Keresés

Részletes keresés

Trend Hunter Creative Commons License 2012.02.25 0 0 31456

Moon ! ...és van akinek a kezében még az arany is szarrá tud változni!

Előzmény: _*Moon* (31446)
Trend Hunter Creative Commons License 2012.02.25 0 0 31455

srQ ...jól teszed, hogy nem pazarolsz rám több karaktert. Én sem szívesen sűlyedek egy bizonyos szint alá, mondjuk, amit Te képviselsz....Egyébként meg rosszul tudod. Nálam nem 5, hanem 6....

Előzmény: srq (31447)
Trend Hunter Creative Commons License 2012.02.25 0 0 31454

Próbáltam többet megtudni arról mi a hengerlencse működésének a lényege, meg egyébként is mi az, de nem sokra jutottam, csupa olyan oldalakat dob fel, amibek még a bevezetőjét sem értem.

 

http://dept.phy.bme.hu/phd/dissertations/domjan_tezisfuzet.pdf

http://ganymedes.lib.unideb.hu:8080/dea/bitstream/2437/105379/1/3D_szkenneles_kodolt_fennyel.pdf

 

egyébként meg gratulálok. A napenergia felhasználásban óriási jövő van, mert az emberiség nem fogja a végtelenségig tudni kizsigerelni a földet.

 

Egy ismerősöm a 80-as évek végén leszabadalmaztatott egy tükörprizmákkal működő világítás technológiát. Készített magának egy csillárt. Úgy felerősítette a gyertya fényét, hogy olvasni lehetett mellette...nem tudom nem-e az ő szabadalma alapján készült-e a lágymányosi híd megvilágítása...rég nem tudok róla semmit.

Előzmény: srq (31447)
Patent IPO Creative Commons License 2012.02.24 0 0 31452

Van golyóstollba beépített kamerám, elfogadható a képminősége. Gondoltam, egyszer beviszem és felveszek vele egy órányi anyagot, de veszélyes, mert biztosan tudnak róla, hogy létezik ilyen.

A másik amiért nincs értelem, bárki mondhatja, hogy éppen azt a részt raktam fel a netre, amikor nyerésben vagyok.

Tehát marad a szavahihetőség, vagy a kételkedés

Előzmény: _*Moon* (31449)
Patent IPO Creative Commons License 2012.02.24 0 0 31451

Nem dicsekszem, csak így reagálom le, ha kétségbe vonják a szavaimat. Ha kamuznék, akkor elszórakoznék azon, hogy kit hogyan etetek be

Előzmény: _*Moon* (31449)
Patent IPO Creative Commons License 2012.02.24 0 0 31450

Nem ismerem, de ha logikus, biztosan tudok róla, csak nem tudom, hogy így nevezik.

Nem dicsekszem, kérdésekre válaszolok, de érthető, hogy többet nem akarok mondani. Egyébként ha visszaolvasod a hozzászólásaimat, azt hiszem jó néhány értelmes hozzászólás, tanács elhangzott a részemről, aminek más is veheti hasznát. Minden szó amit a kaszinó világáról írtam  és amit játszottam az a valóság. Én nem virtuális világban élek. Itt a buktató is több. Nem minden csak a számokon múlik, hanem emberi kapzsiság is befolyásolja a játékokat.

Előzmény: _*Moon* (31449)
_*Moon* Creative Commons License 2012.02.24 0 0 31449

Szerintem az alapötlet a variációkon műkődő statisztikaszámolás...

 

Én legalábbis ezek alapján tudtam nyerni, és nem tudom, te mivel nyertél, de  az "ostobának" tűnő ötletedet nem osztod meg másokkal,  csak beírkálsz ide, csak azt nem értem, miért?

Dicsekedni akarsz vele?

A lottóval kapcsoatban: ismered a rendezett mintaelméletek törvényét?

 

 

Előzmény: Patent IPO (31448)
Patent IPO Creative Commons License 2012.02.24 0 0 31448

Hidd el, semmi érdekem nem fűződik ahhoz, hogy halandzsázzak, mert sem eladni nem akarom, sem ilyen ismeretlenül villogni mások előtt. Mi értelme lenne. Ha egyszer leírnám, hogy mi au alapötlet, mindenki a homlokára csapna, hogy tényleg ostobaságnak tűnik, de mégis ez az igazi. Majdnem akkora, mintha valaki a lottót úgy töltené ki, hogy: 1, 2, 3, 4, 5. Néha a legképtelenebbnek tűnő dolgok a legjobbak. Biztosan tudsz az élet más területén is olyant.

 

http://www.hipo.gov.hu/English/kiadv/szkv/200906b-pdf/02_Szabadalom_0906.pdf P213. oldal P07 00780 lajstromszám alatt

 

http://www.sztnh.gov.hu/kiadv/szkv/201109b-pdf/B_04_Szab_megadas_18_1109.pdf P688. oldal P 05 00524 lajstromszám alatt

 

Remélem hiteles amit írtam, talán ezzel a két szabadalmammal bizonyítom, hogy nem csak a számat jártatom, hanem van háttere a szavaimnak.

Amit itt Angliában most intézek azzal helyrerázom magam és a rulettes variációmat közkincsé teszem :)))))

Előzmény: _*Moon* (31446)
srq Creative Commons License 2012.02.24 0 0 31447

Amiről te beszélsz, az messze nem fejlődés, te géniusz:) Nem azért jutottunk a szekértől az autóig, mert be akartuk bizonyítani, hogy 2+2=5, ugyanis te ezt csinálod:) Amit te állítasz, az pontosan a fenti hamis állítással egyenértékű. Kész, több karaktert nem pazarlok "rátok".

Előzmény: Trend Hunter (31444)
_*Moon* Creative Commons License 2012.02.24 0 0 31446

Úgy tűnik, megint igaza van valakinek...

Van a "nyerőember",  van a hol szerencsés, hol peches játékos, és van még az örökvesztes...

 

"Tuti nyerőszisztémát" nem reklámoznék, nem adnék senkinek sem pénzért, mivel úgy tűnik, vannak, akik bármilyen szisztémával játszanak, nyernek, mások meg veszítenek akkor is, ha milliókkal a hátuk mögött kezdenek el játszani...

 

Az ostobának tűnő ötlet nem lehet "ostoba", ha nyerni lehet vele, ám lehet, hogy valaki egyfolytában nyer, más viszont csak veszít vele, és  nem biztos, hogy a kaszinó csalása miatt van így...

A fene sem érti... :)

Trend Hunter Creative Commons License 2012.02.24 0 0 31445

Na itt van iránymutatónak két videó arra, hogyan tesztelhetjük le a hozzám vágott számsorokat. Egy 9.500 számból álló számoszlopot vittem be a programba. A 9.500 pörgetés nem volt elég arra, hogy kinyírja az 5000-es bankrollt.

 

 

Trend Hunter Creative Commons License 2012.02.24 0 0 31444

srq Gyenge!

 

A Trend Hunter 23.500.000

 

Még mindig nem mersz belevágni, hogy szembesülhess az igazsággal. Tudod, ha az emberiség nem akart volna fejlődni, akkor még mindig szekéren döcögnénk, és nem autóban száguldoznánk...Bár Téged olvasva, gondolkodásban még a szekérig sem jutottál, Te még csak a lónál tartasz...Azért ennyire ne száguildozzál. Annyit sziporkázól, hogy a végén lángra kap a hajad.

Előzmény: srq (31443)
srq Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31443

Na, jó erre még reagálok, mert ez már annyira a legalja, hogy már jó:)

 

Másodszor is leírom, te géniusz, hogy srq, nem pedig srg - gratulálok a megfigyelőképességedhez!

 

Biztosan hasznos ez a láthatóan kiemelkedő tulajdonságod, amikor éppen "nem import", hanem saját, véletlen számokon alapuló, azaz legfeljebb önmagára reflektáló, aza előrejelzésre nem használható statisztikákat alkalmazó, a házelőnnyel és minden matematikai törvényszerűséggel is szembemenő, nyerő stratégiákat ötölsz ki!:D

 

Visszatérve ahhoz, amin egyfolytában rugózol, pedig teljesen lényegtelen, hogy a Martingale módszert te stratégiának neveznéd-e, vagy sem:

 

Amit te linkeltél: progressio+martingale. 108 000 találat.

Ehhez képest: strategy+martingale: 860 000 találat.

 

Hamár a Google kereső számodra bármit is bizonyít.

 

 

Előzmény: monter (31440)
srq Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31442

"bankroll alakulásom a világ legmegbízhatóbb kaszinójábol vettem a smartliveból"

 

Hú, már hiszek is neked, ezek után, hogy ekkora bizonyítékod van: egy egész mondat. Már nem is érdekelnek a matematikai törvényszerűségek!:)

 

Azt, hogy egy a véletlenszerűen generált számokon alapuló statisztika csakis önmagára reflektálhat, semmivel nem támasztottam alá, mivel ez egy egyetemes tény, nem szorul további magyarázatra.

 

Te mégsem ezt cáfoltad, hanem abba kötöttél bele (nem véletlenül, mivel totálisan irreleváns, viszont csúsztatásnak jónak tűnhetett részedről, amit a kevésbé szemfülesek talán észre sem vesznek majd - gondolhattad), hogy a Wikipédiáról idéztem csupán annak alátámasztására, hogy a Martingale módszer is egyfajta stratégia, nem pedig puszta tétemelés.

 

Tehát azt, hogy hazudsz, mi sem bizonyítja jobban, minthogy a hozzászólásom leglényegtelenebb részére reagáltál, azt támadtad valamivel, ami ráadásul abszolút nem a tárgyhoz tartozik, tehát még ha igaz is lenne, sem jelentene semmit. Gondoltad ezzel a kis csúsztatással automatikusan lejárattad a hozzászólásom lényegi részét is.

 

Miért is idéznék bárkit is, aki "mérvadó a rulett területén"? Egyáltalán van ilyen?:) Egy igazi véletlen-szakértő?:D Aki tudja, hogy a véletlent igenis ki lehet játszani a monter és Trend Hunter nicknevű "csapat" által propagált "nem import" stratégiákkal operáló fizetős programmal, még akkor is, ha az matematikailag lehetetlen? Ahogy te írtad: kac, kac:)

 

Nekem aztán gőzöm sincs az egész ruletthez, meg a matekhoz sem, meg semmihez sem, de azért megnézném mikor dobsz össze a nagy tudásoddal magadtól legalább egy fele olyan szintű táblázatot, mint én.

 

Mivel nyilvánvalóan anyagi érdeked fűződik az általad propagált programhoz, akár a végtelenségig is írogathatnánk egymásnak, bármit is írok, arra úgyis reagálsz valami baromságot, vélhetően a munkanélküliséged mellett erre van is időd bőven, nekem viszont nincs, úgyhogy részemről befejeztem.

 

Aki egy kicsit is tud gondolkodni úgyis látja, hogy egy nyomulós kis munkanélküli, agitációs propagandista vagy, aki mások átveréséből próbál meg egy kis pénzhez jutni - hozzáteszem ez az egyik legutolsóbb embertípus a világon.

 

Előzmény: monter (31440)
Trend Hunter Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31441

Az a baj monti, hogy egyiknek sincs annyi vér a pucájában, hogy szembesüljön a valósággal, vállalja, hogy megtudja az igazságit. Az nem kell nekik, mert akkor nem lehet min vitatkozni, meg szídni.

Előzmény: monter (31439)
monter Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31440

Srg, ide linkelem már mert nyilván a guglival sem boldogulsz:
http://www.google.hu/webhp?tab=Xw#hl=hu&sclient=psy-ab&q=progressio%2Bmartingale&pbx=1&oq=progressio%2Bmartingale&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=3&gs_upl=996l9942l0l10420l21l21l0l0l0l1l1278l6962l2-9.6.3.7-1l20l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=dbb30285b7c74dc9&biw=1280&bih=651 

csak pár tízezer weboldal ahol olvashattad volna hogy amiről hablatyolsz meg elmolyolgatsz két sör meg virsli között az progresszió nem stratégia 

Előzmény: srq (31437)
monter Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31439

most igen csak meléfogtál mivel a bankroll alakulásom a világ legmegbízhatóbb kaszinójábol vettem a smartliveból.

érvelésed ürrességét, és azt hogy úgy beszélsz a rulettről hogy a szezont kavarod a fazonnal, mi sem bizonyítja jobban hogy igazad egyetlen olyan helyről támasztod alá ahol az is írva vagyon hogy magyarország szlovákiához tartozik

Gratulálok hogy nem olyanakat idéztél akik mérvadók a kaszinó vagy rulett területén.

Ja miért is? mert azt sem tudod honnan...kac,kac

Bírom amikor okostóbiások olyanról beszélnek amihez gőzük sincs.. 

Előzmény: srq (31437)
Trend Hunter Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31438

Hihetetlen, hogy itt mennyi gyáva ember van. Senki nem meri vállalni annak a kockázatát, hogy felsűl, és lelepleződik az áltudományosságuk, meg kiderül, hogy semmihez nem értenek.

 

Fellet ajánlva, ( még pénz is ) hogy akkor tessék leplezzetek le. Leírtam, nálatok a lehetőség. Tessék rakjatok össze egy számsort. Legyen kontroll egy másik számsorral, amit az ad meg, akiben a többiek is megbíznak, hogy nem játszik össze velem. Egy 500-as, amit videón egyenként viszek be a programba, és egy 10.000-es amit tesztelésen futtatok át. Mindössze ennyi kell ahhoz, hogy kiderüljön, hogy vajon én csalok, vagy Ti nem értetek semmihez. Nem én vagyok aki ez elől kiakar térni, pedig nálam a kockázat.

 

Ehhez mennyi ész kell, hogy megértse valaki?

Előzmény: srq (31437)
srq Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31437

Az a baj, hogy össze-vissza süketelsz, nem keverek semmit, hanem te hazudozol egyfolytában. Ez csupán egy újabb sablon válasz "tőletek".

 

A progresszió nem tétemelést jelent, hanem folyamatosságot. Még ha úgy is értjük, hogy folyamatosan emelem a tétet, akkor sem állja meg a helyét a progresszió mint definiáló kifejezés a Martingale-re, vagy a Labouchere-re, mivel egyik sem puszta tétemelés, hanem tétemelés bizonyos szabályok szerint, tehát stratégia.

 

"A martingale-módszer egy szerencsejáték-stratégia..."

forrás: Wikipédia

 

"In a true random memoryless game any betting strategy (like Martingale) cannot improve the expected winnings."

forrás: Wikipédia

 

Amit pedig te propagálsz, az egyfajta tétemeléses stratégia párosítva valamilyen statisztikával, aminek az alapját véletlenszerűen generált számok adják.

 

Már pedig az a statisztika, aminek az alapját véletlen számok adják, csakis önmagára képes reflektálni, a jövőt semmiképpen nem képes előrevetíteni, azaz a rulett játékos számára semmit nem ér. (Akár fogadhatna minden pörgetésnél másik számokra, ugyanott lenne.)

 

Ez a lényeg. Minden más, amiket irkálsz, a "bizonyíték" videóid, mind semmit nem érnek emellett a törvényszerűség mellett. Ezzel nem tudsz szembemenni semmilyen stratégiával, vagy programmal, hacsak nem te vagy a Jóisten, már elnézést, és a mindenható hatalmadnál fogva esetleg csalsz egy kicsit:)

 

Előzmény: monter (31435)
daveed21 Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31436

És pl. hány gurításig bírja a bankrollod, ha az 200 font ?

Előzmény: Patent IPO (31399)
monter Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31435

az a baj hogy kicsit kevered a dolgokat, amit te tesztelsz az progresszió (tétemelés) és nem stratégia. Ezért nem is lehet nyereséges a teszted. A progressziót összekell párosítani egy stratégiával, különben a hozzá nem értő embert könnyen megtéveszteheti, olyan érzést keltve mintha ruletten nem lehetne folyamatos bankroll emelkedést elérni.

pedig lehet heteken,hónapokon vagfy éveken át folyamatosan :

http://www.youtube.com/watch?v=B0deMxZd4Wc 

http://www.youtube.com/watch?v=nowmKgsXoKM
 
http://www.youtube.com/watch?v=U9i_W6VajeQ 

Előzmény: srq (31434)
srq Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31434

Végül mégis volt egy kis időm, úgyhogy rá is javítottam kicsit a Rulett Stratégia Teszter v0.9 (Martingale és Labouchere stratégiák) Excel 2007 táblázatomra:

 

http://dl.dropbox.com/u/28444538/RST_v0.93locked.xlsm

(Lapvédelem jelszó: "enyem".)

 

Bármi hozzászólást szívesen veszek, akár ide, akár az srq@freemail.hu mail címemre.

 

Screenshot közelről:

 

http://dl.dropbox.com/u/28444538/Image00.png

A számokat ne nézzétek, mivel a kép nem azért ekkora, mert ekkora felbontású monitoron dolgozom, hanem összevágtam, és a különböző részek, különböző beállítások mellett lettek capture-ölve.

Herold Creative Commons License 2012.02.23 -1 0 31433

Hát én még azt se tudom mi az a beágyazási szint.

Majd kitalálok valamit, kösz.

Előzmény: srq (31432)
srq Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31432

Nem szeretnék szemetelni, de ahogy írtam, az .xls nem nyerő sajnos:

 

Kompatibilitási jelentés: RST_v0.92.xls

Jelentős mértékű funkcióvesztés


Egyes képletek több beágyazási szintet használnak, mint amennyit a választott fájlformátum megenged. A hét beágyazási szintnél többet használó képletek a mentéskor elvesznek, és helyükre #ÉRTÉK! hiba kerül. //van olyan cella ami 50+ beágyazási szintet hazsnál//

 

A munkafüzet olyan függvényeket tartalmaz, amelyek az Excel régebbi verzióiban nem állnak rendelkezésre. A régebbi verziókban ezek a függvények #NÉV? hibajelzést adnak vissza a jelenlegi eredmények helyett.

 

Bizonyos cellákra egymást átfedő feltételes formázási tartományok vonatkoznak. Az Excel korábbi verziói nem dolgozzák fel minden esetben az összes feltételes formázási szabályt. Az átfedésben lévő cellákban más feltételes formázás fog megjelenni.

 

Előzmény: srq (31431)
srq Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31431

Nem lehet, mert vannak benne olyan függvények (pl. HAHIBA()), feltételes formázások stb. amit az Office XP nem támogat és ezek szerint az OpenOffice sem. Office 2007-től lehet csak megnézni, de még az Office 2010-ben sem vagyok biztos, mert annak az első kiadásai pl. a feltételes formázásokat egyszerűen nem jelenítették meg. Bár azóta gondolom abból is van SP. 2007-ben is engedélyezni kell a makrókat, mert úgy csináltam meg, hogy 3 gomb 3 szinten frissíti a beállításokat (véletlen számok, stratégia beállítások és a piros-fekete minta). Nincs Office 2007-ed? Tudok linket, bár angol, viszont kipróbálni kényelmes, mert telepíteni sem kell (portable), de nem tudom mennyire szabad itt ilyesmiről beszélni. Vagy mail...

Előzmény: Herold (31429)
Patent IPO Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31430

Ezt nem lehet automatizálni, hisz minden manuálisan történik. A zsetonok különböző színűek, csak az asztal száma van rajta, pld kettes. Ha valaki vásárol, csak egyfajta színt kap, ezzel lehet megkülönböztetni. A nagyobb címletek hologrammosak, és értéktől függően különböző színűek. Ezekkel lehet másik asztalhoz is menni. Sokszor látjuk, hogy emberek rohangásznak egyik asztaltól a másikig felrakni zsetonokat. Ezt nem lehet automatizálni, nincsenek szenzorok, amelyek valamit is érzékelnének. A kamerákon keresztül viszont a színes zsetonokat lehet követni és az már lehetséges, hogy számítógépbe írják azét a játékosét, akit valamiért kiszúrnak. A többi a gép dolga.

Az is feltűnő, ha valaki folyamatosan ugyanazokat a számokat játsza. A legtöbb ember csak véletlenszerűen rakja számra, vonalra, sarokra. Az utolsó pillanatig dobálják, kinek hova sikerül, teljesen esztelenül. Néha a krupié kérdezi, hogy most az a vonalon, van, vagy a számon és addig is tétovázik az ember, hogy hova is tegye. De néha bejön nekik. Láttam már egyszerre 3400 fontot nyerni. Volt is nagy felhajtás. A krupiák összegyűltek, tanakodtak. Úgy döntöttek, hogy kifizették. De hamarosan jött a főnök, mindenkit megkértek, hogy menjünk másik asztalhoz és hagyjuk a két játékost játszani tovább, ne zavarjunk. Messzebbről láttuk, hogy teljesen kifosztották a két hülyét, ahelyett, hogy kiváltották volna a nyereményüket és elmentek volna.

Magamról is tudom, nehéz dönteni, az ember tele van adrenalinnal és nem  tudja magát kontrollálni. Sokszor úgy pörög a szívem, majd megszakad. Nem lehet ilyenkor teljesen józanul gondolkodni

Előzmény: srq (31427)
Herold Creative Commons License 2012.02.23 -1 0 31429

Van egy kis gond. Csak Office XP-m van, az nem ismeri ezt a formátumot, az OpenOffice pedig lefagy megnyitás közben. Nem tudnád mezei .XLS formátumban lementeni?

Előzmény: srq (31422)
Patent IPO Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31428

Nem! Az élő kaszinó nagyon manipulált. Most utoljára azért nem játszottunk, mert 7 órakor mentünk és a hat asztalnál kb 10 ember lézengett és ebből is csak néhányan raktak zsetont. Mint az éhes hiénák úgy csaptak le a felrakott zsetonokra. Azokat a luxus körülményeket London központjában hatalmas játéktermekkel, nagy személyzettel mit gondolsz miből tartják fenn? Nem csak rulett, hanem pókerasztalok és más játékgépek is vannak. Aztán ott van egy tulaj, aki nem elégszik meg a minimálbérrel és ez érthető. Korlátlanul minden zsetont elnyelnek. Természetesen közben vannak kisebb-nagyobb nyeremények, de azt a játékosok megint felrakják amíg tart a zsetonokból. Aztán megint vásárolnak, majd mennek az automatából pénzt kivenni, ami ott van benn a teremben. Szörnyű látvány, hogy mi megy ott. Megint azt kérdezem, hogy a mennyezet miért van telerakva kamerákkal? Lop ott valaki, hogy azt kell figyelni? Ne legyetek ennyire naívak. A háttérben vannak emberek, mert a kamerák felvételeit nem hiszem, hogy egy nagy memóriában tárolják és azt senki nem nézi. Amikor ott vagyunk 2 órát, szinte senkit nem látunk elszámolni a krupiéval. Ugyanis ha valaki nyer és befejezi a játékot, akkor a sok kis címletű zsetont beváltják nagyobb címletű zsetonra és azzal lehet menni a kasszához, ahol beváltják.

Nem túlzok, higyjétek el, hogy sok esetben nem láttunk mást elszámoltatni, csak nekem volt benne részem. Olyankor kb 2 percre leáll a játék és tételesen átszámolgatja a zsetonokat és ötösével kis kupacokba rakja, hogy egyértelműen látható legyen, így elkerülhető a vitás helyzet. Amikor ott vagyunk, ezt nem lehet nem észrevenni, hogy most elszámolás van. A kasszához néha visznek kevéske zsetont, aki már nem akarja az utolsót is elveszíteni, inkább a maradékot beváltja.

Ezt látni kellene, hogy az összes kaszinó úgy működik, mint egy vágóhíd. Nem is tudom , mi hajtja az emberek az újabb játékra. Természetesen időközben vannak nyeremények, de az csak a csali, amit úgyis el fog veszíteni

Előzmény: srq (31427)
srq Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31427

Szerintem ez azért ennél jóval automatizáltabb, nem?:)

Előzmény: Patent IPO (31426)
Patent IPO Creative Commons License 2012.02.23 0 0 31426

Ezért írtam azt, hogy óvatosnak kell lennem, ne vegyék észre hogy valami módszer van a sorozatos nyerésben, mert akkor belenyúlnak, nem bíznak semmit a véletlenre. Szépen, nyeréssel indult a játék és amikor összenéztek a krupiék, az egyik a nyakkendőjét megfogva a szemével felém intett. Így jelezte a másiknak, hogy arra a nyakkendős pasira kell figyelni. Attól kezdve leállt a nyerésem, egy idő után leálltam, mert nem akartam mínuszba menni. Ezt nem is én vettem észre, mert a számokkal voltam elfoglalva, a segítségem szólt, hogy figyelnek rám.

Már nem megyünk a kora esti órákban játszani, amikor lézengés van, megvárjuk, amikor el lehet vegyülni a sok játékos közt

Előzmény: srq (31425)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!