Keresés

Részletes keresés

Jadro Creative Commons License 2003.11.19 0 0 714
Először szépen megkérjük, aztán szépen arrébblökjük a kocsiját. :))
Előzmény: Gabiiiiii (712)
Bojti Creative Commons License 2003.11.19 0 0 713
jaj azok a kedvenceim. meg akik azt hiszik a dunakorzon vannak.
Előzmény: Gabiiiiii (712)
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.19 0 0 712
Inkabb beszeljunk azokrol,akik csaladosan ,a kocsit keresztben parkoltatva allnak meg beszelgetni a szuk folyosokon es ha elnezest kerve elmennel mellettuk,igencsak nem mennek arrebb.
Előzmény: Jadro (711)
Jadro Creative Commons License 2003.11.19 0 0 711
Persze. Igazad van, ez durva megfogalmazás volt. Nem is azokról van szó, akik nehezen mozognak és véletlenül nekedtolják. Inkább azokról akik szúrósan néznek és háromszor is áttolják a lábadon. :))
Na de tényleg zárjuk le! Felesleges általánosítani. Kirívó esetek meg akadnak bőven.
Előzmény: Gabiiiiii (710)
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.19 0 0 710
Azert ennyire nem kellene erosen fogalmazni,meg ha valahol igazad is van.
Tudod,nemelyik igencsak bizonytalan mozgasu,szerencsetlen.Lehet,hogy nem direkt tolta rad.Persze az is,hogy igen,akkor egy nagyot kell taszitani rajta /marmint a kocsin/ visszafele.

Es reszemrol ezzel le van zarva.

Előzmény: Jadro (709)
Jadro Creative Commons License 2003.11.19 0 0 709
Durva leszek de éppen leszarom hogy türelmetlen vagy csak szimplán hülye. Ne tologassa rám a kosarát és kész! Látja hogy dolgom van nem?
Előzmény: Gabiiiiii (702)
Bojti Creative Commons License 2003.11.19 0 0 708
Mint pl. az öreg mamik. Hulio elhagyja a Romantika csenelen Lüszilt és azt a feszültséget vhol le kell vezetni. Már városban lakik nem tud kimenni a disznóba belerugni így abba rug akit ér.
Kemény:-)
Előzmény: Gabiiiiii (707)
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.19 0 0 707
Igy van,felvonultatja a tarsadalom szeles palettajat.
Csak vannak,akik a vasarlas alkalmaval kulonleges viselkedesformakat vesznek fel.
Esetleg ott elik ki a rejtett aggressziojukat
Előzmény: Bojti (706)
Bojti Creative Commons License 2003.11.19 0 0 706
Inkább univerzális. A vásárlás a fogyasztói társadalom egyik legfőbb jellemzője, tehát sokféle és különös magatartások tapasztalhatoak általa.
Előzmény: Gabiiiiii (705)
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.19 0 0 705
Univerzalis????
Előzmény: Gabiiiiii (704)
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.19 0 0 704
Mindenre jo?????
Előzmény: index_tc2 (703)
index_tc2 Creative Commons License 2003.11.19 0 0 703
Ez egy gazdaságos topic
Előzmény: Gabiiiiii (702)
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.19 0 0 702
Van mar egy topic errol,marmint az idosekrol.
Valamelyik tenyleg gonosz lesz oregsegere,van amelyik nem.
Amelyik gonosz,azzal tenyleg csak kemenyen lehet banni,de nagyon nehez egy "kocsitolasrol" megallapitani,hogy csak kicsit turelmetlen,vagy egy gonosz dog.
Van ilyen is,olyan is.
Előzmény: CORTEN (700)
Bojti Creative Commons License 2003.11.19 0 0 701
Hát ha öreg koromra minden szociális érzékem elszáll és hüje is leszek (egoista, no-toleráns és eszetlen), dögöljek is meg. ;-)

Az öregekkel az alegnagyobb baj, hogy nincs semmi bajuk akkor majd csinálnak.

Előzmény: CORTEN (700)
CORTEN Creative Commons License 2003.11.19 0 0 700
Látom TOPMAN erősítést kapott!
Hát, ha szerencsétek van, már fiatalon elhunytok és nem szembesültök hatvanas éveitek elején a hozzátok hasonló EQ-roggyant ifjakkal. Talán nekünk is szerencsésebb lenne...
Előzmény: Bojti (697)
Bojti Creative Commons License 2003.11.19 0 0 699
Na azé:-)))) Jó van nem szabad finomkodni velük. Nehogy már csak mi kapjuk a pofonokat ebben a szemét stresszes világban. Nekem a busz a kedvencem, de ez más téma.
Itt meg főzni fognak (Spektrum), már kicsit uncsi ez a változatos műsor folyam.
Előzmény: alive (698)
alive Creative Commons License 2003.11.19 0 0 698
Nem sok hiányzott hozzá, hogy elküldjem. Általában az első "hülyeségnél" türelmes vagyok, van, hogy a másodiknál még nyelek, aztán kinyitom a számat... De ha olyan passzban vagyok, akkor már az elsőre ugrok. Hát pénteken "lenyelős" hangulatban voltam. De azért visszatoltam rá mindig a kocsit, és mikor csúnyán nézett rám kedvesen mosolyogtam.
Előzmény: Bojti (697)
Bojti Creative Commons License 2003.11.19 0 0 697
Mé nem küldted el a kurva anyába? A mai öregek csak ebből értenek, sajnos komolyan.
Előzmény: alive (696)
alive Creative Commons License 2003.11.19 0 0 696
A pénztárnál épp a bankkártya bizonylatát írtam alá, amikor a mögöttem álló nénike rám tolta a bevásárló kocsiját. Mikor udvariasan tudtára adtam mit csinál, erőteljesebben tolta. Lehet, hogy azért volt rám mérges, mert voltam olyan szemtelen és bankkártyával fizettem? De már másoktól is hallottam ilyen esetről :o(
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.19 0 0 695
Persze,mert gyanakszik az ember lanya.
Ami tul olcso,az gyanus:))
Előzmény: lesifotos (692)
v_peti Creative Commons License 2003.11.19 0 0 694
Étterem: A 3 pont többé-kevésé egyenértékű a smile :) jellel.

Előzmény: M62 187 (664)
psmith Creative Commons License 2003.11.18 0 0 693
Ott a pont. :)
Előzmény: v_peti (657)
lesifotos Creative Commons License 2003.11.18 0 0 692
Három éve csináltunk egy kísérletet Szombathelyen a piacon.
Vettünk 200 tojást ugyanattól a termelőtől.
Egymás mellé kiraktunk három kupacot 5Ft, 15 és 18 Ft-ért, mindegyik fölé kiírva, hogy friss tojás.

A 15 és 18 ft-os tojásokból szépen eladtunk, az 5 forintosból egyet sem, bár sokan megkérdezték, miért olyan olcsó. :)))

Előzmény: Gabiiiiii (684)
Bojti Creative Commons License 2003.11.18 0 0 691
Szerintem tuti van ilyen topic.
Előzmény: Gabiiiiii (690)
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.18 0 0 690
Tokeletesen egyetertunk,de ez pl.a Tesco-ra nem igaz.Nem nyitsz egy ilyen temaju topikot?Egy beszelgetotarsad maris lenne:))
Előzmény: M62 187 (689)
M62 187 Creative Commons License 2003.11.18 0 0 689
Szerintem ez a dolog egyáltalán nincs felfújva! Egyre több pénzt költenek arra, hogy azoknak az embertársainknak a sorsát a miénkhez hasonlóan könnyebbé tegyék, akik mozgásukban, képességeikben korlátozottak. Természetesen ez az épített környezetre, nem a természeti környezetre vonatkozik. Néhány évvel ezelőtt mi is kirándultunk babakocsival erdőben, pl. Balatonalmádiban a Szabadság-kilátóhoz. Nem volt egyszerű felvinni a két kocsit a hegy tetejére, és ezért nem is panaszkodtam senkinek (akkor még senkitől sem hallottam, hogy a természet perelhető lenne :-), éppen ez volt benne a "sport" - és a gyerekek is élvezték. Azóta már vannak olyan túraleírások, amiket babakocsival kirándulóknak ajánlanak, jól járható útvonalakon.
Egyébként is törvény írja elő az akadálymentesítés kötelezettségét. Szerencsére a világ - a topik több lakójával ellentétben - ebbe az irányba halad. Miért kellene (és milyen indokkal) korlátozni pl. a mozgáskorlátozottak lehetőségeit a bevásárlás terén? Ők is olyan emberek, mint mi. Miért kellene "bűntetni" a kisgyermekes családokat azzal, hogy nem engedjük be őket babakocsival az áruházba, nem szállhatnak fel a buszra? Inkább örülni kellene, hogy valaki ma még gyereket mer vállalni.
Pár évvel ezelőtt szerveztem egy kirándulást vak gyerekeknek. "Megnéztek" egy igazi mozdonyt egy vidéki fűtőházban, ellátogattunk a pákozdi emlékműhöz, majd fürödtünk a Velencei tóban. Az öeletet először mindenki agyrémnek tartotta. Az "eredmény" pedig fényesen rácáfolt. Én pedig azon az egy napon annyit tanultam a "fogyatékos" gyerekektől rólunk, emberekről, amennyit máshol talán egy év alatt sem lehetne. Azóta a szentendrei skanzenban pl. nyílt kamra-kiállítás kimondottan vakoknak, és egyre több ilyen lesz. Ma még Magyarország messze nem tart ott, hogy azt mondhassuk, az esélyegyenlőség kérdése fel lett fújva... Sajnos...
Előzmény: chromax (677)
Bojti Creative Commons License 2003.11.18 0 0 688
:-))))
Előzmény: Gabiiiiii (686)
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.18 0 0 687
Ez nem csak a TESCO-ra vonatkozik persze,de az olcso arak sokszor a minoseget jelentik.
Előzmény: Gabiiiiii (686)
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.18 0 0 686
A kajakkal is ovatosnak kell lenni,mert en is vettem mar olyan sutnivalo kolbaszt,aminek a szagatol nem lehetett megmaradni a lakasban.
En voltam a gyagya,mert le volt ertekelve,mert 2 nap mulva lejart a szavatossaga.
Azert ennyire budosnek nem kellett volna lennie.
Előzmény: Bojti (685)
Bojti Creative Commons License 2003.11.18 0 0 685
Néha kilehet fogni jó cuccokat, de a multkor én is így jártam a gyerek polár rucikkal. Vékony volt és nagyon tré. Most jó egy szezonra elmegy, meg otthon, de a keresztgyereknek már csak nem veszek ilyet ajándékba. Ilyen ügyben a piacon árusító készítők a legjobbak.
Előzmény: Gabiiiiii (684)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!