Keresés

Részletes keresés

_Hypo_ Creative Commons License 2004.12.20 0 0 690

http://www.lagosim.com/

 

Ok árulják a budapest sceneryt

Előzmény: terasz (689)
terasz Creative Commons License 2004.12.20 0 0 689
ez a LAGO fizetős?
:))

hol találom?
Előzmény: perko (688)
perko Creative Commons License 2004.12.19 0 0 688

Sziasztok!

 

Letöltöttem a LAGO-ról a Budapest scenery 2004-et.

Alapvetően nem csalódtam, a program nekem nagyon tetszik, szerintem szép munka  de nem ezért írok most a fórumba.

A következő két problémám van a scenery-vel:

1.  Hiányzik  a Ferihegy 2B terminál épületének textúrája ha ÉNY-i irányból (310) közelítek.Éjszaka teljesen fekete az épület ezen része , nappal meg fehér, textúra nélküli. Ha 130 fokból jövök az autóparkoló felől minden tökéletes éjjel  nappal. Ráadásul a textúrázatlan részen az épület jobboldali sarkánál egy nagygép farokrésze lóg ki, az orra bele van fúródva az épületbe.

Mindent megpróbáltam, a scenery beállításokat, grafikát fullra állítottam, a helyzet nem változott.

A gépemben ATI 9600 XT és 512MB RAM van. Az oprendszer XP, SP1 a directX 9.0c.

Fent van az FS9 javítása, a sim 9.1 verzió alatt fut.

LHBP textura hiba?

2. A LHBS, LHFH, LHHH és a LHDK ICAO-k nem települtek az Airpor ID listába. (Gödöllő és Tököl igen). A repterek megvannak azokat saccra, vagy a hosszúsági-szélességi fokok alapján megtalálom. Minden ott van ami kell, Góbék, AN-2-k hangárok meg amit a screenshotokban  láttam, de ICAO ezeknél nem.

 

Tapasztalt-e valaki közületek hasonlókat és van-e valami megoldás a hibák javítására? A LAGO-nál való reklamálást ne nagyon ajánljátok, ha lehet, mivel ennek nyelvi akadályai vannak nálam. (Sajnos!)

 

Köszi a segítséget!

tomy70 Creative Commons License 2004.12.19 0 0 687

Sziasztok!

Meg tudna nekem valaki mondani, hogy a korulottem levo gepek miert mozognak szaggatottan?Kb 4-5 masodpercenkent mozdulnak.Elegge szakadozott a mozgas es nemigen elvezheto a kep.

Valamit nem allitottam be rendesen?

 

Sziasztok!

chrisss2003 Creative Commons License 2004.12.18 0 0 686
beutatóvideo=bemutatóvideóba
chrisss2003 Creative Commons License 2004.12.18 0 0 685

miért nem húz nekem olyan szép kondenzcsíkot a repülő mint a malev beutatóvideo-ba? kell hozzá valami plugin?

p450 Creative Commons License 2004.12.18 0 0 684

Sziaszok!

Egy lerágott csontról kérdeznék...

Az fs 2004 hez van  valahol ingyenesen letölthető és használható Squawkbox+fsuipc? én eddig fs2002-t használtam, ahoz meg asszem olyan SB-t használtam ami nem jó a 2004-hez.

köszi!

Pyyt-

eyecandy13 Creative Commons License 2004.12.17 0 0 683

Sziasztok, kis problémám van, a PMDG kikapcsolt műszerekkel, és motorral jön be, leírná valaki egyszerűen, hogyan lehet életet lehelni belé, köszi

 

esetleg, ha valaki PMDG FMC kezelést magyarul ki tudná fejteni, roppant hálás lennék

s.andraas Creative Commons License 2004.12.16 0 0 682

Szervusz kedves Bahaman!

Nem, nem. Úgy, ahogy írtam, "mjagkoj posadki", helyes. Nem terhelem nyelvtannal a közösséget, a jövő héten megírom magánban, jó?

Üdvözöllek és sok sikert kívánok a Fly-in-hez Neked is, a kollégáknak is, szóval mindenkinek!

Baráti üdvözlettel,

s.andras

P140

HASAN

 

Előzmény: bahaman (677)
fadam02 Creative Commons License 2004.12.16 0 0 681
Elvileg igen, legalábbis nekem megy!
Ha nem akkor szerintem bahaman tud segíteni jobban! (Ugye??)
Előzmény: Mark077 (672)
Mark077 Creative Commons License 2004.12.16 0 0 680

hello!

a bombardier-rol van szo:amint mondtatok felulirom az osszes fájlt amit kér.de hiaba csinalom nem megy mert ugyanazt kiirja...ha ezt kiirja attol menni fog vagy jatek kozben nem csinal semmi zavarot?

mert nekem megvolt csak ujra kellet rakni az fs-t es az is eltunt ezert most nagyon nagyon kene:)

 

kisjatekos Creative Commons License 2004.12.16 0 0 679

Sziasztok!

 

Tudomásom szerint ezt a gépet ingyenesen sehol sem tudod letölteni. A PMDG honlapján lerhet megvásárolni: http://www.precisionmanuals.com/

Sőt, ha jól emlékszem, csak a 800-ast sem tudod megvenni, először az alapkészletet, vagyis a 737NG 600-700 szériát, s ha már ez a gépeden van, akkor tudod installálni a 800-900 családot. Viszont, ha telik rá, akkor mindenképpen javaslom, mert az egyik legjobb kiegészítő az FS-hez!

 

Üdv.

Előzmény: sonarg (678)
sonarg Creative Commons License 2004.12.16 0 0 678

Szevasztok Repülős barátok!

 

Kérdések lennének! A B737-800 PMDG honnan lehet megszerezni,letöltési cím...? Weather Radarja van valakinek ha igen honnan? Remélem tudtok segíteni!!!

 

 Kellemes Karácsonyt mindenkinek és Jó Leszállást!!!

 

                  

                                                                                 Üdv: Szabó Gábor /P083/       

bahaman Creative Commons License 2004.12.16 0 0 677

Kedves HASAN!

 

Az nem "mjagkie paszadki"?:]]]

 

Balázs

chrisss2003 Creative Commons License 2004.12.15 0 0 676
hát én felülírtam, kiadja a hibauzenetet vagy 3szor de aztán megy. Lehet, hogy egy újratelepítés már ráférne, ezt el kell ismernem.;)
Előzmény: Mark077 (672)
chrisss2003 Creative Commons License 2004.12.15 0 0 675

Köszi az infót....Majd olvasgatok....

Ellenben felfedeztem egy másik "hibát" asszem a B737-800-as talán, ha jól emlékszem, olvashatatlan a cockpit, és nincs 3D cockpit sem(utobbíól eltekintek), lehet hogy nincs is akkora szükség a cockpitra mint én gondolom?

(azt tudom, hogy nekem mint kezdőnek nagyon is van:))

Előzmény: fadam02 (671)
s.andraas Creative Commons License 2004.12.15 0 0 674

Kedves Pilótatársak!

 

Sajnos nem tudok részt venni a december 18-i Fly-in-en, mert nem leszek Budapesten. Mindenkinek kellemes élményeket és "puha leszállást" kívánok. Az orosz anyanyelvű polgári légiközlekedésiek mondják, hogy "mjagkoj poszadki" , azaz kellemes, puha, ruganyos leszállást kívánok!

Üdvözlettel,

s.andras

P140

HASAN

Mark077 Creative Commons License 2004.12.15 0 0 673

ja es mikor lessz ujabb sb verzio vagy valami mas?

mert nekem meg mindig nem megy rendesen a vatsim:

1.csak ugyanolyan gepeket latok amilyennel en vagyok...

2.egy ido utan (kb.2perc) azt irja hogy kilepett de az iranyito meg mindig lat...e

ezert remelem jon ki ujabb sb verzio.

Mark077 Creative Commons License 2004.12.15 0 0 672

hello!

ezt nekem is kiirta.

de ha felulirok minden fajlt akkor megy?

Előzmény: fadam02 (671)
fadam02 Creative Commons License 2004.12.15 0 0 671
Szia!

A CRJ-zipek kifogástalanul működnek. Egy dologra kell vigyaznod, hogy az összes fájlt felül kell írni a Sound, illetve GAuges mappákban, a tömörített fájlokkal együtt!
Ha nem sikerülne, akkor írjál privátban a galeria@virtualairlines.hu ra!

A másik kérdésedre, pedig ajánlom figyelmedbe aletöltések oldalon található Dokumentumok-Elméleti anyagok részt, ahonnan angolul, illetve magyarul tudsz leszedni fónia anyagokat!
A harmadik kérdésedre meg az egyéb hasznos alatt található Általános előírások segítenek!
Ha majd nem csak a beépített gépeket fogod használni, akkor hidd el hogy a normál mód is gyors lesz!

Üdv:
Fekete Ádám P046
Előzmény: chrisss2003 (669)
tomy70 Creative Commons License 2004.12.15 0 0 670

Sziasztok!

 

El tudna nekem valaki magyarazni, hogy a gepen hogyan kell egy portot megnyitni?

 

Meg egy aprosag. A csatlakozas soran az SBRelay a kovetkezo hibauzit adja a csatlakozast koveto egy percen belul:

 

Error 0x80158510 Connecting to host

 

 

Tudna nekem valaki segiteni. hogy mi lehet ez? Valahol olvastam, hogy ez a direct play hibajara utal. Directx 9.0c van fent a gepen es a lefuttatott dxdiag alapjan...NO PROBLEMS found....

 

 

Sziasztok

 

T.

chrisss2003 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 669

sziasztok!

 

-valamit én rontottam el volna?

A malev-lapról letölöttem a crj repzit, de állandóan valami hibát ír ki.De megy ennek ellenére 5-6 hibaüzenetet kapok előtte és nagyon idegesítő. Tudtok segíteni?

 

-VATSIMEN is úgy kell beszélni, mint ahogy a játék beszél?Vagy nem kötelező a "profi" angol?

 

-A valóságnak hányszoros játék felel meg? mert a Normal mod nekem nagyon lassúnak tűnik......a 4× már használhatóbb...

 

(Egy még gyakroló de leendő malev_pilot:)

_Hypo_ Creative Commons License 2004.12.13 0 0 668

Egy kis off észrevétel!

 

Nem tudom ki követte el az uj Virtual Malev honlapjat, de egy apro de annal idegesitobb problemara hivvnam fel a figyelmet. Érdemes bg colort beallitani nem defaultra hagyni, mert nem mindenki az alap windows szinsemakat hasznalja én se, és nalam igy az egesz oldal ahol nincs megadva bg color az szurke, baromi idegesito es csak egy sor jod az egesz. Sajnos nagyobb lapok is mostanaban elkovetik ezt az apro hibat. LASD INDEX.

 

 

alfalima Creative Commons License 2004.12.12 0 0 667

www.flightsim.com

 

search files: Ide írd be, hogy oil rigs

Előzmény: Mark077 (666)
Mark077 Creative Commons License 2004.12.12 0 0 666

hello!

valaki nem tud olaj foru tornyot az fs2004-hez?

 

fadam02 Creative Commons License 2004.12.11 0 0 665
Sziasztok!

Az új honlap beindulásával lehetősége nyílik mindenkinek, hogy megossza a repüléssel kapcsolatos képeket a Malév VA oldalára tévedőkkel. Mint azt a bemutatkozó levelemben írtam ide csak Malévos képek kerülhetnek ki. A kategóriák bővíthetőek igényeitek szerint, ezeket a javaslatokat a képekkel együtt erre a címre küldjétek el, ám azt nem várhatjátok, hogy minden kérés teljesülni fog!
A képeknek a következő kritériumoknak kell megfelelni: csak Malév-os képek jöhetnek, csak a virtuális repüléssel kapcsolatosan, ez alól csak egy kivétel van, a találkozásokon, eseményeken készült képek.
Ha valaki képet küld akkor azokat miután megkaptam megnézem, eldöntöm, hogy a kritériumoknak és a Malév VA színvonalának megfelelnek e, és aztán ha több összegyűlt, akkor teszem fel a honlapra. Ha valamilyen képet nem tudok kitenni, akkor egy válaszlevélben meg fogom írni, hogy mi volt a probléma.
Mégegy technikai információ: Megkérnék minden pilótatársat, akik küldeni szándékoznak, hogy egyszerre 10 képnél többet ne küldjenek, illetve hogy ha nem biztos valamiben, akkor ne küldje át megmutatni, hanem előbb kérdezze meg, aztán küldheti!
Remélem, nagyon sok érdekes, szép emlékekre emlékeztető képet tehetek fel az elkövetkezendő időben.

Üdvözlettel,
Fekete Ádám P046

______________=_=_=_=_=__________________
=-[ Malév VA Web Galéria]-=
=-[ Web: http://www.virtualairlines.hu]-=
=-[ Képek&egyeztetés: galeria@virtualairlines.hu ]-=
Mark077 Creative Commons License 2004.12.11 0 0 664

ja kössz!

csak az a baj hogy nincs kéznél éppen 30 dollár:)

(en ugy gondoltam hogy netrol leszedni:))

Előzmény: s.andraas (663)
s.andraas Creative Commons License 2004.12.10 0 0 663

Szervusz Mark!

A www.pcaviator.com-ról 30 dollárért meg lehet rendelni, plusz posta. Épp most szóltam a lányomnak, hogy intézkedjen :-)  :-)  ebben a zügyben. :-)  :-)  De azért kíváncsi lennék, mit tud a MyTraffic.

Üdvözöllek,

 

s.andras

P140

HASAN

Előzmény: Mark077 (662)
Mark077 Creative Commons License 2004.12.10 0 0 662
ja es valaki nem tudja honann lehet ultimate trafficot szerezni?
Mark077 Creative Commons License 2004.12.10 0 0 661

azok megvannak fel is csatlakozik csak egy ido utan kilep....

minden program megy

Előzmény: fadam02 (658)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!