Keresés

Részletes keresés

iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.09.06 0 0 44688
A futóversenyek igen gyakran vannak aszfalton, jól kiszámítható felület.
Az unalmasról már volt szó régebben, van, akinek az egész élet dögunalom, van, aki napokon át tud körözni lelki problémák nélkül.
Nagy előnye a pályának, hogy minden körben találkozol a versenytársakkal, lehet rájuk is figyelni, lehet nézegetni az arra sétálókat, meg egyébként sem a legrondább környék a fővárosban.
A külső körön egyrészt azért nem lehet, mert nem jön ki, nem jó a talaj, nem lehet egy frissítési ponttal jól ellátni stb.
Előzmény: ATR (44686)
amatőr Creative Commons License 2003.09.06 0 0 44687
Búcsúzni csak szépen érdemes: nyárbúcsúztatók, ügyesen fussatok!
(Mert gyerekestül megyünk megnézni titeket... :) )
ATR Creative Commons License 2003.09.06 0 0 44686
Es ezen a 3333m-en kell 30km-t kell futni???
Nem unalmas igy egy kicsit? Kár hogy pont a beton részen kell futni. Miért nem lehet a külső körön?
Előzmény: iSTVán a dombfutó (44654)
ATR Creative Commons License 2003.09.06 0 0 44685
HAJJRÁÁÁ

Mindenkinek aki éjszakait fut.

iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.09.06 0 0 44684
Talán van, aki emlékszik, hogy 2 napja meglehetősen elégedetten nyilatkoztam a 15 km-es futásomról, mondván, hogy tisztességes idővel értem végig az elmúlt hónapok "totyogásai" után.
No, ma jobb voltam 5 perccel, pedig az időjárás nem igazán fogadott a kegyeibe. A nap elég gyakran előbukkant, és kissé égette az arcom.
Az egyetlen előnye ennek az időjárásnak, hogy talán este nem fagytok meg a nyárbúcsúztatón. (Jó futást!)
Visszatérve a sajátomra a hegymenetek hasonló tempóval voltak, mint tegnapelőtt, viszont lefelé, illetve a földes szakaszon egy kicsit jobban nyomtam, időnként 4:10-en belül is. Tehát sebességre már minden jól alakul, most egyelőre a lábállapototmat is jónak érzem, de holnapra derül ki igazán, ártott-e a nagy rohanás.
Az erdő itt továbbra is kellemes. Egy buta kuszma borzolta csak kissé a kedélyemet, mivel épp az én sávomban parkolt le, majdnem ráléptem.
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.09.06 0 0 44683
Értelek, és éppen ennyire megértem és tiszteletben tartom a nők félelmeit. Számomra nagyon kevés olyan téma létezik a világon, amivel ne tudnék viccelődni (pillanatnyilag a fasizmus az egyetlen ilyen téma, ami eszembe jut), de ez nem azt jelenti, hogy a lányokon vagy az ő érzéseiken viccelődnék, pusztán a mayrayday által leírt helyzet komikumán.

ON
Na de most már tényleg futóedzés lesz! Megyek, megkeresem Larzent és Tapirkát abban a rengeteg nagy erdőben, és megpróbálok szaladni velük egy Pszentlászló-Dobogókő tízest, 500 m szinttel. Holnap pedig visszatérek életem első teljesítménytúrájának színhelyére, és ott is megpróbálok szaladgálni egy keveset.

Előzmény: -balazs- (44682)
-balazs- Creative Commons License 2003.09.06 0 0 44682
Jó, de szerintem ez a téma ennél egy kicsit komolyabb. Egy, szerintem, súlyos problémáról van szó amivel nem szerencsés viccelődni. Nem először találkozom azzal, hogy egy nő fél kimenni futni vagy fél a kedvenc helyén edzeni. Picit szégyellem, hogy ilyen világban élünk és nekem nem esik jól ebből poént csinálni.
Előzmény: Törölt nick (44681)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.06 0 0 44681
Off: Nincs azzal semmi gond. Az igazság kimondása sose lehet annyira ízléstelen, hogy ki kellene moderáltatni... :-)
Előzmény: -balazs- (44679)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.09.06 0 0 44680
Hm, akinek feleltem, nem így látta. De ha téged zavar, moderáltasd ki az előzményével együtt.
Előzmény: -balazs- (44679)
-balazs- Creative Commons License 2003.09.06 0 0 44679
Ez már talán elég ízléstelen ahhoz, hogy kimoderáltasd.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (44664)
tasi- Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44678
Nagy-nagy HAJRA mindenkinek hetvegere a hendihez/BEAChoz/nyarbucsuztatohoz! :)
A vasarnapi hosszufutoszekcijo akkor de. 10kor kezdi koreit max. 6 perces kilikkel. Meg valaki esetleg? Tobbre/kevesebbre is lehet csatlakozni! :)
tapirka1014 Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44677
Ja, valamit elfelejtettem:

NYIRM!!!!
Fáj minden lábam, a térdem is, nehéz a hátizsák, meredekek az emelkedők, úgyis meghalok Nagymaroson....
NYIRM!!!!

tapirka1014 Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44676
csanya,

köszönöm, de úgy készültem, mint a csiga, viszem a hátamon az energiát, egy kicsi teljesen jól rögzíthető hátizsákba mindenem belefér, most már nincs időm szétszedni a csomagot, de azért még egyszer köszönöm, legközelebb lehet, hogy élek a lehetőséggel.

Na tapirka, most már húzzál aludni, mert a holnap hosszú lesz....

Előzmény: csanya. (44631)
tapirka1014 Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44675
SkóT,
hát ha már a Kinizsiről lemaradtam, és a 3x50-en sem tudok indulni, kell futni egy hosszabb túrát is az idén :-)))
Azért azt a futást el kell osztani a szintkülönbséggel, de jó lenne még éjfél előtt beérni :-) (Bár erre kicsi az esély, mert korán sötétedik..:)
Előzmény: SkóT (44618)
tapirka1014 Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44674
ultrafutó,
Rajta vagyok a dolgon, csak egy kicsit elúsztam a héten, de jövő hét elején jelentkezem szállás ügyben.
Előzmény: ultrafutó (44619)
BBking Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44673
melyitem a futas iranti elkotelezettsegemet. Vettem egy gofrisutot es ma este degeszre ettem magam lekvaros gofrival :)
Ez ugye jo keszules a holnapi funrun-ra? :)
BBking Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44672
koszi,
en egy lady es egy lord juniort fogok kiserni, no meg egy lady-t, aki az anyukajuk :)
kellemes kocogast!
Előzmény: TÉZÉ (44671)
TÉZÉ Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44671
Szia
Térképem nincs, de ha leírom az útvonalat talán képbe kerülsz.
Start után át a Lánchídon, majd az alagúton. Utána balra kanyar az Attila úton és végig a Szarvas térig, onnan vissza a Várkert előtt a Lánchídig, vissza a Lánchídon, egy jobbkanyarral le a pesti rakpartra, itt az Országház tulsó sarkánál forduló és vissza a Roosewelt térre, ahol már csak a cél vár!Ez mindez szerintem nincs meg a hírdetett 6,5 km, csak kb 6 kilcsi, de egy nagyon kellemes kis futás.
Személy szerint ha csak egy kicsit lazábban is mint szoktam, mert egy másik TÉZÉ-t kell kisérnem(ő az én lady junior alteregom)és az ő produkciója a lényeg, de ott a helyem.
Előzmény: BBking (44670)
BBking Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44670
sziasztok!
nincs a neten egy terkep a holnap esti K&H futas utvonalarol?
koszi
Hiver Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44669
Elképzelem, amint Lassú Nyíl húzza a lábát futás közben: nem 2 méter magasakat szökken, csak másfelet :o)
Előzmény: Lassú Nyíl (44648)
Butch Cassidy Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44668
Aki eddig nem látta a Kika című Almodovar filmet, az sürgősen pótolja. Van benne szatír is, ilyen jelenet is. Futás spec. nincs, úgyhogy bocs az OFFért :))
Előzmény: maydayray (44663)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44667
Nagyon off:

Szemorvos: - Pistike, abba kellene hagynod a maszturbálást...
Pistike: - Miért, doktor úr? Meg fogok vakulni?
Szemorvos: - Nem, de a többi beteget zavarja...

On:

Hómap nyárbúcsúztató futás. :-)

Előzmény: maydayray (44666)
maydayray Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44666
OFF

:-))))))))))

ON

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (44664)
imaro Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44665
A betétesekhez! (sajnos nem bankbetétről van szó)

A legfontosabb a cipő - betét - láb összhang. Miltényi Márta (néni)a betéteket alakítja a lábunkhoz, talán még jobb lenne megkérni, hogy az aktuális futócipőnket is vegye figyelembe. Mire saját magunk rájövünk a legmegfelelőbb kombinációra, sokszor kéne lábat cserélni. Én három évvel ezelőtt egy, a külső sarkamon lévő bursitistől (Márta néni jóvoltából) megszabadultam, majd egy rossz betétmanőver után szereztem ismét egyet, de már a belső oldalra.

Hosszas kisérletezés után rájöttem, hogy a legtartósabb, legbiztosabb, leg-leg-leg... megoldás a GYÓGYTORNA.
Csak egyszer kell megfizetni a gyógytornászt (nagyon), azután már minden csak a saját elhatározásunkon múlik. Ezért bár már tudom a megoldást, mégis a sántikálást választom, mert a rendelkezésre álló időben inkább a barátaimmal járok beszlégetni - futni, mintsem egyedül tornázni.

Lassú Nyíl megtalált egyféle technikát, de a "fiatalodás" megállíthatatlanul hozza a változásokat. Én is csak javasolni tudom a még futóképeseknek, mindent tegyenek meg lábuk "egészségéért".

imaro

Előzmény: Lassú Nyíl (44648)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44664
OFF

Te se szívesen hagynád félbe, ha már nekiláttál. ;-)

Előzmény: maydayray (44663)
maydayray Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44663
Hát, érvek és ellenérvek, de nem tudom, hogy hallottad-e hogy múltkor Budapest közepén kezdte el egy hapsi, odamentek a rendőrök (köztük egy nő!!), az összes reakció az volt a pasitól, miután felszólították, hogy hagyja abba: "Először hadd fejezzem be!"
No comment...
Előzmény: Butch Cassidy (44659)
krisz_ Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44662
...nem futással
Előzmény: krisz_ (44661)
krisz_ Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44661
Hétvégére kívánok midenkinek jó futásokat a versenyekre és edzésekre, és jó túrázást (vagy pontosabban oda is jó futást)!
Nyárbúcsúztatót én is megtartom, csak nem itthon és futással, de azért sportközelben maradok. És ígérem, futni is fogok.
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44660
"Hiába rázod, attól már nem lesz nagyobb..."
pötyike.gonosz.hu
Előzmény: Butch Cassidy (44659)
Butch Cassidy Creative Commons License 2003.09.05 0 0 44659
Ne haragudj(atok), de szerintem nem történt semmi. Mindenki ott ügyködik, ahol neki jól esik, ha hozzád nem nyúlt vagy nem üldözött kifejezetten, akkor úgyis hiába jelented fel. Biztos vannak olyan jogi kategóriák, hogy szeméremsértés meg közbotrányokozás, de ugye az erdő és a köz... Nem hiszem, hogy érdemes belemenni egy ilyen balhéba.

Azt el tudom képzelni, hogy kellemetlen, meg hogy ettől nem is szívesen jársz arra. Megverni tényleg nem kéne, de ha két markos gyerek eltanácsolná az illetőt, biztos nem menne többet arra. Én még nem voltam szatír, de úgy képzelem, hogy az ilyenek félénkek (biztos ezért nincs nőjük, ezért járnak az erdőbe) és világgá futnak, ha kicsit megfenyegetik őket. De ha te magad le tudod égetni valami megjegyzéssel, talán még az is jó (de arra nincs tippem, hogy mit mondj neki).

Előzmény: Somvirág (44649)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!