Keresés

Részletes keresés

amatőr Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47286
O.K., le carpe, legközelebb 15:00-t mérek magamnak! :)
Előzmény: le carpe (47285)
le carpe Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47285
Amatőr!
"Másodpercre pontosan azonos időt hoztak ki a szervezők, mint a saját mérés! :)"

Ez így természetes :))

Előzmény: amatőr (47283)
amatőr Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47283
le carpe
Kösz a gyorasaságot!
Másodpercre pontosan azonos időt hoztak ki a szervezők, mint a saját mérés! :)
Lelkiismeret és nemnagyongyors eredményjavítását az adatok is igazolják: az első 5-ben futottak be, és mivel Lelkiismeret előtt két új, "első alkalmas" futó ért be, így ő javított a legtöbbet!
Előzmény: le carpe (47277)
amatőr Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47282
Pont most szállt el az éterbe IExpl.-hiba miatt a hozzászólásom, melyben többek között a répáról is megemlékeztem... :((

Szóval jó volt a hendi, vannak róla képek is, estére fent lesznek apró pici formátumban.

Előzetes:

- aagicáról alig sikerült nem evős fotót készíteni, pedig igyekeztünk
- Zakka répája kétszer is előkerül aagica közelében (Zakka volt aagica nyula, a félreértések elkerülése végett)
- Tüdő nadrágja hátulról
- Spenót ismét száll a levegőben a cél felé
- RinceWIND komoly portréja a tombolán nyert túlélő elemózsia csomaggal
- egyáltalán, az egész társaság csak eszik, csak eszik, igazi alakformálás folyt! :)

Ha valaki csak a topictalis és palacsintapartis fényképek alapján ismerne minket, joggal gondolhatná, hogy a futás csak fedőtevékenység a nagy zabálásokhoz! /Zaka-palacsintái, Cicóka csokija. :) /

Ami az ON-témát illet: egyenletes szenvedéssel sikerült javítani az eddigi időmön, meglett a 4:45-ös átlagtempó, saját mérés szerint 25:15 az eredmény. Caspi 15 másodperccel indult előttem, gondoltam, de jó, tempófutással utol lehet majd érni. Eljön az állatkert, majd az Árpád-híd, Caspi messze előttem. Ugyan valahol narancslik a meze, de esély sincs elhagyni. Már a fordító után járunk, a fabódé büfénél, Caspi elöl. Sebaj, nem én vagyok lassú, hanem Caspi nagyon erős! -gondolom, és tényleg így volt. :)

Mindenki jól futott, a legtöbben 3 pontot könyvelhetnek el, hiszen javítottak idejükön. Végre Lelkiismeret és nemnagyongyors is el tudott indulni, perceket hoztak eddigi eredményükön. Az időjárás segítette a futókat, a szurkoló kívülállókat kevésbé.
Kösz Zakka a palacsintákat!
Jó kis hendi volt!

Előzmény: zakka (47275)
7241gabi Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47281
Húha! Kicsit nem figyelek és a női elitben találom magam 2.49-cel:-))
OK!
Előzmény: lunanoctis (47280)
lunanoctis Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47280
Futok helyetted is, jó? :-)
Előzmény: 7241gabi (47279)
7241gabi Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47279
Hajrá lunanoctis! Lenyomod egész Münchent!!!!
Előzmény: lunanoctis (47278)
lunanoctis Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47278
Gabi, nem is tudom, mit írjak... Keep the faith:-) Hátha, mégse, ...

LN

le carpe Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47277
Sziasztok! Ha valakit érdekel, sikerült felrakni az októberi Szigetfutás eredményeit az Extrára :)
Spenót Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47276
Sziasztok!
Megint csak egy kicsivel maradtam le a kituzott celomhoz kepest, bar ez a maratonrol valo lemaradashoz kepest nulla.
Szoval 20 masodpercel futottam gyengebbet PBmnel...

Legkozelebb sem javithatok, mert az a maraton elotti napon lesz. Majd decemberben... :)
Ha sikerul, 21 pontom lesz. Ha nem, akkor 19 es nem lesz polom...

Zakka!
Koszi a finom paalcsintat!!!

Gabi!
Ne szomorkodj! Kis pihi es minden rendben lesz!!!

zakka Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47275
Most épp itt fogom a répámat a kezemben, és várom aagica élménybeszámolóját, neki milyen volt. Nekem szuper! :-)
Előzmény: Hauanita (47266)
Hauanita Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47274
Hűűű, most néztem, mit írtál a másikba :((( Jobbulást!!!
Előzmény: 7241gabi (47271)
tri-Vili Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47273
Hát igen egy tál palacsintáért sok mindenre képes az ember!
Én most ettem egy vödörnyi szilvásgombocot.Remélem a du-i edzésig felszivódik.

Tegnap megtartottam szokásos nyár végi nagytakaritásom. Rengeteg versenyen kapott pólót találtam.kb.80 darabot pedig mostanában néhányat kidobtam.Mióta bejöttek a funkciós ruházatok nem tudom mire használni a jó öreg pamut pólókat.Ezért csak rakosgatom őket. Ti hogy vagytok evvel?

Sopronban már süt a nap bár még sok a felhő. szerintem a holnapra igért esős időből nem lesz semmi.

lunanoctis Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47272
Köszi szépen mindenkinek a biztatást:-)

Vili:
Ha összeszámolnám azt, hány kilométert futottam életemben a Rékával, hát, szerintem legalább Rómáig el tudnék jutnék...

Gyerünk, aki ilyen profin tud segíteni másoknak, az megérdemli a 2:39-et is:-)

LN

Előzmény: tri-Vili (47269)
7241gabi Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47271
Sétálni se szabad:-(
Előzmény: zakka (47270)
zakka Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47270
Naaa, ne pityeregj! Egyébként Rád is várt néhány palacsinta a Szigeten!!!
Előzmény: 7241gabi (47268)
tri-Vili Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47269
Veszprém a királynék és a futók városa!

az időid alapján biztos meglesz a 2:49:59!!!
Nagyon szeretem a városod, sok tiatlonos és futó barátom van ott:Szóka A.Brassay R. Kárpáti ZS..... Tavaly voltam velük Olaszban maratonon,nekem akkor nem ment csak 2:50. Talán idén ha kijutok Firenzébe megcélzom a 2:40-et.

Jó versenyt Neked a sör hazájában!

Előzmény: lunanoctis (47261)
7241gabi Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47268
Annnnnyira szeretnék ON lenni!!!!!!
-pityereg-
Tüdő Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47267
Sok-sok finom palacsinta! Másra nem emlékszem:-)
Előzmény: Hauanita (47266)
Hauanita Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47266
Na, na, mi volt a hendin???
Előzmény: amatőr (47265)
amatőr Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47265
lunanoctis

Már akár le sem kellene futnod a versenyt... :)
Nagyon profi, ahogy hozzáállsz, legyen meg a 2:49!! Hajrá!! :)

Előzmény: lunanoctis (47261)
Hauanita Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47264
Hű, ez nagyon bíztató! Nagyon nagy hajrá, hogy minden úgy jöjjön össze, ahogy szeretnéd!!
Előzmény: lunanoctis (47261)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47263
Tegnap még majdnem rábeszéltek a kassai félmaratonra. Ketten is visszeléptek ismerősök közül és kaptam volna egy ingyenes indulást. Csábító volt, de mivel az elmúlt 5 hétvégéből 4-en versenyeztem, most megígértem _@/"-nek, hogy szórakozunk, mert már vagy fél éve nem voltunk sehol, mindig csak a futásra koncentráltam. Maga a verseny nem is hiányzott volna, de valamelyest törleszthettem volna Zsugának, Csaszinak, Repinek, akik szurkoltak a Kaiser's-en. Most én adtam volna erőt Nekik. Tudom azért nélkülem is nagyot futnak holnap. HAJRÁ FIÚK!
Nagyon nem lesznek elhagyatva, mert a környékünkről is kb. 20-an mennek.
lunanoctis Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47262
Király vagy:-) Ez eszméletlen nagy idő, ha a nulla futómúltadhoz hozzáveszem, hogy a hosszútávfutás szempontjából inkább kissé terhes az az izommennyiség, amit magadon cipelsz.

Én először futottam a Kaiser's kínálatából bármit is és valószínű soha nem futok itt ennél hosszabbat. Viszont nagyon tetszett az útvonal (az én heppem, hogy imádok a körúton futni) és nem éreztem lélekölőnek. A közönség szinte tökéletes hiánya nem zavart.
Futás közben a női élmezőny küzdelmeit szemléltem, nagyon érdekes volt, lehet, hogy csak a kíváncsiság tartott a közelükben, 4-5 km körül elég rosszul éreztem magam, de a végén akkorát hajráztam, mint sosem talán eddig:-)

LN

Előzmény: egykajakos_ (46575)
lunanoctis Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47261
Most pedig jöjjön a nyirmogás halála:-)

Életem legjobb formájában vagyok. Agyban és testen egyaránt a csúcson. Jövőre vasárnap minden idegszálammal a müncheni 42 kilométerre fogok gondolni. Bizonyosan nagyon jó lesz. Egy év rutinjával nekem az a hazai pálya, nem a budapesti.
14 km-ig, a Marienplatzig azon fogok fáradozni, nehogy elrohanjam az elejét. Ez a táv egyik legnehezebb része, mert az útvonal nagyon szép és nagyon lelkes a közönség. A lábaim és a szívem is visznek előre. Magamra figyelek, a körülöttem futó tömeg ellenére. A lépteim könnyűek és nem érdekel, mennyivel maradtam el a terveimhez képest.
A következő 14 km-en arra fogok gondolni egy viszonylag nyugodtabb pályaszakaszon, hogy tavaly nem vettem észre az út mellett a magyar konzulátust, idén viszont igen és hogy mindjárt beérünk a villanegyedbe. Utcazenészek helyett hifiből szól vajon az udvarokról a zene idén is? Beosztom az erőm, kritikusan szemlélve órát és pulzust.
28-35 km között valószínűleg fog már fájni a bal térdem. Ettőlo függetlenül laza próbálok maradni, tudva, hogy itt kezdődik a futás igazából. Buli után vasárnap délelőtt sokat futottunk itt pár sráccal nagyon jókat, kitűnő hangulatban. Fáradtan, kialvatlanul akkor élvez, most is élvezni fogom. Itt már fogom tudni, hozzávetőleg milyen eredményt érek el. 35 kilométer környékén megpróbálok iramot váltani.
Teljesen hazai pályán vagyok, szuperjól esett errefelé futni, hóban, hőségben, az előbb említett találkáról hazafelé. Kevesebbet kell futni, mint a Kaiser's minimaratonján, amin a felkészülés egyik legjobb futását követtem el. A bennem lévő erő-darabkákat rá tudom vetíteni a maradék távra. Világítótoronyként látom az Olympiaturmot, amint vonz magához. Az Olympiapark bejáratától filmszakadásos élményeim vannak, önkívületi állapotban futok; edzésen sokszor váltogattam és futottam tempót ezen a környéken, a lábaim önkéntelenül is felszántják az utat, miközben nézők sorfala között kanyargok sokadmagammal a stadion felé. Holtfáradtan repülök, a szívem még visz, a lábam bizonytalan. A rekortánon, a katlanban minden megy magától. Abszolút meggyőzőnek érzem magam, úgy érzem, kifutottam magam teljesen, főleg a táv második felén, nagyon nagyot szaladtam. Feljebb emelem a karjaimat a célon áthaladva.
Tart egy darabig, amíg értelmezem, mennyit is futottam. Csóválnám is a fejem, ha lenne hozzá erőm. Így csak mosolygok vagy grimaszolok.
Lassan beszállingóznak azok, akiket 10-12 km-rel ezelőtt hagytam faképnél. Megígértem három barátomnak, hogy megvárom őket. Egyenesbe eszem-iszom magam kissé és élvezem, ahogy a DJ-k csinálják a hangulatot.

LN

(Szép lenne 2:50-en belül futni, de nem szívesen állnék neki jósolni. Ez a taktika tavaly ugyanitt bejött.)

lunanoctis Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47260
Üdv mindenkinek:-)
Döbbenetes mennyiségű hozzászólást produkáltatok, ami jó abból a szempontból, hogy jó sokat lehet olvasni, de - nekem - rossz abból, hogy nem érem utol a topicot. De: kész a (nyers) diplomamunkám!!! Úgy érzem, 4 hét múlva (leadás) újra tudok úgy létezni, hogy ne ez járjon örökké az eszemben.

Egy nagy-nagy, tán nem vészesen elkésett gratuláció mindenkinek, aki ott volt a maratonon (vagy váltón vagy rövidebb távon vagy út mellett) és jól érezte magát, mindjárt elkezdem azt is elolvasni, kinek mihez. Előljáróban annyit, hogy a hangulatot a Felvonulási téren Minimaratont futóként óriásinak találtam, egy fél pillanatra el is lágyultam, hogy akár rá lehet engem beszélni pesti maratonra, de másnap többen egymástól függetlenül közvetve meggyőztek, hogy sok-sok jobb pálya van. Minden elismerésem annak, aki végigment rajta, és annak is, akinek volt ereje kiállni vagy el sem indulni.

GO CSASZI GO!!!

LN

eszterkukac Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47259
köszi Kanga Mama!
Előzmény: kanga mama (47244)
eszterkukac Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47258
Ok Huanita megértettelek. Egyébként a budihelyzet tényleg tragikus, ahogy szinte mindig. És is úgy futottam végig, hogy vittem magammal :)
A gratulációt köszönöm.
Előzmény: Hauanita (47238)
amat Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47257
Jó időt és versenyt kívánok, de sajnos nem tudok kimenni, mert ovi buliba kell mennem. Mégegyszer leginkább jó időt kívánok a jó versenyzéshez !
Előzmény: krisz_ (47248)
amat Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47256
Válalkozó vagyok, én osztom be az időmet.A délelőtt mellett egyébként más miatt döntöttem. A délutáni futás néha nekem problémás szokott lenni. A gyomrom, hasam nem szereti a délutánt és ha csak ennyit mondok, akkor visszafogottan nyilatkoztam. Ettől függetlenül, szívesen megismerkedem veletek és ha nem zavarok, néha futhatunk is együtt.
Előzmény: krisz_ (47245)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!