Keresés

Részletes keresés

masztiscsaj Creative Commons License 2010.07.21 0 0 197
fantázia, videó? hogyan?
Előzmény: vastag_r (196)
vastag_r Creative Commons License 2010.07.21 0 0 196
Szintén sűrűn, naponta megvan a maszti...is :)
masztiscsaj Creative Commons License 2010.07.21 0 0 195
egy -két kedvcsináló:

http://xhamster.com/movies/177801/hidden_cam_masturbation_in_bath.html

http://xhamster.com/movies/182890/hump_on_pillow_hidden_cam.html
így párnával én is szeretem


masztiscsaj Creative Commons License 2010.07.21 0 0 194
Frissítsük fel a topikot... A Neptunusz nickem már nem működik - de én volnék :)

Szóval: masztiimádók, beszélgessünk!
rob1000 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 193
Kedves Nevednincs:)
Én is jártam már úgy ahogy te. Mentem az autómhoz, és egyszer csak elsétált előttem az utcán egy gyönyörű párduc testű, nagyon fiatal lány a barátnőivel! mondom huhh, nem tudtam levenni róla a szemem, úgy mozgott a csípője, formás barna hosszú lábai...elkanyarodtam, hogy egy kicsit még nézegetem(ritkán lát az ember ilyen erotikus lányt)majd elindul t a vér a farkamba hirtelen és eléggé felkeményedett, valamint olyan izgalmi állapotba kerültem, hogy kénytelen voltam a zsebembe nyúlni, hogy lecsitítsam a lompost, de nem az történ, hanem kis gyömöszölés után eldurrantam.érdekes élmény volt. Az egészben volt valami hihetetlenül izgató.
Előzmény: Törölt nick (192)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.01 0 0 192
 

 

 

Igen! Pont így vagyok vele! Nem a szex hiányzik, azt megkapom, nincs is baj vele…

A maszti nem ahelyett van, hanem valahogy más jellegű dolog… Fantáziálás, sokszínűség, változatosság, kicsit a rejtett bűntudattól a „tiltott gyümölcs” izgalma…

 

Nagyon izgatónak tartom, és szeretem a nem közvetlenül aktussal járó, indirekt szexis, orgazmusos játékokat. Egyedül, és több résztvevővel is.

Azonkívül a puncin, és mellen kívül nagyon szeretem a szép, formás női test több részét is…

Formás női comboktól, térdhajlatoktól, karoktól kivagyok…

Vagy nőiesen, pelyhesen, szőkén szőrös karoktól, ahogy megcsillannak a napfényben…

Vagy kinyújtott, kifeszülő női kar belső puha felülete, főleg könyökhajlatnál, annak kilátszó könyökhajlati ereivel, bőri gyűrődési-vonal rajzolataival együtt(ami mentén az behajlításkor gyűrődik)…

Ez pl. utcán, tömegközlekedésben sokszor előjön, nyilván talán azért is, mert ott a nemi tájak takarva vannak…

Hangsúlyozom: Ezek nem a nemi tájak helyett, hanem mellettük izgatnak!

 

Vágyaim között van közös maszti lánnyal, lányokkal, de nem gusztustalanul, inkább izgatóan, fantáziadúsan… Esetleg képcsere…

Természetben, olyan helyen, ahol nem látják, de napsütés, stb…

Napsütésben megcsillanó puncinedvvel…

 

Legdurvább masztis élményem az volt eddig nekem, hogy két lányt láttam sétálni vékony lábakkal az utcán, nagyon megkívántam őket. Megközelítettem őket hátulról, megálltam az út szélén, és a zsebemben lévő kezemmel a nadrág alatt villámgyorsan tüzelésig masztiztam… Jó sokat lőttem, meglátszott a folt, még szerencse, hogy a hosszú ingem eltakarta hazáig…

 

Ha gondolod, írj az armfetish@freemail.hu címre, akár beszélgetni csak, akár képcserére, szimpátia esetén másra… (Nem szexre, hanem masztira, látom Te is foglalt vagy, én is…)

Előzmény: masztiscsaj (187)
zsoltxxx Creative Commons License 2009.09.01 0 0 191
Sziasztok
En is naponta csinalom. De jobban szeretem kamozva mint egyedul. Lanyok, erdekel valakit?
Vagy van valaki aki bevallalos es megmutatja nekem a mellet, mikozben en masztizok????
zsoltxyz a mess id-m, es az msn-em zso25@citromail.hu
pusszz nektek, vegyetek fel
masztiscsaj Creative Commons License 2009.09.01 0 0 190
Nem vagyok pasi, ezt a régi buzeráns dolgot meg nem is értem, alig van néhány hozzászólásom, mert ritkán járok itt.... paranoid elmebetegek vagytok
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.09.01 0 0 189
ó, ő már egy régi buzeráns itt, csak néha lapít egy kicsit amikor bukik. Olyankor visszatér a becsületes nickjéhez és tökéletes tagja lesz a társadalomnak egy időre   : )
Előzmény: zlimbak (188)
zlimbak Creative Commons License 2009.08.31 0 0 188

Te egy elfuseralt pasi vagy!Nem jo a dumad...igy egy lany nem ir...a sztorid nem eletszeru!!!

Bocs de ez most/sem/jott be!!!

Előzmény: masztiscsaj (187)
masztiscsaj Creative Commons License 2009.08.31 0 0 187
Folyton a szexen jár az eszem, vagyis nem is a szexen, sokkal inkább, hogy magamhoz nyúljak. Minden masztinál nagyot élvezek, de alig telik el kis idő, újra kívánom, és csinálnom kell. Így aztán előfordul, hogy nyilvános mosdókban elégítem ki magam. Más is van ezzel így?
Előzmény: masztiscsaj (186)
masztiscsaj Creative Commons License 2009.08.31 0 0 186
Lányokat keresnék erotikus beszélgetésre... akár itt! Olyanokat, akik, mint én imádnak masztizni, bárhol, bármikor...
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 1 185
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.03 0 0 184
darknoize Creative Commons License 2008.09.25 0 0 183

A vidhez kedvcsináló:

 

http://img204.imagevenue.com/img.php?image=11226_LM-Carli_solo2.avi_123_592lo.JPG

 

[URL=http://img204.imagevenue.com/img.php?loc=loc592&image=11226_LM-Carli_solo2.avi_123_592lo.JPG][IMG]http://img204.imagevenue.com/loc592/th_11226_LM-Carli_solo2.avi_123_592lo.JPG[/IMG][/URL]

darknoize Creative Commons License 2008.09.25 0 0 182

Íme egy elragadó videó! Valódi maszti és ejaculáció!

 

Carli Solo2

 

17 perc

193MB

 

http://uploaded.to/file/wf5gvp/LM-Carli_solo2.avi

 

Enjoy Girls!

nyelvel Creative Commons License 2008.08.14 0 0 181
aki szereti a valódit, keressen rá az isohunton a spycam, vagy hidden cam szóra, több giga anyag van fent. Lehet rá naponta masztizni ;)
Előzmény: masztiscsaj (177)
gondok Creative Commons License 2008.08.08 0 0 179
igen, a fiatal hívő fiúk is inkább a helyi paphoz szoktak fordulni segítségért....
Előzmény: Törölt nick (178)
masztiscsaj Creative Commons License 2008.08.03 0 0 177
Igen, én is az igaziakat szeretem...
Előzmény: bekaherceg2 (175)
bekaherceg2 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 176
Masztilla: én is boldog párkapcsolatban élek, de rendszeresen elégítem ki magamat. (olykor le is fotózom) Miért? Mert másfajta élvezet, mint a párommal, és ő is így van ezzel. Szóval semmi gond nincsen, még azzal sem, ha az ember reggel kielégíti magát (és jobb kedvel megy munkába) este pedig a párjával is szeretkezik.
bekaherceg2 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 175
A topiknyitóhoz csatlakozva én is zseretem a maszti videókat, és komol gyűjteményem is van belőle. De csak a valós orgazmussal végződő lehetőleg igazi maszti videókat kedvelem.
Hogy on legyek. Az én meglátásom az, hogy manapság már a legtöbb lány rendszeresen elégíti ki magát. Szóval azt hiszem az évszázados tabu megdőlt 1-2 évtized alatt.
tyan78 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 174
A nőket is fel lehet oldani, némi őszinte beszélgetést követően. :-)
Előzmény: Ccicamica (172)
Ccicamica Creative Commons License 2007.11.26 0 0 172
persze persze. nem vagyok naiv. de ebben a temaban a ferfiak lazabbak szerintem.
Előzmény: Törölt nick (171)
tomas69 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 170
Amikor még én voltam tini, akkor a "gerincsorvadásos" mese dívott, ha nem is hivatalosan...
Előzmény: Ccicamica (169)
Ccicamica Creative Commons License 2007.11.26 0 0 169
Hogy nem tabu? en mar reg elhagytam a harmincat. viszont huszoneves lanyoknak en magyaraztam el, hogy miert jo a maszturbacio! hallani sem akartak felole. most mar azert mas a helyzet.
Előzmény: Törölt nick (167)
tomas69 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 168

Valóban lehetetlen difiniálni mi a "normális", igaz ez nem csak a szexre.

Rosszul fogalmaztam, bocs.

Előzmény: Törölt nick (167)
tomas69 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 166

Teljesen azonos véleményen vagyunk. Különösen jó ezt hallani egy nőtől, mert igen-igen ritka, aki erről a kérdésről normálisan gondolkodik.

Wgy bizonyos kor felett az emberek nagy része ezt nem tartja normális dolognak, pedig szerintem eg yolyan módja az örömszerzésnek, aminek bármikor és bárhol helye lehet. Akár még egymás előtt is...

Előzmény: Ccicamica (165)
Ccicamica Creative Commons License 2007.11.26 0 0 165
Sziasztok. Sajat magam kielegitese nekem is nagy oromet okoz. Bar oszinten megvallva, meg nagyon sok nonel ez tabu kerdes. Holott szerintem ok is csinaljak, csak nem merik felvallalni. ti hogy gondoljatok? Sok noi baratnommel ezt megvitattam. Tobbseguk ugy erzi, hogy ez potcselekves. szerintem ez baromsag. en nagyon jo kapcsolatban elek minden teren, de valahogy az en kis sajat jatekaim mindig nagy oromet okoznak.
csabilaci Creative Commons License 2007.11.26 0 0 163

dugóban, kocsiban....

fincsi....

Előzmény: Törölt nick (160)
namib Creative Commons License 2007.11.25 0 0 162
Sajnálom, akkor sürgősen keress magadnak valami nyalnivalót. :-) Sok sikert és jó nagy szexet mindenkinek ma estére! Nekem meglesz.....
Előzmény: Törölt nick (161)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!