Keresés

Részletes keresés

Nude Creative Commons License 1999.04.06 0 0 446
Gejza!

Ez nagyon jó! Örülök, hogy van!

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.04.06 0 0 445
Hali gejza !

Nem lehet, hogy a linked miatt töltődik le érdekesen ez a topic ?

A hétvégén nekem is sikerült beszereznem egy "csíkot" két napi ásás - remélem egyre kevésbé - maradandó nyomát. Végülis nem volt más megoldás, mivel az egész szomszédság a kertben dolgozott és igen utca hosszan belátható a szüleim kertje ...
Lesz mit pótolni !

Napra fel !

gejza Creative Commons License 1999.04.02 0 0 444
Nyugi! Itt vagyok, csak barkácsoltam egy honlapot az MNE-ének. Itt van:
Itt található szerény művem.....
Macs! Gratula!!! ;~)))
Süssön rátok a NAP!!!!
Hali gejza.
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.03.26 0 0 443
Pucros Mackó,

bohó ifjúkoromban történt az eset.
Naturista meg még nem vagyok, csak - adott esetben - egy meztelen ember. De ez máris kimeríti az izgalom fogalmát .-)

Előzmény: Pucros Mackó (440)
Nude Creative Commons License 1999.03.25 0 0 442
Kedves MaCS,

szerintem a színeltérés hamar helyrejön. Megfelelő életmód mellett:-)

Előzmény: MaCS (441)
MaCS Creative Commons License 1999.03.25 0 0 441
Halihó!

Baj van, süllyedek a szégyentől.
Most érkeztem haza egyiptomi nászutamról, és néhány fürdőgatyás tengerparti nap után csíkos a fenekem. Most aztán törhetem a fejem a kompenzáláson...
;-)

Viszont elérhető közelségbe került a NYÁÁÁÁR!

Üdv: MaCS

Pucros Mackó Creative Commons License 1999.03.25 0 0 440
Hátha a Találkozőn megmutatkozhazumk igazi valónkban:)

Sehonnai Bitang Ember, mi izgalmas neked a zuhanyozó lányokban? Hm? Nézzenek oda, micsoda naturista:-))
(Ref.:"Izgulok..." topik)

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.03.22 0 0 439
Mit tegyek, ha most áll legjobban ... a Nap ? .-)
Előzmény: hant (438)
hant Creative Commons License 1999.03.22 0 0 438
IMHO így dél körül kicsit korai lenne a vetközés!
A szezon most kezdődik ..........
............Korfun.

Gejza és M-Ágnes is eltünt a hideggel együtt. Hátha ők is felengednek lassan.

Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (437)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.03.22 0 0 437
Mikor kezdődik a szezon ? Kezdhetek vetkőzni ? .-)
Dr. Égely Palánk Creative Commons License 1999.02.09 0 0 436
MaCS!
Nem ér csak ennyivel elohozni egy ilyen topicot! Elo a meztelen igazsággal! Csupasz tényeket kérünk, leplezetlenül!
Előzmény: MaCS (435)
MaCS Creative Commons License 1999.02.08 0 0 435
Halihó!

Csak nem akarom, hogy elsüllyedjünk...

Ági, hol vagy?

Üdv: MaCS
gejza Creative Commons License 1999.01.21 0 0 434
Sziasztok!
Isten éltesse sokáig a Kedves Ágnes elvtársnőnket neve napja alkalmából!!!!
Sehonnai Bitang Ember!
Le vagyok nyűgözve! Te.. izé Ön egy fantasztikus fűzfapoéta, gratula. ;~))))
MaCS!
Köszönöm! Köszönöm. A dícséret jól esik. De nem az én érdemem. Én... én.. szóval most kissé elcsuklik a hangom. Szóval én a Nagy Levintől tanultam főzni.
A szabályokról:
Az alaptézis az, hogy a naturizmusban ott végződik az én szabadságom, ahol a másik emberé kezdődik! De ez fordítva is érvényes! Valamint a szabadság nem szabadosságot jelent. Imho. az ilyen levesbe lógó problemákat ott és akkor, a szituációnak megfelelően lehet kezelni. Feltéve ha a probléma felvetése nem provokáció. ;~))
Naturizmus = rulez!!
Addig is süssön Rátok a nap!
Hali gejza.
Meggyes Creative Commons License 1999.01.21 0 0 433
Offtopic, de nagyon fontos!
MaCS,
emilemet olvasd el, surgos!
Koszi
MaCS Creative Commons License 1999.01.21 0 0 432
Halihó!

Áginak részemről is nagyon boldog névnapot!

Az etikai kódexről:
Biztosan van ilyen, bár én még nem láttam. A szabályok viszont íratlanul léteznek, és nem is nehéz kitalálni őket. Nagy részül pl. teljesen logikus higéniai oldalról.

Én speciel felöltözve sem szeretek áthajolni az asztal fölött, a jelzett helyzetben meg pláne nem.

Amúgy érdekes dolog, hogy sokaknál ott ér véget az érthetőség, hogy hogyan lehet meztelenül enni! Hogy van gusztusunk ahhoz?!
Én meg azt nem értem, hogy ez miért gond. Szerintem nagyon is jól lehet meztelenül ebédelni, különösen, ha gejza sporttárs főz! Mert az bizony király!

Üdv: MaCS

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.01.21 0 0 431
zoliboli,

Nem vagyok klasszikus értelemben vett naturista, de szerintem éppen a természetesség és a szabadság az amivel kezelhetők ezek a "problémák". Bármiféle rendszabály, kódex kissé akadályozná ezt.
Én így látom.

Sehonnai Bitang Ember

zoliboli Creative Commons License 1999.01.21 0 0 430
Nincs valami etikai kódeksz a naturistáknak. Szívesen fellapoznám. Leírom miért:

Nyáron ülünk nagyban a kempingasztal körül berényben (zacskós leves tálalva), mikor elsétálnak ismerősök. Szia, szia felállok, kézfogás (áthajlással a kempingasztal és a forró leves felett). Sajnos a megégéstől tartva nyakkendőként kellet óvnom szervemet a levesbelógástól (jujj még elgondolni is rossz). iköben a másikkal jatt!! Illő ez? Vagy mi a megoldás?

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.01.21 0 0 429
Teodor bocsi, de ez nagyon stílustalan volt ! :-)
Én valami ilyesmire gondoltam :

"M-Ágnes nap van, hol a drága,
Pőreségnek mi az ára ?
Bőrünk a nap simogatja,
Fürdőruhánk ki van dobva !"

teodor Creative Commons License 1999.01.21 0 0 428

Isten éltesse a topicgazdát
a névnapján!

A Hülyeverselők Társasága

gejza Creative Commons License 1999.01.21 0 0 427
Hahó! Kedwes Wágnerúr! Hiába Ön egy igazi sztrovacsek, a veszett dolgok megmentője. Köszönjük! ;~)))
Szia MaCS!
Télleg midjárt itt a nyár, de remélem addig még találkozunk!
MaCS Creative Commons License 1999.01.19 0 0 426
Ezer köszi, kedves Fősztrovacsek!

Üdv: MaCS

Wágner úr Creative Commons License 1999.01.19 0 0 425
Miér' ne lehetne?! Egy Pofa Sörér' bármikor bármit, de még egyéb aljasságokra is képes vagyok... :))))
Naturizmus - naturban...
MaCS Creative Commons License 1999.01.19 0 0 424
Halihó!

Wágnerúr kedves, nem lehetne valahogy ide juttatni? Vagy legalább egy URL-t?

Szia gejza!
Már csak 3 hónap a szezonig!

Üdv: MaCS

Wágner úr Creative Commons License 1999.01.18 0 0 423
Ne búsúlj má' annyira, te gejza sztrovacsek, előkerült az eredeti topik magányarchivumból - fenn van az ISZOLDÁban :)))
gejza Creative Commons License 1999.01.18 0 0 422
gejza Creative Commons License 1999.01.18 0 0 421
Sziasztok!
Kár, hogy csak ez az utolsó beírás maradt meg ebből a jó kis topickból. Remélem majd csak előkerül a többi is!
Addig is süssön Rátok a nap!
Máty Creative Commons License 1998.12.01 0 0 420
Csocsi!
Én spec nem vagyok magamutogató típus , ám a mezítelen úszás az tényleg frankó, bár a "lég"ellenállás nem az igazi, ha ityeg a fityeg.
Egyszer szintén szerencsém volt egy német szauna telephez, hát olyan nőcik mászkáltak, hogy többet votlam a hideg vízben, mint a szaunában. Ezek szerintem azért is jók, metrt túl aszauna élettani hatásain, olyan állati ösztön lesz úrrá az emberen, hogy csak na. Meneküljön ki merre lát.
MaCS Creative Commons License 1998.12.01 0 0 419
Halihó!

A 7végén érdekes élményben volt részem. Egy jutalomút keretében eljutottam a bécsi City Clubba.
Ez egy ménkű nagy üvegpiramis, benne minden mi csak szem-szájnak ingere: pálmafák, medencék, teniszpályák, vendéglők, meg hasonló nyomorúságos dolgok. Mit ne monnyak, kicsit csorgott a nyálam...
Volt persze két szauna is. Egy ruhás meg egy meztelen. A ruhás nem sok szót érdemel, bár kis hazánkban igencsak luxus lenne az is: kellemes előtér nyugágyakkal, medence.
A meztelen viszont igencsak csudálatos: eleve 3 szép nagy szaunakabin, a különböző ízlésűeknek, gőzfürdő, kis csobbanómedence, szép nagy úszómedence, hatalmas közösségi tér és egy főleg nyáron használatos igencsak széles udvar. Mindez nagyon szép, barátságos és kulturált.
És ami a lényeg: igencsak kedélyes társasági élet folyik ott. Családok, fiatalok, mindenki.
1 szó mint 100: rulez. Pedig Ausztriát igencsak prűd országnak tartyák...

Üdv: MaCS

gejza Creative Commons License 1998.11.19 0 0 418
Szia Pocak!
Á nics itt hó, csak hideg és szél. Meztelenül fürdeni meg mindíg lehet, csak szokás kérdése! Hi........
Süssön Rád a nap! Hali gejza.
Pocak Creative Commons License 1998.11.15 0 0 417
Gejza,

Johet egy kis szadizas? Itt 25 fok van. (vigasztalasul: azert furdeni nem lehet. Meztelenul plane)
Jajjjj, hogy irigyellek Titeket, hogy Ti mar hempereghettek a hoban a szauna utan! ;-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!