Keresés

Részletes keresés

zakka Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44552
Én pedig hasonló szerepkörben leszek kinn, mint a NIKE-n. Azaz szurkoló és csomagmegőrző funkcióim mellett a sötétben bújkáló narancspólós szerepét is felvállalom. :-)
Előzmény: Robogo (44549)
-balazs- Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44551
És sejtem, hogy épp a Te cégednél voltam látogatóban amikor a felvétel készült. :)
Előzmény: kaktusz7 (44545)
larzen Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44550
Mosi, én sem tudom a számodat!
larzen.nemügynök :)
Előzmény: Törölt nick (44466)
Robogo Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44549
Kedves nyárbúcsúztató Futóbolondok!

A barátnőmmel a Szechényi u.-ban lakunk kb. 5 házra a Lánchídtól. Az éjszakai futáson résztvevőknek szívesen felajánljuk szerény hajlékunkat öltöző és csomagmegörző gyanánt. Nem nagy a lakásunk, de egy csomó hátizsák és sporttáska elfér.
Akit érdekel dobjon meg egy mail-lel.

NVik Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44548
SkóT úr akár mi is összefuthatnák valamikor
egy kis kerékpáros edzés céljából én az év elején
rengeteget edzettem a bringán. Van egy gyönyörű gépem azt mindenképpen meg kell mutatnom :))).
Szerinem ez a legjobb fogyókúra!

Ma reggel már megpróbáltam edzeni a szigeten hihetetlen, hogy le vagyok gyengülve. 1 azaz 1 db körre voltam elég :((.

Előzmény: SkóT (44543)
Robogo Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44547
OFF
Szerintem nem olyan rossz az. Benyomsz egy jó kis bringa vagy triatlonversenyt a TV-be vagy valami pörgős zenét a Hifibe és már megy is.
On
Előzmény: SkóT (44543)
Robogo Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44546
Ha jól emlékszem, 9-én és 10-én a Hajósban vagy postán lehet nevezni. (www.zoldgomb.hu)
Előzmény: Zsazsi (44544)
kaktusz7 Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44545
Balázs
Médiasztár lettél, láttalak a híradóban! :-)
Zsazsi Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44544
ATR!
Próbáld meg ezen a címen, itt a valódi versenyről fogsz találni információt és nem kell megvenned az amerikai utazási iroda csatolt programjait!
www.athensclassicmarathon.gr

Szigeti 30-as-ról:
A Zöldgömb szervezi szeptember 13-án, szombaton. Rajt:10:30, de a 3km-es futásé 10:00
Az útvonal a Hajós Alfréd sétányon lesz kijelölve 3.3km-es körökben a Sport uszitól. Van 3*10km-es váltó is.
Hogy mennyi a nevezés azt nem tudom, sőt azt sem, hogy hol lehet előnevezni.
Zsazsi

Előzmény: ATR (44537)
SkóT Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44543
Baloo: iparkodjál itthon lenni legközelebb, mert már nincs sok hátra a bazi nagy mínuszokig, akkor meg lehet majd görgőzni. Már aki szokott.. én tutter, hogy nem fogok vele szenvedni.
Előzmény: Törölt nick (44533)
gyuro Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44542
jóreggelt :-)
az idei Kékes futáson láttunk egy srácot, aki egy feliratos pólóban ült a befutó után előttünk, s vmi olyasmi volt ráírva a pólóra, hogy aszongya:
3 fajta győzelem van. /vagy 3 esetben ér véget a verseny?/
1?
2??
3???
pontosan nem tom mik voltak ezek de vmi ilyesmik:
amikor átmész a célvonalon..
amikor önmagad győzöd le..

szóval valami rémlik, de ha megveszek, akkor sem fog az eszembe jutni, mi is volt a felirat pontosan. nektek tippetek esetleg? netán ismeri vmelyikőtök?

hefi Creative Commons License 2003.09.04 0 0 44541
elchico
Szerintem tuledzett voltal, azert nem esett jol a futas. En most minden nap futok: 2x~18 km izombol, 1x>30 lassan, kozte 35-45 perces atmozgato laza futasos napok. Mivel iden mar nem lesz tobb triatlonverseny, igy Kaisersig csak a futasra koncentralok :)

Ugy tunik en is tudok menni a vasarnapi FB 30-35 km-es futasra. Pontosan honnan indul 10-kor? Az a margitszigeti 30 km-es verseny mikor lesz?

<hefi>

Előzmény: elchico (44523)
obor Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44540
Ja! És még nem is szóltam a nyújtás fontosságáról, amit gondolom sokan nagyon elhanyagolunk. Nagyban befolyásolja a futás szépségét, harmonikusságát minden féle-fajta stílusban
Előzmény: obor (44538)
ATR Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44539
Szóval, tapasztalatok nemzetközi ve
rsenyről?
Megnéztem, van még Monte Carlo marathon is novemberben.
Mintha az FB site-on láttam volna erről vmit!?
No meg láttam ma egy hírdetést is erről a szigeten az atlétika pálya büféjénél. Jelentkezzetek szlogennel csak cim nem volt.

OFF
Holnap megyek 06:10-kor Bécsbe. Ha lekésem a vonatot majd lefutom...
ON

obor Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44538
Hibás futás? Szerintem nem biztos, hogy van olyan.Esetlegesen az ideális szép futástól való eltérést nevezik hibás futásnak. Mindenkinek egyéni futóstílusa van. Ahhoz, hogy ez a stílus kialakuljon sokat kell futni. Ha nem ideálisan futsz (a kívülállóak szemében) vannak bizony futóiskola gyakorlatok, és nem biztos, hogy kell hozzá edző. Én lehetőség és kedvem szerint kimegyek egy sport pályára, leveszem a cipőmet és a füvön meztélláb futóiskolázom (magas térd-sarok emelés, indián szökdelés, lengyel szkipp, stb)kb 30-40 m-es hosszban. Jó pár kifutás is ebben a távban(lassan indulsz, gyorsítasz táv felénél teljes sebesség 3-5 m-ig, majd kiengeded magad. Ezekkel a gyakorlatokkal közelíthetsz az ideálishoz, de mivel Te, Te vagy, megvan a saját stílusod. Drasztikus erőltetés nem biztos, hogy célhra vezet.Tehát ha a sarok kifelé, befelé szanaszéjjel dől, lehet úgy is futni csak a cipő bánja.Ha nem fáj tőle a lábad, Neked olyan a futásod.Hibás, de a Tiéd. Csak tényleg sokat kell gyakorolni.

Feladtam a nevezésem a harmincasra. Milyen hosszú körök lesznek? Frissítések is vannak?(vagy figyelmetlen voltam a kiírásnál)Ott ez az első 30-om.

Előzmény: miki (44491)
ATR Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44537
Megmagyaráznád ezt a mondatodat, ugyanis nem értem?!

Csak megnéztem a weboldalt amit vmi utazási iroda csinált, és mindenhol az utazás körülményeiről írtak, meg a történetről, a versenyről sehol. Igy aztán arra gondoltam, lehet szervezni ilyen utat és akkor mindenki lefuthatja a távot.

De nem tudom, csak megérzés.

Előzmény: Zsazsi (44484)
ATR Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44536
SK
Igazad van, majd legközelebb bevetek egy sárkányfarok rúgást, de nem csak úgy simán, hanem sarok kűlső részével érkeztetve átgördítve lábközéppel a nyaki verőéren, majd talppárnával az álcsúcsról elrugazkodva :-)))
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (44440)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44535
Lassan egy éve a napi egy-két szál c. hülyeségrôl is leszoktam.
Csak elhatározás kérdése, hogy tudd, miért csinálod :-)
Előzmény: obor (44534)
obor Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44534
Már eszembe volt, hogy a Mikin próbálom ki a szuggesztív ráhatásomat a cigi ellen, mielőtt magamra vonatkoztatom, de mikor atádon futás közben a sír szélén megkínált egy slukkal, a világ összeomlott bennem.Megrendült a bizalmam a saját ráhatásomban.Ezért felfüggesztettem az időpont módosításokat, rövid időre. Magyarul nem tudom, csak azt, hogy le kell tenni.
Előzmény: Robogo (44441)
Hauanita Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44532
Sziasztok!

Ma futottam először a NIKE óta, és ennek örömére átléptem 1000. idei km-emet. Egy laza 6-os volt a mai, óra nélkül, tiszta FUNRUN, szellőzött a fejem, jót tett neki, mert sok nekem a héten az új élmény, de ez OFF. :)
Monnyuk a lábam még mindig nem az igazi, pedig ott NIKE után nem éreztem, hogy szétfutottam volna, de hát a vádlimat lecserélném a szombati állapotra. :)))

Hétvégén megyek, duplázni, lesz ami lesz, csak jól akarom érezni magam.
Most nemtom még mire kéne reagálni, de Aagica: most Anita nem nagyon érni rá (értsd nagyon nem érni rá), szal nem írni lista. Nemtom ki az itt, aki egyfolytában internetezik. :)))) (de ha én írnék, dupla listát írnék, sok sikert :)

SkóT Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44531
Ehh...vasárnap Dobogókő lesz keróval. Utána max. feküdni leszek képes. Mindenkinek kitartás a 30-hoz!
Előzmény: caspi (44530)
caspi Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44530
Vasárnapi futók ! :-)
Nekem is 10 óra lenne a jó. Remélem a 6 perces tempó az 6 perces tempó. :-)) Mosi ravaszkodik a délutánhoz :-(
(Bocs ha nem reagáltam valamire, nem mindent tudtam átnézni.)
Caspi
sneci Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44529
44444.
sneci
krisssz Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44528
Sziasztok! Egy kérdésem lenne. Nagyjából 5 x 8-10 km-t futok. Nyáron, az iszonyü meleg miatt eléggé ellustultam, most kezdtem újra rendesen. Az első futás után mindkét térdem, sőt a bokám is fájt, ami egyébként soha. Mi lehet az oka? Esetleg sok volt elsőre 10 km, vagy a cipőm kezd gagyi lenni? Meddig lehet használni egy cipőt? Ez másfél éves. Vagy a kor ?? :)))
lunanoctis Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44527
amatőr, Balázs, jobbulást:-)

Repi! Tök jól hangzik ez a verseny, a Szarvasűzők után egyébként is szerettem volna már Egerben futni, mindig irigyeltem érte a lányokat. Ha fitt leszek, megyek. (MOST NEM FÁJ SEMMIM!!! - de azért még nyugton ülök a fenekemen)
A jövő héttől ilyenkor remélem, edzésen leszek, akkor ott beszélek a fiúkkal, hogyan lehet oda lejutni, de ha írsz konkrét tudnivalókat a héten erre a címre, azt is megköszönöm:-)

Futóterepek: a diplomamunka-írás kapcsán elolvasott könyvtárnyi szakirodalomban visszatért pár helyen, hogy pl. a maratoni felkészüléshez nem árt sokat utcán/aszfalton futni, hogy a Stützapparat (támasztórendszer - hogy mondják ezt szépen magyarul :-((( inak, csontok, szalagok) hozzászokjanak az e felület okozta terheléshez és ne traumaszerűen érje a 42 ott megtett kili. Én szeretek városban utcán futni - Pesten még nem próbáltam -, a futópudingba pedig lehet, hogy inkább mégse megyek bele többet...

Bocs, ha kupis voltam.

LN

lightweight Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44526
Ezt én is így szeretném...
Most a nap végére "befurcsázott" a térdem...pedig tegnap futottam, füvön és jó cipőben.Bár tegnap súlyzós edzést is végeztem.Remélem hogy holnapra elmúlik, mert már legszivesebben ma mentem volna futkosni.
Előzmény: -balazs- (44524)
-balazs- Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44525
Teljes siker, vettem egy nagyon klafa Nike-t. A fájo achillesemek már csak ez segíthet. Vagy a pihenő. Szóval inkább ez segítsen. Szűcs Csaba azt hiszem kedvel engem. Nagyon baráti árban sikerült megegyezni. Bocsi iguána, de én egyre jobban kedvelem a Spurit... :)
Előzmény: tasi- (44522)
-balazs- Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44524
Ha teheted, került a futópadot. Ugyanez érvényes az aszfaltra is. A legjobb a természetes talaj persze ez néha lehetetlen. A legtöbben aszfalton futunk de én ha tehetem, felmegyek a Hármashatár-hegyre és földúton edzek. A futópad egyrészt kemény, másrészt a szoba levegője nem a legegészségesebb. Száraz, poros, meleg és nem dúskál oxigénben.

Nyugodtan futhaszt egymást követő nap is. De csak szép lassan, fokozatosan emeld a tétet.

Előzmény: lightweight (44519)
elchico Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44523
Én is így éreztem, amikor elkezdtem, de szerintem érdemes pihenni. Én az elején három héten át minden nap hajnalban futottam 3.8-at és 7.6-ot váltva hétvégén napi 12-t, két hét múlva jött a gond. Igazándiból nem voltam fáradt, viszont nagyon ingerült és feszült lettem tole és nem esett jól a futás. Azóta kétnaponta megyek és nagyon jó. Hétvégen fussál nagyokat, garantáltan elviszi az energiádat. Van olyan, aki minden nap fut?
Előzmény: lightweight (44519)
tasi- Creative Commons License 2003.09.03 0 0 44522
balazs: sikerult cipot valasztani a spuriban? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!