Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.09 0 0 267
Én is így gondolom!
Előzmény: erebusz (266)
erebusz Creative Commons License 2007.06.09 0 0 266

Megszólalt a másik véglet, gratula......:-(((((

Mert mindentől függetlenül a homoszexualitás nem hasznos egy társadalom számára sem. Csak van, egy jelenség, olyan, mint a gömbvillám. De a gömbvillám ellen is lehet tiltakozni, csak nem ér semmit. Ellenben népszerűsíteni sem kellene, és az a legfőbb baj, hogy sok hülyegyerek azt hiszi, hogy a szexuális orientáció felcserélhető, nem az. A homo az homo marad a heterokat meg nem kellene arra biztatni, hogy ha sikertelen nőkkel, akkor férfiak után nézzen. Lásd. az alább említett szánalmas filmes példa. Sok nem tipikus férfi ugyanis automatikusan homokosnak hinné magát. A homoszexualitást csak megtűrni kell, propagálni soha nem szabad!!! (én pl a meleg büszkeség és egyéb marhaságokat alapból tiltanám be, mert abszurd módon a melegek ellen hangolja a társadalmat)

 

Amúgy a homofóbiával a legfőbb baj, hogy sok időt és energiát pocsékolunk rá. Kb. annyira értelmes dolog a melegek ellen küzdeni, (hiszen akár ki akár mit csinál egyelőre a mostani 5-10%-os arányuk nem fog változni), mint pl. a cékla betiltásáért.

Előzmény: mangusz (262)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.09 0 0 265
Ezt honnan veszed?
Előzmény: crowen (253)
Barneeee Creative Commons License 2007.06.09 0 0 264
Pontosan.
Előzmény: mangusz (262)
mangusz Creative Commons License 2007.06.09 0 0 262
Persze, attól, hogy ez rejtve marad a "tisztelt publikum" előtt, ez a jelenség még van. Természetes, hiszen a gyermeknevelési ösztön benne van a homoszexuálisokban is.
Csakhát az emberiség még csak most kezd belelépni a pubertáskorba, és kezd éretten gondolkodni. A homofóbia sajnos visszavet minket, magyarokat a kisiskolás korba.

ember = ember
Előzmény: Törölt nick (261)
mangusz Creative Commons License 2007.06.09 0 0 260
A homoszexualitás és a szaporodás nem zárja ki egymást (a homoszexuálisok nem meddők). Ha egy faj túlszaporodik, akkor a természet rátehet egy lapáttal, hogy megfékezze. Sajnos a mai világban, amikor az ember már civilizálódott, olyanok is szaporodhatnak, akik természetes környezetben nem tudnának - erre találták ki a házasság intézményét, ahol az a fontos, hogy a társ hűséges legyen, mint az, hogy jó génállományokkal rendelkezzen.
Előzmény: crowen (258)
crowen Creative Commons License 2007.06.09 0 0 258
Khm. Tehát azok lesznek homoszexuálisak, akiknek nem kéne szaporodniuk? :)
Előzmény: mangusz (257)
mangusz Creative Commons License 2007.06.09 0 0 257
A szaporodás nem mindig előny. Van mikor hátrány. Ennek például kétségtelenül egy természetes korlátja a homoszexualitás. Kérdezd meg Istentől, hogy mi az evolúciós haszna a homoszexualitásnak. Az ő műve (vagy a természeté). Mint ahogyan az is, hogy reprodukálja magát.
Előzmény: crowen (255)
crowen Creative Commons License 2007.06.09 0 0 255
Nézd, az élet természetes rendje a heteroszexuális berendezkedés. Nem értem, hogy mi célja lehetne Istennek/az evolóciónak a homoszexualitással, hiszen az egyértelműen a szaporodás kárára megy (vicc: Az örmény rádiót megkérdezik: Lehet-e férfinek férfitől gyermeke? - Válasz: Nem, de a kísérletek már folynak.). Jó, értem, hogy a a szex célja nemcsak a szaporodás, hanem az örömszerzés is, de hát a természet/Isten már csak ilyen: összeköti a hasznosat a kellemessel. Márpedig a homoszexualitásnak nincs semmi hasznos funkciója (hacsak nem a székrekedés megakadályozása, hö-hö).
Előzmény: mangusz (254)
mangusz Creative Commons License 2007.06.09 0 0 254
Az téged minősít, hogy az embereket szexuális orientációjuk alapján ítéled meg.
Bizonyára nem volt még közeli ismerősöd meleg, akivel nem beszélgettél volna a homoszexualitásról, nem láttad rajta, hogy ugyanolyan normális ember, mint bárki más. A melegek állandó számarányát tekintve Magyarországon szinte nincs olyan ember, akinek ne lenne meleg ismerőse (tudtával, vagy tudta nélkül). Ezen gondolkozz el, az ismerőseid közül vajon ki lehet meleg? Jobb, ha élsz a gyanúval mostantól, és megfordul a fejedben, hogy ha beszélsz az ismerőseiddel, valaki v. valakik közülük meleg/melegek. Hogy miért ülnél el a buszon egy ember mellől (aki valamilyen ismeretlen oknál fogva tudatja veled, hogy homoszexuális), szerintem az előítéleteid az oka. Olyan homofób környezetben nőhettél föl, ahol a homoszexuálisokról (amennyiben éppen nem volt tabu a téma) mint megvetnivaló, kinevetnivaló, diszkriminálható társadalmi csoportról hallottál, és nem elképzelhetetlen, hogy hallottál olyan sztereotípiákat is, melyek szerint a melegek perverzek/ ártanak a heteroszexuálisoknak/ terjesztik a homoszexualitást/ rombolják a közerkölcsöt.

De ha nem kell a homokba dugnod a fejed, ha közvetlenül érintett vagy a témában (akár meleg ismerős révén), akkor teljesen másképp vélekedsz majd. A homofóbia (ez eléggé az, félelem/undor a homoszexuálisoktól) gyógyítható. Méghozzá tájékozódással. Az ilyen véleménnyel rendelkező emberkéknek hoztam létre ezt a honlapot is.

Mindent a homoszexualitásról
Előzmény: crowen (248)
crowen Creative Commons License 2007.06.09 0 0 253
Démonok csak valamilyen bűn következményeként kerülnek az emberekbe.
Előzmény: Törölt nick (238)
Barneeee Creative Commons License 2007.06.09 0 0 252
Azért a pedofília és a homoszexualitás közt van egy óriási különbség. A pedofíliánál egy önálló és egy nem önálló ember közt, míg a homoszexualitásnál két önálló ember közt jön létre kapcsolat.
egyszeriember Creative Commons License 2007.06.09 0 0 251
És m it ír a Korán-beli Isten (Allah) a homoszexualitásról ?
Előzmény: muca-hit (242)
egyszeriember Creative Commons License 2007.06.09 0 0 250

"Ha téged az befolyásol véleményed megalkotásakor, hogy mit mondanak az emberek, komolyan sajnállak. "

Téged nem befolyásolnak vallási vezetőid Korán-magyarázatai ? Nagyon helyes.

Ha szerinted bűn a homoszexualitás, akkor mit kell tenni az ilyen emberekkel ? Mit mond erről a Korán ?

Előzmény: muca-hit (240)
erebusz Creative Commons License 2007.06.09 0 0 249

Szélsőséges fórumozó???? Már ne is haragudj, de szerintem pont az a szélsőségesség, amit te képviselsz.

 

Elképzellek a Feltámadás Napján, mikor azzal védekezel Isten előtt, hogy azért dobtad sutba Isten véleményét, mert kényelmesebb volt számodra az emberek álláspontja...

 

Épp az van, hogy egyáltalán nem kényelmes, mert valójában melegügyben olyan, hogy emberek álláspontja, olyan egységesen nincs. Van, aki pozitív dolognak tartja a homoszexualitást, van, aki elítéli és a többség szerint ennyi. DE Nem így van! Mert a helyzet ennél ezerszer bonyolultabb. Például, mi a homoszexualitás? Az, ha valaki szexuális viszonyt folytat egy azonos neművel vagy ha pusztán vágyat érez iránt, vagy ha együtt is élnek? Ésatöbbi, ezért van az, hogy a homoszexualitásnak több formáját különböztetik meg, és valóban sajnos vannak olyan gusztustalan egyének, akik pusztán szórakozásból vagy egyszerűen tudatlanságból homoszexuálisok. Mert a mai világunk nem igazán tudja elfogadni a tényt, hogy a stabil szexuális irányultság gyakorlatilag 10 éves korra majdnem kialakul. Onnan már csak divathomokos lehet valaki. Néhány éve láttam valami hülye filmben, hogy három tizenéves gyerek feküdt az ágyban és arról agyaltak, hogy mivel nem tudnak barátnőt szerezni, még lehetnének homokosok is LOL. Vagy inkább fúújjj. Mert nem lehetnek, legfeljebb divathomokosok. A szexuális irányultaság gyakorlatilag nem módosítható, legfeljebb titkolható. De attól, hogy valaki nem él homoszexuális életet, attól még meleg marad!!! Én például allergiás vagyok néhány növényre főleg a rozsra. Ez télen és ősszel nem látszik, de attól még allergiás vagyok, csak nincs, ami kiváltsa a tüneteimet. Nyáron meg fújom az orrom állandóan.  Tehát ha a Korán vagy a Biblia arról írna, hogy a rozsallergiás ember a gonosz szolgája, akkor én elfedhetném az allergiám azzal, hogy nem mozdulok ki otthonról nyáron, de attól a helyzetem nem változna és maradna allergiám. Ugyanez a helyzet a homokosok jelentős részével, tehát hiába nem élne olyan életvitelt, mint korábban, attól még az maradna, ami. És ami különösen ilyesztő dolog, hogy valaki változtassa meg az ilyen irányultságát, csak azért mert nekünk nem tetszik? Mert nekem például nagyon nem tetszik, csak minidig elborzadok a gondolattól, hogy mi lenne, ha nekem kellene melegnek lennem pusztán azért, mert egy társadalom nem tűrné a heteroszexualitást. Tehát a szexuális orientáció melegek esetében erőszakos megváltoztatása inkább azért veszélyes, mert hol a határ? Vegyük el a melegek irányultságát, ezzel zúzzuk szét a teljes korábbi életüket? Jó, tegyük. Aztán úgy tudatformáljuk az embereket, ahogy nekünk tetszik? Igen, tegyük. Aztán 50 év múlva, ültessünk az emberek fejébe gondolatfigyelő implantátumot? Igen, miért is ne, ha már a szexuális irányultság megváltoztatható, a vélemény befolyásolható, akkor ugyan mi szükség van az egyénre???? Tehát ezért veszélyes játék a jogok megnyirbálása. Mert a jelenlegi társadalmunk, ha az egyén nem közveszélyes nem nyirbálja meg senki jogait, a melegek pedig nem veszélyesebbek egy átlagembernél. Lévén, hogy a homoszexualitás gyakorlatilag nem terjeszthető.  Ja és szerintem ha létezik egy transzcendens lény, függetlenül attól, hogy kicsoda, micsoda, akkor neki valami terve van a homoszexualitással, csak mi azt nem értjük. Az állatoknak ugyanis nem igazán van szabad akaratuk, se döntési lehetőségük, csak keresik, ami jó, és vannak homokos állatok is. De ezt már alább jócskán kiveséztük. Ez amúgy elég jó hivatkozási alap lesz adott helyzetben, ha tényleg számonkér Isten vagy Allah vagy akárki, főleg, ha olyan bölcsek, mint mondják róluk. :-) Bocs a hossz miatt.

Előzmény: muca-hit (240)
crowen Creative Commons License 2007.06.09 0 0 248
Nézd, én a pókot sem taposom el, akármilyen undorító, de azért mégsem várhatod el, hogy együtt háljak vele.
Előzmény: p.pasolini (245)
lyesmith Creative Commons License 2007.06.09 0 0 247

Ha jól tudom egy fűszál sem görbülhet meg Allah akarata ellenére. Akkorm most akarja hogy legyenek homokosok?

Előzmény: muca-hit (242)
p.pasolini Creative Commons License 2007.06.09 0 0 246
Ha a muszlim dogma szerint a Korán preegzisztens (tehát már a teremtés előtt létezett), akkor elképzelhető, hogy Allah előre tudta, hogy milyen bűnöket fognak elkövetni az emberek, hogy majd ő jól felbosszanthassa magát rajtuk? Ennyire szereti Allah az önmarcangolást? És különben, ha Allah olyan embert teremtett, aki hajlamos a bűnre, akkor nem tökéletes istenség. S ha nem tökéletes istenség, miért adnék hitelt a Koránban leírt szavainak?
Előzmény: muca-hit (242)
p.pasolini Creative Commons License 2007.06.09 0 0 245

Nem hinném, hogy beteg vagyok. Vagy ha igen, nem emiatt. Ha valami engem beteggé tesz - értsd: bezárkózóvá, visszahúzódóvá, sokszor olyanná, aki nem meri megmutatni nyilvánosan az érzelmeit, mert fél, hogy lelepleződik - az pontosan az a mentalitás, amit te is írtál: "ha tudnám, hogy a buszon a mellettem ülő ember homoszexuális, elmenekülnék a busz túlsó végébe".

Nem gondolod, hogy inkább az ilyen negatív hozzáállás - bármennyire is tele van szánalomérzéssel, ami kicsivel jobb, mint a gyűlölet - rombolja le bizonyos embertársaid önbecsülését, és teszi őket beteggé? A magam részéről ezt érzem.

 

Előzmény: crowen (234)
mangusz Creative Commons License 2007.06.09 0 0 244
"homoszexualizmusról"

ilyen szó nincs is!
hagyjuk istent. a hívők ha tehetnék, a természetet is a vallási dogmáikhoz igazítanák.
jogállamban vagyunk, nem a sötét középkorban.
Előzmény: muca-hit (242)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.09 0 0 243
És miért a Korán?
Előzmény: muca-hit (242)
muca-hit Creative Commons License 2007.06.09 0 0 242
Kérdezni Istent? Felesleges. Ott a Korán, az az ő szava, s azt hiszem abban elég konkrétan ír a Teremtő a homoszexualizmusról.
Előzmény: Barneeee (215)
muca-hit Creative Commons License 2007.06.09 -1 0 240
Miért kéne a topikot olvasnom ahhoz, hogy véleményem legyen a témában? Én Istenre (Allahra) hagyatkozom, s megelégszem az Ő rendeléseivel. A homoszexualitás bűn. Nem fogom az ellenkezőjét állítani a korszellem vagy pár szélsőséges fórumozó miatt. Ha téged az befolyásol véleményed megalkotásakor, hogy mit mondanak az emberek, komolyan sajnállak. Elképzellek a Feltámadás Napján, mikor azzal védekezel Isten előtt, hogy azért dobtad sutba Isten véleményét, mert kényelmesebb volt számodra az emberek álláspontja...
Előzmény: erebusz (206)
Davita23 Creative Commons License 2007.06.09 0 0 239
Engem az érdekelne, hogy milyen gyógyszert tudnál elképzelni, ami a saját neme iránt vonzódó emberekből egyszercsak az ellenkező nem iránt vonzódóvá varázsol? Evvel az erővel lehetne olyan gyógyszert is csinálni, amitől kizárólag a szőke nőkre kezdesz el bukni, meg persze olyat is, amitől meg majd a latin szépfiúk jönnek be.
Előzmény: crowen (234)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.08 0 0 238
Egy homoszexuális emberben démonok lakoznak. Ez nem feltétlenül az ő hibája.
crowen Creative Commons License 2007.06.08 0 0 237
Ja, hogy te olyan vagy... bocs, nem tudtam.
Előzmény: Törölt nick (236)
crowen Creative Commons License 2007.06.08 0 0 234
Igazad van, inkább valamilyen gyógyszer kéne, ami meggyógyítja ezt a betegséget, és az egészséges heteroszexuális útra tereli az embert. Igazából a "normális" homoszexuálisok iránt nem gyűlöletet és nem megvetést érzek, hanem inkább szánalmat. Olyannyira visszataszítónak és betegesnek érzem ezt a szexuális orientációt, hogy ha tudnám, hogy a buszon a mellettem ülő ember homoszexuális, elmenekülnék a busz túlsó végébe, de igazából nem bántanám. A rábeszélés meg azért kell, hogy vegye be a gyógyszert :)
Előzmény: Törölt nick (233)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.08 0 0 233
Ha meg tényleg betegség, akkor mi értelme a „meggyőzésnek” és a „rábeszélésnek”?

Előzmény: crowen (232)
crowen Creative Commons License 2007.06.08 0 0 232
Igazából valóban nem tudom, de a szívem mélyén betegségnek érzem a homoszexualitást, és nem tudom elképzelni, hogy másképp is lehet érezni.
Előzmény: Törölt nick (231)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.08 0 0 231
De ha te nem vagy meleg, akkor honnan tudod, hogy egy homokos emberben milyen érzelmek uralkodnak? És itt most nem a vadbuzi provokátorokra gondolok.

Előzmény: crowen (230)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!