Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

LudasMatyi Creative Commons License 2001.04.05 0 0 14
Sziasztok!
Felhozom ezt a topikot, mert most nekem vált aktuálissá az Opel Tigra vásárlás, nagyon szívesen fogadnám elsősorban az Opel Tigra tulajdonosok véleményét, milyen az autójuk műszakilag, mennyi szervíz-igénye volt az autónak, és természetesen minden infót, ami használt Tigra vásárlás előtt jól jöhet.
Előre is köszönöm,
Matyi
shaitan Creative Commons License 2000.04.20 0 0 5
Lehet hogy igazatok van.... nekem is ilyenek kavarognak mostanában a fejemben és nem is tudom miért hittem hogy valaki valami pozitívat is mond :))

Az Utolsó Európai!
Annyi pénzem azért nincs hogy újonnan vegyek szal a ClioII ugrott.....

PÍT Creative Commons License 2000.04.20 0 0 4
Hali!
Imádom az Opeleket, de ez valahogy nem jön be.Igazából nálam ott tette be ajtót, hogy elkezdték a Calibra útódjaként emlegetni.Na ne! Vicc!Szerinttem sportosabb, ha már az Opeleknél maradunk, Corsa GSI.Persze a spoilerekkel
füszerezett,nem az aminek az oldalán apró betű hírdeti a kömény magot, s közben kivülről sokmindenben nem különbözik City-től.A Tigra meg maradjon meg a pénzes családoknál mama kocsinak,amit 17-18 éves gyerek lenyúl.Szomorú.
Az Utolsó Európai Creative Commons License 2000.04.20 0 0 3
Ha neked ilyen mokány gép kell, akkor javaslom, nézd meg a Clio II RXI modellt. 1.6-os, 110 lovas motorja van, és nagyon jó, sportos felszereltsége. Gyakorlatilag csak légkondi nincs benne, de bőrcuccok, sportülések, stb. igen, meg persze az elektromos extrák, ABS, rádió, miazmás.
Ez a 110 lovas motor még a Laguná-ban is figyelemreméltóan húz. Ajánlom kipróbálásra! A Tigra még az erősebb motorral sem esélyes ellene.
Ja, és az ára: 2.9 millió Ft.
Riff-Raff Creative Commons License 2000.04.20 0 0 2
Kicsi.
shaitan Creative Commons License 2000.04.20 0 0 1
Igen ezt már én is hallottam... hmm
gabek Creative Commons License 2000.04.20 0 0 0
Nem más, mint egy "dizájnos" Opel Corsa. Tök ugyanaz, más formában, kétszer annyiért.

GABEK

shaitan Creative Commons License 2000.04.20 0 0 topiknyitó
Hali!

Na a fent említett autóval kapcsolatban érdekelnének vélemények, tapasztalatok....
Tulajdonképpen autóvásárlás előtti állapotban leledzem és az egyik csapongó pillanatomban gondoltam rá... megerősítést várok hogy megéri-e....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!