Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.30 0 0 810

Ez bizony nagyon hasznos lenne, támogatom a kérést. :-)

 

 

Előzmény: Törölt nick (808)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.30 0 0 808

Mi az, amit tanulságként mondanál az ügyről másoknak, mit tegyenek meg akkor, mikor olyan lelkesen bele akarnak fogni, mint annak idején te?

Előzmény: Stimpson Stimpy J. (807)
Stimpson Stimpy J. Creative Commons License 2012.11.30 0 0 807

Az én kedves szponzorom már nincs az országban... És azt hallottam egyre többen léptek le... Igen, jó lenne tenni valamit, csak kaptam már tanácsot olyan embertől, aki sok évvel ezelőtt 30 milliót bukott egy hasonló "játékban", hogy inkább felejtsem el, mert a pereskedésre évek mentek el, és semmit sem kaptak vissza... Azok a szponzorok, akik 100 milliókat raktak el, szerinted otthon a párna alatt tartják azt a pénzt? Csinál egy offshore céget, nyit neki egy számlát Svájcban, és soha nem tudod bebizonyítani, hogy neki van egy fillérje is... Sajnos ez a mai valóság. Max annyi, hogy jobban aludnék, ha ezek pár évet a Csillagban wellnesseznének... :) Másrészt meg elég gáz, hogy pont a világ megváltása és a környezet védelme volt a szent cél... legközelebb mi lesz, árva gyerekek? Jah, hogy Lexander pont Katmanduban árvaházat csinált? Gondolom már szedi be a pénzt az árvák egyetemi oktatására... :)

Előzmény: Törölt nick (806)
Stimpson Stimpy J. Creative Commons License 2012.11.30 0 0 805

Csak hogy mindenki tisztán lásson, akinek van pénze a Botanooban, az szokjon hozzá, hogy ennyi volt, soha nem látja viszont. Beszéltem a sok helyen említett Dr. Francsics Imrével, aki továbbra sem képvisel kársoultakat, hiába keresték meg többen, mindenki csak vár, hátha lesz még valami. Az Ügyvédúr elmondása alapján lehet perelni, feljelenteni stb., de mire vádemeléshez jut az ügy, a pénz már rég máshol lesz, és nem kap vissza senki egy fillért sem. Így reménykedjünk abban, amit már mondtam, hogy van esetleg pár "román" befektető, aki helyreteszi Peter Alexandert és az egész díszes bandáját...

Stimpson Stimpy J. Creative Commons License 2012.11.29 0 0 803

Ez a Botanoohoz nagyon hasonló, de szerintem egy másik hasonlóan sikeres banda... kívánom nekik, hogy a „befektetők, akikkel nem jó rosszban lenni" megtalálják őket, és elbeszélgessenek velük... :)

Előzmény: Törölt nick (802)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.29 0 0 802

Már megint sokan bedőltek a pilótajátéknak

Az álbrókerek 4,5 milliárdot gyűjtöttek, de félnek, mert rossz fiúk pénzét is lenyúlták. Nyomoznak az ügyben. Tovább »

forrás: Index.hu

Berlusz Móni Creative Commons License 2012.11.20 0 0 801

Kattints a nickjére, és  a "Bemutatkozás" rovatban ott van az e-mailcíme.

 

 

Előzmény: Stimpson Stimpy J. (800)
Stimpson Stimpy J. Creative Commons License 2012.11.20 0 0 800

Szia!

Engem érdekelne, de hogy lehet itt privátban írni? :)

Nem vagyok egy nagy fórumozó...

Előzmény: Törölt nick (796)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.11.20 0 0 799

Nézd, a megtévesztésben biztosan igazad van.

De gondolod, hogy ezek az emberek úgy mentették ki a pénzüket, hogy egy fillér is a saját bankszámlájukon van....?

Innentől kezdve 100%-osan reménytelen.

Azzal ugyanis nem juttok a pénzetekhez, ha - optimális esetben - ezeket lesittelik......

 

 

Előzmény: Törölt nick (797)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.11.20 0 0 798

Én is az előttem szólókkal értek egyet.

Nem tudom, mennyit vesztettél (nyilván nem fogod elárulni...), de ahogy a többi gyanús "üzlet" esetén, úgy pont a B.-val kapcsolatban is tele voltak a fórumok, blogok, újságok, egyéb médiafelületek a figyelmeztető jelzésekkel, mi több a pilótajáték explicit leírásával. De az "okosok" ilyenkor jöttek a szokásos dumával: a kritizálók (szkeptikusok) irigyek, vagy nem mernek kockáztatni, vagy szimplán lebalekozták őket a nagy "bizniszmanusok". Hát így jártak. Bocsánat, nem kárörvendés, de felnőtt embereknek vállalni kell a döntésük következményeit is.

Már az elején kilógott a nagy szőrös lóláb, ha valaki utánajárt...

 

És akkor most az adófizetők pénzéből várnának kártérítést...? No ne már!

 

 

Előzmény: lamore (792)
Stimpson Stimpy J. Creative Commons License 2012.11.20 0 0 795

Nem lehet kockázati befektetés, mivel a Botanoo kézzel-lábbal tiltakozik ez ellen. Ez szerintük soha nem volt befektetés (mivel akkor a PSZAF-nek joga lenne beleszólni), bár a szponzorok mégis így adták elő az egészet, magyarul megtévesztették az embereket. Ám mivel ez a cég nem létezik Magyarországon, és nincs is magyar alkalmazottja szerintem, így ha feljelenti az ember a szponzort, akkor a Botanoo azt mondja, hogy nem a mi alkalmazottunk, és szépen kihátrálnak mögüle... ezért is lépnek le a szponzorok az országból, mert előbb utóbb valakinek baja esik; nem hiszem, hogy a sok-sok milliót mindenki szó nélkül veszni hagyja... Akinek meg csak 2-300 ezer van benne, az benyeli...

Előzmény: barátságtalan nick (793)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.20 0 0 794

Botanoo 1 vicc

 

Már 2010-ben is volt róla cikkezés, TV-ben figyelmeztetés! Elmondták hogy ez 1 nagy kamu, de ilyen formában legális, mivel csak 1 klubról van szó ahol tagdíjat fizetsz! A riportalany mosolyogva megemlítette, hogy aki nem tudja értelmezni a szöveget miszerint ez nem befektetés, tehát nem lesz belőle jövedelem az valószínűleg funkcionális analfabéta. Majd miután rádöbbent ezzel több 10 000 embert sértene még korrigált, miszerint ez a magyarokra egyáltalán nem jellemző

 

Ahogy így elnézem a nagyérdemű fórumozókat, ezek szerint mégis jellemző

 

 

Előzmény: barátságtalan nick (793)
barátságtalan nick Creative Commons License 2012.11.20 0 0 793

Bocs, de ez felesleges pénzkidobás. 

 

1. Elvesztítek a pert, mert nincs igazatok. Ez egy kockázati befektetés, s vesztettél, ennyi.

 

2. Ha véletlenül meg is nyeritek, nincs már a cégnek vagyona, s nem kaptok egy fillért sem.

Előzmény: lamore (792)
Stimpson Stimpy J. Creative Commons License 2012.11.19 0 0 791

Konkrétumot nem tudok mondani, csak amiket a verebek csiripelnek... de nem egy olyan van, aki sok embert szervezett be, és már nincs az országban, és azt hallottam, nem jókedvükből mentek el... Feljelentést lehet tenni, de nyomozó ismerős mondta, hogy valószínű akkor soha nem lesz pénz, szóval lehet várni a csodára, hogy egyszer visszajön valami... vagy el kell adni a részesedést valami jóképű ukrán csapatnak, akik hatékonyabban lépnek fel a követelések terén... :P

Előzmény: W_B (790)
W_B Creative Commons License 2012.11.19 0 0 790

"Csak azt nem értem, hogy akik 10-20 milliókat tettek be, és nem kapják vissza, azok nem tesznek semmit?"

 

Ez számomra is meglepő.. emberek beletettek min. 1200 EUR-t, és nem tesznek lépéseket a visszaszerzésre.

 

"Bár hallottam pár olyan „beszervezőről”, akik kénytelenek voltak Angliába költözni, mert már szorongatták őket az „ügyfelek”..."

 

Konkrétumot lehet tudni ?

(Jöhet privátban is, ha nem publikus)

Előzmény: Stimpson Stimpy J. (788)
Bandita123 Creative Commons License 2012.11.19 0 0 789

Szia! Nem irtam annál többet mint amit olvastál.Hogy hogy értem el?Nem tudom mire gondolsz hisz az ecomisz számlán lévő pénzt szerettem volna utalni amit 4 hétig  nem küldtek majd mintha én az xtanoo-n vásároltam volna  kupon formájában jelent meg, ami azért nem helyes mert ők fogták magukat és 3.01-es áron elköltötték.Ad1: én nem ezt akartam, ad2: kupont lehetett venni 0,01-ért tegnap ha ezt szerettem volna.Azt nem tudom mi van ha arra az istenitett mastercardra utalja valaki ki a pénzt, abból lesz valami?? üdv

Előzmény: mocsokmalac (787)
Stimpson Stimpy J. Creative Commons License 2012.11.19 0 0 788

Tanulópénz... :) Csak azt nem értem, hogy akik 10-20 milliókat tettek be, és nem kapják vissza, azok nem tesznek semmit? Bár hallottam pár olyan „beszervezőről”, akik kénytelenek voltak Angliába költözni, mert már szorongatták őket az „ügyfelek”...

Előzmény: Törölt nick (783)
mocsokmalac Creative Commons License 2012.11.18 0 0 787

Szia! És ezt hogyan érted el? Vagy olvassam vissza, részletesen leírtad?

Köszi

Előzmény: Bandita123 (784)
barátságtalan nick Creative Commons License 2012.11.17 0 0 786

Az igazi környezetbarát nem használ pénzt és minden vagyonát kuponokban tartja. Csakis így tudsz segíteni a partravetődött bálnákon, az éhező pandákon, s a hajléktalan koalákon.

Előzmény: Stimpson Stimpy J. (781)
Bandita123 Creative Commons License 2012.11.17 0 0 785

Akaratomon kivűl elköltötték a pénzem...

Bandita123 Creative Commons License 2012.11.17 0 0 784

Igen, ez igy van. Az történt, hogy az utalásomat és annak árát visszaküldték, de ami megdöbbentő kupon formájában.A tanoo ezek szerint meg feleslegesen megy mert bármilyen eladás is történik csak kupont fognak tudni belőle venni,ha jol értelmezem. A mastercardra engednek utalni vagy az is csak egy csapda hogy fizess a banknak?

Előzmény: Stimpson Stimpy J. (779)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.16 0 0 783

Már akkor lúzer lettél, amikor betetted.

Előzmény: Stimpson Stimpy J. (781)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.16 0 0 782

..és befizeted az adót. :)

Előzmény: Stimpson Stimpy J. (781)
Stimpson Stimpy J. Creative Commons License 2012.11.16 0 0 781

Szeretek lúzer lenni, megelégszem azzal is, ha visszakapom amit betettem, tartsák meg a csodás nyereséget... És megígérem, hogy biciklivel fogok járni, és szelektíven gyűjtöm a szemetet... :))

Előzmény: barátságtalan nick (780)
barátságtalan nick Creative Commons License 2012.11.15 0 0 780

Ki az a marha, aki pénzt akarna, mikor milliói vannak sokkal értékesebb kuponokban???

Előzmény: Stimpson Stimpy J. (779)
Stimpson Stimpy J. Creative Commons License 2012.11.15 0 0 779

A kuponokat nem lehet eladni, csak átváltani kreditre, amit szintén nem lehet eladni, szóval soha nem kapja vissza az ember a pénzét... :)

Előzmény: Bandita123 (778)
Bandita123 Creative Commons License 2012.11.15 0 0 778

Sziasztok,egy kérdés most akkor ez a cc-es cég fizet vagy sem??Csináltam egy utalást lassan egy hónapja de nem érkezik a pénz.

Levelekre nem reagálnak, telefont felvették de azt monták irjak ujabb levelet megtörtént de még mindig semmi.  Belépek az irodába a köszönö szöveg fogad és hogy a feldolgozás 2-3 munkanap???(majd 1 honapja) ennyi erővel hiába megy az x-too is ha nem fizetik ki az eladott kuponokat vagy nem?

Berlusz Móni Creative Commons License 2012.11.15 0 0 777

Nincs új a nap alatt...

 

Az Amway is évekig arra hivatkozott, hogy "a HVG-ben is írtak róluk" - csak azt az apróságot felejtették le, hogy fizetett hirdetési oldalon.

 

Ebből a szempontból egykutya: mlm vagy pilótajátékos cég... :-s

 

 

Előzmény: Törölt nick (775)
barátságtalan nick Creative Commons License 2012.11.15 0 0 776

Ne irigykedj, ez valóban fenomális eredmény!

 

Mi is hasonlóval büszkélkedhetünk: a világ vezető blogrendszerével, a WorldPress-szel állunk stratégiai partnerkapcsolatban, ezt azért nem mondhatja el bárki!!! http://hurramilliomosleszek.co.nr

Előzmény: Törölt nick (775)
Bandita123 Creative Commons License 2012.11.13 0 0 774

Hali.Volt Botanoosok küldik az ujabb tuti ötletet,persze már hallottam róla.

 

Ma este ismét szem- és fültanúja lehetsz az új bblue üzleti bemutatónak, Havasy Viktor hálózati stratégiai vezetőnk előadásában, magyar nyelvű webinárium keretében. A prezentáció célja az érdeklődés, a kíváncsiság, a vágy felkeltése a páratlan rendszerünkben rejlő lehetőségek iránt.

 

A csatlakozáshoz szükséges link:

 

 

Időpont: 2012. November 12. (Ma!) 21:00

  

Az élő online előadás nyelve: magyar.

 

Az Ingyenes regisztrációhoz szükséges link:

 

  

 

Egyéb információért  fordulj hozzám Bizalommal:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!