Keresés

Részletes keresés

Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.15 0 0 619
Ugye neked nincs gyereked? Mert ha lesz, remelem,uton-utfelen ilyen tahokkal talalkozol,mint te vagy. Csak hogy tudd,milyen babakocsival, szatyorral feltuszkolodni egy tomott buszra,mikor az ilyenek,mint te megallnak az ajtoban,hgy az a szemet kismama a hulye gyerekevel nehogymar elfoglalja masik 3-4 ilyen idiota helyet a buszon,mint te.
Előzmény: TOPMAN (595)
-Henger- Creative Commons License 2003.11.15 0 0 618
Erre mondanám: Bocs, hogy élek!

Empátia, türelem. Kicsit mindenki gondolja át a helyzeteket, és hogy ő hogyan oldaná meg. Ha nem tetszik, így jártál.

Előzmény: PUMUKLI (617)
PUMUKLI Creative Commons License 2003.11.15 0 0 617
Szóval összegzésképpen:
-Az a gyerek, aki kiflit tud majszolni (10 hónaposan) megérti a magyarázatodat, hogy nem eszünk.
-De ha netalán mégis adsz neki, akkor egy hülye picsa vagy, a gyereked pedig unintelligens. És az is marad.
-Ha bevásárolni mész autó híján, akkor hagyd otthon a babakocsid és vigyed a kezedben a gyerekedet (jó esetben még a testvére kezét is fogd). A vásárolt áru hazaszállítását pedig oldd meg, ahogy akarod. Csak nem képzeled, hogy míg mások a 28 szatyorjukkal felszállhatnak a buszra, mindezt te is megteheted a babakocsiddal!

Végezetül:
Két napja gyötör a lelkiismeret, mert eszik a gyerekem a boltban. Ezentúl azért is fog, mert babakocsival merek tömegközlekedni akkor, amikor esetleg csúcs van. Ki biztosít nekem pszichológust?

Pumukli

Előzmény: yinx (616)
yinx Creative Commons License 2003.11.15 0 0 616
És ha nincs kire hagyni a gyereket? Az egyedülálló szülőkre nem gondoltál, vagy ők ne járjanak bevásárolni mert akkor te nem tudsz kényelmesen utazni...
Előzmény: TOPMAN (610)
MERLINN Creative Commons License 2003.11.15 0 0 615
Bazzz, ha figyelmezteted, az okés, de hogy nekimész... azt tán nem kéne.
Előzmény: terrorbalett (586)
jenette Creative Commons License 2003.11.15 0 0 614
jó de most a "szegény idős nyugdíjas nénit" az menti fel a a lopás vétsége alól, hogy kevésbé veszélyes a kinézete ? :D

egyébként belátom, ez a társadalomra nézve kevéssé fenyegető ( a kleptós vénasszony ) csak ne tételezzünk már fel eleve minden jót és szépet és ne szakadjon meg a szív egy nyugdíjas néni láttán, csak mert már nyugdíjas néni.

Előzmény: CORTEN (613)
CORTEN Creative Commons License 2003.11.15 0 0 613
A rohadt megélhetési b?nöz?...

Most nagyon demagóg leszek:
Bár már ott tartanánk ebben az országban, hogy csak a garázdálkodó-kleptomán nyugdíjasokat kellene megregulázni, és bárcsak mindenki és minden hasonló esetben ilyen karakán módon viselkedne mint terrorbalett. Gondolom csak afféle tréning gyanánt fegyelmezte meg a szerencsétlen tettenért öregasszonyt mert általában a 130 kilós kigyúrt rövidnyakúakat szokta üldözni a józsefvárosi piacon.

Ááááá, mindegy, mindenki éljen úgy ahogy jónak látja.

Előzmény: jenette (611)
jenette Creative Commons License 2003.11.15 0 0 612
azért úgy bírom ezeket az előfeltevéseket :
"nyugdíjas néni" =

  • szegény
  • már a nyilasok is csak elnyomták
  • aztán meg a kommunisták
  • plusz a férje is csak sanyargatta
  • becsapták, kihasználták
  • miközben ő egy áldott jó lélek, önzetlen mártír

:,O(
a könnyeimmel küszködöm ! ! !
mindezek után még az sincs megengedve neki, hogy a kosarát átpakolja a szatyrába, és fizetés nélkül távozzon
megrendítő történet, nincs igazság a világon ! ! !

Előzmény: elchico (604)
jenette Creative Commons License 2003.11.15 0 0 611
??? de a terrorbalett nem azért szólt rá a "szegény idős nyugdíjasnénire" mert nyugdíjas, hanem mert LOPOTT.
Előzmény: CORTEN (607)
TOPMAN Creative Commons License 2003.11.15 0 0 610
Nem a bkv buszaira gondoltam, hanem a köztudottan zsúfolásig megtelt tuskóbuszra. Igenis otthon kell hagyni a babakocsit, ha tudja hogy nagybevásárlásra megy, mivel tudja hogy nem fog felférni a buszra a babakocsi, vagy miatta 3-4 ember.
Előzmény: lilianyu (606)
cyber.greg Creative Commons License 2003.11.15 0 0 609
Mondjuk nem láttam, de valszeg az a ledes szarság, ami villog, ha hívás érkezik a mobilodra.
Kínai piacon kapható olyan toll, aminek a végén ilyen van :)
Előzmény: fúrókagyló (596)
vizes zsemle Creative Commons License 2003.11.15 0 0 608
pfuj...
CORTEN Creative Commons License 2003.11.15 0 0 607
Naggyon kemény ember(?) vagy! A helyedben két jó nagy pofont is lekevertem volna a rohadt nyugdíjasának, a piszok él?sköd?je! Ezek miatt fizetsz annyi jövedelemadót, hogy eltartsd ?ket! Piszkos vénemberek, ki kell irtani ?ket! Nézz már körül, hátha élnek még a nagyszül?k a családodban és kezdheted is az akciót.... :-(

Vagy nagyon hamar vizsgáltasd meg magad, mert valami hibádzik..

Előzmény: terrorbalett (586)
lilianyu Creative Commons License 2003.11.15 0 0 606
Ezt nem mondod komolyan, hogy pofátlanság felszállni egy buszra babakocsival! Az ilyen emberek azok, akik mikor a 2évesem a kezemben, az 5 hónaposom a babakocsiban, és szenvedek a fel-le szállással, ahelyett, hogy segítenének, elkezdenek szidni, hogy mit bénázok. :(((((
Előzmény: TOPMAN (595)
TOPMAN Creative Commons License 2003.11.15 0 0 605
Elrontott egy ország ez sajnos, az átkos korszak utóhatásai nagyon sokáig kísérteni fognak még. :(
Előzmény: elchico (604)
elchico Creative Commons License 2003.11.15 0 0 604
Nekihajtasz egy öreg néninek bevásárlókocsival, mert lop 3 zsömlét a teszkóban??? szar alak vagy... Aki végighúzta a háborút, meg az ötvenes éveket, meg az egész szart, amit most lazán huszadik századként elfelejtünk és talán most nincs pénze, vagy nincs elég, hogy fizessen vagy csak szimplán beteg és lop egy kosárnyi dolgot egy napi 100milliós forgalmú áruházban, te meg nekitolod a kocsit és fenyegeted, hogy rendőrt hívsz. Öregnéninek tolod a kocsidat. Az igazság nagy bajnoka. Szégyeld magad.
Előzmény: terrorbalett (586)
psmith Creative Commons License 2003.11.14 0 0 603
Amig nem fizettem ki nem az enyém, tehát nem eszem meg. A te gondolkodásoddal egy pénztáros kivehet a kasszábol pénzt reggelire, ha a délután kapott pénzéből visszateszi? Szerintem nem.
Előzmény: PUMUKLI (600)
psmith Creative Commons License 2003.11.14 0 0 602
Örülök, mert az én két gyermekem valószínüleg kivételesen intelligens, mert soha nem ettek a Tescoban. Egy gyerek, mikor már kiflit, TR-t tud enni, azt is megérti, hogy NEM.
Kétszer hisztizik, kibirod. A nevelés nem azt jelenti, hogy ha üvölt akkor engedsz neki.
-Henger- Creative Commons License 2003.11.14 0 0 601
Pont az ünnepek előtt... Jó taktika! :)
Előzmény: joder (598)
PUMUKLI Creative Commons License 2003.11.14 0 0 600
Még egy szó a "gyerekétkeztetésről". Eddig nem tarottam magam bunkónak, ha a kicsi megevett egy Rudit (sőt néha kettőt). Ezek után majd lesni fogom, ki néz rám ferde szemmel.:-(
De esküszöm az égre, én MINDENT kifizetek. Volt úgy, hogy a gyerek kezében levő kiflit nem figyelte a pénztáros, én meg elfelejtettem, de visszamentem és kifizettem. A saját lelkiismeretem miatt.
Én GYES-en vagyok, és épp ezért tartanám időpocsékolásnak az esti vásárlást. Hiszen hetente egyszer a gyerek sem lesz tőle lelki sérült. Ha nem is épül tőle...
Pumukli
chromax Creative Commons License 2003.11.14 0 0 599
felmondták a szerződést a gyártóval kb.
Előzmény: joder (598)
joder Creative Commons License 2003.11.14 0 0 598
mit szóltok hozzá, h. "ellátási problémák" miatt 2004. januárig nem kapható tescogazdaságos sör??

vajon mi állhat a háttérben?

fúrókagyló Creative Commons License 2003.11.14 0 0 596
Nem tudja valaki véletlenül, hogy a tescoban árult 4 egybecsomagolt kólához ajándékként adott "villogó mobilfény" vagy micsoda, az mit takar?
Inkább egy esernyőt adnának helyette.
TOPMAN Creative Commons License 2003.11.14 0 0 595
Nemrég láttam, hogy a tuskóbuszra egy babakocsit akartak felpréselni, és nem a végállomáson ám, tudni kell, hogy a t.busz az utóbbi időben teljesen tele szokott lenni (budaörsi), jó ha az ember a végálomásokon felfér rá. Ez sem kis pofátlanság!
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.14 0 0 594
Ezt probalom megertetni.A nagy gyerekeim sem esznek,mint ahogy en sem.Nem eleg nagy meg ahhoz,hogy eszerveket vonultassak fel es addig sem nyafog,hogy ki akar jonni.Az sem tetszene gondolom,ha ott kolbaszolna az utban.
Es tudod,mivel estig dolgozom,nagyon keveset lehetek vele.Tudom,hogy nem a legjobb program a hetvegere egy ekkora gyereknek,de legalabb addig is egyutt vagyunk.
Előzmény: PUMUKLI (589)
v_peti Creative Commons License 2003.11.13 0 0 592
Pontosítok: "Forgalmi rend változás! Megállni TILOS!"

Előzmény: v_peti (591)
v_peti Creative Commons License 2003.11.13 0 0 591
Szombathelyen a TESCO előtti járdaszakasz elejére kiírták, hogy "Forgalmi rend véltozás! Várakozni TILOS!)
Úgy látszik, hogy sok az analfabéta autós...
TOPMAN Creative Commons License 2003.11.13 0 0 590
A gyermeked ma még a tuskóban zabál, holnap már a villamoson fog dohányozni. De a viccet félretéve egyszerűen neveltetés kérdése az egész. Bennem nem merült fel sohasem, hogy bármit megegyek a fizetés elött, pedig nemegyszer vásároltam már korgó gyomorral. Azt is megtanultam, hogy az ilyen embereket tolerálni kell, mindig is voltak és lesznek is Magyarországon. Ez is a tipikus "magyar mentalitás" egyik eleme.
Előzmény: Gabiiiiii (577)
PUMUKLI Creative Commons License 2003.11.13 0 0 589
Én is úgy nevelem a gyerekeimet. Csak egy 14 hónaposnak elég nehéz érveket felhozni.
Előzmény: Együgyű partfisnyél (588)
Együgyű partfisnyél Creative Commons License 2003.11.13 0 0 588
én, ha éhes vagyok a teszkóban veszek pizzát
úgy neveltek, hogy amíg nem fizettem, addig ne egyek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!