Keresés

Részletes keresés

Miss.sorozat Creative Commons License 2007.05.19 0 0 286

Ismét felteszem(baromira értelmes) kérdésem:

Volt ilyen a Szex és New York-ban???

Előzmény: Dorinesz (285)
Dorinesz Creative Commons License 2007.05.19 0 0 285

:-DDD

Az a helyzet, hogy nekem már az elején ismerős volt. Mondtam is magamban, ez lehet, hogy Miranda? Aztán nem bírtam eldönteni, és az ominózus esetnél, amit te is mondtál, hogy kisírt szemekkel mutatták, na akkor már biztos volt.

Előzmény: Miss.sorozat (284)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.05.18 0 0 284

Igen Berger is!

Én akkor jöttem rá, hogy a nő Miranda, amikor a reklám után 1 picivel kisírt szemmel mutatták. (volt ilyen a Szex és New York-ban, vagy csak abban a szögben jobban emlékeztetett Mirandára?) na, ezt (is) baromi értelmesen fogalmaztam meg!:)

Előzmény: Dorinesz (283)
Dorinesz Creative Commons License 2007.05.18 0 0 283
Ezt én is észrevettem! :-) Mirandának eléggé béna szerepe volt, de nem baj. :-) Asszem a Berger is szerepelt már a sorozatban, nem?
Előzmény: Miss.sorozat (282)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.05.17 0 0 282

Egyre több Szex és New York-os szereplő van a House-ban... :)

 

Mire leesett hogy honnan ismerem a nőt, már majdnem vége volt a résznek!:)

Dorinesz Creative Commons License 2007.05.14 0 0 281
Dobj nekem egy mélt. A részleteket majd ott megbeszéljük.
Előzmény: vannus23 (280)
vannus23 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 280

Sziasztok!

 

Nem tudjátok,honnan szerzhetném meg a teljes sorozatot Dvd-n jó minőségben?Aki tud segíteni válaszoljon a vannus23@freemail.hu címre.Előre is köszönök minden segítséget!

Miss.sorozat Creative Commons License 2007.05.13 0 0 279
Köszi!!!:)
Előzmény: Dorinesz (278)
Dorinesz Creative Commons License 2007.05.13 0 0 278
DVD-kkel már jól állok, már csak fel kell majd mászni a postára. :-) A jövő héten azt is megejtem majd valamikor.
Előzmény: Miss.sorozat (277)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.05.11 0 0 277

kár...

De azért nekiállok bámulni!:)

Előzmény: Dorinesz (276)
Dorinesz Creative Commons License 2007.05.07 0 0 276
Viasat 3-on megy a sorozat. De sajna csak a light verzió! :-((((
Előzmény: bobekf (273)
bobekf Creative Commons License 2007.05.07 0 0 275
Ohhhh dejóóó! Köszi szépen az infót! Kezdem sejteni, hogy az egyetle csatorna a viasat, ami MER nívósabb sorozatokat ismételni.
Előzmény: fruti (274)
fruti Creative Commons License 2007.05.07 0 0 274
Megint megy a Viasaton szombatonként 16.00-tól. Most volt a 2-3 rész.
Előzmény: bobekf (273)
bobekf Creative Commons License 2007.05.04 0 0 273
Dorinesz, itt te vagy a rovatindító, nem tudod véletlenül, nem megy most vmelyik (akár külföldi) csatornán a sorozat??? Jó lenne megint nézni...
Előzmény: Dorinesz (272)
Dorinesz Creative Commons License 2007.04.14 0 0 272
Hát igen. Ez a tipikus se veled se nélküled. :-)) Nekem is már volt részem ebben, és nagyon idegörlő. A képernyőn kétség kívül jól mutat! De az is nagyon tetszett, ahogy Carrey és Big megismerkedtek. Amikor véletlenül összeütköznek az utcán, és Carrey-nek kiborul a táskája a betonra. És az összes óvszer szanaszét hullik, és Big szedi össze neki. :-DDDD Ezen baromi sokat röhögtem.
Előzmény: bobekf (271)
bobekf Creative Commons License 2007.04.14 0 0 271
Tudod, én elég sokáig dühöngtem Carrey és Big miatt... vagyis és nem vagyok ilyen folyton visszaesős típus, de totál érdekes, hogy engem is meglepett, mit tanultam ebből a sorozatból, többek között: van az úgy, hogy kóstolgatjátok egymást, de nem vagytok még készen egymásra, DE mindig visszahúz a szívetek ugyanahoz, mert TI összetartoztok. És aztán jöhet a nagy rádöbbenés. :)

Romantikus pillanataimban igyekszem ebbe hinni. :)
Előzmény: Dorinesz (270)
Dorinesz Creative Commons License 2007.04.14 0 0 270
Hát nem tudom. Én úgy gondolom, hogy ha az orosz engem is úgy nyakon vágott volna, asszem válaszolok egy jobb horoggal! :-DDD De télleg. Úgy vélem Carrey nagyon sokat nyelt Bergertől is, meg az orosztól is, én sokkal türelmetlenebb lettem volna. :-))) Töketlen önző balfékek mehetnek a levesbe! :-)) De a Big az jó csávó. Monnyuk ő is szórakázott a Carrey-vel eleget, de legalább őneki volt vér a pucájában, és szerette annyira Carrey-t, hogy ne csak kihasználja, hanem a bajban meg is mentse. :-) Ezért szimpatikus nekem nagyon Big. :-)
Előzmény: bobekf (269)
bobekf Creative Commons License 2007.04.14 0 0 269
Teljes jogos, egyet értek, a párizsi rész legjobb pillanata a bunyó lett volna! :) Én azért meg is adtam volna annak az önző majomnak! No és Carrey helyében sem lettem volna ilyen engedékeny és gyenge az orosz-szakítás pillanatában... nahh de hol vagyok én Carrey-től. :D
Előzmény: Dorinesz (266)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.04.14 0 0 268

Ügyi vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

:)))))))))

Előzmény: Dorinesz (267)
Dorinesz Creative Commons License 2007.04.14 0 0 267

Hehh! :-DD

 

Nézzétek csak az időpontot, mikor küldtem el ezt a hszt! 00:00:00 :-)) Ezt ha belepusztulok se tudtam volna összehozni készakarva. :-)

Előzmény: Dorinesz (266)
Dorinesz Creative Commons License 2007.04.14 0 0 266

Szerintem már az egész utolsó évad is egy kissé össze volt csapva. Meg egy kissé vontatottnak is tűnt, csomó olyan rész volt, ami nagyon idegesített. Kezdve Bergerrel (egy igazi hisztis pasi brrrr!!) aztán meg az orosz (az meg egy nagy tirpák volt, egyáltalán azt se tudom, hogy Carrey hogy volt képes összeállni vele azok után, ahogy Sharlotte-tal tök bunkó volt a galériában...) Szóval az előtte lévő részek sokkal jobban lekötöttek, de azért a hatodik évadot is élveztem.

 

Én úgy gondolom, hogy lett volna még több része is, csak valamelyik csaj besokallt. Meg az HBO is nekiállt, hogy mozifilmet varázsoljon belőle, de annak a munkálataival is leálltak. :-(( Az amerikai lány párizsban-os részekben egyedül azt imádtam, ahogy Big beállít, és laposra akarja verni az oroszt. :-)) Sajna nem lett belőle semmi, de megérdemelte volna.

 

Ja, és nem rég ment a tévében egy régi három testőrös film, és abban a félig gonosz csajt Samanta játszotta még zsenge ifjú korában, hát meg kell mondjam, nagyon dögös volt!! :-DDD

Előzmény: bobekf (265)
bobekf Creative Commons License 2007.04.13 0 0 265
Hahó Lányok!

Új vagyok még itt, nem tudom dumáltatok-e már az utolsó részekről. Láttátok a két párizsi utolsót? Nekem kicsit egyszerű volt és gyorsan, tömören lekerekítős így befejezni a... nem is tudom, a 7 szériát?

Szerintetek?
Dorinesz Creative Commons License 2007.04.12 0 0 264

:-DDDDD

Akkor úgy látszik mindannyian be vagyunk lassulva egy kissé. Bár Habmalac a legfrisebb, neki egyből leesett. :-)) Hát hiába, lehetnék sokkal fittebb is. Bár monnyuk azért sok fokkal jobb vagyok öcsémnél, mert ő képes annak ellenére vitatkozni azon, hogy a Gandalfot a gyűrűk urából és a Magnetót az Xmenből ugyanaz a személy játsza-e, hogy ott van mindegyik alatt a névlista... :-))) Csak annyi a különbség, hogy az egyikben szakálla volt, a másikban meg nem. És ez összezavarta. :-))

Előzmény: Miss.sorozat (263)
Miss.sorozat Creative Commons License 2007.04.12 0 0 263

HY!

 

1 fokkal rosszabb vagyok Dorinesznél...

Nekem csak így; a hsz. aitok olvasása után esett le...

Dorinesz Creative Commons License 2007.04.12 0 0 262
Dr. Hause? :-))) Én is láttam. Csak a végére jöttem rá, hogy ő az. De végig tök ismerős volt. Aztán amikor már nem volt szürkére és zöldre maszkírozva az arca, már ráismertem. Szeretem a Dr. Hause-t, mindig rátapint a lényegre. :-)
Előzmény: Habmalac (261)
Habmalac Creative Commons License 2007.04.12 0 0 261
hát megtudtuk miért hagyta ott faképnél Berger Carrie-t ... elment Afrikába TBC-seket gyógyítani! :)))
Dorinesz Creative Commons License 2007.04.07 0 0 260

Mindenkinek boldog húsvétot!! :-))

 

 

KATT DÖ LINK
Dorinesz Creative Commons License 2007.04.02 0 0 259
Most láttam a tévében, hogy az Aiden játszik a Bazi nagy görög lagziban? Nem is tudtam, hogy ő játszik benne. Igaz, hogy még soha nem láttam a filmet.
Dorinesz Creative Commons License 2007.03.30 0 0 258
Köszi, ki is élvezem. :))
Előzmény: Habmalac (257)
Habmalac Creative Commons License 2007.03.30 0 0 257
Gratulálok az új szerzeményhez :))
Előzmény: Dorinesz (255)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!