Keresés

Részletes keresés

Bcn room Creative Commons License 2013.03.12 0 0 495

Kedves Barcelonába utazók,

 

többféle magánszállással várunk benneteket, kétágyas, négyágyas, saját fürdős, közös fürdős szobákban, vagy akár teljes apartman is bérelhető Barcelona belvárosában. Minden szállásunk ágyneművel, törölközővel, felszerelt konyhával és wifivel rendelkezik. Kitűnő közlekedés, szupermarket, zöldséges, bank, gyógyszertár 1 percen belül, akárcsak tapas-bárok, menüztetős vagy a'la carte éttermek, kiskocsmák. La Ramblától és a Pl. Espanyától 10 pernyire, ahol a Mágikus szökőkút is működik. Reptéri transzfert, Montserrat és siklóernyős túrákat is biztosítunk igény esetén, illetve saját biciklikölcsönzőből bringát, elektromos bringát és robogót is kedvezményesen bérelhetnek saját szállóvendégeink. További információkért és képekért látogass el a honlapunkra:

www.barcarooms.com vagy írj nekünk e-mail-t: barcarooms@gmail.com

blaze73 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 493

Ok, köszi az infókat - meglesem :) 

Előzmény: Flower2000 (491)
Flower2000 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 492

Nekem első 2 nap pulóveres idő volt, nem is vittem dzsekit Blanesbe, estére mikor lemegy a nap akkor felvettem, úgy mentem a szökőkutat megnézni 9 körül.

Hétfőn kellett kabát, nem sütött a nap, de így is jó volt a beachen sétálgatni. Éjjel esett végig és reggel is reptérre menet. Esernyőt nem árt betenni mert jól tud szakadni az eső tenger melletti helyeken.

Előzmény: blaze73 (490)
Flower2000 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 491

www.eltiempo.es

Ezen nézegesd előtte, jól el tudják találni. Ha naposat mutat akkor pulóverrel el lehet indulni reggelente, ha nincs nap vagy esős akkor vékonyabb kabát, dzseki kelll hogy veled legyen. Napos helyen felmelegszik, trikós időre is, de sötét sikátorban hüvösebb van, tengerparton szeles lehet.

 

 

Előzmény: blaze73 (490)
blaze73 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 490

milyen idő volt ?

én jövő hétvégén megyek, milyen időre számítsak ? :) 

Előzmény: Flower2000 (489)
Flower2000 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 489

Köszönöm, hogy ott lehettem, tényleg klassz volt, ma jöttem onnan haza. Érdemes fontolóra venni ha egyedül utazik az ember, ha ketten, ha négyen vagy többen akkor is. Főleg biciklistáknak nagyon megfelelő mert az helyben van. Metró 6 perc.

Előzmény: Törölt nick (488)
blaze73 Creative Commons License 2013.02.28 0 0 487
Előzmény: ekeferko1977 (486)
ekeferko1977 Creative Commons License 2013.02.28 0 0 486

Sziasztok! Május 14-18-ig 2-főre keresnék valami olcsó szállást Barcelonában.

blaze73 Creative Commons License 2013.02.18 0 0 485

ha valaki innen már járt Tarragona-ban, kérem dobjon egy privit, thx :) 

peregrination Creative Commons License 2013.02.14 0 0 484

www.barcarooms.com - mi náluk szálltunk meg, csak ajánlani tudom!

Előzmény: zltmth (483)
zltmth Creative Commons License 2013.02.14 0 0 483

Április elejére szállást keresek család részére (2 felnőtt-2 gyerek(13,17)) Barcelonába , Placia Espania, vagy hasonló környékén.

blaze73 Creative Commons License 2013.01.29 0 0 482

Ok, köszi.  közben tegnap óta jól felhúzta a wizz az árait :(   gáz!

Előzmény: RichWater (481)
RichWater Creative Commons License 2013.01.28 0 0 481

Néhány sorral lentebb találhatsz egy oldalt, airbnb.com Ezen az oldalon nagyon sok lehetőség van, nemcsak Barcelonába!

Előzmény: blaze73 (480)
blaze73 Creative Commons License 2013.01.28 0 0 480

Március közepén 2 főre, 4-5 éjszakára keresek szállást, Plaza Espanya és környéke előnyben :)


Ha valakinek van jó, bevált helye, kérem ne tartsa vissza :)  Köszi :)   e-mailem PUBLIKUS :) 

Barcarooms Creative Commons License 2013.01.24 0 0 479

Kedves Barcelonába utazók,

 

többféle magánszállással várunk benneteket, kétágyas, négyágyas, saját fürdős, közös fürdős szobákban, vagy akár teljes apartman is bérelhető Barcelona belvárosában. Minden szállásunk ágyneművel, törölközővel, felszerelt konyhával és wifivel rendelkezik. Kitűnő közlekedés, szupermarket, zöldséges, bank, gyógyszertár 1 percen belül, akárcsak tapas-bárok, menüztetős vagy a'la carte éttermek, kiskocsmák. La Ramblától és a Pl. Espanyától 10 pernyire, ahol a Mágikus szökőkút is működik. Reptéri transzfert, Montserrat és siklóernyős túrákat is biztosítunk igény esetén, illetve saját biciklikölcsönzőből bringát, elektromos bringát és robogót is kedvezményesen bérelhetnek saját szállóvendégeink. További információkért és képekért látogass el a honlapunkra:

www.barcarooms.com vagy írj nekünk e-mail-t: barcarooms@gmail.com

 

freezespider Creative Commons License 2013.01.13 0 0 478

Tegnap jöttem haza Barcelonából!

 

Azért írok mert a barcarooms segített a szállásban, és kötelességemnek érzem, hogy leírjam a véleményemet!

 

Itt olvastam róluk, és sokat spóroltam azzal, hogy őket választottam!

A szállás amit kiadnak tiszta, rendezett! A konyha mindennel felszerelt! A fürdőszoba modern, és tiszta, de igaz ez a szállás minde részére!

 

Ahol találhatóak

A La Rambla -tól, szinte tényleg egy pár perc, (na jó 10-15) ugyanis van egy kereszt utca, amin ha jövünk, akkor a szállás melletti második utcába érünk :)

A család minden tagjának tetszett az az utca ahol vannak. Nagyon hangulatos !!!!!!!

Nekem két fontos hely volt ahova el szerettem volna menni: a Camp Nou, és a Güell Park. Metroval nincs messze, mint ahogy a La Sagrada Familia sem. A többi látnivaló (gótikus negyed, stb ...) ott van a közelben, tehát gyalog bejárható minden !!!!

Ez volt az első ilyen foglalásom amikor neten, ráadásul egy fórumon (te jóó ég) intéztem a szállást, de nagyon kellemes volt a "csalódásom"!

 

Köszönöm még egyszer a segítséget Zsuzsa!

 

Mindenkinek ajánlani tudom őket !!!!!!!!

Barcarooms Creative Commons License 2013.01.12 0 0 477

Kedves Barcelonaba utazok,

 

kulonbozo apartmanjainkban szeretettel varjuk a leendo vendegeinket, ketagyas (negyagyas, potagyazhato) szobainkba, sajat vagy kozos furdovel, illetve 6 szemelyes, teljesen felszerelt apartmanjainkba. Kozponti elhelyezkedesu, gyalogos tavolsagra a legtobb latnivalotol, szupermarketek, bank, gyogyszertar, tapas-barok, ettermek, pekseg, zoldseges 1 percen belul. Hostel aron alul kinalunk igenyes, megbizhato szallast, fakultativ kirandulasokat, repteri transzfert, biciklikolcsonzonkbol pedig a vendegeink kedvezmenyes aron kolcsonozhetnek kerekpart vagy robogot!

Tovabbi reszleteket es fotokat a www.barcarooms.comhonlapon vagy a barcarooms@gmail.com e-mail cimed kaphat!

RichWater Creative Commons License 2013.01.03 0 0 476

Üdv mindenkinek, én az airbnb.com oldalt ajánlanám, teljesen korrekt módon kezelik a foglalásokat, nagyon megbízható a rendszer. Kicsit olyan, mint a couchsurfing.org , csak pénzért... Akinek van kiadó szállása (szoba, apartman), érdemes megpróbálkozni az előbbin. Aki egy kis "kalandra" vágyik, szeret minimális összegekből utazni (lowcost, hitchhiking), szeret kapcsolatokat kiépííteni,  azoknak pedig az utóbbit ajánlom. Mindkét közösségről csak jókat tapasztaltam!

Szundi01 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 475

Sziasztok!

http://felhokfelett.hu/hotel_search

Ez az oldal több száz szállásfoglalós oldal ajánlatait hasonlítja össze, és így a legolcsóbb ajánlatot lehet kiválasztani. Szerintem nagyon jó!

Times2 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 473

Szia!

Meg tudnád írni hogy augusztusban 2 főnek 2 éjszakára mennyibe kerülne nálatok a szállás?

Köszönöm.

Előzmény: Barcarooms (471)
sugiszofi Creative Commons License 2012.12.12 0 0 472

Heloka Mindenkinek!

 

December és január hónapokra jelentősen levittem az árakat így várom a jelentkezőket akik itt töltenék a karácsonyt esetleg szilvesztert még mindíg van helyem. Jelentkezni: sugiszofi@citromail.hu vagy telefonon 0034 603 380 705

 

Üdv:Zsófi

Barcarooms Creative Commons License 2012.11.17 0 0 471

Decemberre-jovo evre meg foglalhatok Barcelona belvarosaban ketagyas (ill. negyagyas es potagyazhato) szobak igenyes maganszallason, futessel, internettel!

 

Sajat furdos szobak, illetve kozos furdos (4 szobara 2 furdo), olcsobb megoldas is elerheto.

 

Teljesen felszerelt, felujitott, kenyelmes lakasok, kozpontban, 8 perc setara a Magikus szokokuttol, 10 percre a Ramblatol, kikototol.

 

Megbizhato, tiszta szallas, reptertranszfer, kedvezmenyes bicikli - es robogokolcsonzes ugyanabban az epuletben, fakultativ programok!

 

Keressetek, segitunk, amiben tudunk:

 

http://barcarooms.webs.com/

 

barcarooms@gmail.com

sugiszofi Creative Commons License 2012.11.17 0 0 470

Na hali mindenki van két kiadó szobám is decembertől egy nagy szoba egy személy 450 kettőre 550 rezsi benne van az árban ágynemű huzat stb internet minden. a másik szoba kicsit kisebb nem sokkal az 350 egy személyre 450 két személyre ugyanazokkal a feltételekkel. a lakás teljesen fel van szerelve írjatok bátran a lakás a barcelonetan található a társaság az pedig szupi. ja itt a telszámom 603 380 705 várom a tömegek jelentkezését..:D email: sugiszofi@citromail.hu

barceloneta kiadó szoba Creative Commons License 2012.11.07 0 0 469

Sziasztok!

 

Hangulatos kis lakásunkban kiadó különálló szoba vár, 2 perc a tenger, 5 perc az óváros gyalogosan 

Karácsonyi akciókkal várunk decemberben és januártól már hat főre tudunk szállást biztosítani.

 

Lehet tervezni a családi nyaralást, városnézést, tengerparti kikapcsolódást vagy baráti hosszúhétvégét...

( wifi, felszerelt konyha, franciaágy, ágynemű, törölköző, igény szerint reggeli-vacsora)

 

barcelonaszallas@gmail.com
Andi és Balázs

Barcarooms Creative Commons License 2012.11.06 0 0 468

Barcelonába készülsz és olyan helyen laknál, ami teljesen felújított, van benne fűtés és klíma, olcsó, kényelmes, közel van a Mágikus szökőkúthoz és a kikötő is csak 10 perc séta?

Szeretnél saját fürdőt?

Szeretnéd, ha várnának vagy kivinnének a reptérre, részt vennél túrákon, kipróbálnád a siklóernyőzést?

Megismernél olyan helyeket, amelyekről más turistáknak fogalma sincs, vagy csak magyar nyelvű útbaigazítást szeretnél a látnivalókról?

Helyben bérelnél bringát vagy robogót igen kedvező áron?

(bicikli 6 euro/nap)

Akkor mi vagyunk, akiket keresel!

Igényes, kétágyas (ill. négyágyas, vagy pótágyazható, babaágy...) szobák magánszálláson a központban, teljes felszereltségű apartmanokban!

www.barcarooms.com

 

Bármilyen kérésben-kérdésben szívesen segítünk, keress minket: barcarooms@gmail.com

Bcn room Creative Commons License 2012.10.07 0 0 465

Ha Barcelonaba keszulsz es olyan helyen laknal ami teljesen felujitott ,van benne futes es klima ,olcso, kenyelmes, kozel van a belvaroshoz es a kikoto is csak 10 perc seta?

Szeretnel sajat furdot?

Helyben berelnel bringat vagy robogot igen kedvezo aron?

(bicikli 6 euro/nap)

Szeretned ha varnanak vagy kivinnenek a reptere, reszt vennel turakon, kiprobalnad a sikloernyozest?

Megismernel olyan helyeket amelyekrol mas turistaknak fogalma sincs vagy csak magyar nyelvu utabaigazitast szeretnel a latnivalokrol?


Akkor mi vagyunk a akiket keresel:

 

www.barcarooms.com

 

sugiszofi Creative Commons License 2012.10.07 0 0 464

 hali mindenki aki szobát keres november 1-tol van két szobám kiado hosszabb távra. várom a jelentkezoket!!

Valamint továbbra is vannak szobák vagy teljes apartmanok kiadok olcsobb és drágább is. a lakások a barceloneta varosrészben találhatoak katt a linkre ahol olvashatjátok a vcendégkonyvet megkérdezhettek másokat hogy érezték nálunk magukat megnézhetitek a képeiket plusz a lakásrol is sok kép van. bátran kérdezzétek meg azt aki már járt nálunk eddig mindenki jol érezte magát. várom a jelentkezoket.

 http://www.facebook.com/BarcelonaBarcelonetaApartman

sugiszofi Creative Commons License 2012.10.07 0 0 463

hali...:D:D itt zsofi a szomszédbol mizu veletek?

Előzmény: barceloneta kiadó szoba (460)
sm72 Creative Commons License 2012.10.04 0 0 462

Sziasztok,

 

egy kis tanacsra lenne szuksegem. A fiammal elmennenk barcelonai tartozkodasunk alatt egy Barca meccsre. Eleg keves jegy kaphato a meccsre a klub honlapjan. Viszont irnak egy olyasmit, hogy az utolso napokban a berletesek felszabaditanak helyeket. Mivel ez fontos resze az utunknak, nyilvan nem szeretnem bizonytalanra bizni a meccs nezest. Nem tudjatok, ez tenyleg igy van, tenyleg lesznek helyek? Vagy egy kevesbe fontos meccs (Celta dV) eseteben kezdes utan at tudunk ulni mas helyre es most vegyunk meg ket olcso jegyet akar 5-10 sorra egymastol?

 

Minden tanacsot elore is koszonok!

Bcn room Creative Commons License 2012.10.03 0 0 461

Ha Barcelonaba keszulsz es olyan helyen laknal ami teljesen felujitott ,van benne futes es klima ,olcso, kenyelmes, kozel van a belvaroshoz es a kikoto is csak 10 perc seta?

Szeretnel sajat furdot?

Helyben berelnel bringat vagy robogot igen kedvezo aron?

(bicikli 6 euro/nap)

Szeretned ha varnanak vagy kivinnenek a reptere, reszt vennel turakon, kiprobalnad a sikloernyozest?

Megismernel olyan helyeket amelyekrol mas turistaknak fogalma sincs vagy csak magyar nyelvu utabaigazitast szeretnel a latnivalokrol?


Akkor mi vagyunk a akiket keresel:

 

www.barcarooms.com

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!