Keresés

Részletes keresés

ToMy_ Creative Commons License 2014.08.04 0 0 85958

Mohácsi miniLAN 2014: 

 

Előzmény: szenyor Lopez (85957)
szenyor Lopez Creative Commons License 2014.08.03 0 0 85957

Már legalább 12 perce józan vagyok!!!

Előzmény: ToMy_ (85955)
Cooper911 Creative Commons License 2014.08.03 0 0 85956

Akkor ott nem babra megy a játék! Vagy igen? :)

Előzmény: ToMy_ (85955)
ToMy_ Creative Commons License 2014.08.02 0 0 85955

Lopez ma, holnap, és holnapután az égvilágon semmihez nem fog hozzászólni... :)

 

Mohács, bab, köcsögök...

 

http://www.programturizmus.hu/tdestination-babfozo-fesztival.html

Előzmény: Cooper911 (85954)
Cooper911 Creative Commons License 2014.08.01 0 0 85954

Látod, így kell beszólni úgy a csapattársnak, hogy igazándiból nem is neki szólsz be :D

De legalább megtripláztuk a topik havi forgalmát.

Még pár ilyen aztán még LAN party is lesz.

 

(Most jön Lopez hozzászólása: Nem lesz.)

Előzmény: Jay-X (85952)
Cooper911 Creative Commons License 2014.08.01 0 0 85953

Jaj már... Minden utasomat megkritizálod. Legközelebb téged viszlek. :)

Előzmény: ToMy_ (85951)
Jay-X Creative Commons License 2014.08.01 0 0 85952

Most esett le a célzásod, köcsög.

Előzmény: Cooper911 (85950)
ToMy_ Creative Commons License 2014.08.01 0 0 85951

Nem túl fiatal ő hozzád?

Előzmény: Cooper911 (85950)
Cooper911 Creative Commons License 2014.07.31 0 0 85950

Tudom, hogy már egy évtizede volt és a memóriád sem a régi (annyi pálesz után). De nem én versenyeztem a Renault csapatnál.

Na bosszúból még egy tekerős kép:

 

Előzmény: ToMy_ (85947)
ToMy_ Creative Commons License 2014.07.28 0 0 85949

Az akció július 30. 16:00 BST időpontig tart.

Előzmény: ToMy_ (85948)
ToMy_ Creative Commons License 2014.07.28 0 0 85948

Na de hogy legyen egy vidámabb témájú post is, a következő a helyzet:

 

Aki leküzdhetetlen vágyat érez, hogy a Race07 Evolution teljes értékű verzióját a magáévá tegye, az most ingyen megteheti az alábbi linken:

 

http://www.pcgamer.com/2014/07/23/free-steam-key/

 

Mindössze egy STEAM account kell hozzá, illetve egy Facebook profil. Like-olod, aztán már meg is kaptad a CD kulcsot, amit a STEAM-en aktiválhatsz.

ToMy_ Creative Commons License 2014.07.28 0 0 85947

Mondd, hogy nem a zöld pólós a feleséged.... ;)

Előzmény: Cooper911 (85943)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.16 0 0 85946

Cooper911 Creative Commons License 2014.07.14 0 0 85945
Cooper911 Creative Commons License 2014.07.10 0 0 85944

A háttérben a rendes emberek meg gyakorolnak okosan.

Erről a LANról mindig eszembe jut amikor a Kínai pályán leköröztem Prost-ot aki egyszer csak visszavette a kört. Nem voltam igazán gyorsabb nála és a kék zászló miatt többször is elengedett, majd kemény csatával mindig visszavette a helyet. Nyomkodtam vadul az LCD-t hogy mi a túró van, most versenybe vagyok e vele, vagy ő nézett e el valami, vagy mi van? Aztán verseny után megkérdeztem, hogy te mégis mi a túrót csináltál, nem körhátrányban voltál? Mire ő: "Jaaa deee, de hát majd a videón jól fog kinézni."  :D

És a csattanó, hogy nem szerepelt a videóban :D

Előzmény: Törölt nick (85931)
Cooper911 Creative Commons License 2014.07.10 0 0 85943

Én is voltam "miniLAN"on, mi is négyen voltunk, de csak egy kormányunk volt. :D

 

 

Nemrég pedig gokartozni voltunk a feleségemmel, a helyi gokart pályán.

bepattantunk két gokartba, Ő ment elől én meg utánna. Az elején vonatoztunk de sokszor el kellett vennem a gázt, nehogy meglökjem. A pálya csak a célegyenesben elég széles az előzéshez ott meg nem volt annyi lendület. Aztán pár kör múlva előre engedett igy egész jó kis előnyre tettem szert.

Ezután szusszantunk egyet, majd járgányt cseréltünk. Nagy arcal adtam pár méter előnyt, gondoltam úgyis hamar utolérem. Hát  vagy 5 percbe tellett amire utolértem, ekkor jöttem rá hogy az előző etapban nem én voltam annyira jó hanem a gokart :D Ez a második etap hihetetlen jó volt, kerestem a centiket a pályán hova lehet még kitenni a gépet, hol lehet rövidebbeket fékezni.

Előzmény: Steve (85940)
Cooper911 Creative Commons License 2014.07.10 0 0 85942

"Talán hallottál róla már, valami rfactor.

- Ja, valami rémlik. - feleltem. "

 

Heh hehh tipikus Steve.

Köszi a leirást, kicsit visszahozta a kv mellett tolsztojt olvasós időket :)

Előzmény: Steve (85940)
Jay-X Creative Commons License 2014.07.09 0 0 85941

Puszi :)

Előzmény: Steve (85940)
Steve Creative Commons License 2014.07.09 0 0 85940

A múlt héten - hosszú évek óta először - részt vettem egy miniLAN-on...

 

Picit mesélek, már úgyis ezer éve nem tolsztojkodtam ;)

 

Szomszéd srác járt nálunk, meglátta az épp szekrényátpakolás miatt földön heverő kormányomat.

"Na miaz, csak nem szimulátorozol te is?"

- Hát, mostanában nemigazán, de régen azért koptattam a virtuális aszfaltot. - válaszoltam.

"Nincs kedved átjönni velem haverhoz pénteken? Páran összejövünk időnként kicsit funolni egy szimulátorral. Talán hallottál róla már, valami rfactor."

- Ja, valami rémlik. - feleltem.

Mivel az időpont kivételesen megfelelt, épp kedvem is akadt, gondoltam vele tartok.

Megbeszéltük a részleteket, időre értem jött a kis kétajtós sport Mazdájával, aminek olyan picsányi a csomagtartója, hogy kettőnk kormánya (meg laptopja) már rohadtul nem fért el benne. :P Az én kormányomat már inkább be se raktam, gondoltam az anyós ülésen fogom majd a kezemben míg odaérünk. Ez természetesen okozott vicces helyzeteket, amikor piros lámpánál megállva átnéztek hozzánk, azt látták hogy két hülye ül a kis sportkocsiban, mindkettő kezében kormány :D

Odaértünk a cimbihez (Istvánhoz), nagy arccal házigazdaként kiosztotta a helyeket-csatlakozókat, jött az összeszerelés.

Állítólag ő és a csapata régóta nagy szimulátorosok, gondoltam minden profi lesz, kicsit elkapott a nosztalgia fíling :)

Ráadásul mindössze négyen voltunk csak, így (mint említettem, miniLAN...) elég családias volt a hangulat.

Mivel tök ismeretlenként csöppentem a csapatba, simán úgy kezeltek mint egy kezdőt, én meg frankón meghagytam őket ebben a hitben - én vagyok itt az "újfiú", az inkább meghúzom magam elvet próbáltam követni.

 

Azért amikor pöccre elsőre beállítottam a hálózatokat két gépen is, meg a másik srác gépén futó szerverre is azonnal felcsatlakoztattam a gépeket kérdés nélkül, a nagyarcú házigazdi kissé felvonta a szemöldökét.

Ja, a lényeget nem is említettem. A mod az 1988-as F1 mod egy kissé megpiszkált változata volt, a változtatásokat István eszközölte, a fejmozgás lett kissé visszavéve, meg valamit kavart az autolift és autoblip körül. Ezekkel nem foglalkoztam, bemásoltam mindent ahova mondták, aztán leültem kicsit szokni a terepet.

Ha valaki találkozott már a moddal, tapasztalhatta, hogy a kocsik teljesítményében és vezethetőségében durva különbségek vannak, de állítólag IRL is így volt, ezért ez meg lett hagyva nekünk is.

Mondjuk ezt a különbséges dolgot én az elején nem tudtam, meg különbenis szín és kinézet alapján választottam autót :D

Elkezdődtek a tesztek, majd hamarosan István panaszkodva emlegette, hogy milyen rövid a teszt session... Megkérdeztem, hogy miért nem dedikált szerverre csatlakozunk? Erre nézett nagy szemekkel, hogy "azt is lehet?"

Itt meg nekem kezdett kicsit gyanús lenni, hogy ha ezt nem tudják, akkor biztos olyan profik mint ahogy elsőre előadták? :D

Na mindegy, habogtam valamit az előnyeiről, aztán ennyiben is hagytuk. Elkezdtünk tesztelni.

István, a szomszéd srác meg a harmadik fiatal kölyök belevetették magukat a setupolásba, csak pislogtam a szakszavak röpködése közepette. Hű, ezek mégis csak tudnak valamit. Sose tudtam alapról setupolni, ezek meg itt vastagon nyomatják... Meg se próbáltam követni őket, letöltöttem netről a modhoz hozzáférhető mások által készített setupokat, azokkal kezdtem körözni. 3-4 kör mindegyikkel, máris úgy éreztem kezdek ráérezni az autóra. Persze kell valami összehasonlítási alap, megnézem a többiek milyen időket mennek. Beállítottam az eddig elhanyagolt kijelzőt is a frissen telepített laptopra, megnéztem a köröket.

Nem volt vészes, igazából csak 3.5 másodperccel voltam épp gyorsabb az élmenőnek tartott fiatal srácnál :D

Az már csak hab volt a tortán, hogy mindezt az általam szépnek tartott verdával műveltem, ami a program szerint vagy 100 lóerővel gyengébb mint a többieké :D

Vakarták is a fejüket ezerrel (hú, nagyon szar még a setup amit hegesztettek, javítani kell... persze) mondtam nekik, hogy én nem értek a setupoláshoz, leszedtem a netről párat, próbálják ki.

"Á, az nem jó, ők sokkal jobbat csinálnak." Jóvanb*zmeg, akkor csináljatok. vigyorogtam magamban és köröztem tovább.

A vége az lett, hogy a deklaráltam szarabb autóval állandóan gyorsabb voltam, ami a fiatal srácot rendesen inspirálta, becsületére legyen mondva, miután látta hogy lehet jobbat is menni mint amit eddig ő top időnek gondolt, szépen fejlődött is.

Lenyomtunk az este folyamán jópár funrace-t, a régi szép idők emlékére próbáltam vonatozni azzal akivel lehetett, jellemzően ezzel a fiatal sráccal. Egész szépen ment, kimondottan élveztem vele a kergetőzést. :) Az elején izzadt mint a ló, de bírta a nyomást, a végére meg marhára élvezte ő is :D

Szóval jó volt megint vezetni kicsit.

Állítólag lesz még. De csak akkor mehetek, ha közben nem gyakorlok :D

Persze mikor jöttünk el, beszélgettünk kicsit, elmondtam nekik hogy volt szerencsém az ország legjobb csapatával versenyezni korábban, meséltem a LAN-okról, az online dolgokról, innentől kezdve egyértelmű volt nekik, hogy nem most jöttem a falvédőről. :)

Majd kiderül hogy lesz-e folytatás. Az biztos, hogy (egyelőre) rendszeres vezetést nem vállalnék, a család mellett nem menne. Azért időnként talán belefér.

No ennyi.

Jay-X Creative Commons License 2014.06.30 0 0 85939

Az összes kép megvan, csak baromi rondák vagytok rajta.

Előzmény: A.Prost (85937)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.30 0 0 85938

Pedig van még egy pár kép, most akartam élesíteni a durvábbakat :-D

 

(Na jó, nyugi, amit beraktam, az volt a legdurvább :-))

Előzmény: A.Prost (85937)
A.Prost Creative Commons License 2014.06.30 0 0 85937

Ez a  két kép maradt csak meg? :( Mabi, A Te albumod nem érdekel. ;)

 

Előzmény: Jay-X (85934)
Jay-X Creative Commons License 2014.06.17 0 0 85936

Több, mint a felének nem volt.

Előzmény: Cooper911 (85935)
Cooper911 Creative Commons License 2014.06.16 0 0 85935

Kik ezek az arcok? Szerintem felének nincs is tágságija. :D

Előzmény: Jay-X (85934)
Jay-X Creative Commons License 2014.06.03 0 0 85934

Előzmény: A.Prost (85930)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.03 0 0 85933

:-D

Előzmény: A.Prost (85932)
A.Prost Creative Commons License 2014.06.03 0 0 85932

Ok. Elég. :D

Előzmény: Törölt nick (85931)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.02 0 0 85931

Előzmény: A.Prost (85930)
A.Prost Creative Commons License 2014.06.02 0 0 85930

Wow! Ez csoda jó. :) Mégmég...

Előzmény: Jay-X (85929)
Jay-X Creative Commons License 2014.05.31 0 0 85929

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!