Keresés

Részletes keresés

cleo baba Creative Commons License 2007.07.18 0 0 200
Hát ez nem jött össze... Túl nagyok a képek...:(
cleo baba Creative Commons License 2007.07.18 0 0 199

Sziasztok!

Mindenki rakott fel képeket, úgyhogy gondoltam megmutatom az én szemem fényét nektek! Ő az én bajnokom! Ideig egy versenyen sem hagyot cserben! És az első díj sem maradt el...:)

 

 

mazsóca Creative Commons License 2007.07.17 0 0 198

Sziasztok:)

 

Néhány pici-paci így estére....

 

Egész formás kis falabellák:)))

 

 

 

 

 

csilfor Creative Commons License 2007.07.17 0 0 197

sziasztok!

online lovasjátékot én itt találtam:http://horsesworld.atw.hu/onlinegame.htm

keress magadnak valót, én az elsőt választottam, az tetszik nagyon....

Horse97 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 196
Horse97 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 195
Ez egyébként tök jó Topic!
cleo baba Creative Commons License 2007.07.17 0 0 194

Szia Boncica!

Igen, jol tudod,a rajtengedélyvizsgához tartozik egy füzet, amit a lovasszövetségnél lehet beszerezni, természetesen nem ingyen, egy jelképes összegért (pár éve 1000ft-ba került). A füzetben minden a vizsgán lehetséges kérdésre megkapod a választ, elméletben felkészülsz, és már félig biztos a sikered. A vizsgának ezen kívül van egy gyakorlati része is, ami egy díjlovas programhoz hasonlo feladatsor, amit mindenkinek be kell mutatni a vizsgabiztosnak, bármilyen lovas sportágban is szeretne versenyezni. Legalább is pár éve így volt. Csömörön, ahol én vagyok, nyár végén lesz egy kihelyezett rajtengedélyvizsga, amin minden résztvevőt szeretettel várnak, de megnézni is el lehet jönni. Remélem válaszoltam a kérdésedre!

Üdvözletem mindenkinek!

Előzmény: Boncica (166)
Horse97 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 193

Szia!

 

Én is szeretem az összes állatot,kivéve a pókokat.De pont tegnap volt egy pók a locsoló kannán.A kannát a vízbe mártottuk,de a pók nem jött le róla,és nevettünk a pókon.De azért kicsit rondák.

Előzmény: Coramora (191)
Horse97 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 192

Szia!

 

Van egz csomó állatom,de sajnos lovam nincsen.Van egy kutyám,egy macskám,csomó kiscsibe,felnőtt csirkék,vannak fecskéink,egy rozsdafarkúnk,

és lódarazsak,amik maguktól költöztek ide.

Előzmény: mazsóca (190)
Coramora Creative Commons License 2007.07.16 0 0 191
Szia. Ezzel a mondatoddal nem értek egyet. Én is imádom a lovakat, sőt van is lovam, de ettől függetlenül nagyon sok más állatot szeretek. Vannak kutyáim, macskáim egy egész kecskenyájam, görényem, nyulaim és még sorolhatnám. Nem fogod elhinni: Mindegyiket szeretem, sőt van köztük olyan is akire merem azt mondani hogy imádom. Azzal egyetértek hogy sok híres lovas ember már gyerekkorában megfertőződőtt a lovak szeretetével, de ez nem azt jelenti hogy semmilyen más állatot nem szeret.
Előzmény: Horse97 (189)
mazsóca Creative Commons License 2007.07.16 0 0 190

Szia Horse97!

Sajnos a lovas játékokkalkapcsolatban nem tudok Neked érdemben segíteni.

Nagyon szép, hogy ennyire szereted a lovakat:) 

 

Az állatok szeretetével kapcsolatos kijelentésedet szerintem gondold át...  :)

 

Minden élőlénynek kijár a tisztelet és szeretet:)

 

Van valamilyen állatod?

Horse97 Creative Commons License 2007.07.16 0 0 189
Szerintem ha megszereted a lovakat,soha többet nem fogsz más állatot szeretni.Sok emberrel úgy van,hogy kis korában megszereti a lovakat és felnőtt emberként híres lovas ember lesz.
Horse97 Creative Commons License 2007.07.16 0 0 188

Én még ezeket kívül két ilyen lófajtát ismerek.A jütlandi és a Gypsi vanner is ilyen!A google-ben is lehet keresni róluk képeket!

Előzmény: Boncica (171)
Horse97 Creative Commons License 2007.07.16 0 0 187
És bocsi,hogy sötét betűvel írtam!Csak új vagyok!
Horse97 Creative Commons License 2007.07.16 0 0 186

Sziasztok!

Tetszik a fórum.Én még új vagyok,de én is éppannyira szeretem a lovakat,mint ti.Lovagolni sajnos nem tudok,de tervezzük a nyáron,hogy keresünk egy lovasiskolát.Van egy lovas oldalam,amit mostanában nem sokat szerkeztek.De most bepótoltam.10 éves vagyok.4.-es leszek,barna hajam van és kék szemem.Van MSN-em is,de most nem nagyon érek rá MSN-ezni,ezért kijelentkezek.Kedvenc lófajtáim:Arab telivér,Andalúz,Fjord,Hannoveri

Ennyi magamról.

És most egy kérdés:Hol tudok lovas online játékokat találni?

 

Előre is köszi a választ!

csilfor Creative Commons License 2007.07.13 0 0 185

sziasztok!

én sem pártoltam át, csak itt is vagyok.... de azért, ha belegondolsz, te éppen ugyanezt tetted!!!:)

a szalmáról én sem tudok mit mondani, hiszen nem lótartó vagyok, csak lovagolok.

tényleg, ha már erről beszéltem: ma voltam kinn, és Heródes (a többieknek: kedvenc pacikám a lovardában, magyar félvér és holsteini, 7 éves, nyereghelyen sütött, kelekótya:) )   szóval ma is voltam, az elején rendes volt, aztán kicsit dilizett, a végén mint a paripa a mesében. gyönyörű volt!!! szépen tette a lábait, mondjuk hajtani elég rendesen kellett, hiszen volt egy kis segítségem a kikötőszár személyében. :) de még mindig imádom!!!

 

Boncica Creative Commons License 2007.07.13 0 0 184

Jajjjj, ezek a képek!!!!

Nem pártoltam én sehova, azt a topicot is figyelemmel kísérem :-))) csak ott annyira bele vagytok mélyedve szakmailag, hogy nem igazán tudok hozzászólni, inkább olvasni szeretem nagyon, sokat tanul belőle az ember!

mailt megkaptam, köszönöm, du. ha hazaértem válaszolok, mert most egy kicsit betemet a meló! :-)

Előzmény: Tánczos Anikó (182)
mazsóca Creative Commons License 2007.07.13 0 0 183

Szép ló:) Főleg a feje tetszik.

 

 

Szerintem jó, hogy sikerült kicsit életre kelteni ezt a topikot:)

Jó lenne ha még többen lennénk, még több fotóval persze:)))

 

Rocky mountain horse;-)

Előzmény: Tánczos Anikó (182)
Tánczos Anikó Creative Commons License 2007.07.13 0 0 182

Sziasztok, nem mutatkozom be, hiszen páran már jól ismertek!:)

 

Íme itt van Nektek egy igazi magyar furioso-north star fedezőmén, aki álomszép és gyönyörű mozgású!

Teljes nevén: Furioso XIV-114 Furfang, tenyésztője és tulajdonosa én vagyok.

Az első képeken 4 éves egy szemlén készültek, ahol díjlovaglásban is bemutattuk.

Az utolsó kettő még télen készült, ezeken 3,5 éves.

Nekem ez a kedvenc lófajtám!

 

(Csilfor, Boncica! Hogyhogy "átpártoltatok"????:))

 

 

 

 

 

mazsóca Creative Commons License 2007.07.12 0 0 181

percheron:)

szintén szívem csücske:)

mazsóca Creative Commons License 2007.07.12 0 0 180

Én is szeretem a magyar lovakat, naná! :)  

 

 

 Minden lovat lehet szeretni pont úgy mint egy agyonbálványozott csodapacit:)

Itt nem is ezen van a lényeg, engem nem zavar, hogy sokan szeretik a kedvenc fajtáimat:)

Mindenki maga dönti el mi a kedvence.

Előzmény: csilfor (178)
mazsóca Creative Commons License 2007.07.12 0 0 179

Nem :(

egy lovas fórumon azthiszem...

Előzmény: Boncica (176)
csilfor Creative Commons License 2007.07.12 0 0 178

sziasztok!

köszi a korokat. én 16 vagyok, hehe, pont a fele:)

igen értem én a fríz kedvelőket. na meg a shire... igenigen.

de nekem pont azért nem a kedvencem, mert midneki oda van értük, pedig ha azt vesszük, akkor minden ló gyönyörű. csak mindegyik sajátos módon.

én azért kedvelem a magyar félvért, egyrészt mert magyar... persze. de a másik. ő is nagyon jó mozgású, szép küllemmel. de mégsem olyan porcelán paci, ahogy a frízre mondanám. bocs, hogy megsértem a frízeket, meg mint mondtam nekem is tetszenek. de mindenki bálványozza őket, amikor egy magyar fajtát is ugyanúgy lehetne. tetszenek a német lovak is. hannoveri, amit szintén nagy dobra vernek. ha vki azt mondja, hogy van egy hannoveri lovacskája, máris, huhh, de jó meg minden. de attól még ő is ló, és nem tökéletes, ahogy semmi a világon. ezért is szeretem a magyar félvért...:) mert nem tökéletes, és elfogadom teljesen (imádom) hogy milyen. bocsi, a vélemény özön miatt:)

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.12 0 0 177
Gyönyörű állat és gyönyörű képek. Föntről a második egyenesen szenzációs! Ez is mentem magamnak.
Előzmény: mazsóca (173)
Boncica Creative Commons License 2007.07.12 0 0 176
ezen az oldalon láttad a képeket? nem tudod belinkelni ide, kíváncsi vagyok!!
Előzmény: mazsóca (175)
mazsóca Creative Commons License 2007.07.12 0 0 175

Nagyon szépek a képek azon az oldalon:)

Láttam már ettől a fotóstól képeket andalúz lovakról, na azok a képek is ilyen gyönyörűek voltak:)

Előzmény: Boncica (174)
Boncica Creative Commons License 2007.07.12 0 0 174
mazsóca Creative Commons License 2007.07.12 0 0 173

Hát akinek ez nem tetszik....

azzal baj van:)))

Boncica Creative Commons License 2007.07.12 0 0 172
Ha a www.youtube.com oldalon a keresőbe beírjátok, hogy friesen vagy friesian vagy shire olyan lovas videókat találtok...!!!!!!!
Boncica Creative Commons License 2007.07.12 0 0 171

Jaj, igen Fríz és Shire, ez a két kedvencem!! az a bokaszőr és a robosztus lábak...!!!!!!!

Frízzel kapcsolatban kérdeztem egy ismerőst és azt mondta, hogy nagyon kényelmes lovagolni.

Nagyon várom már azt a Fríz szemlét, annyi gyönyörű lovat látni egy helyen, mozgásban...!!!!

Előzmény: mazsóca (170)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!