tegyetek fel kérdést nyugodtan, ha bármi felmerül bennetek.

További szép napot! 

Buday008 Creative Commons License 2012.11.21 0 0 253

Most ezeket a "tuning" xd dolgokat szerintem ne egyszerre lőjed/lőjétek el, mert ok ,hogy kurva kanos tudsz lenni az elején vagy egy darabig. De utána a szervezet meg visszavesz a természetes termelődésből és ez sem fog már annyit használni; akkor bajba leszel... Nekem az ien tribulusos dolgokkal az elejé olyan "gondjaim" voltak, hogy szinte egész nap  felállt már...

Előzmény: Sailing Man (252)
Sailing Man Creative Commons License 2012.11.17 0 0 252

Üdv!

Én is elhatároztam, hogy kipróbálom ezt a kúrát, mivel a maxatint szedem már a második dobozzal 2 hónapja és változást nem igazán veszek észre . Nem lövök nagyobb adagot ( pedig már dupla mennyiségnek kellene lennie ez időalatt!) és és nem lett keményebb az erekcióm és az orgazmusérzésem sem lett mélyebb és intenzívebb.

A kérdésem a következőek lennének: a Pygeum-ot prosztatatámogatókészítménnyel pótolod, vagy ez kilőve? Valamint, hogyan hat a potenciára, libidóra és mélyebbek és hosszabbak e az orgazmusaid a koktélod által?

Én még zeller helyett hozzáadnám a Twinlab féle Tribulus Fuel kapszulát napi 1x a tökéletes hatás érdekében.

Én ekkora mennyiséget szeretnék elérni, vagy legalább a háromnegyedét:

 http://xhamster.com/movies/1054734/sybian_bj_and_creamy_orgasms.html

 

Köszönöm a választ.

Előzmény: ManFromEarth (244)
Ilovemyself Creative Commons License 2012.10.27 0 0 251

Ezt a Pygeum-ot végülis szedted valamilyen mennyiségben vagy egyáltalán nem?

Előzmény: ManFromEarth (244)
LordNebel Creative Commons License 2012.10.27 0 0 250

Neked pedig mint lent olvashatod: fehérjedús táplálkozás

Előzmény: Spritz (247)
LordNebel Creative Commons License 2012.10.27 0 0 249

Halolaj... a magas fehérjetartalmú étel besűríti, a halolaj viszont javítja az állagát.

Előzmény: RP122 (248)
RP122 Creative Commons License 2012.10.26 0 0 248

Inkább azt mondja már meg valaki, hogy hogyan lehet hígabbá tenni... !!!!

Köszi :D

Előzmény: Spritz (247)
Spritz Creative Commons License 2012.10.21 0 0 247

A mennyiség oké,de hogyan lehet sűrűbbé tenni a spermát ?

Klondike78 Creative Commons License 2012.10.20 0 0 246

Egyébként nekem is nagyon sok van, szerencsére már alapól is. Sokan kérdezik, minek a sok sperma, ha nem akarunk gyereket. A válasz: ezért, mert több sperma kilövelléséhez többet kell ejakulálni, és így hosszabb és erősebb lesz az orgazmus. Egyszerűen jobb érzés.

Nekem azóta lett igazán sok, amióta elkezdtem rendszeresen edzőterembe járni, és szedek egy táplálékkiegészítőt. Volumass 35 a neve, nem épp olcsó készítmény. Egy étkezést helyettesítő fehérjekoncentrátum, amelyben sok vitamin és ásványi anyag is van. Talán a hatóanyagoknak ez a töménysége okozza, hogy kifejezetten sok és jó minőségű az ondóm már pár nap után is, ha meg valami miatt 6-7 nap is kimarad, akkor csak a műbrokiból kipréselt műspermás videók tudnak csak túltenni a teljesítményemen. Ilyenkor bizony jön 20 ml körüli mennyiség, ami Peter North legjobb napjaira emlékeztető spermaadag.

Tehát én ezt tudnám ajánlani amellett természetesen, hogy azért fontos a rendszeres testmozgás, sok zöldség és gyümölcs, és no cigi meg csak minimális alkohol, ha lehet. Nekem eddig minden nő tett megjegyzéseket az ondóm mennyiségére, ami nem lehet véletlen. :)

Klondike78 Creative Commons License 2012.10.19 0 1 245

A két és félszeres növekedés elég számottevő. De nem mindegy, honnan indultál. Ha olyan 5 ml-ről, akkor most 12.5 ml-nél járhatsz ami elég szép, de ha mondjuk csak 2-ről, akkor most 5-nél, ami viszont tök átlagos. Nem hiszem, hogy pl. valaki az eleve 10 ml-es löketeit képes volna ezzel a módszerrel 25 ml-re feltornázni. De az alapján, amit leírsz, a módszer kétségtelenül hatásosnak tűnik.

Előzmény: ManFromEarth (244)
ManFromEarth Creative Commons License 2012.10.16 0 0 244

üdv!

Mivel foglalkoztat a téma és kísérletezgettem is nyáron a mennyiség növelésével kapcsolatban így gondoltam megosztom a tapasztalataimat. Az eredeti "koktél" recept nem saját találmány, egy külföldi fórumon találtam még régebben.

Napi adag a következő kiegészítőkből:

L-Arginine, 1000 mg

Cink, 50 mg

Pygeum, 2x100 mg

Lecitin, 1200 mg

Az írás azt ígérte hogy a fentiek szedésével 3 hét alatt jelentősen megnő az ondó mennyisége. Első körben rákerestem hogy ilyen mennyiségben biztonságosan szedhetők-e, majd többé-kevésbé sikerült is beszereznem mind (Pygeum-ot sajnos nem találtam csak ilyen prosztatatámogató készítményekben, úgyhogy abból nem tudtam pontosan tartani az előírt adagot). Különösen figyeltem a folyadékbevitelre plusz önszorgalomból betoltam naponta egy fél zellert :D Háromnaponta tartottam mintavételezést, 3 edging majd utána jöhetett a spricc. Bevallom nem készültem semmilyen mérőműszerrel, nagyjából tisztában voltam vele mire vagyok képes és ehhez viszonyítottam. Nos, kb. másfél hét alatt már látszott az eredmény, olyan 70%-kal nőtt meg a mennyiség, majd a harmadik hét végére bőven legalább a két és félszerese lett!

Mivel barátnőm küldöldön volt így őt is sikerült meglepnem :D Szedtem tovább mindent majd a hazaérkezése előtt két héttel már nem vertem ki, a végén már az őrület határán voltam... Iszonyúan ki voltam éhezve ezért nagyon hamar elmentem de HATALMASAT!! robbantam! Puncitól a homlokáig tocsogott, szegény teljesen ledöbbent, de pár napra rá már kérte az ismétlést :D Most egy időre kifogytam az összetevőkből, legközelebb lehet hozzácsapom a lent linkelt Volume kapszulát is :)

alos Creative Commons License 2012.10.08 0 0 243

Nekem csak ennyi van.

Afotó nem valami jó!

Vélemény?

AlkoholPista Creative Commons License 2012.07.01 0 0 242

Az egyik festő haverom megcsinálta azt, hogy egy marék beáztatott langyos cmc tapétaragasztót küldött ki egy fél literes flakonból a csaja hátára. Igaz, hogy 5mp-ig, de volt nagy meglepődés.

Egyébként az baromság, hogy az ondósejtek nem látszanak szabad szemmel. Ha pl. tükörre rányomatod és erős fényben jól megnézed a széleket, csillog mint egy finom metálfény (a mozgástól).

backtocum Creative Commons License 2012.06.01 0 0 241

kinek az arcára ? ....én élvezek arcra élvezni...  :-)

Előzmény: balatonihazaspar (240)
balatonihazaspar Creative Commons License 2012.05.27 0 0 240

Hali!

Az arcára élveznél??

Előzmény: alos (236)
Faxomat Creative Commons License 2012.05.14 0 0 239

Ez genetika, de még mindig jobban örüljél hogy legyen farkad aminek a csajok örülnek, mint hogy ne legyen de spicceljen 20at is.. amit a filmeken látsz spriccelések, mind fel vannak turbózva, vitaminok, injekciók.. ajzószerek ennek a hatására akinek nem spriccelt amúgy .. ha ő is kapná a kurákat neki is spriccelne.. még a speed.. kokaintol is ami ugye káros az egészségre, attól is nyaktól punciig tiszta geci lessz a csaj.. mert van benne serkentő ajzószer hatás.. de nehogy ez miatt elkezd fogyasztani ezeket mert káros nem ér annyit

azurka12 Creative Commons License 2012.05.13 0 0 238

sziasztok,én sem jártam mostanában erre de néhe benézek,én szedtem a fer14 tablettát meg a macawibet de ettől csak kanosabb voltam és szerintem nem is volt több,a fert is abbahagytam nem vettem észre különbséget.

adam241 Creative Commons License 2012.05.13 0 0 237

Szerintem az ilyen beírásokat ne ide intézd, mert nem erről szól a fórum. Nem kellene azoknak az önbizalmát tovább rombolni akit a természet nem áldott meg annyival....

Előzmény: alos (236)
alos Creative Commons License 2012.05.12 0 0 236

Sziasztok!

Én nem tudom hogyan lehet, de én 1-1.5m-re is elspriccelek és csak ömlik belőlem az ondó!!!

adam241 Creative Commons License 2012.05.11 0 0 235

Szia Azurka12!

Kipróbáltad azóta a Volume tablettát? Jó ideje nem néztem be az oldalra, most látom csak, hogy van némi fejlemény azóta, de két hónapja semmi hozzászólás! Vagy esetleg valaki más??

Előzmény: azurka12 (234)
azurka12 Creative Commons License 2012.03.01 0 0 234

ej kolléga de szépen fogalmaztad meg a dolgok lényegét,hajrá fíúk nyomjátok neki.

backtocum Creative Commons License 2012.02.29 0 0 233

Ugye ?  ...mert én megélve élvezem mindezt, nem csak az élvezés pillanatáért...  :-)

Előzmény: Ildy de Gersey (232)
Ildy de Gersey Creative Commons License 2012.02.29 0 0 232

Nagyon vágod ezt az oldalát. :-)

I had too my earlyer experiences here.

Előzmény: backtocum (231)
backtocum Creative Commons License 2012.02.29 0 0 231

Talán azért nem nézegetitek tovább, mert akkor kezdjük mi nézegetni és élvezni amitek van... :-)  A gyönyörű kis duzzadt ajkakat, a lágy és fínom érintésre megnyíló kisajkakat, a rejtekéből előbújó kis gömbölyű és érzékeny ékszert....  Akkor már mi vesszük birtokba és gyönyörködünk benne, megérintjük, csókolgatjuk, nyalogatjuk, majd birtokbavesszük és legyőzzük, elfogadva a felkínálkozását és végső megadását.  Játszunk vele, megadjuk neki amit kíván.... aztán beterítjük az arcotokat és a testeteket a spermánkkal... hogy érezzétek, mennyire jó volt nekünk odalenn...  :-)

Előzmény: Ildy de Gersey (230)
Ildy de Gersey Creative Commons License 2012.02.29 0 0 230

Mindent be lehet vállalni, ami örömet szerez, és amit mindkét fél deklaráltan szeret.

Számomra kifejezetten kellemes, és megszokott rítus amikor  a füriben mondjuk éppen pisilek,  a pártam meg zuhizik, és látom amint a nagy tükörben szinte élvezettel nézi a farkát, közben emelgeti a heréit, idefordul, odafordul, vankalapja-nincskalapja,  látszik a szemén közben, hogy mintha a legnagyobb kincset bámulná.

Ti örök gyerekek vagytok ebben, de nem baj ez, sokkal vackabb az, aki nem tud a farkának örülni. 

 

Kamaszkorunkban mi is órákig elnézegetjük a puncinkat a kézitükörben, mindenféla pózban.  Aki nem vallja be, vagy letagadja, az hazudik.

Csak a lányok a kamaszkor után elvesztik ezt a sajátpina-szerelmet,  mivelhogy addigra kitanulmányozzák, a fiuknál meg kitart végig.

Előzmény: backtocum (228)
Fantomasz80 Creative Commons License 2012.02.29 0 0 229

Abszolút egyetértek veled!

Előzmény: backtocum (225)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!