Keresés

Részletes keresés

OAndorka Creative Commons License 2012.03.16 0 0 5164

Hali!

Szerintem tök jó módszert ajánlottam.

Előzmény: orient7 (5163)
orient7 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 5163

Nem én szerttem volna videot feltölteni.

(szerintem én sem tudnék)

Kértem ,hogy segítsetek valakinek.

Köszönjük Emese a segítséget:)

Előzmény: OAndorka (5148)
golfdva Creative Commons License 2012.03.15 0 0 5162

Volt golfagyinkám is  :)) Üdvözöllek!

Előzmény: jelentkezz másik nickért a moderációs topikban (5158)
brikigép Creative Commons License 2012.03.15 0 0 5161

Ez az , valahol ott tapogatsz , csigás előkészitő prés amely kisöpri a bálázás technológiáját , megoldja a száritást is , előkésziti a nyersanyagot a préselésre , ehhez kell egy Stirling motortól jobb motor és kész , bezárul a kör nyernek a zöldek ! Ezen múlik csak !

Én ezen ügyködök .

Előzmény: halaloszto (5160)
halaloszto Creative Commons License 2012.03.15 0 0 5160

aha. akkor neked inkabb valami olajpres jellegu csigas cucc kellene, ami kinyomna a maradek nedvesseg jelentos reszet belole. aztan a lebol vagy szeparalhato az olaj vagy sem, a maradek meg talan eleg szaraz ahhoz, hogy eltuzelheto legyen.

 

vajk

Előzmény: jelentkezz másik nickért a moderációs topikban (5159)
jelentkezz másik nickért a moderációs topikban Creative Commons License 2012.03.15 0 0 5159

Igen, pont ez a baj, nyáron nincs narancs, illetve Dél-Afrikai ami rossz ízű és drága. Valenciát facsarunk, ami okt-máj és mandorát máj-jun. tehát mire jön a napocska nincs narancsocska. A szemétégető nyilván megbirkózik vele, de lakossági tüzelőberendezés szerintem nem, hiszen a gép sokat bennehagy a léből is. Ésszerű keretek között biztos komposztálható, de itt naponta akár több száz kilóról beszélünk amely tonnákig is felmehet... Ha ki tudnám préselni az összes levét, abból narancslikőr főzhető, az olaj növényvédelemben használható, a száraz héj pedig sercegve óriási kalóriát leadva ég.

Köszönöm a hozzászólást

Előzmény: halaloszto (5155)
jelentkezz másik nickért a moderációs topikban Creative Commons License 2012.03.15 0 0 5158

Kedves golfdva, (hehe most esett le a nicked jelentése)

 

a probléma pont az, hogy citrusokat csak az év azon szakában préselünk, amikor napnak nincs ereje. A mennyiség az sajnos rengeteg, fél liter narancsléhez közel 2 kg narancs szükséges. Pont azért szeretném egy préssel megszabadítani a nedvességtartalmától, hogy utána kevesebb helyet foglaljon ha tovább kell szárítani. nem pucoljuk meg a narancsot, hanem mosás után egy gép kettévágja és ... így egyszerűbb zumex speed: http://www.youtube.com/watch?v=eTgwLgwZMIY . szárítani esélytelen :( 

de köszönöm a hozzászólást

Előzmény: golfdva (5154)
GalaXYka Creative Commons License 2012.03.14 0 0 5157

Sziasztok!

 

Kukorica léhát próbált már valaki brikettálni? (az a piros színű, nagyon könnyű anyag, ami a kokorica szárításnál keletkezik)

 

Nagyon pici a fajsúlya, érdemes lenne megpróbálni, hogy ne foglaljon annyi helyet.

angels111 Creative Commons License 2012.03.13 0 0 5156

halaloszto Creative Commons License 2012.03.12 0 0 5155

kellene tudni, hogy a termeles mennyire folyamatos vagy szezonalis.

 

mert ha olyan evszakban is termeles van, amikor nem lehet napenergiaval szaritani, akkor gond van. egyaltalan, most mit csinalnak ezzel? elassak?

 

lehet hogy ha van mire hasznalni a hot, akkor a legegyszerubb lenne megkeresni a tuzeloberendezest, amiben vizesen el lehet egetni.

 

vajk

Előzmény: golfdva (5154)
golfdva Creative Commons License 2012.03.12 0 0 5154

Hello!

 

Először is a szárítást kell megoldanod,és amint olvasom a mennyiség miatt ez sem lesz könnyű,bár lelki szeimmel látom,hogy narancs és grapehéj mezők illatoznak a tavaszi szélben :)

Tréfát félre,itt a mennyiség az ami elgondolkoztató!Ha ez nem gond,van hely tárolni akkor szólj......láttam már nagyon ötletes "aszalót"

Előzmény: jelentkezz másik nickért a moderációs topikban (5146)
kpfenyo Creative Commons License 2012.03.12 0 0 5153

Szia!

 

Gratulálok a géphez.Videót nem teszel fel?

 

Üdv.

Előzmény: virigo (5152)
virigo Creative Commons License 2012.03.12 0 0 5152

virigo Creative Commons License 2012.03.12 0 0 5151

Ő az.

virigo Creative Commons License 2012.03.12 0 0 5150

Sziasztok Mindenki!

 Kész lett! Lehetne egy csomó dolgot biztosan másképp csinálni rajta,de ez az első. Köszi a sok értékes infót amit itt olvastam rengeteget segített!!!!

A gép 7.5kW os motorral megy és 55-ös bangladesi mintájú brikettet készít.

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.12 0 0 5149

Feltöltöd tárhelyre(indavideo, youtube ) onnan belinkeled ide.

Előzmény: orient7 (5147)
OAndorka Creative Commons License 2012.03.11 0 0 5148

Hali!

A CD-t amin van a videó, akkor, amikor meg van nyitva ez az oldal, akkor élével erősen belevágod a monitorba, de csak akkor, ha az LCD, vagy plazma ( Ha nem az, hanem katódsugárcsöves, akkor először kalapáccsal meg kell nyitni a felületet a bal felső sarokban, de munkavédelmi szemüveg, lánckesztyű, és bőrmellény használata ebben az esetben kötelező). Ha megáll benne akkor jó, és fenn van, ha nem, akkor Restart.

Üdv

( Na nem akartam ám bunkó lenni)

Előzmény: orient7 (5147)
orient7 Creative Commons License 2012.03.11 0 0 5147

VALAKI AKI ÉRT HOZZÁ VÁLASZOLJA MÁR MEG A KÉRDÉST!!

Előzmény: angels111 (5134)
jelentkezz másik nickért a moderációs topikban Creative Commons License 2012.03.11 0 0 5146

Kedves Fórumozók,

 

tanácsra, javaslatokra, ötletekre lenne szükségem.

Gyümölcslé manufaktúránkban naponta jelentős mennyiségű narancshéj (és grapefruit) hulladék képződik.

Egy barátom javasolta, hogy nézzek utána, hátha lenne rá valamilyen megoldás, hogy ne a hulladékot szaporítsam vele, ugyanis a narancshéj kiszárítva - a benne lévő olaj miatt -rendkívül jól ég. 

van-e itt valaki aki tud ebben segíteni, akár jó tanáccsal, akár máshogy?

előre is köszönöm szépen 

 

bertyfux Creative Commons License 2012.03.09 0 0 5145

belseje polír. ugyhogy ennél jobban bejáratva nem nagyon lehet

Előzmény: halaloszto (5144)
halaloszto Creative Commons License 2012.03.09 0 0 5144

ha meg durva a felulet, akkor az noveli a surlodast, de idovel ki fog fenyesedni, es lehet nem is lesz gond a melegedes.

 

vajk

Előzmény: bertyfux (5143)
bertyfux Creative Commons License 2012.03.09 0 0 5143

Az eléggé megfelelő mérce??

Előzmény: halaloszto (5142)
halaloszto Creative Commons License 2012.03.08 0 0 5142

mennyire fenyes a cso belseje?

 

vajk

Előzmény: bertyfux (5141)
bertyfux Creative Commons License 2012.03.08 0 0 5141

Na ezt megint megvalósítani...majd még egy brikettálógép. ha egyszerűben egy pl alu csövet tekerek rá hideg vizet belevezetve?

Fajsúlyt nem mértem annyira nem merültem bele.Mindenesetre én vártam a fényes ligninesedést a kérgen de ikább feketedett a hőtöl viszont a közepe olyan mint  ha müanyagból kiöntötték volna, igaz a tömörítő rudam végére került egy félgömb mi a közepét zúzza be.

Előzmény: brikigép (5140)
brikigép Creative Commons License 2012.03.08 0 0 5140

Egy vízhűtéses köppeny nem olcsó nem tudom erre terveztél-e , de akkor kell egy keringtető szivattyú ( és kellően nagy víztartály) amelyet akkor kapcsolsz be mikor már melege van a brikettnek .

Mérted-e a fajsúlyát ?

Előzmény: bertyfux (5138)
brikigép Creative Commons License 2012.03.08 0 0 5139

Így távolról nem tudjuk hogy papírbrikett-e , de a fabrikett ha már brikett formában rétegelt akkor a tűzön biztosan szétesik és az nem túl jó , az igazi fa vagy szalma brikett 1.3 kg/ dm3 , az nem fújódik szét a tűzön és ez fontos szempont.

Előzmény: Törölt nick (5137)
bertyfux Creative Commons License 2012.03.08 0 0 5138

Tisztes kemény igy van a falba beleverem vele as szöget és vízben is elsülllyed.

A hűtést úgy alkalmazzam vagyis akkor amikor  visszadurrog a surlódás hatására?

Előzmény: brikigép (5136)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.08 0 0 5137

multkor néztem a tescóban fabrikettet ,de igen érdekes volt, hiszen lemezenként

vált le mintha papírbrikett lett volna fabrikett nyomáson összedolgozva . tán trükköznek a fiuk

náluk ez   nem meglepő. avagy ez tényleg lehet ilyen ,hogy így rétegenként teljesen papír tapintást formát produkálva

mégis fa brikett ??

Előzmény: brikigép (5133)
brikigép Creative Commons License 2012.03.08 0 0 5136

Úgy néz ki ez már kemény brikett , ilyenkor már tisztes nyomások alakulnak persze avval együtt nő a befektetett energia , az pedig a csövön jön ki nagy részt hő formájában és mivel ez nem csigás gép így hűteni szokták , ha megnézed a nádbrikettálómat ,ott van egy hordó is tele vízzel .

Előzmény: bertyfux (5135)
bertyfux Creative Commons License 2012.03.07 0 0 5135

Már alakul a brikett hossza.. Brikigépet kérdezném ha surlódástól melegszik az anyagom, majd viszadurrog, ha hűtöm akkor lehetséges hogy folyamatos a brikettálás??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!