Keresés

Részletes keresés

Bojti Creative Commons License 2003.11.26 0 0 815
Nem nem ez most nem arról szól, hogy én számoljak utána, hanem hogy te nézz utána, mint ahogy tetted is nagyon helyesen. Gizike a pénztárban nem tudja, hogy Józsi még nem írta át az árakat és a polc feltötője se nézi a kezét a rendszer operátornak. Lehet, hogy a leolvasok a pénztári összegre hajaznak, talán ott lehet ellenörizni (olcsó hús alapon). Aki siet veszít, de ez nem csak itt van így és szerintem ez nem meglepő.:-)
Előzmény: Tündérpótló (813)
Bojti Creative Commons License 2003.11.26 0 0 814
az apróval az a gond, hogy mivel fizetőeszközként is funkciónál én inkább elköltöm, ha szükség van rá mint tartogassam:-) eszembe jutott anyám kabala 5 fillérese, amit nem tud elkölteni, de mindig nála van. Na az alátét ilymódon jobb és egyet értek Bee-vel, hogy olcsóbb mint a zseton.

Na utána olvastam a kajálás dolognak. A helyzet, hogy szvsz nem ua-ról beszéltünk. Nem tudom miért nem fexik a kostoltatás, azt hittem a kajálás odalával van bajod.

Feladat: talán ha válszolnál gúnyolodás helyett... vagy ez itt nem stil?

Előzmény: Törölt nick (812)
Tündérpótló Creative Commons License 2003.11.26 0 0 813
Kedves Bojti!

Nem arra figyeltem, hogy mennyit költök, hanem 3 különböző olyan termék volt amot az ára végett vettem meg. Ha nem lett volna öles betükkel rajta az, hogy akciós akkor valószínű, hogy nem veszem meg, mert még nem fogyott el. Megjegyeztem az árát és meglepődtem, hogy a pénztárnál nem az akciós árat, hanem a rendes árat ütötték be. Egyébbként a termék akciós ára 649.-Ft. és 799.-Ft-ot mutatott a gép. Szerintem ez azért gáz. Számolj utána, hogy hány %.

Tündérpótló

Előzmény: Bojti (811)
Bojti Creative Commons License 2003.11.25 0 0 811
Na végre egy vásárló aki figyel mire mennyit költ:-)))
Tényleg örülök, hogy ilyen vagy, mert ezekkel a becsapás dolgokkal azért kettön áll a vásár. Látod téged is kártalanítottak és ez így van rendben.
Előzmény: Tündérpótló (808)
Bojti Creative Commons License 2003.11.25 0 0 810
miért bántja a higénés hozzáállásodat? szerintem nincs azzal semmi gond. én pl. sokkal undorítobbnak tartom a Mc-ben tarhálást, meg a beköltözést, minthogy bárki bekap egy két falat kaját és mondjuk így legalább el jut a pénztárig, vagy most hogy is van ez a bolti kajálás?

(cccc)

Előzmény: Törölt nick (805)
Bojti Creative Commons License 2003.11.25 0 0 809
Hát igen, mikor vkitől elveeszek egy kocsit kapcsiból tudom, hogy milyen náció. Igen ez tényleg rossz hírünket kelti.:-) Amúgy én ezt a 10es, 20as, 100as örületet se tartom nagy jónak, már ne haragudj. Elmész kártyával vásárolni és elöször vegyél ki pénzt az automatából (ami nagyobb ktg, mint amennyit ér) aztán rohangálj felváltani. Idő és pénz veszteség. Jó nem az anya a megoldás, de szvsz nem rossz.

Kajálás: hát ha nem bírod ki egyél, de inkább a kijelölt helyen. Ha beblokoltatod nincs vele semmi gond.

Előzmény: Törölt nick (804)
Tündérpótló Creative Commons License 2003.11.25 0 0 808
Sziasztok.

Én is meglátogattam a Campona Tescot.
Sajnos nem sikerült jól számolniuk.
15000.-Ft.-nál sikerült 450.-Ft-al többet számolni.
Amikor szóvátettem a pénztárosnál, elküldött az ügyfélszolgálatra, ahol végül is visszafizették a 450.-Ft.-ot. Viszont állítólag nem én voltam az első aki reklamált.
Tehát vigyázni kell, hogy mit számláznak.

Tündérpótló

Beebite Creative Commons License 2003.11.25 0 0 807
Egyetértek, olyan ez mint a régi "bélás" kettes a telefonba, meg a régi 5 ft-os 1 DM helyett:) Aztán mikor üritik a pperselyt, akkor örülnek hogy vannak magyarok is :)
De a kocsi abból a szempontból picit jogos, hogy megeshet, hogy az embernek 10 €-s papirpénz a legkisebb cimlete. Bár én már váltottam olyat, hogy legyen kocsipénzem:)
Ha az ember utána visszavveszi magának az alátétet, akkor sztem nincs benne rossz, merthogy az majdhogynem egy 4 ft-rt vett tesco zseton. De aki mondjuk ezzel boltol a parkolókban az már télleg durva:) Sokkal durvább, minthogy ad a gyereknek egy rudolfot, amit utólag pl. kifizet.
Előzmény: Törölt nick (804)
Jadro Creative Commons License 2003.11.25 0 0 806
A kóstolásokat általában kihagyom. Egy-két kivétellel. Pl amikor egész doboz monte pudingot kóstoltatnak. :) Vagy ha tényleg valami újdonság van ott és meg akarom kóstolni. Ezek után nagyrészt vásárolni is szoktam az adott termékből.
Előzmény: Beebite (803)
Beebite Creative Commons License 2003.11.25 0 0 803
Engem pl baromira nem érdekel a ti kis csörtétek, vivjátok ezt magánban vagy sehogy.
Vedd tudomásul számításba, hogy egy topicot az index felmérései szerint átlag 15x annyian olvasnak, mint ahányan irnak bele. És amit itt irkáltatok, arrról, ki milyen jólnevelt, meg ki szállhat fel babakocsival az offolás. Éppenséggel az egészet ki is lehetne moderálni. Menj csak nyugodtan, mindig is örültem, ha a sértődös emberek elhúztak a topicokból.

És most ON:
Mi a véleményetek a tescoban rendezett kostolásokról?:) Voltam krakkóban, a helyi tescoban, érdekes tapasztalatokat gyűjtöttem ott ezzel kapcsolatban:) Majd mesélek:)

Kormy Creative Commons License 2003.11.25 0 0 802
Mivel egyesek nem kívánják az őszinte véleményeket és csak a marakodásban lelik örömüket, ezért ez NEM is válasz, bár nem tudom, mivel sikerült ekkora ellenszenvet kiváltanom olyanokból, akik eddig hozzá sem szóltak, de hát van ilyen! Csak mosolygok rajta...Sziasztok, jó Tescozást!
Beebite Creative Commons License 2003.11.25 0 0 801
Te is fejezd már be léccives.
Erre se válaszolj.
Köszi.
Előzmény: Kormy (800)
Kormy Creative Commons License 2003.11.25 0 0 800
Veled kedves Topman én nem vitatkozom se most, se pár év múlva, mert még szóba sem állok szívesen ilyen stílusú emberekkel, mint te.
Befejezted volna az offolást? Hm, én nem úgy vettem észre. Te remegve várod, hogy valakinek ne az legyen a nézőpontja, mint a tiéd.
Meglep, hogy műveletlennek titulálsz, és nem is válaszolok erre, mert annyira kicsinyes ez a megnyilvánulásod. Megnézném, melyikünk polcán hány könyv sorakozik:-) Elég, ha a szókincsre hagyatkozol.
És most élj boldogul, remélem legközelebbi hozzászólásod a TESCOval lesz kapcsolatos.
Előzmény: TOPMAN (798)
chromax Creative Commons License 2003.11.25 0 0 799
Sziasztok,

hogy legyen valami ON is:

megtekintettem a Camponában nyílt Tescot. Amolyan közepes, a budaörsinél azért kisebb, de mindent volt, pl: "Shimatsu" TV 29k-ért, illetve Epszilon házimozi rendszer 39k-ért. Van mélygarázsa, de figyelni kell, mert jól eldugták. Btw. az üzletközpontban soha ennyi embert nem láttam még vasárnap este.

Belülről tiszta, kedves a személyzet (egyelőre).

Előzmény: TOPMAN (798)
TOPMAN Creative Commons License 2003.11.24 0 0 798
Én már befejeztem az offtopikolást, erre te csakazértis folytatod?

"azért olvasok topicokat, mert nagyon klassz dolgokat lehet tanulni onnan"

Szerintem többet kellene olvasnod, talán akkor komolyabb vitapartner lehettél volna. Talán majd pár év múlva....

Előzmény: Kormy (792)
satusav Creative Commons License 2003.11.24 0 0 797
Nem új, már anno a DM korszakban jó néhány honfitársunk gyakorolta ezt.Egy a lényeg, ne légy mohó, egy bolt(áruház) 4-5 kocsi, aztán tünés, mert jön ki az elsö balek :-)))
Előzmény: -Henger- (795)
Bojti Creative Commons License 2003.11.24 0 0 796
Szép, mondhatom:-)))))
Előzmény: Törölt nick (793)
-Henger- Creative Commons License 2003.11.24 0 0 795
Micsoda 5let! :))
Előzmény: Törölt nick (793)
satusav Creative Commons License 2003.11.24 0 0 794
Deutschban nem rossz üzlet, mivel automatikusan a kezedbe nyomják az 1€-t :-))
Előzmény: Törölt nick (793)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.24 0 0 793
100-as helyett mezei 12-es alátét bármelyik csavarboltból 4 FT-ért.Van egy marékkal a kocsiban.Itthon jó 100-as helyett,Ausztriában,Deutschban 1€ helyett,horvátoknál 1 kunás helyett.
És ha elkérik a kocsit,nagyvonalúan odaadom :)
Előzmény: satusav (767)
Kormy Creative Commons License 2003.11.24 0 0 792
Nem értek veled egyet, de én már ilyeneken nem vitatkozom, se veled, se mással:-)
Azt nekem se te, se más ne szabja meg, hogy én hova megyek a gyerekkel vásárolni! Én speckó a TESCO MELLETT lakom! Tehát nekem az a sarki közért:-)))
És vásároltam már úgy a barátnőm gyerekével, mert én vittem el orvoshoz, hogy utána beugrottam vásárolni is neki, mert a mamájának be kellett menni dolgozni. Nagyon bölcs NŐ lehetek? Csak nő lehetek, ha ilyeneket írok? Biztos? :-))))Furcsa ügy, ha egy hímnemű egyed is gyerekcentrikus, igaz? Vagy ha babakocsit van képe tolni. Azt sosem mondtam, amit te leírtál, hogy mindent jobban tudok másoknál,ezt te állítod, hiszen meg is írtam-azért olvasok topicokat, mert nagyon klassz dolgokat lehet tanulni onnan, érdekeseket, okos emberek (nálam sokkkkkal okosabbak) vitáznak, trécselnek érdekességekről. Kevés az ilyen, ahol botorságokon gyilkolásszák egymást vérre menően, és még élvezik is.
Nem szeretnék erről többet vitázni. Hajrá Tescos kismamák! Forszírozni fogom, hogy gyerekjátszót is kapjatok, mint pl. az IKEA-ban:-)
Előzmény: TOPMAN (776)
Bojti Creative Commons License 2003.11.24 0 0 791
Hu ez nagyon állatlesz:-))

Azé csináljanak amit gondolok. Piszokság.

Előzmény: Beebite (790)
Beebite Creative Commons License 2003.11.24 0 0 790
OFF: Majd adok én neked holnap. Véletelnül van a 'családban' egy méhész:)
Előzmény: Bojti (789)
Bojti Creative Commons License 2003.11.24 0 0 789
Miért te se kaptál mézet? Hát döhös is vagyok mert beteg vagyok és tök kellene, azt most ki se merek menni, mert megint bedurrant az arcom. :-(((
Előzmény: Gabiiiiii (788)
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.24 0 0 788
15 evig egyedul neveltem kettot.Hol kellett volna hagynom oket?Jo,mikor nagyobbak,otthon,de mikor 2 kicsi van?
Van egz csomo olyan helyzet,ami azt hisszuk,velunk nem fordulhat elo.Aztan tessek
Előzmény: Bojti (787)
Bojti Creative Commons License 2003.11.24 0 0 787
Figyu, gondolom nem egyedül neveled a picit, szal van olyan idöszak mikor nélküle is tudsz császkálni. Na akkor menjél és mindenki boldog lesz.

Rohadt mézet lehet még kapni vhol? (Veszprémben volt egy csomo, de ott persze nem akciós) Klassz.

Előzmény: Gabiiiiii (786)
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.23 0 0 786
OK,reszemrol befejeztem....

KOsz,Zeki..

Egyebkent nem kell velem egyeterteni,hiszen mindannyian masok vagyunk,sokmindent maskepp csinalunk.

Előzmény: Törölt nick (785)
Beebite Creative Commons License 2003.11.23 0 0 784
Nem lehetne ezt abbahagyni?
Elég unalmas, és ugyis midnenki eldöntötte már, kinek van igaza.
Szóval fejezzétek be lécci.
Gabiiiiii Creative Commons License 2003.11.23 0 0 782
Ha szerinted altalanos velemeny,akkor ugy latom,te nem tudsz olvasni.

Bar azt hiszem,ezt mar megtargyaltuk.Van aki eszik,illetve etet,van aki nem.Meggyozni egymast ugysem tudjuk.De ezt nem tartom akkor "bunnek",mint "lepofatlanozni" egy kismamat.
Azt is ertem,hogy nem BKV,hanem TESCO busz,de ebben nem tennek kulonbseget.

Előzmény: TOPMAN (781)
TOPMAN Creative Commons License 2003.11.23 0 0 781
Én csak a szubjektív véleményemet írtam le rólad a korábbi megnyilvánulásaidból. Amennyiben tekintettel lennél másokra, akkor pl nem etetnéd a gyerekedet az áruházban. Ezek után elég furcsán hangzik, hogy Te empatikus vagy másokkal szemben. A fórum általános véleménye szerint pofátlanság az áruházban enni.

Én mikor állítottam magamról, hogy nem segítek a rászorulóknak? Már megint azt kell hinnem, hogy vagy nem tudsz olvasni, vagy egyszerűen nem érted amit írok.

Előzmény: Gabiiiiii (780)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!