Keresés

Részletes keresés

lmrck Creative Commons License 2007.05.05 0 0 100
legál akrobatika szaksz,
illegál odabasz

kicsit beleástam magam a témába, nesztek egy kis poi történelem, respekt, béke, jobbra tarts!
Előzmény: elefantkillah (99)
elefantkillah Creative Commons License 2007.05.05 0 0 99
" Zsonglőrtalálkozó a Free Festen!

Nemzetközi zsonglőrtalálkozót szervezünk a Free Fest-re (Lajosmizse, 2007. július 12-15.). Ha úgy gondolod, hogy szívesen tartanál workshopot, vagy csak egyszerűen bemutatnád mit tudsz, jelentkezz Manónál a manoaway_at_gmail.com címen.
Ami már biztosan lesz:
Nimród: Poi + illegál akrobatika

"

 

 

ott a helyünk, illegál akrobatika odabasz!

 

 

lmrck Creative Commons License 2007.04.28 0 0 98
"Tűzvédelmi oktatás" tűzzsonglőr eszközökhöz

Baleset esetén:

- Ha kigyulladna ruházatunk, azonnal kérjük barátunk segítségét, ha lehetséges oltsa el a vizes törölközővel. Esetleg hemperegjünk a földön. Ha egyik sem vezet eredményhez segítőnk öntse ránk a vödör vizet.

- Ha a környezetünkben gyullad meg valami, használjuk a tűzoltó készüléket.

- Esetleg ha gázrobbanáshoz vezetne cselekményünk azonnal hívjuk a tűzoltókat és a mentőket.


http://www.zsongi.hu/index2.html
daridazsuzsi Creative Commons License 2007.04.28 0 0 97
egyébként azért kezdtem el olvasni ezt a majmot, mert valahol meg voltam győződve arról hogy ő az enemi...azt lehet tényleg :(
Előzmény: daridazsuzsi (96)
daridazsuzsi Creative Commons License 2007.04.28 0 0 96
jajj basszus, viszont ezek alapján a fotók alapján kurvára emlékeztetet panni egy elmebeteg luvnyára (egy másik nikk) aki miatt vagy 25 -ször biztos kimoderáltak a fórumról. azóta írok a saját nevemmel az nem annyira feltűnő.

Előzmény: retisonic (95)
retisonic Creative Commons License 2007.04.28 0 0 95
Nem viccnikk. Ő tényleg létezik, és bevallása szerint egy művész. A The Church topikban meg is tekinthetsz két jól sikerült koncertfotóját.
Előzmény: daridazsuzsi (93)
lmrck Creative Commons License 2007.04.28 0 0 94
szerintem azzal is segítünk, hogy velük nevetünk rajtuk
Előzmény: daridazsuzsi (93)
daridazsuzsi Creative Commons License 2007.04.27 0 0 93
én is messziről elkerülöm a kábítószert. egyszer próbáltam a szerecsendiót (kicsit többet tettem belőle a sütibe) és akkor az elég rossz volt, ijesztő inkább.

ismerem őt, szoktam olvasni... most akkor az nagyon szemét dolog, hogy felhőtlenül kacagok azokon a párbeszédeken? csak mert a fogyatékos embereket nem szabad kinevetni, hanem inkább segíteni kell őket.

(én bízom benne, hogy az egy viccnikk)
Előzmény: lmrck (92)
lmrck Creative Commons License 2007.04.27 0 0 92
közben lapozgattam az Inter Netet, és rájöttem, hogy ez bizony narkó, vagyis onnan egy lépés az aranylövés, és még egy lépés a halál :(

szerencsére én nem ismerek kábítósokat, csak Panni Narancsát, innen a fórumról, na, rajta látszik, mit tesz a drog egy emberrel, feldobja, kifacsarja, majd szellemi fogyatékossá teszi :(
Előzmény: daridazsuzsi (91)
daridazsuzsi Creative Commons License 2007.04.27 0 0 91
mi ezt a növényt a barátnőimmel véletlenül fedeztük fel a padláson, a ház lakói meg elég rutinosnak tűntek, klasszul domesztikáltak más növényeket is!
Előzmény: lmrck (90)
lmrck Creative Commons License 2007.04.27 0 0 90
és nem veszélyes csalánt a lakásban tartani? mondjuk reggel félálomban belegyalogolsz, meg minden

viszont azok a nagy, fluoreszkáló szombrérók tetszenek, jó lehet ilyenekben pedálozni az újpesti rakparton!
Előzmény: daridazsuzsi (88)
lmrck Creative Commons License 2007.04.27 0 0 89
igen, ezek a buszvezetők azt hiszik, övék az egész világ! mindenesetre azért PEACE és RESPEKT mindenkinek
Előzmény: UntermRain (87)
daridazsuzsi Creative Commons License 2007.04.27 0 0 88
tavaly három hetet töltöttem a barátaimmal split városában, ahol egy igazi hippi közösség adott szállást, spáros műkajákért cserébe. a régi nagy kőépület padlásán ezt találtuk egy szekrényben:




(remélem sikerül a képfeltöltés)


amúgy a kommuna meg ezzel foglalkozott:

UntermRain Creative Commons License 2007.04.26 0 0 87
Ma reggel a 42-es busz majdnem átgurult egy pajtin - aki gyakorlatilag a külső sáv közepén közlekedett- én a sofőr helyében biztos nem fékeztem volna. Utána pedig még pimasz módon kötekedni is kezdett a buszvezetővel, hah, ezek már mindent megtehetnek.
Előzmény: lmrck (79)
lmrck Creative Commons License 2007.04.26 0 0 86
ez jó ötlet, de még mindig hiányérzetem van, mi hibádzik még vajon? egy PACE zászló? rasztahaj? egy free tibet tábla?

utóbbiról jut eszembe
Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.25 0 0 85
A kenderlevel takarhatna az agyekat a hosnek, ezzel is klasszikus jelleget kolcsonozve neki. Egyebkent is, igy tobb helyed lenne tovabb finomitani anelkul, hogy zsufolodna.
Előzmény: lmrck (84)
lmrck Creative Commons License 2007.04.24 0 0 84
sajnos ez csak topban lesz kapható

Előzmény: Szőrös (82)
lmrck Creative Commons License 2007.04.24 0 0 83
megpróbálom beszervezni tomcatet, hátha egy "gój vagyok", meg egy "i support the worldwide jewish plot" közé befér egy sorozat legyártása
Előzmény: Jordi Culé (81)
Szőrös Creative Commons License 2007.04.24 0 0 82
az egyik lábával hekizhetne, hiányolom a szivárnyos csíkokat, és kellene egy ördögbot a bicaj csomagtartójára, akkor vennék belőle
Előzmény: lmrck (80)
Jordi Culé Creative Commons License 2007.04.24 0 0 81
Hol lehet ilyet venni?
Előzmény: lmrck (80)
lmrck Creative Commons License 2007.04.24 0 0 80
na, valami ilyesmire gondoltam

lmrck Creative Commons License 2007.04.24 0 0 79
mekkora már, che guevara ÉS bringa! ha lenne rajta cannabis levélke is, ez lenne a világ legjobb pólója

lmrck Creative Commons License 2007.04.23 0 0 78
az igazi peches ember, az idős bácsika, aki tavaly is beszorult, idén is szopóágra került. biztos szegényke elkerekezett a boltba tejért, parizerért, közben meg jöttek a pajtik.

lmrck Creative Commons License 2007.04.22 0 0 77
réti, gyere kettőre a kulti elé, a raszti pajtikkal nyomunk pár kör hekit meg meteort, lesz tilos dj-szett is, és begyakizunk pár figut estére (talán Tádé hoz mindenkinek zöld hemüt ;))))) persze az igazi pörgés az afteren jön el, a hosszú ördögbotok éjszakája közeleg!
Előzmény: retisonic (76)
retisonic Creative Commons License 2007.04.22 0 0 76
Sziasztok, ma négykor mindenki az újpesti rakpartra!!!
Jordi Culé Creative Commons License 2007.04.12 0 0 75
Hello R-Czok! Szervezek most egy bulit, minden topiklatonak fokozottan ajanlott a megjelenes! Szoval gyertek!! :-DDDD

Május 12. Szombat, TűzrakTate
Az Antropos.hu estje:
Felolvasóest: Pszichoaktív novellák, versek felolvasása magyar és külföldi írók tollából (Csáth Géza, Irvine Welsh, John King, Feldmár András…). Elgondolkodtató és szórakoztató történetek unalommentes előadásban. Utána szubjektív gondolatok az előadótól és a közönségtől.
Kiállítás: Rizmayer Péter: Individum-dividum / egészségügyi papir-szobrok, videók-fotók az alkotófolyamatról
Performance: Praxinoscope visual performance + Uglee live
Djk: Metha, Sikztah breakbeat, minimal, techhouse csavargás
lmrck Creative Commons License 2007.04.10 0 0 73
ciklizős pajtások, lassan kezdhetitek suvikszolni a meteorokat, rasztásítani a frizurákat, megvarrni a vicces fejfedőket, ugyanis közeleg a következő kritikál! (április 22.)

aki hezitál, azt biztos meggyőzi ez a remek videó meg a szupi zenéje!
lmrck Creative Commons License 2007.03.18 0 0 72
na, ezek a trú arcok!

http://www.bekejel.net/galeria/2007/emberek/

az éles szeműek a képeken celebspottolhatják Tomcatet is
lmrck Creative Commons License 2007.03.13 0 0 71
csak óvatosan, békeszerető, jelformáló pajtások, intő jelek bukkantak fel az információs szupersztrádán!

" Mint minden évben, idén is lesz a Hõsök terén Békejel. Azoknak, akik tavaly ilyenkor még nem olvasták a blogomat, ez abból áll, hogy kimegy néhány száz, többségében baloldali szimpatizáns fiatalember, és fáklyával a kezében óriási békeszimbólummá állnak össze. Közben kubai zászlókat lóbálnak, Che Guevarára gondolnak, és nagyon haladó szellemiséget képviselnek. Mivel azonban õk alapvetõen humániákusok, tehát toleránsak, nyilván nem lesz semmi kifogásuk az ellen, ha egy csoport magyarérzelmû fiatal is csatlakozik hozzájuk, mert igazából mi sem szeretjük az atomfegyvereket, és egyetértünk azok leszerelésével. Nyilván nem lesz semmi kifogásuk az ellen, ha árpádsávos zászlókkal állunk közéjük, és részt veszünk a békejel kialakításában. Utána pedig megnézzük, ahogy riadtan nézegetnek minket, félnek, hogy balhé lesz, és csudálatos módon nem lesz balhé. Kérem azokat, akik egyetértenek e javaslattal, csatlakozzanak hozzám március 17-én, 15:30-kor az Oktogonon, a Burger King elõtt. Akinek van, hozzon magyar zászlókat, legyen az trikolór, árpádsávos vagy más történelmi lobogó. Tiltott önkényuralmi jelképek imádói maradjanak távol. Igazolványokat kéretik hozni, mert tuti belénk fog kötni valami kék balfasz. Amennyiben a biztosító rendõrök megtagadják tõlünk a tüntetéshez való csatlakozás jogát, feljelentést teszünk, mert az vicces. De mint mondottam, nem rendet bontani megyünk, akinek ilyen szándéka van, legyen szíves tõlünk függetlenül, és nemzeti jelképeinket mellõzve tenni ezt. " (tomcat koma naplója)
lmrck Creative Commons License 2007.03.12 0 0 70
ez nem szerepelt a szabályokban, csak az, hogy külön topikot ne csináljunk mi hippik :(

Előzmény: Jordi Culé (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!