Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1885

Mit főzöl?

Előzmény: camelotta (1883)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1884

Orvosi tanácsot ne osztogass, mert nem vagy ebben kompetens. Továbbá ne szemétkedj.

Az ilyen moderátori magatartás mindig megbosszulja magát.

 

Javaslom, ne folyj bele a nicklopás témájába. Örülj, hogy semmi közöd hozzá.

 

 

 

Előzmény: Zacc/KV (1881)
camelotta Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1883

Mit kapálsz, semmi értelme: az úgy kezdődött, hogy visszaütöttél, mehetsz ebédet főzni, én is azt teszem.

Előzmény: Törölt nick (1878)
camelotta Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1882

Na ide figyelj! Az a " politikai tapasztalatom ",  hogy a másik teljes megsemmisítésére irányuló politika mindig megbosszulja magát, legjobb a kompromisszum, bár ezt keleten nem nagyon gyakorolják.  Felhívom a figyelmedet, hogy én nem védem azt, ami Éva tett a nickekkel, de azt sem, amikor valaki akasztani készült és még ez a hozzászólás sem ütötte senkinek a szemét. Az ilyesmi nem egészséges dolog, mégis meddig lehetett azon a vacak fórumon a durvaságot fokozni anélkül, hogy valaki a fejéhez kapott volna? Rémes egy hely volt,én örülök ennek az új fórumnak.

Előzmény: Zacc/KV (1876)
Zacc/KV Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1881

Azon az orvostudomány tud segíteni. Tudod: Cavinton. Bár lehet, hogy tanult orvos nem ezt írná fel.

Előzmény: Törölt nick (1880)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1880

Csak az emlékezetkiesés.

Előzmény: Zacc/KV (1879)
Zacc/KV Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1879

A nicklopásra nem mentség. SEMMI. 

Előzmény: Törölt nick (1878)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1878

Nem. Előbb volt az üldözés, utána a nicklopás.

 

A nicklopás egyenes következménye volt a moderátorok tiltó-zároló tevékenységének.

 

De erre te nyilván nem emlékszel, mivel akkor még nem voltál moderátor, és Dodona se.

Előzmény: Zacc/KV (1876)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1877

Mi volt a barátod nickneve?

Előzmény: Dodona_ (1871)
Zacc/KV Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1876

Szerinted valamelyik moderátor kérte fel, hogy lopjon nickeket? Így utána lehet üldözni. Cam, te azért végiggondolod amit írsz? 

 

Nem egészséges dolog nicktolvajt védeni. Főleg úgy, hogy nem tudsz elfogadható magyarázatot a tettére. Mert nincs. 

Előzmény: camelotta (1875)
camelotta Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1875

Tudjuk drága dodona, az úgy kezdődött, hogy visszaütött...... aki mást állít az aljas gazember!

Előzmény: Dodona_ (1871)
camelotta Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1874

Világos. felétek nem ismerik az e-mail.

Előzmény: Zacc/KV (1869)
Zacc/KV Creative Commons License 2014.06.21 0 0 1873

Mind igaz, amit leírtál. És természetesen az is úgy történt, hogy egyszer csak lett. Akkor márpedig valakinek Istennek kell lennie, hogy a semmiből teremtett egy konszolidált helyzetet. 

Előzmény: Törölt nick (1868)
Dodona_ Creative Commons License 2014.06.20 -1 0 1871

S nem csak Coladarusht törte fel, de feltörte, ellopta, ocsmány hozzászólásával meggyalázta az én 2009-ben elhunyt barátom, 1979 óta barátom, L.Z. nickjét is.

(S aki bármilyen mondvacsinált indokkal védeni, mentegetni próbálná a nickfeltörőt, az aljas gazember, s az én szememben örökké az is fog maradni.)

 

Egine!

Előzmény: imopb (1861)
Zacc/KV Creative Commons License 2014.06.20 0 0 1869

Aprócska különbség, hogy ő csak válaszolt egy megszólításra. És annyiban is maradt. Nem lett túllihegve.

Előzmény: camelotta (1862)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.20 0 0 1868

,, Moderátort akkor szólíts meg, ha problémád van a fórummal. És azt is a megfelelő helyen tedd meg.  

(Az Indexen így szokás) "

 

Most ezt te tényleg komolyan gondoltad? Pont te? Mindenki tudja mekkora fságok vannak az index moderációs elveiben, ha jól tudom (és jól tudom), pont emiatt ment el a honfoglaló fórumáról kedves barátnőd, Apokalyptyka (alias még vagy 1000 más nick...) és még jó páran. És még mint tudjuk, azóta a honfoglaló fórumnak sikerült egy kis önállóságot kivívnia az indexes közegből (tudom, hogy még ide tartozik, és hogy vonatkoznak rá az indexes szabályok is), de azt is tudjuk, hogy enyhültek a moderációs szabályok. Köztük az is, hogy a moderátor nem Isten.

Le kell ugrani a magas paciról, és elvegyülni a ,,pórnéppel" , úgy ahogy ezt tettétek a honfoglalón, és ahogy ezt teszik még itt páran a modik közül. . .

Előzmény: Zacc/KV (1840)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.20 0 0 1867

Ez azért hihetetlen, hogy mennyire rá vagy kattanva camelottára. Ha mindig kapnék 1 db 10 Ft-ost, amikor ő megjelenik és te reagálsz rá, akkor szerintem már több tízezrem lenne...

Előzmény: Kredencc (1828)
camelotta Creative Commons License 2014.06.20 0 0 1862

 Dehogy reklamálok,csak jeleztem, hogy sokkal ütősebb úgy szabályra hivatkozni hogy mindenkivel betartatjuk:)

Előzmény: Kredencc (1858)
imopb Creative Commons License 2014.06.20 0 0 1861

Azért néha magadba szállhatnál!

Az érvelésed olyan, mint hullarablóé, aki az elhunyt személyiségi jogaira hivatkozik, amikor rajta kapják a sírok kiásásakor.

Nem egy nicket törtél fel, sok ember játékát próbáltad tönkretenni, de hidd el ők sem feledik mindazt amit tettél!

Nekem Laci barátom volt, és magának semmi joga nincs arra, hogy én nekem feltételeket szabjon mit írok le vele kapcsolatban. Inkább szégyellje magát gyalázatos tettéért, és próbáljon mentséget keresni a lelkiismeretének.

Maga megpróbálta zsarolni a honfoglalót, pénzt akart. Megpróbált, és sikerült is keserűséget okoznia, amikor törvényt szegett a nick feltöréseivel. Ezt nem felejtem soha el, és a barátom becsületéért igenis kiállok!

Magában egy szemernyi becsület sem marad, azok után, amit akkor tett.

Bújjon nyugodtan a személyiségi jogai mögé, de higgye el nem csak én ismerem fel magát, bármilyen nick mögül ír!

Tudom, nem maga volt, nem volt ott, sőt teljesen máshonnan ír. A tanácsom még mindig áll, forduljon orvoshoz!

Előzmény: Törölt nick (1852)
Kredencc Creative Commons License 2014.06.19 0 0 1858

 

Camelotta drága.. Ha tudnád, h Ivánnál milyen világbajnok joghurtos-müzlis fagyit lehet kapni, akkor te is úgy gondolnád, h valamilyen formában érinteni kell a témát itt az Index fórumán......és egyéb elérhetőségem miatt, most  csak itt sikerült megbeszélni a programot..Pár hete ugyanitt sikerült leszervezni a torkos csütörtökös napokat, akkor bezzeg nem reklamáltál.. A fene se érti ezt  :)))

 

 

Előzmény: camelotta (1846)
Kredencc Creative Commons License 2014.06.19 0 0 1857

 

Nahát !!!! Még ilyet !! Csak neeeeeem ??

Akkor ezt úgy kell értelmezni, h már nem is vagy olyan büszke életed fő művére, vagy esetleg nem is történt semmi  ?? Régen azért ez nem így volt, még mentorkodtál is ezen a vonalon...

 

Nem győzöm mondani : (  Így múlik el a világ dicsősége )

Előzmény: Törölt nick (1852)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.19 0 0 1854

Ó, drága Cola, ma is megkönnyezem, ha csak látom a nevét :(

 

Előzmény: Dodona_ (1843)
JaCru Creative Commons License 2014.06.19 0 0 1853

üdv!

 

új fejlesztésként lehetne a beállításokban kikapcsolható, hogy amikor a két másik ellenfél harcol, az ő kérdésüknél nem sötétüljön el az egész, mindaddig amíg nem értékelem a kérdés. szerintem ez a tetszik, nem tetszik felesleges, ez nem facebook, másrészt zavaró a besötétítés, elég lenne az ahogy kattintás után néz ki, vagyis hogy számomra az ellenfelek válaszlehetőségei szürkék, és nem sárgák, mint amikor én vagyok csatában.

 

(a hivatalos fórumra nem tudok írni, azért írtam ide mindezt)

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.19 0 0 1851

Cicuskám, kelj fel!

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=130646827&t=9216566

 

Hát te indítottad az egészet!

 

A rövid távú memóriád úgy látszik, rosszul működik. Kellenének valami agyfényesítő gyakorlatok az elmédnek, még mielőtt lemennél egérbe.

Előzmény: Femacska (1848)
Femacska Creative Commons License 2014.06.19 0 0 1850

El tudja olvasni a törölt hozzászólást.

Előzmény: camelotta (1849)
camelotta Creative Commons License 2014.06.19 0 0 1849

Nos, én adtam erre egy tisztességes, minden igényt kieleégítő választ. Remélem, hogy aki leszedte, az elküldi neked , ha nem, engem veszteség akkor sem ért.

Előzmény: Dodona_ (1843)
Femacska Creative Commons License 2014.06.19 0 0 1848

Azoknak akiket illet:

 

Kérem, hogy mostantól a V eszeva ügy ragozását mellőzzétek. A folytatást bízzuk azokra a hivatalos fórumokra, akik illetékesek döntést hozni a témában. 

 

A Honfoglaló játék fóruma ne erről szóljon. 

camelotta Creative Commons License 2014.06.19 0 0 1846

REmek. Nekem tökéletesen meg fog így felelni, elvégre amúgy sem szoktam veled fagyizós randik megbeszélésére használni a Hofoglaló fórumát.:)

Előzmény: Zacc/KV (1840)
imopb Creative Commons License 2014.06.19 0 0 1844

Kedves nessun!

Én nem felejtettem el Korom Lászlót, akinek a nickjét voltál szíves feltörni.

Tudd az internet sem felejt, és sohasem lehet a névtelenség mögé bújni.

Attól, hogy egyesek minden nyomát próbálják eltörölni korábbi tevékenységüknek a neten, az emberek emlékezetéből ez nehezebben megy.

Az összes aljas húzás, fenyegetés, levelezés, zsarolás, hencegés és pocskondiázás nyomot hagyott.

Én tudom kicsoda, és azt is tudom, sohasem fog megváltozni.

Egyben közlöm, a google, attól, hogy az összes bűnöző korábbi keresési eredményét köteles törölni kérelemre, az elkövetett becstelenségek alól még felmentést nem ad.

Előzmény: Törölt nick (1822)
Dodona_ Creative Commons License 2014.06.19 -1 0 1843

Ez talán azért lehet, mert már nem töri fel gyerekek és elhunyt játékosok nickjeit. Fejszés/baltás fenyegetéseket sem tesz már.

(Szegényke biztos megvágta a kezecskéjét balta élezés közben.)

Viszont ettől még örök életére ..... ........ marad

- természetesen szigorúan csakis magánvéleményem szerint -. :P

 

Az objektív valóság valószínűleg ennél is sokkal súlyosabb. De ezt te biztosan jobban látod, elvégre te dolgozol az egészségügyben ...

 

 

Ja, s szerinted Coladarush húga mit szólhatott, amikor meglátta az elhunyt bátyja nickjét fórumozni? Vajon azt, hogy á, nem számít, ez csak játék, cirkusz?

Előzmény: camelotta (1835)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!