Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.15 0 0 707

Sziasztok

 

Sokáig kerestem olyan pénzkereseti lehetőséget, ami nyújt egy kis mellékes jövedelmet, otthonról végezhető, könnyű, nincs szükség semmilyen pénzbefektetésre. TALÁLTAM egyet. Aki hasonló lehetőséget keres írjon nekem a netkeresetnet@gmail.com címre és részletesen tájékoztatom.

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.05 0 0 706

Kitöltöttem! A részletes verziót.

Előzmény: SBJE (704)
SBJE Creative Commons License 2010.11.03 0 0 704
Sziasztok!

Szakdolgozatomat "A távmunka Magyarországon" címmel írom.

Kérem, hogy segítsetek az alábbi kérdőív kitöltésével:
http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/371545031/

Ha valakinek kicsit több tapasztalata van a távmunkával kapcsolatban, kérem az alábbi interjúkérdésekre is válaszoljon.
http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/371612293/

Segítségetek nagyon köszönöm!

Beck Judit
Kérdőív
Zsukka81 Creative Commons License 2010.11.01 0 0 703
Sziasztok! Valaki ismeri őket: http://tavmunkabazis.gportal.hu/ ?
A bemutatkozás bizalomgerjesztő.... Regisztráltam, küldtem emailt, várom a válaszukat. Ha pénzt kell befizetnem természetesen felejtős azonnal, de kíváncsi lennék, valakinek már volt tapasztalata velük?
Wormie Creative Commons License 2010.11.01 0 0 702

Valami gagyi MLM?

 

Bírom ezeket a titokzatos, semmitmondó hirdetéseket...

 

Előzmény: Törölt nick (701)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.01 0 0 701
Távmunka

Társaságunk munkatársakat keres otthon végezhető munkára a Kárpát-medence egész területéről.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és szeretne otthonról pénzt keresni, forduljon hozzánk bizalommal!

Jelentkezését a „távmunka” szó feltüntetésével az egyutajovobe@hotmail.com e-mail címre várjuk.

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 698
Szia! Jó régen írtad a hozzászólást, de kíváncsi lennék, hogy azonnal vagy pár napon belül jeleztek vissza? Mert én 3. napja várok már. Dolgoztál vagy dolgozol nekik? Milyenek a tapasztalatok? Milyen végzettséged van? Én most járok fősulira, tehát érettségit írtam be és azon gondolkoztam lehet vissza sem írnak, hogy nem vagyok diplomás. Köszi:)
Előzmény: Lucifer\'s Angel (481)
kardfogú nyúl Creative Commons License 2010.10.07 0 0 697
Felhívom mindenki szíves figyelmét a Hunor PPH Rt. Névre hallgató társaságra, amely valójában persze nem társaság. Egyetlen személy áll mögötte, Sz. Miklós, aki ellen jelenleg csalás miatt 4 eljárás folyik.
(teljes nevét nem írom le, nehogy kimoderáljanak, de e-mailben bárkinek szívesen magadok minden adatot).
Az interneten hirdet, természetesen otthonról, interneten végezhető munkát kínál. Fő ötlete, hogy a belépéskor nem kell azonnal fizetni, csak ezt követően kell majd néhány „önfejlesztő” tréninget végigcsinálni, ahol több ezer Ft. ellenében több ezer közhelyet kapunk cserébe.
Már eljutottam az első tréningig, ám (ami a lényeg): még mindig semmit sem tudtam kiszedni belőlük arról, hogy abból, amit itt csinálunk, abból miképpen is lesz jövedelem, az – ha lesz – mennyi lesz és ki fogja fizetni?
Én kiszálltam, még az első befizetés előtt, belátva, hogy ahol ennyire bőbeszédű mellébeszéléssel kerülik ki a VALÓDI INFORMÁCIÓKAT, az egyszerűen NEM LEHET tisztességes!
És – még egy apróság: a cégkereső rendszer a következő választ adta:

„Cégkeresés cég elnevezése alapján
(A cég nevének kezdete: Hunor PPH.)
2010. október 6. napján 11 óra 20 perckor Hunor PPH kezdetű cégnév a cégnyilvántartásban nem szerepel. „
No comment.
alendron Creative Commons License 2010.09.24 0 0 695
Bkati!

A szomszédom megkapta a " referencia csomagot" 10 000 Huf.-ért
Valamilyen fa ajándéktárgyat lehetett összeszerelni belőle.
Viszont volt egy kísérő levél is,melyben felajánlják-a majdan összeszerelt cuccokkal nyugodtan házaljon,ügynökösködjön!

Szerintem felejtős a buli!

Üdv:Gyula
FOCUS Creative Commons License 2010.09.21 0 0 694
Szerintem a magyar közvélemény azt érti távmunka alatt, hogy hazavisz adatrögzítést vagy gyöngyfűzést esetleg "titkárnősködik" otthonról.

Nos ilyenekről nem sűrűn tudok, valós hirdetést még egyet sem láttam.
Valószínűbb távmunka valamilyen IT-s tevékenység, de ahhoz meg szakértelem kell.
Előzmény: Törölt nick (693)
B Kati Creative Commons License 2010.09.20 0 0 688
Kedves Mindenki!

Én is bedolgozási munkát keresek. Egy játék összeszerelési hirdetésre jelentkeztem, elküldtem a 700,- Ft-ot és megkaptam az ajánlatot. A wam.holding kft 9.990,-ft-ért elküldi az első csomagot.Én ezt az összeget nagyon nem szeretném elveszteni.
Ha valaki már elküldte és megkapta a csomagot érdekelne a folytatás.
Írjátok meg tapasztalataitokat .
Ha valaki tud valós bedolgozói munkát nagyon megköszönném .
Néztem az "odesk" és "elance"-t de sajnos nem tudom,hogy kell jelenezni, mert nem tudok angolul, ha valaki segítene az nagyon jó lenne.

Minden segítséget megköszönök.

email címem: banyai.laszlo@fibermail.hu

Üdv. B.Kati
FOCUS Creative Commons License 2010.09.19 0 0 687
Nincs a piacon valós távmunka. Ha van is mondjuk kiadható adatrögzítés cégeknél azt vagy kiadják egy diákszövetkezetnek, szakosodott cégnek, vagy a dolgozók elviszik magukkal haza.

Az ilyen csalók meg húzzanak a francba!
Előzmény: Törölt nick (682)
LL.junior Creative Commons License 2010.09.13 0 0 686
távmunka? A törvényben is benne van, miért ne lenne??

Amúgy az utóbbi ajánlatok megbízhatóak voltak?
patkosagi Creative Commons License 2010.08.16 0 0 680
Valós távmunkát kínálok.
Igaz távmunka, de kérem olyan jelentkezzen elsősorban aki Budapesti vagy fel tud jönni Budapestre havonta kb egyszer.

Saját magam is voltam hasonló helyzetben. Nekem azóta már van egy vállalkozásom és úgy gondoltam miért ne lehetne ezt bővíteni úgy, hogy ezzel másoknak is segíthetek.

Elsősorban olyan embereket keresek, akik számlaképesek.

0 Ft anyagi befektetés kell hozzá.

Én külföldről érkező új ruházati termékek forgalmazásával foglalkozom és jutalékos rendszerben keresek munkatársakat.

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várom: patkosagi@gmail.com

Aki akar tényleg dolgozni havi szinten kb 50 ezer Ft-t simán megkereshet vele.
Ajkiki Creative Commons License 2010.08.11 0 0 679
Ismeretlenül is Szia!

Nem tudom, hogy közben a távmunkás megjegyzésedre kaptál-e valamilyen megjegyzést, de én is ilyesmit keresek. Ha tudsz valami konkrétat és főleg jót azóta, kérlek oszd meg velem a poorkiki76@gmail.com e-mail címen, mert nagyon szükségünk lenne plusz jövedelemre nekünk is!
Előre is köszi a segítséget! Kiki
Előzmény: ria76 (674)
nyaaranka Creative Commons License 2010.08.10 0 0 678
Kérdésem lenne, van-e valakinek tapasztala az E könyv kapcsán végzett adaptori tanfolyammal illetve a munkavégzéssel kapcsolatban. Mi a tapasztalat a tanfolyammal , illetve a végzendő munkával és a bérezéssel? Előre is köszi
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.09 0 0 677
Én már voltam emiatt tanúként a Rendőrségen....
Előzmény: renegade's (657)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.09 0 0 676
Hello!!!

Nem a freelancer.com-on, hanem a guru.com-on dolgozom, de az kb ugyanolyan.

Tényleg elég nehéz melót kapni, főleg az elsőt. Utána, ha már van teljesített projected, meg esetleg még egy jó értékelésed is, már könnyebben megy (nekem már kezd beindulgatni.

Ami tanácsot tudok adni, ne sablon ajánlatot írj, hanem írd le az adott projecthez kapcsolódóan, miért is te vagy a legjobb erre, hivatkozz a leírásban található információkra stb.... Meg persze tegyél fel a profilodba referenciamunkát. garancia semmire nincs de nekem azért szoktak válaszolgatni, és kapok munkákat is. Nem sokat de azért kezd már beindulni.
Előzmény: bmwfan (670)
ria76 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 674

Üdv.Mindenkinek!

 

Szeretnék érdeklödni hogy valaki tud e valamilyen információval rendelkezni erröl a hirdetésröl?

 

Bedolgozás -összeszerelés,csomagolás

Napi néhány órában otthon végezhető kreatív összeszerelői munkára keresünk bedolgozókat az ország egész területéről.Komoly, megbízható érdeklődők jelentkezését várjuk.A munkát futárcég szállítja otthonába díjmentesen. Kereset teljesítménytől függően 1.000-1.500 Ft/óra.
Információt e-mailban küldünk. pkotthonimunka@gmail.com


Elöre is köszönöm!

 

E-mail címem:

gomorine.ria@citromail.hu

bmwfan Creative Commons License 2010.07.04 0 0 670
freelancer.com-on melózik esetleg valaki? ott lehet melózni ha tudsz angolul viszont elég nehéz megkapni egy melót. erre van valakinek ötlete hogy hogyan lehetne könnyebben szerezni?
krusovszky Creative Commons License 2010.06.14 0 0 667
Távmunkát itthon sajnos még elég nehéz találni és a cégeknél sem kimondottan bevett szokás az, hogy egy-egy alkalmazottat otthoni munkában alkalmazzanak, éppen ezért nincs könnyű helyzetben az, aki ilyet szeretne, de nem is lehetetlen.
A legtöbb álláskereső oldalon már például van olyan kategória, hogy otthoni munka, vagy távmunka, ezek, bár általában nincs rajtuk túl sok állásajánlat, érdemes nézegetni.

Másrészt vannak oldalak, mint például az ajeva nevű külföldi oldal, ahol távmunkában végezhető munkák között lehet egészen jókra bukkanni. Ez az oldal ingyenes, vannak azonban hasonló profilú, fizetős oldalak, melyeknél tagsági díj ellenében lehet az adatbázison keresztül állásokra jelentkezni. Ez persze főleg azoknak jó lehetőség, akiknek legalább angol nyelvismeretük megfelelő szintű.

Hasonló tematikájú, magyar oldallal eddig még nem találkoztam, csupán adminisztrációs jellegű munkákat kínáló oldallal. Ezért érdemes ellátogatni a lap.hu oldalak közül az otthoni munkákkal foglalkozó oldalra, ott van néhány tipp és ajánlat is.
vik788 Creative Commons License 2010.06.13 0 0 666
Sziasztok! Szeretnék hirdetésszervezőként dolgozni, de nincs tapasztalatom. Tapasztaltak tanácsát várnám, hogy hol érdemes elkezdeni, miből áll konkrétan a gyakorlatban a munka, mire érdemes odafigyelni? Minden tanácsot szívesen fogadok! :-)
Fényhang Creative Commons License 2010.06.13 0 0 665
Kedves Mindannyian!

Érdekel a távmunka-lehetőség, vagy otthon, számítógéppel végezhető és interneten keresztül le, illetve feltölthető munka, amiért fizetést adnak, legálisan.
Esetleg kisebb méretű műszaki cikkek ( nem TV ) táv-javítása, szállítással, postázással.
( Speciális elektronikai cuccok javítása, hibakereső jellegű munkák, tipushibák keresése, javítása, mérések végzése, stb. )
Idős, mozgáskorlátozott édesanyám állandó felügyeletre szorul egy balesete miatt, amúgy is munkanélküli vagyok jelenleg, tehát mindenképpen valami olyan munkalehetőség érdekel, amit itthonról, esetleg heti-kétheti egy-egy napos távolléttel lehet végezni és a megélhetéshez valót meg lehet keresni vele.

Üdv!

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.13 0 0 664
Ebbe az egészben csak az a felháborító, hogy 2006 óta minden évben 350-400 milla ment távmunkára phare pályázatokból. Hol vannak ezek a távmunkák??? Idén ez a keret már 480 milla. Szerintem akik idejárnak, egyikük se tud valós-normális-hiteles távmunkát ajánlani....
bakklara Creative Commons License 2010.06.09 0 0 663
Tud valaki valamilyen értelmes otthon végezhető munkát mint pl. gépelés vagy bedolgozás?
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.09 0 0 662
Csak gondolkozni kell. Mi értelme van e-maileket másolni, mikor egyetlen gombnyomással tetszőleges mennyiségű címre lehet továbbküldeni? 100% átverés.
Előzmény: renegade's (657)
renegade's Creative Commons License 2010.06.05 0 0 661
Erre gondoltam én is. Majd ha valakinek bevált és papírja is lesz róla,akkor belevágok. Köszönöm a válaszokat.
Előzmény: Babuci101 (660)
Babuci101 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 660

Szia!

Ahol pénzt kérnek munkáért az már átverés.....szerintem.....felejtsd el!

Előzmény: renegade's (657)
barhelg Creative Commons License 2010.06.01 0 0 659
én is találkoztam ilyennel, de nem mertem megkockáztatni :(
Előzmény: renegade's (657)
renegade's Creative Commons License 2010.05.31 0 0 657
Sziasztok!

Nézegettem távmunka ajánlatokat és rengetegszer találkoztam ezzel a felhívással:

- 600ft befizetése előre
- e-mailek(riportok) másolása

Részlet:

' Én egy olyan munkát ajánlok Önnek, ami napi néhány óra ráfordítást igényel, és csak egy számítógépre, valamint internet elérésre van szüksége. A munka, másolásból áll, ezek e-mail-en keresztüli eljuttatásából, a magadott címekre igény szerint. Ezt a munkát Amerikában nagyon sok fiatal és idős egyaránt végzi, onnan származik ez az információ közvetítői bedolgozásnak nevezett Fizetés-kiegészítő munka, és most kezd terjedni Magyarországon. '

Végzi ezt a munkát valaki? vagy átverés? Mert semmilyen cégnév és egyáltalán semmi csak egy név és e-mail cím van hozzá.

segítségeteket köszönöm.

Attila

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!