Keresés

Részletes keresés

20evutan Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1455

Reméljük, hogy valamire már csak jutnak a psorival kapcsolatba is, hiszen már annyi mindent megoldott az orvos tudomány. Neked akkor legalább, még lesz jó pár szép éved amiben még ezek a támadásos idők is eltünnek. Ismertem egy gyönyőrű lányt

sajnos már nincs közöttünk éppen a pszori miatt. Pedig ő aztán mindent megszerezthetett, ismeret, gyógyszerek egyebek. Nagyon kiemelt EÜ intézményben

dolgozott, és a psori győzött. Amikor először megláttam elállt a lélegzetem, olyan szép volt. Aztán a közös ismerősünk említette, hogy nézzen meg engem mi az a folt rajtam, vagyis ő állapíította meg annak idején, hogy bizony nekem is psorim van.

Előzmény: absoluteyes (1452)
napalm. Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1454

szia!

 

hát nálunk az a helyzet hogy amikor megismerkedtem asszonyommal (ennek már 11 éve), akkor tudtam hogy van psorija.

illetve hogy mi az azt nem, azt később "nyomoztam" ki.

nem foglalkoztam vele, elfogadtam és kész!

csak hát ugye ezt egy nő eléggé szégyenli, megviseli. mit szól hozzá a férfi...

fürdés (vízpart-balcsesz-velencei tó) az ő részéről kizárva, pont a szégyenlőség miatt. azért időnként el szoktunk menni egy hozzánk közel fekvő bányatóhoz fürdeni.

 

aztán 2 éve ízületi gondjaim lettek, fájt a válam, a lábfejem.

elmentem dokihoz, mindenféle kezelést írt fel amik csak időlegesen használtak.

megjelent egy kis folt már nem is tudom hol, dehogyisnem a térdemen.

elkezdett nőni, majd megállt egy 20 ft-os érme méretében.

no akkor kibukott nálam is megjelent a psori. ;)))azannyakeservít!!!

csak nálam ízűleti gondokkal is párosult.

ha már a cerkánál járunk, néha nekem is előjön a tövibe (hihihi)(havonta egyszer), no akkor elocom krém vékonyan eccer éjszaka, majd reggel. oszt el is tűnik hála istennek. kop, kop, kop.

a popsimon (a férfiaknak is popsija van?;)))  ) mindkét oldalon van egy-egy 5 ft nagyságú pirosság. mint két szem ;).

 

no, jó hosszan válaszoltam neked, ne haragudj;)

 

üdv

Előzmény: absoluteyes (1450)
napalm. Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1453

szia!

köszönöm előre is!

 

üdv

Előzmény: Szancsi001 (1445)
absoluteyes Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1452
Attól tartok, tényleg nem fogadna... Szemét dolog ez! Miért hiszik azt az emberek, hogy amennyiben piros foltok vannak rajtad, az tuti, hogy valami szörnyűség, ami fertőz??!! Bár, tudod, lehet, hogy én is ezt gondolnám, ha nem lenne pszorim. 21 évesen kezdődött, nem emlékszem, előtte hogyan áltam mások bőréhez. :) Viszont a pattanásos fiúkat soha nem szerettem. És tudod, mi a zéletem poénja? Hát az, hogy egyébként gyönyörű a bőröm. Kivéve, amikor támad a pszori... És pont a kis bőröm... Lehet, hogy ez büntetés?
Előzmény: 20evutan (1451)
20evutan Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1451
Az a furcsa, hogy én csúnya vagyok mint állat a psori miatt, és mégis a makulátlan bőr vonz, vagy lehet, hogy éppen ezért. Amennyiben csak egy kis folt az nem zavarna, sőt a kenegetést belevonnám az erotikus játékok közé. Mindíg arról álmodtam, hogy egy dögös csaj kenegessen.  A kórházban volt is ilyen, de úgy összezsugorodtam, hogy ihaj. Vajon egy /masszázs/ szolgáltató / hölgy, hogy fogadna a bőrömmel? Fogadna egyáltalán? Hacsak nem egészségügyi végzetségű.
Előzmény: absoluteyes (1450)
absoluteyes Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1450

Ma napozni fogok ezerrel. Van még a lábamon egy-két nyom, de szép lassan az is elmúlik! Nem sokára dögös leszek! :) Folt nélküli, pszorimentes dögös csaj!

 

Srácok, titeket nem zavarna, ha a barátnőtökön lenne pszori? Most komolyan! Mert ugye, a férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél, és ebbe az is belefér, ha pl. a kukiján van a pszori. (Itt finoman utaltam egy-két emberre.) Nekem volt a popsimon is már. Igaz, csak kicsit.

20evutan Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1449

Nos nekem határozottan szép a körmöm :-) szerintem. Igyekszem is ápolni.

Na de a kézfejem és aztán csuklótól felfelé, az viszont kritikán aluli. Bár, most van némi javulás.

A műszakiujj az jó  nagyon tetszett. :-)

És szalonképesen az az ujj, amit ökölbeszorított kézzel a magasba tartunk haragosaink felé. Ez a fránya spanyol etikett. :-)

     l

   oloo

 oL__l Ha most ezt elrendezi automatikusan akkor nem ért semmit a művészi vénám.

Előzmény: Törölt nick (1433)
absoluteyes Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1448

Ja, és milyen igazságtalanság, hogy pont ott van pszorid...

De az is igazságtalanság, hogy nekem nincs csábujjam. Mert nem szoktam ilyen értelemben hölgyeknek örömet szerezni. (Bocs, ez nagyon OFF!!!)

absoluteyes Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1447

Pikk-pakk, én lány vagyok, de mindegy...

 

Azért tök jó, hogy itt mennyit okosodom. :) Nem lehetne valami szebb kifejezést kitalálni reá?? Én nem a "műszaki" jelzőt érzem a legmegfelelőbbnek... :)

Csábujj? Ez nem jobb?

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1446

 

"De lusta voltam, és letudtam az egészet egy olyan ujjacskának, amivel esetleg a hölgyeknek szoktunk örömet szerezni."

 

Talált, süllyedt.

 

A szlengszótár már erőteljesen kiegészítésre szorúl.

Érdekes, hogy csak fiúk kérdeztek rá. Hiába a lányok nem műszaki beállítottságuak.

Előzmény: Canis Maior (1443)
Szancsi001 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1445

Persze, Napalm, csak elfelejtettem megnézni, hogy otthon dekkol-e még.

Holnapra megnézem, aztán jlentkezem.

Előzmény: napalm. (1441)
Freddy79 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1444
Sziasztok!

"Műszaki ujj" ...na itt ezen a ponton be kell vallanom, hogy előzőekben még nem hallottam ezt a kifejezést, ezért fogtam és fellapoztam a szleng szótárat, de ott sem találtam ilyet, de még hasonlót sem, ezért rákerestem az interneten is egy-két helyen, de ott sem találtam semmit.
Ötleteim voltak, hogy Pikk-pakk barátunk mire is gondolhatott. A kiindulási alapot a szövegkörnyezet, illetve egy korábbi válasz adta...magyarul és is arra gondoltam, mint Canis Maior...
Tehát Pikk-pakk egy nyelvújító: alkotott egy új szót, bár a pontos jelentését még eddig rajta kívül senki sem tudja, úgyhogy én is várom rá a magyarázatot...

Pikk-pakk! Mit is jelent pontosan a "műszaki ujj"?

Előzmény: Törölt nick (1433)
Canis Maior Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1443

"Canis Major: Most lenne szükség a humorodra és szemléletességedre."

Először is köszi a dícséretet. Elvégre az embernek jólesik az ilyesmi. :D

 

Nos: Az őszintét megvallva, amikor olvastam az ominózus sorokat, én is odafordultam mellettem ülő kollégáimhoz, hogy nem-e tudják, mi az a "műszaki ujj." Kb.: 4 férfi kolléga vonta meg a vállát... Megvallom az őszintét, én is meg akartalak kérdezni róla, hogy mit értessz alatta... :) De lusta voltam, és letudtam az egészet egy olyan ujjacskának, amivel esetleg a hölgyeknek szoktunk örömet szerezni. No meg, nem akartam ilyen, esetleg mások számára triviális szlengen értetlenkedni. De ezek szerint nem is olyan triviális... :D

 

Szal. kedves Pikk-Pakk mester, magyarázatot követelünk! Milyen ujjad is van neked?! :))))

Előzmény: Törölt nick (1439)
henci2 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1442

Hello!

Nekem nincs a körmömön semmi. 2éve az egyik kicsit elemelkedett, azt hittem, hogy gomba. Aztán elmúlt, azóta nincs.

Előzmény: Canis Maior (1432)
napalm. Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1441

sziasztok!

 

szancsi001 engem érdekelne! megvan még?

annak idején én is felirattam dokival, de mielőtt kiváltottam volna megkérdeztem az árát. csókólóm!

 

postán megoldható utánvéttel? székesfehérvári vagyok.

 

üdv

napalm

Előzmény: Szancsi001 (1402)
sammakko Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1440

Sziasztok!

 

Az érdekelne, hogy a Dr. Kemény Lajos által a szegedi bőrklinikán végzett lézeres kezelésről van-e valakinek tapasztalata, vagy bármilyen információja!

 

üdv.

sammakko

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1439

absoluteyes: Hogy mi a műszaki ujj? Hát tudod a fiúk használnak rejtjelezéseket bizonyos dolgokra....... (basszus nem jut eszembe semmi illedelmes szemléltetés)

A rohadt életbe. Férfi sorstársak segítsetek már illedelmesen megmagyarázni egy hölgynek mi ez.

Canis Major: Most lenne szükség a humorodra és szemléletességedre.

 

Előzmény: absoluteyes (1436)
buksimano Creative Commons License 2005.06.29 0 0 1438

Bocsi, nem figyeltem :-)))))))

 

Hú én is vizuális vagyok: boááááá

 

 

Előzmény: Szancsi001 (1431)
Gozo Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1437

Sziasztok!

Megvettem a Fumago krémet a gyógyszertárben.50 g-os tubus 1020 jó magyar Forint volt.

Már kenegetem is a lábam.Igaz csak 3 újhegynyi foltom van most.

absoluteyes Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1436
Pik-pakk, mi az a műszaki ujj?
Előzmény: Törölt nick (1433)
absoluteyes Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1435

Az én körmöm annyira nem vészes, de nem szép. Ja, és nekem doki NŐ ajánlotta a lakkot... Lehet, hogy műkörmöt kellene ragasztani. :) Na, azt tuti nem fogok.

 

Szancsi, én is nőci vagyok. :) 26 leszek lassan...

Törölt nick Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1434

A pszorim első 12-15 évében azt sem tudtam, hogy körömre is mehet! Annyira, hogy hónapokig gombagyógyszert szedettek velem a klinikán, mígcsak szerényen megkérdeztem, hogy nem lehet-e hogy ez is pszori, azért nem javul. Hát, lehet, volt válasz, és hogy a kettő gyakran együtt jár.

Balra el, gombaszakrendelésről a pszorira, ott kaptam ez előbbi világrengető tanácsot a lakkról.

Előzmény: Canis Maior (1432)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1433
Először a cerka hegyén jelent meg, amikor onnan eltűnt akkor (és most ne nevessetek, mert komolyan így volt) kijött a „műszaki újam” körmén.

Előzmény: Canis Maior (1432)
Canis Maior Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1432

Ufffsz... Hál' isten, nekem nem ennyire vészes a körmömön. Akkor ezek szerint nincs is olyan sömcsis kolléga, akinek ne lenne a körmén elváltozás?

 

Kedves pszori társadalom! Van valaki, akinek nem jelentkezett a betegség a körmén?

(csak a puszta kíváncsiság beszél belőlem...)

Előzmény: Szancsi001 (1421)
Szancsi001 Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1431

Nekem is a lakkot javasolta.

 

Ebből látszik, hogy a pasi orvosok, nem igazán tudják beleélni magukat a női betegeik dolgaiba, persze mondjuk, nem is nagyon akarják.

 

Felettébb guszta lenne, egy épphogy csak odanőtt körmöt mondjuk karmazsinvörösre festeni. Főleg, hogy be is megy a köröm alá a festék, amit életed végéigg ki sem tudsz írtani onnan.

 

Bocsi, de nagyon vizuális vagyok.

Előzmény: Törölt nick (1427)
Szancsi001 Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1430
Na, nekem is pontosan így néz ki az egyik kézkörmöm :(((((((((((((((
Előzmény: Törölt nick (1426)
Szancsi001 Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1429

Szóval, hm, hogy is mondjam, csak, én nőci vagyok :)))))))

Előzmény: buksimano (1425)
Szancsi001 Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1428

Lány, rohamosan közeledek a 28 felé, bp., 7 éve élek a párommal, husi vagyok, vashiányom van, allergiám van

 

:)))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Ha valakit még érdekel vmi szóljatok

:))))))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: absoluteyes (1423)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1427
Pedig nekem is azt mondta a bőrgyogyi, hogy szerencse, hogy nő vagyok, mert kilakkozhatom, mást nem lehet vele tenni...
Előzmény: buksimano (1425)
Törölt nick Creative Commons License 2005.06.28 0 0 1426

Ezt az ecetes dolgot megpróbálom feltétlenül!

Nekem nem csak hogy pöttyös, rücskös a körmöm, de egy idő után elkezd felválni... A felvált rész pedig mindenbe beleakad, alámegy a pioszok, és egyéb nyalánkságok... Most is félig hiányzik a köröm a balkezemről, mert inkább levágom, ha megsérül.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!