Keresés

Részletes keresés

le carpe Creative Commons License 2003.10.05 0 0 47314
Nem nyert:( A nevezési asztalnál mások ülnek.
Előzmény: Tüdő (47292)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2003.10.05 0 0 47313
nézegetem a Kassa Maraton rajtlistáját és a sok magyar között ott van Bogár és Vozár is a mi fiaink között. Hajrá FB-ok!
le carpe Creative Commons License 2003.10.05 0 0 47312
Nem bolti termék, hanem egy (nőnemű) futótársunk két kezi munkájának eredménye. Úgy ajánlotta fel, mit reformkenyér. Örülök, hogy ízlett:)
Előzmény: rinceWIND (47297)
hefi Creative Commons License 2003.10.05 0 0 47311
Ne bankodj Gabi! Nem vagy egyedul ezzel a jarni sem szabad problemaval, ugyanis az ironman utan 2 hettel az egyik hegyikerekparos edzesemen tortent esesnel sulyos agyrazkodast szenvedtem, es 6 hetre eltiltottak mindenfele mozgastol :( Pedig a baleset elotti hetekben mar csak a futasra koncentraltam, mert indulni akartam a kaisers maratonon, hogy megdontsem a juventuszon elert idoeredmenyemet (tudod, ahol te is ott voltal :)))

Jobbulast kivanok!

<hefi>

Előzmény: 7241gabi (47271)
amat Creative Commons License 2003.10.05 0 0 47310
Jó reggelt ! fél 6-óta ébren vagyok és kémleltem az eget és a netet, a műhold képeket. Úgy döntöttem, hogy nem indulok el a mai napra tervezett versenyre. Még le is mentem a negyedikről megnézni, hogy milyen a talaj minősége. Nagyon felázottnak láttam. Nem kockáztataok egy sérülést.Nagyon sajnálom, mert szerettem volna ezt a badacsonytödemici versenyt.
obor Creative Commons License 2003.10.05 0 0 47309
Gratulálok a hendiseknek!
Úgy látom ismét sikerült egy igazi örömfutást varázsolnotok magatok köré. Feltételezem Zakka palacsintái mind elfogytak, szerintem Aagica áldozta fel magát nehogy vissza keljen vinni egyet is.
Gabi!
Ne szomorkodj! A közeljövőben Te is fogsz ilyen finomságokat enni!

Nekünk Gödre kellett menni, mert valaki kötelezővé tette a gödi futást (már nem is emlékszem ki volt az, de asszem megkérdem majd Skótot, Ő talán emlékszik rá).
Macsával jó korán érkeztünk meg, viszonylag rövid idő alatt jutottunk túl a vak vezet világtalant effektuson és találtuk meg a helyszínt. Lassan befutottak a többiek is(bocs, hogy nem sorolom fel Őket, de komoly kihívással rendelkezem névmemória terén is).
Lezajlottak a gyerek versenyek, némelyiknek igen tele volt a hócipője a futással. Oszt indultunk mi is. Macsa 4:30-sokkal akart kezdeni, de elment Istvánnal, így jóval terven belül kezdett. 2 km-nél még láttam Őket, aztán beértünk az erdőbe, eltüntek és csak a cél után kerültek elő. Közben az eső is rákezdett, ez jól esett, hogy jól esett. A szemüvegem kivülről eső, belülről pára áztatta, nem sokat láttam. De a többiek se, mert a szemükbe fújta a nem erős szél. A pálya jó volt, csak velem volt a baj. Új frissítő keveréket próbálok a jövő szezonra, verseny előtt ittam is belőle, úgyhogy 5 km táján már jelentkezett a hatása. 7-ig tűrtem, majd feladtam és tartottam egy technikai szünetet. Kb 1 perc. Az utolsó 2km-nél sikerült visszaállnom azokhoz akiktől kiálltam(persze ők is lassultak). Akkor találkoztam Rohanóval aki felkészülés gyanánt, rendezőként indult, hogy lefussa egyedül, másodszorra a távot. A végén energiám egy részét arra fordítottam, hogy egy leányzót buzdítsak be a célba, aki már nagyon le akart lassulni. A végén lassulni nem ér! Így értünk be ketten a célba. Nagyon szívesen! Sajnos a sérülésem eléggé megfájdult, így utána szenvedtem egy kicsit, de nem komoly. Túléltem.
19km 1:31:20. Legalábbis Rohanó szerint nem 18, hanem 19km volt.

Mazsolának biztos jól jön a bringájához a mindenféle olajozó, zsíroldó meg mindenféle spré(nem dezodorok), amit jutalom gyanánt kapott. De gondolom nem panaszkodik, legyen is ilyen versenytámogató sok!
Jó verseny volt (eső ellenére is), negatívum egy dolog: ami minden versenyen. A nem mellékes helyiség.
Jaj, már ennyi az idő! Menni kell mert itt nálunk most rendezik az 5próba futást, 28km. Jól fog esni ez is, mert itt igen kemény szél és eső van. De hát 4 pontért mindent.:-)))

obor@esőfutás=örömfutás?.hu

-balazs- Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47308
Baloo, csörögj rám ha nyomorúságos sorsod enyhítésében tudok asszisztálni. Autó, elsősegély csomag, túlélőkészlet, laposüveg, kubai táncoslányok mind készenlétben. :)
-balazs- Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47307
Nézegetem a hendikepről elnevezett szigetfutás eredményeit és le a kalappal, remek kis eredmények születtek. Gratula. Nekem ez kimaradt de nem sajnálom. Most, hogy félig kihevertem a maratont, a bubó pestits, és az achillesz pempőt, kimerészkedtem egy laza kis körre a HHH-en. Jól esett. Csak lehagytak azok a nénik akiket Caspi segített át reggel a zebrán. Kis eső után fantasztikus a hegy, klasz puha a talaj. Egy héttel a maraton után már kezdek kijózanodni s visszavonom a soha többé maraton kijelentést. Új kijelentést azonban még nem merek tenni.

2 hét a BB!!!!! :))))

amatőr Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47306
Caspi
Az az idős néni-ügy fájt... :)
A 30 másodperces előbb indulásodat befogni tényleg komoly dolog, pláne, ha még majd javítasz is az idődön. Az már kb. 4:35-ös ezreket jelentene 5 km-en át, brrr...
De addig hajráleckéket veszek majd a nagymenőktől, szóval az elém dobott kesztyűt-sapkát felveszem!
(Csak nehogy tényleg mínusz legyen novemberben... :) )
Előzmény: caspi (47305)
caspi Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47305
Amatőr,
jól hajráztál, így legközelebb 30 másodperc lesz a különbség. (Répát nem viszek!) Most csak bekötöttem a cipőm az Árpád-híd után, de nem voltál sehol. Persze még át kellett kísértem 2 idős nénit is a zebrán, és ... :-))
Ha harc, legyen harc. Egyébként én is javítottam, 25:41 lett a vége.
Zakka,
még mindig nem értem, ki/mi keltett fel, hajnalban palacsintát sütni, de nagyon finom volt.
Amatőr,
a képek szuperek, de sem változtat azon, hogy legközelebb nem érsz be a végén sem. :-)
Előzmény: amatőr (47282)
BBking Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47304
termeszetesen 4 km volt a tav, viszont amit a pulzusrol irtam, nem igaz, megneztem ujra es 180 az atlag...
egy het kihagyas utan ujra futottam, erosebben mint szoktam es rovidebben.
a hendikeprol hol lehet bovebben olvasni? legkozelebb lehet kimegyek en is, csak altalaban mindig kozbejon valami, ma pl. gyerekeknek volt kettusa versenyuk.
holnap nem lesz valami esemeny pest kornyeken?
olyan 10 km koruli ahol gyerekekkel is el lehet indulni?
Előzmény: NVik (47159)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47303
Péntek este a tévében láttam reklámot, hogy lesz befutó félmaraton a BBp-n, gyertek velünk futkározni. Meglepődtem rajta. :-)

Ma meg nagyon furcsa dolog volt, nyomtam egy bő 40 km-s teljesítménytúrát, és majdnem negyven kilométernél muszáj volt belefutni, mert untam a gyaloglást, és mozgáshiányom volt, frankón. Lehet, hogy egyszer még FB leszek? :-)

akibacsi Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47302
Na jó, bejelentkezem én is.
Van kölcsönmodemem (sponsored by Pötyike), letöltöttem már az utolsó hét hozzászólásait (jó sok volt) és igyekszem up-to-datelni magam. Szeretnék az olvasás végeztével egy megkésett maraton beszámolót is összehozni, talám emlékszem még valamire.
Sietnem kell, holnap reggel megyek túrázni, amiről szintén jó lenne majd megemlékezni.
No hát további szépjóestét, remélem innentől sűrűbben jövök.
Hiver Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47301
Juteszembe:

Balooooooo!
Nem lehet erről a VB-dologról vmi szösszenetet írni a Sportban?! Mert ha én ugatok itt, az sajna baromira senki illetékest nem hat meg...

Előzmény: Hiver (47299)
amatőr Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47300
Kaktusz
Megtisztelő a felkérés! Azért répát nem kérek! :)

Novemberre az a tervem, hogy ne havi 3-4 futással a lábamban álljak rajthoz, bár az október már most kaotikusnak látszódik...
Sokat nem kívánok (na jó, nem tudok :) ) javítani: egy 24:59-cel is boldog leszek.
És ideális időjárást szeretnék! Ez le carpe reszortja... :)

Előzmény: kaktusz7 (47298)
Hiver Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47299
Már megint választanom kell - vagy írok, vagy olvasok. Most muszáj írnom!

Most néztem meg a félmaratoni VB eredményeket, és teljesen kiakadtam. Ha mindhárom gyorslábú lányunk (Kálovics, Rakonczai, Szimcsi) 1 perccel rosszabbat fut, mint Wachauban, még akkor is (bőven!) csapatezüstöt szerezhettek volna! Mi a francért nem vitték ki őket?!?!?!??!?!? Ehhez képest nudli, hogy az OB-sek nem kaptak a Nike-n pólót :o(((

Lunanoctis!
Nem is volt ám olyan gyors a mai futás vége: 2 km= 7:55 (na jó, az elején elindultam 3:45-ben, de a közepe már egy kicsit 4 percen kívüli volt.)

Most megyek regenerálódni, mert holnap egy könnyű (?!) 35-ös vár rám...

kaktusz7 Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47298
Amatőr
Gratulálok az idődhöz!
Nem nyulaznál nekem novemberben? Tudod, mákos palacsinta, ilyenek... :-)))
Előzmény: amatőr (47282)
rinceWIND Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47297
Nálam elég durván tévedtetek, mert 1 századdal kevesebbet mértem. ;-)
Persze a lényeg, hogy sikerült mintegy 54 másodperccel megjavítani az eddigi legjobb szigetkörömet, és még hol a december.

P.S.: A kisorsolt túlélő csomagom kenyér része meglepően zamatos. Rég ettem ilyen jó bolti kenyeret. (Igaz, hogy hónapok óta nem vettem.)
Nem igazán figyeltem, ez valamilyen biotermék?

Előzmény: le carpe (47289)
amatőr Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47296
A mai margitszigeti futás (na jó, zabálás) képei, melyeket Zakka már megelőlegezett, ITT láthatók.

Ahol nincs cím, ott a legtöbbnél valaki eszik... :)

zakka Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47295
Amatőr!
Jók a képek! Élethűen visszaadják azt a küzdelmet, amint néhány fb nagy nehezen lebirkózza a torkán a palacsintája utolsó falatjait. :-)))
rice Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47294
nekem nem szokott rossz lenni, ha már futok. csak olyan piszok nehéz elindulni:( ha már rajtam a cipő, kezemben a kulcs, akkor mindig jó a vége. a baj csak az, hogy egyre lustább vagyok:(

rizsa

Előzmény: Hauanita (47239)
amat Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47293
Sziasztok ! Gratula mindenkinek a mai naphoz. Én ma pihentem, de holnap Badacsonytördemic 26,8 km 800 m szinttel. Még nem voltam ott, holnap este írok róla, feltéve, ha reggel nem szakad az eső.
Tüdő Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47292
Akkor Te írtad - helyesírási hiba nélkül - a 400-as számot a tavalyelőtti rajtszámom hátoldalára? 2005-re remélhetőleg előkerül az idei:-)
Előzmény: le carpe (47291)
le carpe Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47291
Most lebuktam!!!

Nézz bele egy francia szótárba. Ez a le carpe jelent valamit. Annyit segíthetek, hogy egy nálunk is ismert halfajta.

Ezen a néven valóban a fanyar humorú pasas jelentkezett be a fórumba. De mivel ilyenkor (meg máskor is) sajna már úton van és dolgozik, legtöbbször a vele betegesen összenőtt nőnemű társa cseveg. Persze ez nem mindig van így. Néha Ő maga is jelen van. Azt úgyis megérzitek. Ha nincs helyesírási hiba, akkor Ő maga írta, ha van, akkor nem.

Előzmény: amatőr (47288)
le carpe Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47289
Arra próbáltam utalni, hogy igyekszünk pontosan mérni. (Ha 15-öt futsz, 15-öt mérünk...)

Igazából a legjobban annak örülök, hogy az Extra hajlandó volt befogadni az adatokat.

Előzmény: amatőr (47286)
amatőr Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47288
/le carpe
És bocs, ha inkognítós a dolog, de te vagy, aki értő fanyar humorral a tombolát vezeti? :) /
zakka Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47287
Baloo!
Ugye most a Bosnyákon vagy? Ha nincs optimálisabb megoldás :-), hívj fel, 5.5 km-re lakom tőled. :-)
Előzmény: Törölt nick (47284)
amatőr Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47286
O.K., le carpe, legközelebb 15:00-t mérek magamnak! :)
Előzmény: le carpe (47285)
le carpe Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47285
Amatőr!
"Másodpercre pontosan azonos időt hoztak ki a szervezők, mint a saját mérés! :)"

Ez így természetes :))

Előzmény: amatőr (47283)
amatőr Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47283
le carpe
Kösz a gyorasaságot!
Másodpercre pontosan azonos időt hoztak ki a szervezők, mint a saját mérés! :)
Lelkiismeret és nemnagyongyors eredményjavítását az adatok is igazolják: az első 5-ben futottak be, és mivel Lelkiismeret előtt két új, "első alkalmas" futó ért be, így ő javított a legtöbbet!
Előzmény: le carpe (47277)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!