Keresés

Részletes keresés

Di_ti Creative Commons License 2009.12.22 0 0 569

Sziasztok!

 

Hát ezt én is meglepetten olvastam és csak remélni tudom, hogy nem így lesz?! Mert bár szinte a nyitástól oszlopos tag voltam meg melóztam is ott, de soha nem eröltettem hogy felkerüljek arra a bizonyos VIP/VIF listára....most már sajnálom!

 

Hát majd meglátjuk!

Di_ti

Törölt nick Creative Commons License 2009.12.21 0 0 568
Sziasztok!

Bizony:vajon mikortól és hol lehet majd a jegyeket megvenni?!Noha a www.funky.hu-n egy felettébb érdekes,fura információ leledzik a jegy állítólagos "nemléte" kapcsán...
Csak tudnánk,mi lehet az igazság,ugyanis nagyon nem szeretnénk kihagyni az év party-ját!!! :-)

Üdv.Foreszosok! :-)
Fandor Creative Commons License 2009.12.20 0 0 567
jegyet hol lehet rendelni/kapni december 30-ra????
Di_ti Creative Commons License 2009.12.19 0 0 566

Bravo!

 

A céges vacsi nagyon elhúzodott, utána meg eldumáltuk az időt, fél2kor meg már nem volt erőm elindulni a Creolba, szóval sajna tegnap én sem voltam.....

De a 30-i bulira nagyon gyúrok!

 

Mindenkinek nagyon boldog, békés karácsonyt kívánok!

 

Di_ti

Előzmény: bravo07 (565)
bravo07 Creative Commons License 2009.12.19 0 0 565
Milyen volt? Részleteket akarok!!!:-)
Sajna nem tudtam ott lenni, ma nehéz napom lesz. Mesélj:-)
Előzmény: Di_ti (559)
bravo07 Creative Commons License 2009.12.19 0 0 564
Mindenkinek boldog ünnepeket, sok ajándékot kívánok!!:-))
bravo07 Creative Commons License 2009.12.19 0 0 563
Jogos!! Én is beszívtam már pár "Fortuna-partyt", és kb én és Viktor barátom kaptuk fel az akkoriban megszokott zakó-póló-farmer kombót...:-)).A zenékről meg nem is beszélve. Eleinte még nyomták a funky-t, aztán, mivel az érdeklődés csekély volt az ilyen "régiszar" zenék iránt, be-be csempésztek egy kis tuc-tuc zenét is...
A dec30 a hiteles, igazi, nekünk való buli.

Gábor
Előzmény: vrossi (562)
vrossi Creative Commons License 2009.12.18 0 0 562
akkor legyen funky party a neve a fortunás idökböl vagy mit tudom én ,

amit meg a dj irsz az engem is felháborit hogy akkor még neve sincs töltelék discosok ma már mind fortunás azért mert egyszer pénteken 8 tol 10 ig helyetesitett amikor a személyzeten kivül még senki sem volt fent, ilyen alapon akkor Lagzi lajcsi vagy St Martin is hirdethetné magát mint fortunás trombitás hisz ők is voltak egy párszor,

az én véleményem hogy fortunás party csak a Matyi hirdethet meg és a Zsolt/schulc/de csakis a Matyi hozzájárulásával az összes többi csak helyettes volt vendég dj és nem resident ahogy manapság illik mondani
Előzmény: Di_ti (561)
Di_ti Creative Commons License 2009.12.18 0 0 561

Vrossi!

 

Az tény,hogy nem lehet összehasonlítani a két bulit, viszont a névvel meg jól el lehet adni!

Viszont sokan vannak akik koruk miatt pont lemaradtak a Fortunáról, és nem várják el azt a feeling-et, nem keresik a régi ismerső arcokat, mert saját korabeli társasággal mennek, de a funkyt meg szeretik és ide be is jutnak, ha akarnak!Mert a 30-i bulira meg azért lássuk be, nem mindenki juthat be....

 

Engem ennél sokkal jobban zavar amikor olyan DJ-k nevével hírdetnek meg Forutnás bulit, akiknek a funky-s időszakban még közük sem volt a Forihoz...

 

Di_ti

 

Előzmény: vrossi (560)
vrossi Creative Commons License 2009.12.18 0 0 560
még hány bört huznak lerola,ahol buli az már fortuna party tiszta szégyen, pont az lenne a lényeg hogy egy nagy buli évente, nem hetente mint most,
Előzmény: Di_ti (559)
Di_ti Creative Commons License 2009.12.18 0 0 559

Ma este a Creolban Karácsonyi Fortuna Partyt tart a Schulz! Ha minden igaz, mi a céges karácsonyi vacsi után ott leszünk!

 

Di_ti

Di_ti Creative Commons License 2009.12.16 0 0 558

Szia Elfi!

 

Ha a gyerek nem lesz pont akkor brutál beteg, akkor én megyek régi haverokkal!

A névsorodból sajnos eddig még senkivel sem futottam össze Fortunás bulin, pedig milyen jó is volna, viszont a Gubcsó Balázs eddig még minden dec 30-án ott volt! 

 

Di_ti

Előzmény: David1969 (557)
David1969 Creative Commons License 2009.12.15 0 0 557
Hello Fortunások,
Jó régen jártam erre...
Dec. 30-án remélhetőleg találkozunk a bulin.
Remélem, annyi év után találkozhatok pár régi arccal abból a híres korszakból.

Alex, Dagadt Karcsi, Gülü, Szali, és én már nem is tudom, ki mindenki még...
Aki teheti, jöjjön...

ELFI voltam, bár ez már történelem...

Viva Fortuna, viva 80's
vrossi Creative Commons License 2009.12.14 0 0 556
minden fontos info fent lesz a
www.lazapipa. hu -n
Előzmény: Di_ti (555)
Di_ti Creative Commons License 2009.12.12 0 0 555

Vrossi!

 

Most látom, hogy a Csörsz utcaiban lesz!

Nem tudod véletlenül, hogy mikortól lesz jegyelővétel? Régi Fortunás haverokkal többen mennénk... Talán ha én megyek a Matyitól átvenni, akkor végre felkerülök arra a bizonyos listára, a Fortunás dolgozói multamra való tekintettel?! :-D

 

Di_ti

Előzmény: vrossi (553)
Di_ti Creative Commons License 2009.12.12 0 0 554

Én is most néztem rá a Fortunagold oldalra:

 

Dec. 30 SportMax - Sister Sledge élő koncerttel kezd a Fortuna Gold buli!!!

 

Valaki tudja, hogy a SportMax1 vagy2-ben lesz?!

 

Mindenkinek nagyon kellemes ünnepeket kívánok!

 

Di_ti

vrossi Creative Commons License 2009.12.10 0 0 553
December 30 infok

www.lazapipa.hu
Oregon (TM) Creative Commons License 2009.12.08 0 0 552
Decemberi Funky Partik
http://funky.hu/index.php?module=news&num=802
Di_ti Creative Commons License 2009.11.23 0 0 551

Sziasztok!

 

A tegnapi koncert fergeteges volt, a "srácok" (mert nehéz elhinni az életkorukat) nagyon jó fejek voltak! Nyugodtan türték a dedikálásnál a rohamot, mosolyogva játszották végig a koncertet, le a kalappal előttük!

Csak azt sajnálom, hogy az after partyra már nem tudtam elmennni, de remélem hamarosan újra jönnek!

 

Di_ti

Di_ti Creative Commons License 2009.11.22 0 0 550

Sziasztok!

 

Mi voltunk pénteken a Creolban! Jól elvoltunk, de azért hiányoltam egy pár alapzenét és az ismerős arcokat... Schultz jó fej volt, elvileg ő is jön ma a Mezzofortéra.

 

Tegnap megkérdeztem, kapu nyitás 7.30kor lesz és nincs előzenekar, amin csodálkozom, de majd meglátjuk! :-)

 

Di_ti

peppino Creative Commons License 2009.11.19 0 0 549

Hello Boogieboy!

 

A hirdetésre jelenkezem,remélem még nem késve! Az emlitett zenék mind megvannak amiket irtál bakeliten és ezeket is játszom! Felszerelésem van: lemezjátszók, keverö. Egy kis izelitönek küldenék egy mixet! A válaszodat várom az itteni címre. Elöre is köszi és kellemes zenehallgatást kivánok!

Üdv,

DJ Higgins

Előzmény: Boogieboy (548)
Boogieboy Creative Commons License 2009.11.17 0 0 548
Köszönöm a maileket, átnézem és válaszolok mindenkinek........
Di_ti Creative Commons License 2009.11.17 0 0 547

Nightrunner!

 

Köszi! Akkor majd priviben egyeztetünk! :-)

 

Di_ti

Előzmény: nightrunner (546)
nightrunner Creative Commons License 2009.11.17 0 0 546
Ezek a zenék mind megvannak vinyl-en. Van két lemezjátszóm, keverőm is. Mikor és hova menjek? :-)

Diti! Mezzofortére mi is megyünk, csatlakozhatsz...
Előzmény: Boogieboy (543)
Boogieboy Creative Commons License 2009.11.16 0 0 545
Köszönöm Urak........nemhiába......csak jó helyen kell keresni...
hc Creative Commons License 2009.11.15 0 0 544
Pont ezek a zenék nincsenek, de az irány az a fülemnek kedves :-)
Előzmény: Boogieboy (543)
Boogieboy Creative Commons License 2009.11.14 0 0 543
Egy kis segítséget kérnék....
December elején, csinálnék egy kis zártkörű bulit, és ehhez keresek DJ-t, (vagy csak valakit)
Feladtam hirdetést jelentkezett vagy 20 DJ, de amikor megkérdezem, hogy a repertoárban van-e pl.:

Diana Brown & Barrie K. Sharpe - Sun Worshippers

George Benson - On Broadway

Love Unlimited Orchestra - High Steppin', Hip Dressin' Fella (You Got It Together)

Earth Wind and Fire- In the Stone

Phill Edwards - Night People

Pasadenas

Sister Sledge-Greates Dancer

azt sem tudják miről beszélek. Néha már nekem kellemetlen.....
Már tényleg nem hallgatja ezeket senki...???
Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.....






Nem ismer valaki, egy DJ-t vagy egy vállalkozó szellemű amatőrt, aki bevállalna egy kis
Di_ti Creative Commons License 2009.11.09 0 0 542

Nov. 20-án meg a Creolban lesz Funky party a Schulz-cal!!!

Ezt a Rádió Fortuna honlapján láttam!

 

Di_ti

Di_ti Creative Commons License 2009.11.08 0 0 541

Party infók!!

 

Nov. 27 péntek Funky Night Fever 5vös, Bárány, Fat a Prestige-ben: II. Tögyfa u. 1-3.

 

Nov. 28 szombat SOUL II SOUL  a Symbolban!!!!! A jegy 5000Ft, elővétel már van!!

 

Én anno voltam Soul II Soul-on a Studioban, de lehet hogy erre is megyek! A Fortunás Generációnak ajánlott bulin is gondolkodom még..

 

A Mezzofortéra egyedül megyek, ha volna társaság akikhez csatlakozhatnék, az nem lenne hátrány!!! :-)

 

 

Üdv,

Di_ti

bravo07 Creative Commons License 2009.10.20 0 0 540
Na ezt én is benéztem:-(((((((
Előzmény: bravo07 (539)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!