Keresés

Részletes keresés

Chiby Creative Commons License 2012.11.04 0 0 17599

Sziasztok!

Nekem kifejezetten tetszik, nagyon szépen, egyenletesen tekerted. Szerintem se túl kevés, se túl sok, ponjó. :) A kép is jól sikerült, gratula!

Előzmény: Törölt nick (17592)
Szpidi99 Creative Commons License 2012.11.04 0 0 17598

Tőled viszont jobbhoz vagyok szokva, ez valahogy túl laza, lezser:)

Előzmény: Törölt nick (17592)
Szpidi99 Creative Commons License 2012.11.04 0 0 17597

Nekem a bagoly tetszik. NAgyon jó ötlet ez a megoldás. Kár hogy az elején alul az összefogás valahogy nem az igazi: kusza és nem szabályos, meg nagyon virít is az az alsó drót ami összehúzza. Biztos vagyok benne hogy másodszor már ezek a hibák nem lennének bene.

Előzmény: grimmberni (17593)
Csillag Minerva Creative Commons License 2012.11.03 0 0 17596

Szia Halexandra !

 

Nagyon tetszik, hogy szépen, pontosan és sűrűn tekered a gyűrűidet, fülbevalóidat.  Már ezekbők a kis dolgokból is látszik, hogy tehetséges vagy!!  Remélem majd láthatok még nagyobb munkákat is tőled, csakm így tovább.  

Előzmény: Halexandra (17525)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.03 0 0 17595

Köszönöm szépen. Van még mit fejlődnom,alakítottam is rajta,hogy jobb legyen.

Előzmény: grimmberni (17594)
grimmberni Creative Commons License 2012.11.02 0 0 17594

Szép!

A fotó hangulata külön kiemeli... Profi munka!

Előzmény: Törölt nick (17592)
grimmberni Creative Commons License 2012.11.02 0 0 17593

Ha nem hát nem...

 

Attól én még drótozok:

 

 

Előzmény: flepnis1 (17565)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.02 0 0 17592

Hogy visszatérjünk a fórum témájához.

Tegnap készítettem.

Szpidi99 Creative Commons License 2012.11.02 0 0 17591

Nos ezért halt ki a fórum. Nekem meg nincs már energiám ilyenekkel is foglalkozni. Ha nem drótozásról szól a dolog nem töröm itt magam.

IceCat_ Creative Commons License 2012.11.01 0 0 17590

"Régi nick,csak töröltettem a passaom,pont az ilyen sz* kavarók miatt mint Ice."

:DDDDDDD

 

"Viszont a megnyilvánulásaid alapján marhára örülök,hogy nem vagyunk 1 csoportban,mert ahol te vagy én ott nagyon nem szeretnék lenni. Hányok a gerinctelen emberektől."

Na, látod ebben szó szerint egyetértünk. 

 

"Az hiányozhat neked, hogy nem kukkolhatod többé a mások magánéletét...sem."

Ez viszi eddig a pálmát!! Nagyon tetszik! Már csak azért is, mert korábban írtam, hogy azért sem szóltam hozzá, mert nem érdekel mások magánélete. 

 

"és nem is drótozik"

Igen, én szívsebészként látogatok drótos fórumokat. Azt sem tudom mi az a drót. Logikus. 

 

Mára megvolt a kiadós röhögés adagom! Igazán köszönöm! Jólesett! :DDDD

És hálás vagyok, hogy kiraktatok!! ♥

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.01 0 0 17589

Egyébként nem értem miért akar valaki olyan csoport tagja lenni,aki sem a szellemiségével nem ért egyet,sem az alapszabályaival és nem is drótozik. Én pl. nem akarok a szörfösök vagy a vasútmodellező klub tgja lenni,mert ugye amihez sejtésem sincs és nem is érdekelnek,sem ők sem a véleményük azokhoz én nem csimpaszkodnék.

sokáig gondolkoztam, aztán valaki adott 1 ötleted. A vayörködés. Az hiányozhat neked, hogy nem kukkolhatod többé a mások magánéletét...sem.

Én ha ilyen hajlamaim lennék titkolnám,és nem hívnám fel rá a mások figyelmét. Én. 

Előzmény: IceCat_ (17580)
4Hópihe Creative Commons License 2012.11.01 0 0 17588

nyilván igazad van- nem tudom mi van/volt a távolmaradásának oka- én csak az emberi oldalát nézem-hogy tüskét hagytatok valakibenokkal ok nélkül- de tüske-amitöl neki is meg kellett szabadulnia-hogy ne szurja-azt viszont nem értem ha kiraktátok,mert neki ott nincs jövöje akkor miért jöttök ide tovább dialogizálni ha már egyszer ott lemondtatok róla....

annyira rövid az idönk a földön   a meglévö és felszedhetö energiákat mosolyokat kellene inkább odafordulással egymás felé repkedtetni..

Előzmény: Zonka-eu (17586)
4Hópihe Creative Commons License 2012.11.01 0 0 17587

 nem vitáztam veled-nem védem Icecat-ot-de mivel ez egy nyilt forum leirtam  egy másfajta aspektus  lehetségességét

 

a lélegeztetögépen való pöfögés-még nem jelent agyhalált.

 

 és nem döntöttem el mennyire voltál beteg-de annyira nem amit én emlitettem.

 

a csordaszellem követése  pedig az én fogalmaim szerint nem egyenlö azzal-hogy birkának nevezzelek-

 

mindnyájan felelösek vagyunk azért amit teszünk vagy nem teszünk.

a feladat megoldásánál ismeretes a cél- a probléma megoldásánál nem-lehet,hogy ezt kellett volna itélet elött kicsit boncolgatni még.

 

Előzmény: Törölt nick (17583)
Zonka-eu Creative Commons License 2012.11.01 0 0 17586

Kedves Hópihe!

 

Szerinted IceCat ennyire súlyosan beteg volt?

Valószínűbbnek tartom, hogy tévedsz, csak menteni akarod a dolgokat....

IceCat munkáit nem találni fent, itt is hiába néztünk körül, csak és kizárólag néha szöveggel jelentkezik.

Talán egy-egy jelentkezésekor szólhatott volna.... lányok, baj van.

De, tovább megyek.

Itt sem, egy szóval sem utalt arra, hogy akárcsak egy alaposabb influenzában szenvedett volna elhúzódóan.... egyszerűen csak jelezte, hogy ő inaktív, és kész.

Nagyon egyoldalúan és tévesen látod a helyzetet.

Ezt sajnálom, hiszen azt hallottam rólad, hogy te egy roppant kedves nő vagy, de most beleszaladtál valamibe, aminek a hátterét nem ismered....

No, mint csoporttag.... amikor anno felkerült a hír, hogy szűrni kéne a csoportot, először kiderült, kik is az aktívak..... ugyanis, hónapokon át az körvonalazódott, hogyan kéne az inaktív tagokat rábírni egy jelentkezésre.
Első lépés az volt, hogy a csoportban lévőknek feltételül szabtuk, aktívnak kell lenni.... ez, aki csak rányitott a csoportra, látható volt....

Aztán az aktív tagok keresték a többieket, ki, kit ismer, keresse meg, hogy jelentkezzen.

Ezt követően merült fel az, hogy felhívást teszünk ki és mindenki kap 3 hetet, jelentkezzen....

Mikrocsoport ide-oda, keresgélése a tagoknak ide-oda, kihirdetés, semmi.

Nem csak IceCat járt így....

Nos, mivel ez a csoport egy masszív, erős szakmai és meleg baráti csoporttá vált, olyanná, ahol a tagok nem publikus információk tömegét osztotta meg egy szűk körnek, igenis, ez a kör úgy gondolta, hogy leselkedőkre itt nincs szükség...... mert ha vannak, akkor a bizalom nem lehet teljes.

Ez a történet nem 3 hétről szól.....

Csak a felhívásban volt szó 3 hétről, miszerint jelentkezzen, aki csoporttag akar maradni...

A mostani csoportban is vannak, akik jóval ritkábban jelentkeznek a többieknél.

Csakhogy tudjuk, ez a ritka jelentkezés miért is van.....

Akit sem elérni, sem aktivitásra bírni nem lehet, aki soha nem szól hozzá, csak a hátsó kisajtón leskelődik, akinek egyetlen munkáját nem látni soha, annak tagsága nem erősíti a csapat intimitását.

Az, aki nem szembe támad és kérdezi meg bármelyikünktől is, hogy vajon miért került ki a csoportból, hanem más fórumon panaszkodik, azon a személyen kevesebbet kellene gondolkodni.

Ha itt, ebben a csoportban nem fontosak az információk, az összetartás, a fejlődés..... vagyis mindaz, ami egy csoportot csoporttá tesz, akkor ezzel a hozzáállásával itt a helye....

és sok sikert kívánok mindenkinek az alkotáshoz...

 

Előzmény: 4Hópihe (17581)
Pisces72 Creative Commons License 2012.11.01 0 0 17585

Én normálisan megkérdeztelek, érdekes, h arra miért nem válaszoltál.

 

A "szó nélkül" egyébként kb. 5 hétig tartott, 5 bejegyzés és a rájuk írt több, mint 1000 hozzászólás csak ezzel foglalkozott. Nem, nem konkrétan veled, hanem azzal, h az inaktivitás mint olyan hogyan legyen kezelendő. És bármily meglepő, nem "unatkoztunk", hanem szembesültünk egy roppant kellemetlen jelenséggel: az inaktív -és ezáltal ismeretlen- tagok "lehetőségeivel". Az, h soha semmiben sem vettél részt, úgy éreztük, h az érdektelenséged jele. De még így is ott volt az a bizonyos 5 hét. Ezek után eltúlzottnak érzem a felháborodást a nemszólás miatt.

 

Pihe: igen, alakulnak mikrocsoportok. És igen, IceCat mikrocsoportjának írnia kellett volna. Miért is nem írt a szóbanforgó csoport? Mert nem létezett. Mert hozzászólás nélkül nem megy a kapcsolatépítés. Ennyire egyszerű. A sárhoz meg nem mi nyúltunk.

 

 

Előzmény: IceCat_ (17580)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.01 0 0 17584

Igen,de nem értettél belőle és többen több féle képp próbálták meg elmagyarázni. Viszont a megnyilvánulásaid alapján marhára örülök,hogy nem vagyunk 1 csoportban,mert ahol te vagy én ott nagyon nem szeretnék lenni. Hányok a gerinctelen emberektől.

Előzmény: IceCat_ (17580)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.01 0 0 17583

1. Régi nick,csak töröltettem a passaom,pont az ilyen sz* kavarók miatt mint Ice.

2.Köszi,hogy ismeretlenül el tudod dönteni,hogy mennyire voltam beteg...és külön köszi,hogy nem kívánsz nekem agyhalált. Ennyit az emberségről.

3. No, birkának sem neveztek még. 

Honnan tudod hányszor és miként kerstek rá nagyon sokáig futotta téma a kérdzgetés...

Bocsi,de te kibeszéled a magán életed sz*kavarók előtt? 

Nem tudod mibe léptél és kit védesz.

 

Ha már lélek :

"Szeretni annyit jelent, mint igazán érdeklődni valaki iránt, figyelemmel fordulni felé. Tisztelni úgy, amilyen; sebeivel, sötétségével, de képességeivel és rejtett adományaival is.
Hinni benne, hogy képes növekedni, akarni, hogy előre haladjon. Bolondul remélni; 'Te nem vagy elveszett ember, tudsz növekedni, szép dolgokat csinálni - én bízom benned.' Örülni jelenlétének és szíve szépségének, akkor is, ha még nem látszik. Elfogadni, hogy mély és tartós kapcsolatot kössünk vele; gyöngeségei és sebezhetősége ellenére."

(Jean Vanier)

Én veled nem vitázok tovább.

Előzmény: 4Hópihe (17581)
Zonka-eu Creative Commons License 2012.11.01 0 0 17582

Kedves IceCat!

 

Roppant sajnálom, hogy még mindig nem érted a probléma lényegét.....

nekem nem volt célom az, hogy a megfogalmazásommal bárki ízlését megnyerjem, bár valóban, feldühített az, hogy szánandó vesztesnek írod le magad, hogy abból a csoportból a csúnya rossz drótoslányok csak úgy kiraktak.

Igen, kikerültél a csoportból, de már azok is, akik esetleg a csoportban kicsit veled éreztek , meggyőződtek, valóban nincs helyed köztünk.... jobb, hogy így történt.

Nem tettél semmit, hogy a csoport hangulata és fejlődése előre vigye azt.

Ráadásul, a történtek miatt nagyon úgy tűnik, hogy nem is állt szándékodban másképp viselkedni.

A csoportban mindenki szívesen, nagy örömmel segít bárkinek, hogy tanulhasson, fejlődhessen, jól érezhesse magát..... de cserébe mindekitől elvárja ugyanezt minden egyes tagunk.

Ha ezt nem érted, tovább már nincs miről beszélnünk.

Ám legalább itt is megtapasztalhatták az aktívabb tagok, hogy minden éremnek 2 oldala van,és megismerhették a másik oldal véleményét is a dologról.

És igen, az egyetlen megoldás az lett volna, hogy írsz valamelyik tagnak, felvázolod, hogy tag szeretnél továbbra is maradni és azt, hogy mi történt, miért is nem voltál aktív....

Természetesen, a tagok megbeszélésével és egyetértésével orvosolhattuk volna a hibát.

De nem ez történt, hanem sértetten más fórumon panaszkodtál.

Nos, mindkét oldalnak más az elképzelése a dolgok megoldásáról.

Ezért jelentkeztünk a saját véleményünkkel...

 

Részemről a véleménynyilvánítást befejeztem, további jó drótozást, örömökben és sikerekben gazdag továbbiakat kívánok....

 

Előzmény: IceCat_ (17580)
4Hópihe Creative Commons License 2012.11.01 0 0 17581

valszeg nem voltál még olyan beteg, ne is legyél sosem-amikor mozdulni sem tudsz,csak ha mozditanak-netán altatva relaxálva gépi lélegeztetéssel pöfög az ember- nem tud kommentelni.

ez egy  meg megujuló drótos topik-sokan nöttek ki innen-de te most képes voltál csak azért beregisztrálni,hogy ezt elmond-megszólalt a lelked-mégis követed a csordaszellemet -tényleg jó poén lehetett forditani a mellébillentyüzésedet-de volt lehetöséged erre,mert olyan a telefonod....

 aki igazán odafigyelö esetleg rákeresett volna kicsit jobban mi az oka a távolmaradásának-egy csoportban egy adott idön belül mindenki kötödik valakihez jobban és kialakulnak a mikrocsoportok-azoknak kellett volna utána járnia mi az oka a távolmaradásnak.

a tudásra törekvéshez meg csak annyit füznék hozzá csak az titkolja és félti akinek kevés van belöle- és ezt nem én mondtam-hanem egy olyan müvész-mester akinek sokan nagy tisztelői.

az adok -kapok egyensulyába meg belefér a pillanatnyi alkotói válság..

nem a sárba kell taszitani hanem onnan kiemelni-de legalábbis megprobálni.ugy tünik sokaknak még éretlen a lelke ehhez.

Előzmény: Törölt nick (17579)
IceCat_ Creative Commons License 2012.10.31 0 0 17580

Érdekes, hogy csak Vera Násfa volt képes normális kommentet írni. Neki köszönöm.

 

És igen, pofátlannak tartom, ha szó nélkül kib*sznak egy csoportból. Sajnálni nem sajnálom.

Hogy is mondjam, körültekintőbben és az állítólagos bent uralkodó kedvességgel is meg lehetett volna oldani, de ugye megint magamból indulkok ki. 

Majdcsak feldolgozom valahogy ezt a hatlmas traumát. 

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.31 0 0 17579

Én mióta tag vagyok rengeteget voltam beteg és jó sokat voltam kórházban is. Sőt el volt törve a könyököm és csuklóm vállig gipszben voltam,azért mégis be-be néztem. Gondolható hónapokig nem tudtam drótozni hiszen még önmagam is alig tudtam ellátni.Mobilról is be -be nézegettem. Kórházban olyan sok értelmes tevékenység nincs, elterelte a figyelmem.Nem lettem kirakva. Még poénkodás  is volt mikor altatás után kommenteltem és fordítani kellett utólag. Szóval semmi gond az emberséggel.A kavarással annál inkább. Pont az itteni megnyilvánulásokkal igazolta az illető,hogy nem volt rossz döntés a kirakás.

Előzmény: 4Hópihe (17575)
Zonka-eu Creative Commons License 2012.10.31 0 0 17578

egyem a hallgatását... :)

 

Mondjuk van mit mutatnia, vagy csak sértődötten hallgat?

 

ez már vicc... de nem, ez rosszabb....

 

és igen... ilyen tagok, akik az orruknál és sértődésüknél tovább nem látnak, jobb ha nincsenek ott.... még a végén megsértődnek azért, mert negatív kritikát kap.... (mint mi magunk akár). vagy mondjuk nem érezzük biztonságban a kis "műhelytitkainkat".... hiszen ha nem ismerjük úgy, mint ahogy a többiek egymást, hol kell legyen a bizalom?

Na meg, ez az adok-kapok elv is hol marad?

Mondjuk, ha cseppet figyelt volna, akkor észrevette volna, hogy az elvárások megváltoztak idővel..... és teljes egyetértésben változtattak mindazok, akik tettek is bele...

Adunk információkat és senki semmit nem kap? hmmmm érdekes elgondolás...

és igen, a stílusom ugyan kifinomult, de már morcos...

ez már nem más, mint a kákán is csomót keresés..... és vihar a biliben...

 

 

Előzmény: IceCat_ (17576)
Zonka-eu Creative Commons License 2012.10.31 0 0 17577

ott volt?

mert akkor talán utólag, priviben valakinek egy sort erről.....

és nem máshol panaszkodnék erről és úgy, hogy közben semmi mutatnivalóm nics sehol, senkinek - ugye.... és a panaszban szó sem volt pl kórházról.... Ugyan!

De ő maga is mondta, hogy egyszerűen ennyire inaktív volt....

és ha a csoport tagja lenne Ön is, akkor látná, hogy mennyire is humánus a csoport összes tagja....

Ja? én pl többször voltam kórházban.... (egy évig voltam beteg és még nem mondtak gyógyultnak....) és nagy baj miatt és nem pár napokat.... és mégis tagja tudok maradni? Vajon miért is?

Talán azért, mert amikor csak tehettem, aktív voltam....

Ám, akinek szinte soha, semmilyen megszólalása, munkája nem található, az már izgalmas kérdés....

Ugyanis ennyit nem lehet kórházban lenni... (a csoport fennállásától nézve)

Ha meg külföldre ment, a net ott sem ismeretlen fogalom..... nos, itt van ennek a csoportnak az intimitása is.... itt lehet szólni - előre is - hogy éppen nyaralni, dolgozni, akárhová megyünk... ezt főzünk, ott találkoztunk, vagy nem, vagy akármi...

Nos, lehet keresni a mentségeket, de én nem találok...

Előzmény: 4Hópihe (17575)
IceCat_ Creative Commons License 2012.10.31 0 0 17576

"lehet tag bárki, aki elfogadja, hogy itt aktívnak kell lennie."

Lehet, hogy figyelembe kellett volna venni azt is, hogy pl. mikor én bekerültem ez még egyáltalán nem volt elvárás. De lehet, hogy nem.

 

"No? még valaki? Kérdés? Észrevétel?"

 Lenne egy pár igen, de pont ezen stílus miatt hallgattam akkor is, és most is. 

 

Előzmény: Zonka-eu (17571)
4Hópihe Creative Commons License 2012.10.31 0 0 17575

lélek is kell hozzá-és humánus emberi bánásmód..

 mert pl ha kórházban volt heteket hónapokat-és azért nem reagált-

Előzmény: Zonka-eu (17574)
Zonka-eu Creative Commons License 2012.10.31 0 0 17574

Így van.....

hozátesszük, amink van....

:D

Előzmény: Pisces72 (17573)
Pisces72 Creative Commons License 2012.10.31 0 0 17573

És hozzáteszi, amije van... Egy fényképet, egy ötletet, egy információt, egy másik látásmódot, bármit. Valamit. Nem feltétlenül és nem mindig drótot.

Előzmény: Zonka-eu (17572)
Zonka-eu Creative Commons License 2012.10.31 0 0 17572

Kedves IceCat!

Pont azért nem üzenetként, hanem kiírásként volt fent a kérés, hogy aki tag akar maradni, az jelentkezzen, mert így kiderült, ki az, aki azért a csoport életébe néha bekukkant, és ki az, aki feléje se néz?

Nos, mint kiderült, te feléje se néztél....

ha pedig cartál a csoportra, akkor miért is akartál volna tag maradni?

Nincs okod és nincs jogod a sértődésre.

Ez nem az iskola egyik osztálya, ahonnak kirúgják a diákot tán, és akkor másikat kell keresnie.

nem is egy család, ahonnan kitagadják netán az embert.... nem egy ország, ahonnan kiutasíthatnak, ha olyat teszel.... és új otthont kell keresnie....

ez egy csoport, ami aktív tagokat akar látni.

Olyan, akiknek a szakmai kérdéseken túl megemlítheted, hogy baba jön a családba, meghalt valakid, netán a gázművek leszerelte a villanyórádat is :) szóval, off-ok is bőven vannak....

és igen, beszerzési helyek, szakmai tamnácsok, segítségnyújtás nem csak a neten, kemény (nemcsak lelkes imádó) vélemények....

Nos, aki ennyire negatív tag, az ne legyen tag....

Közöttünk sem mindenki ér rá drótozni naponta.... sőt....

de odakukkant, kérdez, belepofázik, válaszol, kritizál, megosztja az információit, kiírja az örömét, bánatát.... vagyis jelen van....

Neked ilyen csoport nem való...... de kérlek, ne is kérd ki magadnak a bánásmódot, ahogyan "repültél, mint a győzelmi zászló"..... ha valamilyen casoport tagja akarsz lenni legközelebb, nézz szét, mit várnakl el a tagoktól..... ennyi....

 

Előzmény: IceCat_ (17569)
Zonka-eu Creative Commons License 2012.10.31 0 0 17571

Kedves Soká!

Nekem is van fent a FB-on csoportom, 3 is, 3 témában..... az egyik teljesen zárt, oda kizárólag kézművesek, alkotók jöhetnek és programszervezők....

de jogot adtam anno mindentagnak, hogy bárkit beengedjenek. Így ott is előfordult, hogy felhígult. Ezért mára már csak ketten vagyunk adminok ott....

a napokban tervezem a szűrést és szűkítést én is.

Hogy jó-e, hogy egy csoport teljesen zárt? Jó-e, hogy nagyobb az ellenőrzés?

Ó, igen

a zárt csoport tagjai között belső információk tömegét lehet tenni, olyat, ami nem tartozik a nyilvánosságra.

A véleményem.... ha valaki nem követi egy csoport életét pár hetente sem, akkor minek is kell egy csoportnak tagja lennie?

Az inaktív tagoknak a hobbi csoportokban a helyük.... igaz, ott kevesebb a műhelytitok, kevesebb a magántitok, és a kutyát nem érdekli, valóban értékeset alkottál-e, örülnek, ha pörög az oldal és van új látni (dicsekedni) való.

És igen, az iwiw hiába küzd, az már elhalt..... már akinek esze van egy csepp is, és túllép az "én magyar vagyok, magyar oldalon" c. önérzeteskedésén, az máshová megy. Mondjuk a network-re, ami szintén magyar akár.... Igen, az index is csak fel-feléled hamvaiból.... de valamivel életképesebb (mert más) mint az iwiw. De még van más, életképes oldal is, ami magyar.....

Sőt, az nlc-n is rengeteg topic van, rengeteg taggal, és ott sem kéri senki az aktivitást....

A FB pedig még sokáig élni fog a twitterrel, a G+ -al, a Yahoo-val, amultiply-al és más nemzetközi oldallal együtt..... ugyanis az valóban a világ bármely országából vonzza a tagokat.... ott tudsz marketingezni is, nemcsak fent lenni, és magánkapcsolatokat építeni....

ennyi.

a drótékszer-készítés csoport a FB-on pedig mára egy igazán működő, szakmai és magán kapcsolatokat szűk körben ápoló csoport lett...... lehet tag bárki, aki elfogadja, hogy itt aktívnak kell lennie.... de csak akkor, ha bemutatja, hogy tényleg drótos.

egy-egy új tag felvételekor az egész csoport dönt és a több admin közül egy a döntés értelmében beengedi, vagy elutasítja a jelentkezőt....

No? még valaki? Kérdés? Észrevétel?

Előzmény: Soká (17568)
Pisces72 Creative Commons License 2012.10.31 0 0 17570

Ha nem tudsz figyelni egy csoportot, meg hozzá sem akarsz szólni, még akkor sem, ha lenne mit, miért szeretnél -szerettél volna- tagja lenni ennek a csoportnak?

Előzmény: IceCat_ (17569)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!