Keresés

Részletes keresés

Luxi Ferios Creative Commons License 2005.01.22 0 0 8

Én tuti nem mert én csak magamnak örömből meg az Auditoriumban Pázsit Laci barátomnak csinálok ezt azt .Egyébként én nem ebből hanem régi bútorok javításából élek ,de ha megtalálnak véletlenül miér ne .

  Ez volt az első most is ez üzemel nállam

 

 

  Ez a sokadik de ez is saját

 

És aranyozok is hárs ból barokk csillár fényaranyozva

 

Ha még mindíg érdekel 06-203275-454 Szilárd

Előzmény: kk9vpt (7)
kk9vpt Creative Commons License 2005.01.21 0 0 7

És te hol vagy fellelhető esetleg?

MErt nálam most indul az újabb project hamarosan, és akkor betenélek a tarsolyomba esetleg :) Ahova most "járok", azzal nem vagyok megelégedve. Remélem nem Te vagy az :)))

Előzmény: Luxi Ferios (6)
Luxi Ferios Creative Commons License 2005.01.14 0 0 6

Én asztalos vagyok aki már sok hangfalat difusort stb építet . És az a véleményem hogy egy hangfal megépítéséhez az is kell hogy a szakember ismerje valamennyire miért szólhat jól egy hangfal . Én régi bútorok javításából élek , tehát elég jól ismerem a régi technikákat , és azt látom hogy mindenki visszanyúl a régi módszerekhez lásd Enne Moser.

kk9vpt Creative Commons License 2004.12.27 0 0 5

Köszönöm!

Valami ilyesmi célból próbáltam nyitni ezt a topic-ot, hogy hasonló dolgokat osszunk meg egymással... Már akinek van mit megosztani :)

Előzmény: big-dewil (4)
big-dewil Creative Commons License 2004.12.27 0 0 4

Nu. Ez egy Ercsiben lako axtalos. Naon szépen dolgozik és ezt sajnos tudja is magárol,tehát jo drága. Telszáma: 06-29-436-357. Arra kéxülj,h 3honap minimum az elöjegyzési ideje.

Aztán wan itt egy másik,akiwel egy barátom csináltatott nem oan régen teak fábol 2db deszkát a csöwijéhez... Naon gyönyörü lett mind a két pédány,csak épp oan drága,h azé má jo hangfalakat kapni MM-ben. Mindenesetre a xáma: 06-70-336-0657.

Aztán wan még egy ismim,aki mindenféle studionak dobozokat,ládákat,egyéb hordexközöket épit. Há az ö idejébe könnyebb beleférni,wixont nem tud politurozni. Az ö xáma: 06-70-229-4224

kk9vpt Creative Commons License 2004.12.27 0 0 3

"Akko irány egy jo asztalos."

 

Tetszik ez a mondat :)

Pont hogy itt akad el mindig a project :) Mert nem tudok sehol jó asztalos...

Tapasztalat alapján nem írnál párat (vagy akár egyet) ?

 

Akinek ha tényleg odaadok egy kész tervet, akkor nem vágja rá, hogy nem lehet, mert ez 32fokos és ő olyat nem tud...

Előzmény: big-dewil (2)
big-dewil Creative Commons License 2004.12.26 0 0 2

Walaki kiloppta a hozzáxolásom!))) Mondjuk nem wot kár érte.)))

 

Asztalos? Hát tok párat,de ha jot akarsz,akkor profit kö keresned. Az meg drága...

 

Szal otthoni kisérletezgetéshez papir,ceruza,rajztábla és aztán irány a lapszabászat. Azt ha kijött wmi a pixkozatbol. Akko irány egy jo asztalos.

kk9vpt Creative Commons License 2004.12.25 0 0 topiknyitó

Gondoltam nyitok erre egy topicot, mert ez sokakat érinthet...

Mindig is problémám volt, hogy nem találtam megfelelő asztalost a hangfal terveimhez, vagy ha mégis, akkor horror áron dolgoztak, vagy hülyének néztek vagy ilyesmi...

 

Szerintem másoknak is vannak ilyen problémáik, hogy hol van olyan asztalos műhely, ahol megfelelően és szépen teljesítik az igényeket, hogy tényleg szép kinézetű hangfalakat lehessen készíteni, süllyesztéssel, kerekítéssel, olalferdeséggel, szép külsővel, stb...

 

Nos, akkor mi "tudatlanok" ide várunk minden segítséget és tapasztalatot, hogy kihez, hova forduljunk, hogy szép hangfalaink legyenek...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!