Keresés

Részletes keresés

arpadusz Creative Commons License 2013.11.29 0 0 7184

Nyilván hogy jogtalannak érzem.

Előzmény: felültetett62 (7183)
felültetett62 Creative Commons License 2013.11.29 0 0 7183

Ugye azt tudod.,  hogy nem a csekket kell a postán befizetni, hanem ezt a levelet neveddel, eseted leírásával továbbítani a hatóságoknak,   (természetesen akkor ,ha jogtalannak érzed a követelést)

 

Előzmény: felültetett62 (7182)
felültetett62 Creative Commons License 2013.11.29 0 0 7182

Kell a pénz ...karácsonyi ajándékra     ...   ????  Meddig kűldözgeti még????  Mikor unja meg?????  

Előzmény: arpadusz (7181)
arpadusz Creative Commons License 2013.11.29 0 0 7181

Kaptam megint egy levelet a társaságtól:

 

 

Tisztelt XX !

 

 

Bizonyára elkerülte a figyelmét, de az általunk kiküldött csekken szereplő összeget a mai napig nem fizette meg.

Amennyiben a csekken szereplő összeget (az-az

32.400 Ft-ot)

befizeti, úgy a további – egyébként nyilvántartott – követelésünktől eltekintünk.

A befizetést átutalással a következő számlaszámra is teljesítheti:

OTP Bank

11732002-20407399

A megjegyzés rovatba, kérem írja be a következő számot:  69265

Felhívom a figyelmét viszont arra, hogy amennyiben a csekken szerepelő összeg nem érkezik a számlánkra, úgy  kénytelenek leszünk a teljes összeg vonatkozásában jogi eljárást kezdeményezni Önnel szemben.

Ebben az esetben viszont igényünket kiterjesztjük a nyilvántartott teljes tartozására, valamint a jogi eljárás költségeire is, mely akár többszázezer Ft-os nagyságrendet is elérheti.

Tartozásával kapcsolatban, a www.ingatlanbazar.com,
vagy www.ingatlandepo.com honlapon elérhető
kapcsolattartó falon keresztül tud egyeztetni úgy, hogy
felhasználói nevével és jelszavával belép.



 Tisztelettel:                                    

            T. Briglovics
            behajtási osztályvezető
            BEDI TRANSREGIO

Erre az üzenetre ne válaszoljon, mert nem megválaszolható!

felültetett62 Creative Commons License 2013.11.26 0 0 7180

Köszi a válaszod,,, Én is erre gondoltam, hogy ez az időhúzás ,,,, tehetetlenség nem csak azért van, mert nincs elég károsúlt, vagy bizonyíték,   hanem komoly anyagi érdekek is vannak a háttérbe...  

Előzmény: Györgyi666 (7179)
Györgyi666 Creative Commons License 2013.11.26 0 0 7179

A több milliós büntetés már 2 évvel azután történt, hogy tanuskodtam, akkor még nem hitték senkinek, hogy nem enged a rendszer törölni, mert pár viszonylag frissen belépőnek sikerült a törlés. A hatóság büntet, mert ki kell termelniük a büntetések befizetéséből a saját apparátusa fenntartását, de a jogsértő magatartás megszüntetése azóta sem következett be.................mert senki nem ment oda, s nem ütötte fejbe benkőt, így folytatja az egészet.....

felültetett62 Creative Commons License 2013.11.25 0 0 7178

Nem értem tisztán,  Akkor  a G,V,H, mit állapitott meg??? A  szabájtalan müködésért sem vonta felelőségre? Az az Ő hatásköre.... (valahol olvastam hogy több MFt -ra büntette)   Az hogy jogosan követeli-e b.s. az összegeket ki dönti el??? bíróság??? Hallottál valakit hogy annak itélete alapján fizetnie  kellett ???

Előzmény: Györgyi666 (7177)
Györgyi666 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 7177

Annyi lett a vége, megkaptam egy határozatot, de már ott helyben felhívták a figyelmem, hogy ők nem orvosolhatják a köztem és az ingatlandepo között fenálló tartozás jogosságát.

felültetett62 Creative Commons License 2013.11.24 0 0 7176

Mi lett a vége az ügyednek?, még mindig tart??  Neveséges a hatóságok tehetetlensége,   akkor az a sok ezer ember aki szintén nem tud belépni az oldalra, és nem tud ,törőlni, mind hazudik csak b.s. nem ????  Szánalmas .......  Szívesen olvasnám az esetedet priviben is ,,,

 

Előzmény: Györgyi666 (7175)
Györgyi666 Creative Commons License 2013.11.23 0 0 7175

Valóban sok volt az elutasítás, amikor évekkel ezelőtt volt szerencsém AGVH-nál tanuskodni, ott csücsült mellettem Benkő, még az én szavamban kételkedtek Dr okostojással együtt, hogy nem létezik, hogy ha akartam volna, tölrölhettem volna magam.... ezt bizonyítsam 3 évre visszamenőleg, ezen infortmatikus fiam csak röhögött. Ennyit a Versenyhivatalról.................

Eredő Vektor Creative Commons License 2013.11.21 0 0 7174

Nincs egy mail címed? Privátban elküldöm. 

Előzmény: ügyesvásárló01 (7173)
ügyesvásárló01 Creative Commons License 2013.11.20 0 0 7173

Sziasztok, olvasva ezt  az utóbbi írásokat, érdekes  lehet a történet,  és  biztosan  jól  elmeszelik  ezt disznó  B. Sándort és  jogász haverját  is... amit persze meg  is érdemelnek,  tudja valaki hol  és  mikor van a tárgyalás?? mert  ha nyilvános,  biztosan sokan lesznek majd, meg a média is biztosan .  Várom  az  infót ..köszi előre  is . 

aranygy Creative Commons License 2013.11.14 0 0 7172

Fertőbozon lakik az egész család. Sopronban élik életük egy részét, és ott van postafiókjuk. Minden levél oda van irányítva és onnan  adják fel a leveleiket is.

Előzmény: Eredő Vektor (7171)
Eredő Vektor Creative Commons License 2013.11.14 0 0 7171

Nyilvánvaló, hogy nincs köze hozzá. Csak megegyeztek egymással, hogy használhassa a cégét és a nevét + megvizsgálták a jogi oldalát is, a kiskapukkal együtt.

Sopronban is lakhat, többen is írták, hogy Aranyi ott él, ő veszi át a leveleket, a gyereke szintén soproni. De egyébként simán bevonhatja a párját is az adminisztrációs munkába. (Én is ezt tenném...)

Ha bárki bármikor megadta a valós személyes adatait az oldalon - már megvan az ürügy a levél küldésére - és már csak a levél átvevőjének kell elbizonytalanodnia önmagával szemben + megijednie.

Előzmény: aranygy (7170)
aranygy Creative Commons License 2013.11.13 0 0 7170

Azon csodálkoznék, ha nem Sopronban adta volna fel. Fertőboz közel van Sopronhoz... Zentai gabonakereskedőnek lehet hogy semmi köze a levélhez. Azt javaslom, hogy a levelet amit kaptál kérlek scanneld borítékostul és az észrevételeddel együtt ami FONTOS küld el  az ügyészségnek  szegvari@pest.police.hu   -ra és

pes.fou@mku.hu  címre.

Előzmény: Bubi43 (7169)
Bubi43 Creative Commons License 2013.11.13 0 0 7169

Sziasztok !

Köszönöm a tanácsaitokat , különben nekem a postai úton küldött csekkel az a furcsa , hogy a cég Zentáról való , de a feladás 

Sopronban történt ... Ez OK lenne , de ha egy komoly cég , akkor székhelyétől legközelebbről postáz . Nem?

Köszi mégegyszer a tanácsaitokat és reméljük a legjobbakat !!! Majd jelentkezem . Sziasztok 

aranygy Creative Commons License 2013.11.13 0 0 7168

Valóban nagyon régóta tart. Az hogy még nem vonták felelősságre, az az oka, hogy nálunk a hatóságok, rendkívül lassan dolgoznak, vagy haladnak. Sok volt a passzívítás és elutasítás az elején, ezzel sok idő elment. Most tart ott, hogy  X év után  rájöttek, mégis valószínű "csalás" történt. Ennek bizonyítása van éppen folyamatban és nemsokára a bíróságon lesz a ügy.

 

Előzmény: kübli (7167)
kübli Creative Commons License 2013.11.13 0 0 7167

Ez az ügy már nagyon régóta tart. Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de ha valóban felelősségre akarták volna vonni az elkövetőket, már rég megtették volna.

Eredő Vektor Creative Commons License 2013.11.13 0 0 7166

aranygy 2013.11.13 12:12:54 ©    7163

Mind így van, ahogy mondod. Csak annyit tennék hozzá, hogy minden levelet amit kapsz, küld továbbpes.fou@mku.hu;szegvari@pest.police.hu címekre!!! Ez fontos, mert az ügyészslg gyűjti a bizonyítékokat ellenük!!!!

Továbbított levélbe írd bele neved és postai címed, hogy tudjon hivatalosan válaszolni rá az ügyészség. Ez nem sok időt vesz igénybe, kevesebbet mint ide írogatni.

Előzmény: Bubi43 (7161)
Eredő Vektor Creative Commons License 2013.11.13 0 0 7165

Ez nagyon fontos lenne...

 

Fogalmazzuk meg és Galacsin, vagy valaki írjon a moderációs topikba.

Előzmény: Eredő Vektor (7164)
Eredő Vektor Creative Commons License 2013.11.13 0 0 7164

Be kéne ezeket az infókat rakatni a topikleírásba. Szavatosan megfogalmazva.

Akkor mindig látszani fog, ha belép valaki a fórumra.

 

Galacsin?

Előzmény: aranygy (7163)
aranygy Creative Commons License 2013.11.13 0 0 7163

Mind így van, ahogy mondod. Csak annyit tennék hozzá, hogy minden levelet amit kapsz, küld tovább pes.fou@mku.hu;szegvari@pest.police.hu címekre!!! Ez fontos, mert az ügyészslg gyűjti a bizonyítékokat ellenük!!!!

Továbbított levélbe írd bele neved és postai címed, hogy tudjon hivatalosan válaszolni rá az ügyészség. Ez nem sok időt vesz igénybe, kevesebbet mint ide írogatni.

Előzmény: Eredő Vektor (7162)
Eredő Vektor Creative Commons License 2013.11.13 0 0 7162

Ne fizess, mert bűnözőt támogatsz. Ne higyj el semmit amit ír - hazudik.

Jól felépített csalás az egész, köztudott, hogy vádat isemeltek ellene. Olvasgass itt, hivatalos sajtóközleményt is adott ki a rendőrség 100 milliós csalásról.

A levélen nincs aláírás, csekket bárki küldhet neked postán. Ha hülye vagy be is fizeted. :)

Előzmény: Bubi43 (7161)
Bubi43 Creative Commons License 2013.11.12 0 0 7161

Sziasztok !

Szeretnék felvilágosítást kérni , mert én nem vagyok járatos az efféle dolgokban ...

Az van , hogy ez a Bedi Transregio küldött a minap egy csekkes levelet postán , amit kb 2 hete egy e-mail előzött meg .

Ezért elkezdtem nyomozni , így találtam erre a fórumra . Kérlek , segítsetek , hogy tul. képpen milyen pénzt is követelnek , milyen jogon ? Először e-mailben kértek 16000 - et , majd 32400 - at , azután meg 77000 - et , azután eltűntek kb. fél évre , majd visszatérve 10000 -et követeltek és végül felment 32400 - ra ... Most akkor hogy van ez ?! Aztán most meg felbukkan ez a 

" behajtó Briglovics " . Különben a levél és az e-mail szövege azonos a fórumon írtakkal . Segítsetek légyszi , forduljak -e valakihez ,

vagy várjam ki a végét ? Nekem nincs időm , energiám , pénzem bíróságra járkálni . meg büntetést fizetni . Viszont a fent írtak szerint jogtalannak érzem , amit követelnek! Segítsetek ! Köszi : Bubi43

 

Eredő Vektor Creative Commons License 2013.11.05 0 0 7160

Ennyire hülye a fejlesztőd, hogy élesbe kitesz egy félkész cuccot?

Előzmény: Eredő Vektor (7159)
Eredő Vektor Creative Commons License 2013.11.05 0 0 7159

Szevasz Sanyi,

Látom gyorsan levetted az oldalt :)

Ezért nem linket raktam a lentebbi hsz-embe, hanem a gépemre mentett képet.

Sokat hibázol :(

 

Előzmény: Eredő Vektor (7158)
Eredő Vektor Creative Commons License 2013.11.05 0 0 7158

Első körben megpróbáltam felkeresni a myingatlan.hu tulajdonosát, egyelőre eredménytelen.

A domain név védjegy alatt áll - legalábbis az oldal leírása szerint. Ha a my-ingatlan.com megnyílik, ez hamarosan bezárhat, mint az ingatlandepo.hu.

 

De nem is ez a lényeg, hanem hogy az immoviva.net már régóta működő oldal - de ezt a szlovák céget már az Aranyi nevére íratta.

 

Mit tud vele kezdeni a rendőrség? Szerintem olvassák ezt a fórumot egyébként.

Simán vizsgálhatja ezeket az oldalakat is a másik kettő kapcsán. Csak az ÁSZF-et kell elolvasni... Egy kaptafa. Megfontoltabb, okosabban keresi a kiskapukat, de ugyanolyan csaló oldal - csak éppen fejlettebb 2.0 "jogi" verzió , mert sokat tanult a másik két oldal rákfenéiből.

 

Most megmondom, hogy soha nem lesz vége, nevezd bárminek a tevékenységét.

 

Százmillió forintokról van szó.

 

Kap 3 évet. Tegyük fel nem lóg meg, leüli. És?

 

A másik: Egyébként biztos, hogy simán leléphetne, de nem teszi meg. Legalábbis nem tudunk róla. Ergo, valamit tud

(nak az ügyvédjei)

 

Nem provokációnak szánom, tényleg elnézést mindenkitől, de most tényleg így látom.

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: felültetett62 (7157)
felültetett62 Creative Commons License 2013.11.05 0 0 7157

Szerintem is,  el  kell minden médiába  juttatni,hogy azokon az oldalakon ne tudjon átverni embereket,,  mert akkor sose lesz vége ennek a csalássorozatnak....  és vele együtt b.s.-nek ...

 

Előzmény: sapkásnyuszi (7156)
sapkásnyuszi Creative Commons License 2013.11.05 0 0 7156

Szia, és ezt tudják a rendőrék? mert csak el kellene küldeni nekik is Vácra,hogy erről is tudjanak. Ha nem, akkor én elküldöm, és sok sok helyre, ahol foglalkoznak az üggyel, tv-kbe, facebookra, midenüvé ahol eddig téma volt ez a disznóság. Még kormányhivatalokba is,a volt ombuczmannak is. Valamilyen Attila nem jut eszembe a neve. Szóval lehet elszórni, küldeni, sőt nagyon is érdemes.

Előzmény: Eredő Vektor (7154)
felültetett62 Creative Commons License 2013.11.05 0 0 7155

Ezt az illetékesek is tudják??, látják???,   Tszel róla hogy így legyen???, 

Előzmény: Eredő Vektor (7154)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!