Keresés

Részletes keresés

ST4 Creative Commons License 2016.01.03 0 0 867

Sziasztok,

vásoltam egy SONY KDL48R550C LED TV-t. Mindig TV családi csomagot szeretnék nézni rajta de sajna a kártya lötyög a foglalatban, nem érintkezik, ebből adódóan nem tudom a kódolt adásokat nézni. Benne volt eredetileg a kártyafoglalatban egy műanyag keret, a boltban (Média Markt) azt mondták ez ki kell venni és a helyébe tenni a kártyát. Hát ez sajnos így nem igaz. Tudna valaki segíteni mit tegyek. Előre is köszönöm!

László Gigacz Creative Commons License 2016.01.02 0 0 866

Sziasztok! Van egy Sony Bravia KDL32-BX400 as készülékem,és az lenne a gondom hogy olyan a kép mint ha invertálva lennének a színek.Szervíz menüben sem tudtam beállítani,sajnos nem tudom a helyes gyári beállításokat.Vissza állitottam gyári beállításokra is de ugyan az képminőség.esetleg valaki tudná a helyes beállitásokat ? http://indafoto.hu/laci85/image/23645274-47dacfd6

Jankucka Creative Commons License 2015.12.30 0 0 865

Sziasztok!

Remélem valaki tud segíteni...vettünk egy "csoda tv-t".. SONY KD-55X8005C tipusút!a gondom az vele hogy egészen tegnap estig lehetett a videa-n nézni az oda feltöltött videokat,de tegnap este óta nem engedi!elindítanék egy videot,picit tölt aztán tök sötét lesz a képernyő és újra indul...a samsung smart tv-n csettintésre indul bármilyen video...

Köszi ha valaki segít...

QQ Creative Commons License 2015.12.13 0 0 864

Sziasztok.

Sony KD-55X9005C tevet vettem, a masodik van nalam az elso pixelhibas volt es durva bevilagitas vagy fenybeszurodes.

A mostani jobb de ennel is van.

https://goo.gl/photos/syLA7fQKwzBz1HzX8 bal felul es alul. csak sotet szobaba latszik.

Bolt es szerviz azt mondja ez ilyen. Angol forumokon kuldik vissza a tevet emiatt mert tipushibasnak mondjak az elso sorozatokbol , de az enyem 2015 novemberi gyartas.

Ceges szamlara vettem amiert nem ervenyes a 14 nap vasarlastol elallas.

A masik meg a felvetel hianya amit szoftverfrissitessel igertek, az meg is jott amiben nincs benne a felveteli lehetoseg kitoltak marciusra.

Neha fel perc a bekapcsolasi odo mire megjelenik a kep a csatorna valtas meg 10 masodperc. ilyenkor ujra kell inditani.

Mit lehet ilyenkor csinalni? Szervizbe azt mondtak elhozzak de csinalni nem tudnak vele semmit.

 

 

foldesjozsef Creative Commons License 2015.12.09 0 0 863

Eladó:
Samsung UE55Es7000/S Full HD SMART LED 140 cm TV kitűnő állapotban

Kb 1 évet használt, karcmentes, 2 db 3D szemüveg is van hozzá.

Kitűnően működik, hiba nélkül, Budapesten átvehető.

Ár: 250.000 Ft

Az eladás oka: nagyobbat vettünk.

 

Még érvényes a garancia 1 évig.

Doboz, számla, garancia megvan, és magyar.

foldes.jozsef22@yahoo.com

06-30-8695414

Képernyő

TV Képernyő típusa LED
Képátló (cm) 140 cm
Képátló (inch) 55 inch
Ívelt kijelző Nincs
Képarány 16:9
HD felbontás Full HD
Felbontás 1920 x 1080 pixel
Betekintési szög 178 °
Fényerő 800 cd/m2
További kijelző tulajdonságok Micro Dimming - háttérvilágítás vezérlés

margitcsizma Creative Commons License 2015.12.08 0 1 862

A sony okos tv-t2012 decembereben vettem tavaly aprilisatol megszuntettek rajta a you-tube elerest sajnos! Nem tudom hogy mas okos tv- nel is ? Nem tudtok valami megoldast hogy lehetne rajta behozni a youtube-t, anelkul hogy monitorkent hasznalnam? Azt irja ha youtubera kattintok hogy a google megszuntette a youtube-al valo kapcsolatot.vajon miert, azelott olyan jo volt,semmi gond nem volt vele! 

Előzmény: Lui999 (698)
margitcsizma Creative Commons License 2015.12.08 0 0 861

A sony okos tv-t2012 decembereben vettem tavaly aprilisatol megszuntettek rajta a you-tube elerest sajnos! Nem tudom hogy mas okos tv- nel is ? Nem tudtok valami megoldast hogy lehetne rajta behozni a youtube-t, anelkul hogy monitorkent hasznalnam? Adjatok otletet ,koszonom.

 

bean Creative Commons License 2015.10.26 0 1 860

Igen, így már nem felejti el a beállításokat.


De nem volt könnyű megtalálni, az ügyfélszolgálat segített.

Előzmény: Eecchhoo (858)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.10.22 0 0 859

Az ügyfsz. szervizbe irányitott, semmit nem tudnak. Még egyszer megpróbáltam egy gyári beállítások vissza állitást és láss csodát azóta klikkre megy a youtube. Lefagyás mentes. Megkövetem még a Sonyt is!

 

Méregettem a net sebességét és nagyon gyanús volt, hogy néha 0, és a következő mérésnél már normál sebességet mértem. Jellemzően egyeduralkodó a környéken a t-home, így biztosan túlterhelt a hálózat...erre már máskor is gyanakodtam. Trükköztek, hogy gyors ciklusokban le-le szakadtunk a szerverről, hogy mindenki hozzáférjen. Egy html oldal betöltése közben ez nem tűnik fel, de a tv. memóriája ettől lefagyott. Lényeges, hogy kiépített már a Digi is hálózatot és most hallottam, hogy tömeges sorban állás/várakozás van az átjelentkezésre. Mezei okoskodásom, hogy a felszabaduló kapacitások miatt jut nekem is több adat. Szóval bocs Sony a focstalicskáért, remélem tartós lesz az örömöm. A Diginél találkozunk : )  ...bár ha mindenki átjelentkezik, nem ugyan ez lesz a probléma? Á, az élet merő dilemma.

Előzmény: Eecchhoo (853)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.10.22 0 0 858

Van a készüléknek egy beállítási módja, ahol a digitális adás frissítését ki kell kapcsolni és akkor megmaradnak a csatornák. 

Előzmény: bean (855)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.10.13 0 0 857

Ez nekem is gond, nem találtam rá megoldást. Talán csak azt, hogy amint lejár a hűségidőm, megyek a digihez. 

Előzmény: bean (855)
Wazul1 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 856

Sziasztok!

 

KDL-32W651A készülékkel USB-re időzített felvételt szoktam beállítani. Régebben kikapcsolt állapotban is sikerült a felvétel. Mióta a kábel szolgáltatónál új digitális csatorna kiosztás lett kénytelen voltam nagyobb csomagra váltani, hogy láthassan a korábban megszokott csatornákat, viszont a nagyobb csomaghoz már szükség van egy CA Modulra pulsz a szolgáltató kártyájára.

A problémmám az, hogy mióta meg van a CA Modul azóta nem indul el az időzített felvétel, csak akkor ha be van kapcsolva a készülék, de akkor se mindig, ez igaz a szabad és a dekódolt csatornákra is.

A készülék ki is írja hibának, felvétel beállításakor, hogy: "Az időzítőesemény beállítása megtörtént. A CA modul PIN kódja nincs tárolva a TV-készülékben. Ha a felvételkor nem áll rendelkezésre PIN kód, a felvétel meghiúsulhat."

A Modul amit kaptam egy NEOTION CI Plus Secure Pairing  Conax CAM.

 

Ezek után felhívtam a szolgáltatót, ahol azt mondták, hogy amodulhoz nem tudnak adni PIN kódot.

A felhívtam a Sony-t is ők azt állították, hogy nem kompatibilis a CA Modul a TV készülékkel.

A TV elvileg CI+ fogadására képes.

 

Volt-e valakinek ilyen problémája, tud-e a megoldásban segíteni?

 

Előre is köszi!

bean Creative Commons License 2015.09.23 0 0 855

Sziasztok!

 

Sony Braviam van, a múlt héten analógról átállt a Telekom digitálisra, így eltűnt egy csomó csatorna.

Azt tanácsolták, hogy a tv-t állítsam át digitális beállításra.

Automata tuninggal feljönnek a digitális csatornák, beállítom őket a megszokott sorrendbe (ahogy az analógon volt), és kikapcsolás után elfelejti az új sorrendet. Így használhatatlan, mert pl az M1 az 55-ös csatornán van, az RTL Klub a 12-esen stb.

 

Így nem lehet használni, ki a fene jegyzi meg ezeket a számokat?

 

Tudna valaki segíteni?

 

A készülék: Sony Bravia kdl42705B

Eecchhoo Creative Commons License 2015.09.22 0 0 854

Baszki mostanában éppen fikázzuk minden ami sONY! ...de lagalább is én.

Előzmény: petroczi (852)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.09.22 0 0 853

Bravia KDL42W650A fostalicskán, ki tudja megmondani mit jelent hiba esetén, a 8x felvillanó, -pirosan- szerviz kód. Honnan tudható meg ennek a jelentése. Utoljára akarok az ügyf.szolg. írni. Előfeltételezem, hogy nem mondják meg.

petroczi Creative Commons License 2015.09.22 0 0 852

Sziasztok!

 

Mennyit érhet egy sérülésmentes, 2012-es Sony Bravia KDL-46HX750 két új Sony 3D szemüveggel?

Fafara Creative Commons License 2015.09.15 0 0 851

Sziasztok,

Erről mi a véleményetek? sony kdl-48w705cbaep
Előnyök, hátulütők.
Elsősorban film-, sorozatnézésre használnám, szóval a képminőség a fontos.
Előre is köszi!

merQree Creative Commons License 2015.09.14 0 0 850

"A jövőben én nem fogom megfizetni a Sony márka nimbuszát..."

Ezzel a kijelentéseddel maximálisan azonosulni tudok, sajnos. Én is így döntöttem. Csak ez Téged nem vígasztal.

Előzmény: Ormió (849)
Ormió Creative Commons License 2015.09.14 0 0 849

Nem hőbörgésről van itt szó. Jogosnak érzem azt a felháborodást, amit a Sony be nem teljesített ígéretei keltenek. Fordultam a terméktámogatáshoz, mire csak az derült ki, hogy pl. a Sony Entertaiment Network (SEN) szolgáltatás Magyarországon nem elérhető. Én is megvagyok nélküle, meg a Youtube nélkül is, de azért kifejezett disznóságnak tartom, hogy egy nem elérhető szolgáltatást is beépít az árába a Sony. Mert beépíti, az tuti.

Sajnos az ilyen stiklik többnyire már csak akkor derülnek ki, miután megvettem a készüléket. Emiatt már nem viszem vissza, ugye, és pl. egy pereskedést megér-e az, hogy igazam van?

A jövőben én nem fogom megfizetni a Sony márka nimbuszát, emiatt az inkorrekt üzleti politika miatt. Lehet, hogy ez csak a hazai viszonyokat tükrözi, nem a Sony egészére jellemző, de hát itt élek...

merQree Creative Commons License 2015.09.01 0 0 848

"Senki nem a tájékozatlanságot kente Sonyra hanem azt, hogy szar."

Nekem nem hiányzik a jutúb, a videóat DLNA-n keresztül tudom nézni, nekem jó.

 

Talán a Sony magyarországi terméktámogatását kellene megkeresni. De anno volt itt egy srác, aki kente-vágta a TVket.

Előzmény: Laja73 (847)
Laja73 Creative Commons License 2015.09.01 0 1 847

Szóval a tájékozatlanságot ne a Sony-ra tessék kenni

Senki nem a tájékozatlanságot kente Sonyra hanem azt, hogy szar. Just for the record.

Előzmény: merQree (843)
halaloszto Creative Commons License 2015.08.31 0 0 846

neked mutat mappákat???

 

majd holnap megnézem hogy én hogyan csinálom és leírom. nekem nem mutat mappákat.

 

Vajk

Előzmény: Eecchhoo (845)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.08.31 0 0 845

Pendriveon többszázat is beolvas és felismeri a mappákat gond nélkül. HomeRendszerbeállításokÁltalános beállításban lehet az usb inditást esetleg módosítani. ...és minden jpg-t meg tud nyitni?

Előzmény: halaloszto (842)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.08.31 0 0 844

Lenyűgözően magabiztos vagy csak hogy ez a típusú készülék 2013as, ami már támogatott alkalmazással bír, áprilistól is és most a 08.hó firmware is erre van kiegyezve... sikertelenül. Szóval csak had hőbörögjek, hisz most is ők adják alám a lovat.

..valahogy így ''Továbbfejlesztett YouTube Cast''

http://www.sony.hu/support/hu/content/cnt-dwnl/prd-tvhc/bravia-kdlw-kdlx-firmware-update-v4550eua/KDL-42W650A

Előzmény: merQree (843)
merQree Creative Commons License 2015.08.29 0 0 843

Hőzöngés helyett olvasni kellene, már ami a youtube-s videózást illeti:

https://www.sony.co.uk/support/en/content/cnt-hn/prd-tvhc/youtube-app-announcement

 

https://www.sony.co.uk/support/en/content/cnt-hn/prd-tvhc/youtube-app-announcement-tv

 

Pl az én TVm, mikor Youtube-ot akartam indítani, kiírta, hogy megszűnt a támogatás.

 

Szóval a tájékozatlanságot ne a Sony-ra tessék kenni. Olvasni kell a hírleveleket, tájékozódni. Aki erre képtelen, az maradjon a CRT TV-knél.

 

Amúgy meg nem érdekel, hogy ki vesz Sony TV-t...

 

halaloszto Creative Commons License 2015.08.28 0 0 842

mivel nézel rajta fotót?

nekem az összeset egybeönti abc-ben. tehát bedugok egy pendriveot amin van három folderben 2x30 kép, akkor mutatja a 90 bélyegképet és kész, nem tudom az adott foldert megnézni.

ez azért gond, mert ha kiválasztom az otthoni médiaszervert, akkor elkezdi az azon levő összes képet megmutatni egy listában. és a szerveren legalaább harmincezer kép van.

 

Vajk

Előzmény: Eecchhoo (841)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.08.28 0 0 841

Nekem is egy Bravia KDL42W650A fostalicskám van. Sajnos már egyáltalán nem indul el a Youtube alkalmazás, a piros logó után még betöltődik a főoldal, de onnantól már nem tudok tovább navigálni, lefagy. De annyira, hogy gyakran a tápkábel kihúzásával tudom csak kikapcsolni a készüléket. Táblagépről szoktam képernyő-tükrözéssel vagy a mobil eszközök megosztásaival bénázni, ha valamit még is csak megakarok nézni az alkalmazásban. Így csak időnként (félóra) fagy le!!!

A Sony E. Network többi telepített alkalmazásai mennek, de reklám/fizetős/gagyi/primitív/, gyakorlatilag nem használom. Weboldalak navigálása teljesen lehetetlen, egyedül a vakbarat.index-hu -t tudom olvasni..... és már ettől is földhöz verem a seggem! A Facebook alkalmazást törölték mert Zukenberg-ék az új fejlesztések miatt a régieket levetették velük. Na,azért sem volt kár.  
"A Facebook, Inc. saját döntése alapján számos készüléken megszünteti a Facebook alkalmazás támogatását, beleértve a Sony egyes televízióit is.

Ennek következtében 2015. április 27-től nem fog működni a Facebook alkalmazás." 

Most töltöttem le a 08. hóban kiadott firmware-t is mert "Továbbfejlesztett YouTube Cast" ígérték benne. Lófasz van benne, nem fejlesztés. Nincs két éve 150eft-ért!   Ezért vegyél Sony-t!!!!

Még a fotó szelektálást sem tudom gondtalanul élvezni, mert mindig van 20-30 kép között egy amit nem ismer fel. Ő tudja miért.... a marhája! Már pixelekre szedtem őket, de lövésem sincs miért teszi, ez a szenny!    

-A kommentben használt keresetlen mocskos jelzők a Sony Electronics kizárólagos tulajdonát képezik!!

Előzmény: Ormió (839)
Ormió Creative Commons License 2015.08.27 0 0 840

Szia,

biztosan fel kell ismernie a pendrive-ot is, mega képformátumot is, hacsak nem valami különleges (pl. RAW), bár ha a másik TV felismerte, akkor mezei JPG-k lehetnek.

Megpróbálnék első körben egy másik pendrive-ot, és/vagy átnézném a beállítások menüt, a csatlakoztatott eszközökkel kapcsolatosan különösen. Ha még nem tetted, akkor regisztráld a készüléked a Sony oldalán. Az enyémhez ott normálisabb használati utasítást találtam a terméktámogatás címszó alatt.

Nekem egy 3 éves, KDL-42W650A típus van.

Sok szerencsét!

Előzmény: blackfriar (836)
Ormió Creative Commons License 2015.08.27 0 1 839

Szia, előre bocsájtom, h. semmit nem értek a technikához, és az általad megjelölt konkrét típust sem ismerem. Csak általánosságban mondom, a saját tapasztalatom alapján, hogy ne fűzz nagy reményt az internetes TV-zéshez! Nekem óriási csalódás volt, hogy hiába van ott az egész internet, de az "okos" TV szoftverei olyanok, hogy csak alig néhány fájlformátumot támogat. A youtube-onis például nagyon-nagyon korlátozott a megnézhető anyagok köre - számomra amit megnézhetnék, az teljesen érdektelen, szűk kínálatból áll.

Ennyit az ingyenes élvezetekről.

A Sony-nak vannak saját videó és egyéb műsor (pl. koncertek, stb) közvetítő szolgáltatásai,de ez már fizetős kategória!

Nekem ez nagy csalódás volt, átverve éreztem magam. Szeretnék másokat megóvni az ilyen jellegű csalódástól.

Egyébként a TV nekem nagy előrelépés volt a korábbi, igaz nagyon jó kis Grundig "csöves" készülékről. Kiváló a képminőség, PC-vel kábellel minden további nélkül összeköthető. WIFI-n át pedig kis kalandok után (az értelmes használati utasítás hiánya miatt kísérletezni kellett), így közvetve bár, de mégis ott az internet...

Megkockáztatom, hogy ennél többet más márkák sem tudnak. Lassan 3 éve vettük a készülékünket, de bevallom, nem néztem utána, mert ha mégis, akkor megütne a guta....

Tájékozódj még részleteiben, hogy pontosan mit is kapsz a pénzedért, mit is jelent az internet elérés, milyen anyagokat érhetsz majd el, stb.

:-) Ormió

Előzmény: puntooo (835)
Laja73 Creative Commons License 2015.08.24 0 1 838

Ősrégi P3-as gépek korabeli szoftverekkel is lejátsszák amit ez a nyomorult nem. Cserébe az online szolgáltatás kritikán aluli, úgyhogy helyettesíteni sem lehet az offline élményt.

 

Ettől függetlenül kiváló hagyományos tévézésre, de én sem soha többet.

Előzmény: blackfriar (837)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!