Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.10.19 0 0 7237
Easypix aqua géppel készültek, direkt az alkalomra vettük. Amúgy ennél sem 100% os a képek minősége, de a 80% nagyon szép.

Fontos, hogy ne remegjen a kezed, ne mozogjál, mozdulatlan legyen a gép miközben exponálsz, ami a hullámzó tengeren, a víz alatt szerencse kérdése is.

Persze a fényviszonyok is sokat dobnak a kép tisztaságán.
Előzmény: Huncuttka (7231)
Huncuttka Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7236

és még egy

a Dive Hard Toursnál a Conrad és a Coral Sea is fent van, külön-külön

Catella Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7235
És gondolj arra is, hogy a legtöbb szálloda éttermében elég rendesen légkondiznak. Ha fázós vagy, vigyél egy könnyű kardigán-félét.
Előzmény: Anbati (7226)
Huncuttka Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7234

Szia Obulus!

 

Megnéztem, és tényleg igazad van, ha nehezen is, de felismertem a képeken a Conradot. Ezt nem értem, az tuti, hogy kint Conrad volt nagy, világító betűkkel kirakva a szállodára :) de passz, hogy itt miért Coral Sea. Valaki tudja a választ? Engem is érdekel.

Előzmény: Obulus (7227)
Huncuttka Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7233

Szia javgerg!

Melyik beállítást használtad a képeknél, nekem nem sikerültek ilyen jól.

Kösziii

smakai Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7232

Sziaztok!

Pár éve voltunk a Holliday Inn 4* szállodában, nagyon jó volt. Mostanában valaki azt írta e fórumon, hogy megváltozott a neve Sultan Gardenre? Létezik ez, valaki megerősítené?

A feltett fényképek nagyon szépek, ügyes a készítőjük.

Üdv

Huncuttka Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7231
Bocs DrGonzo, javgergnek szántam, nekünk is olympus van - csak azért. De a te képeid szebbek, milyen géppel csináltad?
Huncuttka Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7230

Hali DrGonzo1!

Megkérdezhetem, hogy melyik beállítást használtad a víz alatti képeknél?

 

Előzmény: Törölt nick (7223)
Huncuttka Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7229

Conrad

A karszalagot nem vágták le, nem tudom, hogy csak szerencsénk volt-e, vagy

ez egyfajta kedves gesztus a vendégek felé. Ebből kifolyólag, mi

még délután igénybe vettük a pari bár szolgáltatásait és vacsizni

is voltunk.

Húúú de visszamennék....

Előzmény: Anbati (7225)
Obulus Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7228

Szia Ambati!

 

Annyit biztosan állíthatok, hogy az étterembe egy szál fürdőruhában/gatyóban nem fognak beegendi - konkrétan rád szólnak -, viszont ha napközben a partról mész fel, s polót, illetve egy shortot húzol az már rendben van.

A vacsora az már egy kicsit más tészta. Bár nem kötelező, de érdekes módon a vendégek szeretnek kiöltözni, azaz sportosan elegánsak lenni.

Hölgyek magassarkú, nyári ruci, smink. Urak ing, térd-, illetve hosszúnadrág.... lehet, hogy már a vacsi után - minden este - kezdődő zenés programra, vagy a helyi diszkóra gondolnak:)

 

Tehát javaslom, hogy az esetleges kényelmentlen érzések elkerülése végett egy két jobb cuccot dobj be a bőröndbe.

 

Ami a vizet illeti, igen adnak, de kérni kell. Ahányan vagytok annyiszor 1literes (ha jól emlékszem) nem is rossz izű ásványvízet hoznak. S ha a vacsora végeztével, mielőtt elhagyott az éttermet ismét kérsz a szobába elvitelre, akkor ismét adnak.

Előzmény: Anbati (7226)
Obulus Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7227

Sziasztok!

 

Mi most megyünk november 10-én a Conradba, s a Karthago-nál foglaltuk le az utat, azonban ott már mint Coral Sea Resort néven fut a szálloda. Tavaly ott voltunk, s nagyon elégedettek voltunk mindennel, azonban most egy kicsit parázunk nehogy a végén más szállodába kerüljünk.

Furcsa de a Conrad weboldalán semmilyen utalást sem találtam arra vonatkozóan, hogy megváltozott volna a neve, illetve hogy tulajdonos váltás lett volna, viszont Sharm El Sheik-en találtam Coral Sea Resort név alatt futó másik hotelt, mely enyhén szólva kritikán alulilanak tűnik...

 

Tehát lényeg a lényeg, aki mostanság ott nyaralt az mivel szembesült a foglalásnál, illetve a helyszínen? Mi a nagy igazság

 

Előre is mindenkinek köszi a választ!

Anbati Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7226
Ja, és van olyan program esetleg, ahova illik egy kicsit kiöltözni, vagy nyugodtan maradhatnak itthon ezek a kényelmetlen cuccok?
Anbati Creative Commons License 2008.10.18 0 0 7225
Sziasztok Conrad-osok!
Hogyan illik megjelenni az étkezéseken? Rövid, ill. térdig érő nadrágban lehet?
Vizet adnak a szobába való elvitelre? Utolsó nap délben elkérik a karszalagot?
Köszi a válaszokat!
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.17 0 0 7224


Ő a legédesebb teve a világon a neve Maky, és a Conrád strandján tölti napjait. Lehet rajta tevegelni a tengerparton.
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.17 0 0 7223



Ez mind a Conrádnál van.
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.17 0 0 7222
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.17 0 0 7221
A képek lemaradtak
Előzmény: Törölt nick (7220)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.17 0 0 7220
Conrad....
dalma53 Creative Commons License 2008.10.16 0 0 7219

Ne haragudj, de meg kell védenem ezt a szállodát.

Mi szept. -ben voltunk ott, nekünk minden tökéletes volt, tiszta volt a szoba, mindennap baksis nélkül rendesen takarított, 3 naponta lecserélte az ágynemüt.

/A végén hagytunk ott 5  usadollárt/

A szobákat már mire odaértünk elosztották, tehát amit az utlevélbe tettetek,  felesleges volt, előre el volt már készítve minden egy kis papirzacskóban névreszolóan.

Egyetlen dolog amivel nem voltunk megelégedve, hogy nem tudtunk rendes ásványvizet inni. A folyosókon kitett ballon nem volt igazán megbizható, valaki a csoportban látta, hogy csapvizzel töltik fel. Sajnos én sem voltam elég elővigyázatos, mert a hallban lévő pressóban vettünk ásványvizet (8 font/1,5 lit) és nem figyeltem, hogy fóliával lezártat ad-e. Azután már csak olyat fogadtam el.

 

Én mindenkinek ajánlom ezt a szállodát.

Előzmény: busti (7213)
javgerg Creative Commons License 2008.10.16 0 0 7218

Talált, süllyedt.

Olympus u770SW volt az eszkösz.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.

 

Előzmény: Hector Servadac (7217)
Hector Servadac Creative Commons License 2008.10.16 0 0 7217
Én megpróbálom kitalálni, talán Olympus u770SW vagy Olympus S770SW? Így ránézésre ezek a gépek ugranak be.
Előzmény: Napfény1 (7216)
Napfény1 Creative Commons License 2008.10.16 0 0 7216
Gyönyörűűű!!! Ezeket milyen géppel csináltad?
Előzmény: javgerg (7215)
javgerg Creative Commons License 2008.10.15 0 0 7215

 

Sziasztok!

Mi is kedden érkeztünk meg a Conradból. 

Csak megerősíteni tudom Huncutkát.

Én is becsatolok néhány képet a Conrad és a Baron közti szakaszról.

javgerg Creative Commons License 2008.10.15 0 0 7214
busti Creative Commons License 2008.10.14 0 0 7213

Sziasztok,sajnos rossz hirrel kell szolgalnom a Prima life rehana Hotellal kapcsolatban, senkinek nem ajanlom.....megerkezesunk napjan utlevelbe csusztatva a 10 Dolcsi, kerunk szepen szep szobat, no kedvesseg, no mosoly a recepcion, szobakulcsot megkaptuk, mikor a szobaba leptunk haaat eleg rossz latvany fogadott, veres lepedo, kosz-kosz-es kosz, a folyoson elottunk egy patkany futott el...

masnap szoba csere, ez mar klasszisokkal jobb volt. Este kiultunk a terszra es borzaszto budoset ereztunk, rajottunk, hogy locsoltak , es minden este, ami nem lett volna baj, de szennyvizzel tettek....hmmm az etvagyunk is elment, bar nem is volt valasztek se reggelire, se vacsorara, reggeli par peksuti amit mi paradicsommal ettunk, vacsora annyira rossz volt, hogy a belvarosba jartunk enni....nem vagyunk finnyasak sokszor jartunk mar Egyiptomban, eddig mindenhol szuper volt, de ez a hotel kritikan aluli....ja es a szemelyzet morcos, kedvetlen, nem segitokeszek...

szerencse, hogy a kirandulasokra elmentunk, tulajdonkeppen, csak aludni mentunk vissza a hotelba...ugyhogy aki a Prima life Rehanat valsztana NE TEGYE

peppinos1 Creative Commons License 2008.10.14 0 0 7212

Szia!

Én már voltam novemberben és decemberben is, az idő csodás, viszont nekem a víz egy kicsit már hűvös volt, béreltem ruhát a sznorihoz. (csak rövidet).

Mikor tervezed pontosan az utat? Foglaltál már valamelyik szállodában? Ha még keresel utitársat csatlakoznék esetleg. Ha ok a dolog, akkor írj légyszi vagy az e-mailemre, vagy ide! Ott tettem fel az utam. Üdv, Petra

Előzmény: leonaa4 (7202)
Napfény1 Creative Commons License 2008.10.14 0 0 7211
Köszi!:) Írok persze majd utána!!
Előzmény: karolka1980 (7206)
Napfény1 Creative Commons License 2008.10.14 0 0 7210
:) Köszi, remélem nekünk is hasonló lesz!:)
Előzmény: Huncuttka (7207)
Huncuttka Creative Commons License 2008.10.13 0 0 7209

Szívesen, és érezzétek nagyon jól magatokat :)

Jó pihenést!!!!!

Előzmény: karolka1980 (7205)
Huncuttka Creative Commons License 2008.10.13 0 0 7208

Sziaaa! Köszike, de hogy jártunk :)

A vízálló gépünk az 5. napon beázott, úgyhogy Kairóban

már eldobható géppel kellett fényképeznünk  :))))

Előzmény: leonaa4 (7202)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!