Keresés

Részletes keresés

Vucko Creative Commons License 2009.07.28 0 0 1742
Most nem lehet menni? (Én terveztem hogy átmegyek. Bár azt hittem, hogy közelebb van Zsolna, de össze kevertem Zólyommal. Mindegy, megmarad a pénz, és kocsikázni sem kell éjjel.)

Amúgy Antun-ra reagálva, való igaz, hogy jó kis csapat lehet a Zilina, mert a sportingbet (én ott játszok) is tótokat tartja esélyesebbnek.
Előzmény: Törölt nick (1741)
Arancia_Meccanica Creative Commons License 2009.07.24 0 0 1737
annyira ne örülj... Računica kint volt a visszavágón kisinyovban és mondta nagyon masszív alakulat a Žilina... Szóval, alázattal kell ellenük játszani és nem lesz gáz

Más: ma jött tárgyalni a Portsmouth Splitbe, Kalinic eladásával kapcsolatban, és jelen állás szerint az angolok készek kifizetni érte 8 millió eurót.
Előzmény: Törölt nick (1734)
Vucko Creative Commons License 2009.07.24 0 0 1735
Jövő héten:
Zilina - Hajduk

ill:
Rijeka - Metalist Kharkiv (ukr)
Tromsö (nor) - Slaven Koprivnica
Salzburg - Dinamo
Előzmény: Törölt nick (1734)
Arancia_Meccanica Creative Commons License 2009.05.18 0 0 1729
Nem hiszem, hogy nagy népvándorlás lesz nyáron.
Úgy néz ki Kalinic elmegy valamelyik európai elit ligába, de a csapat gerince marad a rengeteg kérő ellenére is.
Egészen jó csapat verbuválódott össze, kár lenne elszúrni.
Védelmünk kezd egészen türhetően muzsikálni, csak kéne még egy bástya, pl.
Krizanac.
Seric kiegyensúlyozott jó teljesítményt nyújt, Skokoval karöltve. Vejic egyik meccsen a mezőny egyik legjobbja, a következőn meg fatális hibákat vét, de ezt leszámítva elégedett vagyok vele.
Kapusposzt Pletikosa óta újra klasszikus, Subasic is a felnőtt válogatott keret tagja.
A középpálya sorunk mondhatni, hogy kifogástalan Andric - Gabric - Ibricic és vannak minőségi cseréink is, mint Ticinovic, Brkljaca(aki felépült hát sérüléséből, és tegnap a Sibenik ellen debütált Hajduk a téli szerződtetése óta), Rosso - aki már erősen benne van a korban de nagyon rutinos és technikás játékos, Tomasov aki még adós a jó szerepléssel, de a tehetsége meg van hozzá és Jertec, aki ha nem sérült klasszis teljesítményekre képes.
A jelenlegi Hajduk leggyengébb pontja a csatársor, egy klasszikus csatárunk van az egész keretben Kalinic személyében, viszont ékpárja nincs (mert Ibricic nem csatár, akármennyire is erőlteti Mise), pláne hasonló játéktudású támadó. Égető szükség lenne minimun 2 csatárt szerződtetni, Kale megy akkor hármat. Szívesen látnám a csapatban Fatos Becirajt, Ermin Zecet, Bojan Vrucinat. De nem lennék ellenéra ha a Sharbini testvér párt sikerülne leigazolni. Akkor Ibronak is lenne konkurenciája irányító posztra. Nem szabad megfeledkezni a tálentumokról se, mint például Vukusic, Jonjic, Kukoc, Surac.
Remélem nyáron elhúz a csapattól Busic, Linic, Zivkovic, Aracic.


NISTA KONTRA SPLITA!
Előzmény: Törölt nick (1728)
C.U.C.S. Creative Commons License 2009.05.14 0 0 1727

dinamo-HAJDUK 3-0

Minek akarnak ezek külföldi bírót amikor a hazaiak is nekik fújnak?

Mocskos csalók!

A fiúk elött le a kalappal mert 9 emberrel jobbak voltunk 14 ellen.

C.U.C.S. Creative Commons License 2009.03.16 0 0 1718
05.31.-én bajnokavató a poljudban.Persze elötte a kupát is begyűjtjük.
msd1981 Creative Commons License 2009.02.23 0 0 1715
C.U.C.S. Creative Commons License 2009.02.21 0 0 1714
Szerintem semmi különöset nem csinált a bbb udinében és londonban.Hozták a szokásos formájukat.3-4 nótát nyomnak ,igaz 90percig.Ellenben Rómában és genovában nem hiszem,hogy sokan örülnének ha újra odalátogatna a Torcida.Valljuk be a depor  nem egy hűdeelekarokmenniodameccsre csapat.És nem is 200km mint udine.Ennyit a nemzetközi összehasonlításról, a hazait meg hagyjuk is.
Előzmény: msd1981 (1712)
msd1981 Creative Commons License 2009.02.20 0 0 1713

 

A kép lemaradt....:)

Előzmény: msd1981 (1712)
msd1981 Creative Commons License 2009.02.20 0 0 1712

Szeretném előre leszögezni, hogy számos ex-yug alakulatot kedvelek. (Torcida, BBB, Armada, Kohorta, hogy csak a horvátokat említsem.) Én speciel jobbnak tartom a fővárosiakat, jobb benyomást tett rám az udinei és londoni fellépésük mint a Torcida nemzetközi kupaszereplése. Ha jól emlékszem pl. La Coruna...

 

A zadari teremfoci miatt írok...

Én nem voltam ott, de elég sok beszámolót olvastam az eseményről...

Sehol nem írtak olyat, hogy a Torcida lenyomta volna a BBB-t...

 

Többen voltak a splitiek, de még az utcán is BBB támadott a beszámolók szerint és csak ők használtak bent pirotechnikai eszközöket...

 

Még egyszer nem kötözködni szeretnék, én is szeretem a Torcida-t és várom a hétvégi rangadót!:)

Előzmény: Arancia_Meccanica (1692)
C.U.C.S. Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1710
Vasárnap 3-kor indulunk,9 körül érünk oda.
Előzmény: Arancia_Meccanica (1709)
Arancia_Meccanica Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1709
Mikor mentek le?
Előzmény: C.U.C.S. (1706)
Arancia_Meccanica Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1708
Az nem volt pitiáner, csöppet eláztam.
Előzmény: Törölt nick (1707)
C.U.C.S. Creative Commons License 2009.02.18 0 0 1706
Van egy kevés hó de  egyik időjárás előrejelzés sem mond havazást a következő napokra.Mi is megyünk,sajnos jegy nélkül.Talán feketén tudunk szerezni.Legrosszabb esetben egy kocsmában nézzük tévén,de annak csúnya vége lesz.Na mindegy, a bajnokavatóra már előrelátóak leszünk.Jó utat!
Előzmény: Arancia_Meccanica (1705)
Arancia_Meccanica Creative Commons License 2009.02.18 0 0 1705
Lehet elmarad a meccs, a havazás miatt. Fasza...
C.U.C.S. Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1704

Egyet?Tizet!

Előzmény: Arancia_Meccanica (1703)
Arancia_Meccanica Creative Commons License 2009.02.17 0 0 1703

Ha úgy alakul majd dobunk egy sört közösen.
Előzmény: C.U.C.S. (1702)
C.U.C.S. Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1702
Szia!Hát ez nem jó hír főleg mert a szállást is lefoglaltuk.Olvastam,hogy a vezetőség félretett 8000 tiszteletjegyet amit mégis áruba bocsájt.A remény...Djurkevic felajánlotta a segítségét,remélem tud szerezni.
Előzmény: Arancia_Meccanica (1701)
Arancia_Meccanica Creative Commons License 2009.02.16 0 0 1701
Szia,

Egyik se, szimplán Mechanikus Narancs film szimpatizáns.
Sajnos jegy ügyben nem tudok nektek segíteni, mert már aznap elfogyott amikor elkezdték értékesíteni, nagyon nagy a felhatás és az érdeklődés a derbi körül. Lenti barátaim tudtak nekem szerezni kettő darab jegyet, ezzel szerencsésnek mondhatom magam.
Előzmény: C.U.C.S. (1696)
C.U.C.S. Creative Commons License 2009.02.13 0 0 1699
Szuper!4 darab belépő kellene.Technikailag hogyan tudnánk megoldani?Köszönöm
Előzmény: Törölt nick (1698)
C.U.C.S. Creative Commons License 2009.02.13 0 0 1697
Arancia Meccanica,bocs!
C.U.C.S. Creative Commons License 2009.02.13 0 0 1696

Sziasztok!

22.-én megyek a barátaimmal a derbire és félő,hogy nem kapunk jegyet.Ha valaki tudna segíteni vagy lenne valami jó ötlete nagyon megköszönném.Accanica Meccanica Te kanizsai vagy,vagy juvés? 

terrace Creative Commons License 2009.01.22 0 0 1694
Hamár a Poljudban is megveti a lábát a "modern futball", akkor azt hiszem nincs visszaút. Pedig tavaly azt nyilatkozta az egyik TORCIDA vezető, hogy itt soha nem lesz olyan, hogy pop-corn, hambi, cola, delije közös sál...Remélem igaza van, nem jó felé tart a világ!

UPRAVA ODLAZI!
Előzmény: Törölt nick (1693)
Arancia_Meccanica Creative Commons License 2009.01.15 0 0 1692

Halo


Eléggé meghalt ez a topic, kicsit felkőne rázni.
Szóval a közelmúlt történései:
Hétvégén megnyertük a "Dvoransko Prventsvo Hrvatske" minden évben megrendezendő teremfoci bajnokságot, aminek idén Zadar adott otthont. A döntőben a zadart vertük el 4-2re, így megvedtük a címünket. Dinamoval 2szer játszottunk, mind a két alkalommal lemostuk őket a pályáról. A Hajduk veretlenül nyerte meg a tornát, 10 meccsből 10-et nyert! A rendezvény gólkirály Senijad Ibricic lett.
A krónikához még hozzátartozik, hogy játszott a dinamo szineiben egy mirko hrgovic nevű júdás, aki 2 éve "Hajducko srce" volt, ma pedig legnagyobb dinamos. Rendszeresen hergelte volt csapattársait, illetve Ibricic-el összetűzésbe is került.

Sok érdekesség történt még a tornán. Rosszul lett meccs közben az egyik játékvezető, aki epilepsziás rohamott kapott, és azonnal kórházba szállították. Szerencsére semmi baja nem lett.
A Torcida elagyabugyálta a bbb-t és a sibenikiek is kilettek üldözve. Átlagban a meccseket 4-5 ezres nézősereg tekintette meg, ebből kb. 2500 Torcida.
Az ott történt rendbontások miatt szigorítják a szurkolók idegenbe való utazását, illetve a hazai meccslátogatást is. Hasonló modelt akarnak, mint angliában van. A huligánokat bezárják meccs időre a yardra, amikor idegenbeli meccs van az útleveleket bevonják.

Átigazolási hírek:

Érkeztek:

Mario Brkljaca 4 évre(300.000 €, NK Zagreb)
Marin Tomasov 3,5 évre (400.000 €, NK Zadar)
Danijel Subasicot végleg leszerződtettük 3 évre (400.000 €, NK Zadar)
Hrvoje Vejic 3,5 évre (ingyen, Tom Tomsk)

Távozók: Eddig nem távozott senki. Csak Curjuric lett kölcsön adva.

Elképzelhető, hogy Vejic érkezésével Zivkovicra már nem tart igényt a szakmai vezetés. És lehet megy még Busic (Cibalia), Bartolovic (Sibenik).
Valószínüleg, hogy érkezni fog(nak) Ermin Zec (Sibenik), Bojan Vrucina (Slaven Belupo), Ivan Rodic (Sibenik). Mind a három csatár, valószínű 3ból kettő fog érkezni, 1 télen és 1 majd nyáron. Képben van még egy montenegrói srác is.
Szóba került még a szerződtettése Anthony Sericnek(Besiktas), Marko Babicnak(Real Betis), Anas Sharbini(Rijeka). Nem tudom mi igaz belőle de tegnap olvastam az egyik dalmát portálon, hogy leröppent egy olyan hír, hogy Mohamed Kallon és Massimo Maccarone. :)
Utolsó információm, hogy tesztelünk egy 19 éves ausztrál utánpótlás válogatott középpályást, Stefan Vrbesic-t.

Naprid BILI!!!
Arancia_Meccanica Creative Commons License 2008.12.19 0 0 1691
Cibalia!
laca_dvtk Creative Commons License 2008.12.16 0 0 1687
Milyen az idő arra február végén? :)
Előzmény: Törölt nick (1684)
Arancia_Meccanica Creative Commons License 2008.12.09 0 0 1686


"Mrzite splitski balun, zadarski basket, dubrovački vaterpolo! Funcuti -ponos Dalmacije"

Niko kao Hajduk iz Splita!
Előzmény: Anarella (1685)
Anarella Creative Commons License 2008.12.08 0 0 1685

Én Šibenik drukkerje vagyok. Sajnos tegnap otthon veszítettünk, de mégis harmadikok vagyunk.

 

 

ŠIBENSKI FUNCUTI - FUNCUTI BALDEKIN! Samo tebe volin, Šibeniče moj!

Arancia_Meccanica Creative Commons License 2008.11.04 0 0 1678


Mise egyenlőre csak ideiglenes edző. Továbbra is sokkal nagyobb sansszal pályázik a posztra Cico Kranjcar, őt tartják favoritnak. Én remélem, hogy Mise kapja meg a bizalmat, mégis csak mi kutyánk kölyke...
Előzmény: 19Torcida50 (1675)
19Torcida50 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 1676
A tábor


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!