Keresés

Részletes keresés

cserkész1976 Creative Commons License 2023.11.29 -1 1 24206

Engem izgat, ha valaki kiveri a feleségem fotójára: csfodor1976@gmail.com

olegnagy Creative Commons License 2023.11.29 -3 3 24205

Három igen kell ilyen helyzetben. Simán mondhat a férj is nemet a második férfira vagy nő a második nőre.

Előzmény: Törölt nick (24196)
olegnagy Creative Commons License 2023.11.29 0 4 24204

Engedd el. Ha nem szeretné, akkor nem szeretné, a nem az nem.

Előzmény: Törölt nick (24202)


banika1 Creative Commons License 2023.11.29 -3 1 24203

Ez így igaz.Normális esetben megbeszélik, hogy ki mit, hogy szeretne és egy pár levél/kép váltás után esetleg telefonos ismerkedés majd személyes tali!

Bár érdekes mert ez a mi esetünkbe nem teljesen így zajlott le!

Előzmény: Pacika9 (24197)
Törölt nick Creative Commons License 2023.11.29 -1 1 24202

Vagy engedjem el mert csak rosszabb lesz

Törölt nick Creative Commons License 2023.11.29 -1 0 24201

Valaki volt hasonló cipőben rá lehet e venni valahogy? Legalább hogy nyitottabb legyen

Törölt nick Creative Commons License 2023.11.29 -2 3 24200

Sziasztok. Egy nyáron történt élményt szeretnék elmesélni nektek, feleségemmel lepasszoltuk a gyerekeket anyósomékhoz. És elnéztünk egy naturista strandra.  Miután pihentünk kedvem támadt egy laza szopatáshoz így feleségemmel elmentünk keresni egy helyet ahol kevesen vannak ahol van takarás stb hát nem volt könnyű mert mindenhol voltak bőven de volt ahol viszonylag kevesen voltak. A párom neki is látott az oboázásnak egy 35 perc lehetett az egész dolog egy 10 perc után oda jött egy 40-45 közötti férfi hokizás közben megkerdézni beszállhat e egy kicsit. Gondoltam magamba végre lenne egy bukkake élményem, de a feleségem mellőzte hogy ő nem szeretné ő nem olyan, a férfi mondja neki egy gyors kézimunka is elég lenne vagy egy mellbaszás, de neki továbbra sem tetszett az ötlet. Mondom akkor legalább képeket csináljunk magunknak a lábképes albumunkba kis extraként fogja meg a 2 faszt és nyújtsa ki a nyelvét mintha őt is szopná, de továbbra se tetszett neki én meg nagyon felvoltam izgulva már. Én meg megszólaltam hogy nekünk is kell valami extra kikapcsolódás egyszer belefér szerintem szabadok vagyunk most a gyerekek sem zavarnak minket mert anyádéknál vannak neked is kell kikapcsolódás most a felnőttek játszanak. Nem tudtam sehogy se meggyőzni így elküldte a másik embert hogy befejezze a cumit de már ahhoz se volt kedve hogy nekem csinálja de 20 perc után már éreztem hogy mindjárt jön a jutalom rögtön ki is vettem a szájából és kapta is az arcpakolást, láttam a féltékenykedését a férfinek a távolba ahogy inkább elsétál, a feleségem ment volna lemosni az arcát a vízbe de szóltam hogy hagyja rajta egy kicsit és napozzunk majd 1 óra után lemosta lefürödtünk a vízben felöltöztünk és hazamentünk. Kicsit szomorú voltam hogy nem akart belemenni de még képet sem engedett csinálni. Nem tudjátok mivel tudnám rávenni hogy kicsit nyitottabb legyen? jól esne nekem. Nagyon izgató lett volna közösen meg öntözni és néhány ilyen képpel bővíteni az albumot

gxzoli Creative Commons License 2023.11.29 0 0 24199

Nyilván nem mindegy, miyen neműt és kinek az örömére.

A döntési módszer attól függ, hogy állapodtok meg a pároddal a szabályokban.

 

Pl. nyilván fontos a nő véleménye, ha egy második pasit kerestek, viszont a férjnek is lehet vétójoga, ha nagyon gáznak érzi a fazont.

Vagy, esetleg ezt nehezebb lehet felvállalni, de ha a másik pasi annyira jó testű, hogy ez szorongással töltené el pl. a férjet, akkor is jó, ha van joga félelem nélkül azt mondani, hogy inkább ne. (persze ez nem egyszerű helyzet... mert a nő naná hogy jó bikát akar. Viszont mégis ott van a párja, akit szeret, és ad absurdum elfogadja, hogy olyanba megy csak bele, ami a férjének is tetszik és izgató.)

 

 

Előzmény: Törölt nick (24196)
Pacika9 Creative Commons License 2023.11.29 0 1 24197

Szia.Szerintem kettőtöknek kell dönteni,akkor is ha a férfi keres megfelelőt első körben.

Előzmény: Törölt nick (24196)
Törölt nick Creative Commons License 2023.11.29 -2 0 24196

Szia,amúgy ki dönt amikor egy hármasban egy harmadikat engednek az ágyukban a párok? Ketten? Vagy a női tag? Ez érdekes nekünk is.

Előzmény: banika1 (24195)
banika1 Creative Commons License 2023.11.28 -6 1 24195

"Na ezért kell mindig mocskosul megválogatni, kit engedsz a párod közelébe. "


Hát ha te ellenőrződ, te engeded a párod közelébe a pasikat!? Akkor nagy a baj ,szegény asszonyka elvagyon birtokolva!(neki nincs választási jóga, lehetősége?)

Szerintem nálatok is(ha történik) akkor a párod dönt.Te meg csak bólogatsz!(jános)

Előzmény: ManO'Swing (24189)
ManO'Swing Creative Commons License 2023.11.25 -9 7 24193

Semmilyen szintre nem kell lemenned, a legalja vagy már így is. Úgy fekszel le nőkkel, hogy nem védekezel.

A fajtád miatt nem lehet úgy elmenni swingerbe, hogy ne azon kelljen aggódnia a pároknak, hogy mikor lesznek karfiolosak a hozzád hasonló szutykos népektől.

És emiatt nem élhető a hazai swinger közösség, elcigányosodott és élhetetlen. Ezért kell nagyon vigyázni minden fiatal próbálkozónak, mert ezek a rettenetek simán bedugnak mindent és mindenhova, csak szóba álljon velük végre valaki. És mily meglepő: mind piás vodkás-páleszos gyesznópásztor.

Előzmény: Siccki 1234 (24192)
Siccki 1234 Creative Commons License 2023.11.25 -9 1 24192

Te kis analfabéta. Akkor leírom mégegyszer, de már nagybetűkkel, hogy: AZ AKTUS GUMIVAL TÖRTÉNIK. Hátha így eljut az agyadig. Amúgy pedig nem hisztiztem, hanem arra a zagyvaságra próbáltam válasz hozzászólást írni amit te tegnap idehánytál. Szóval ennyi, én befejeztem veled a társalgást. Nem akarok lemenni a te szintedre.

Előzmény: ManO'Swing (24191)
ManO'Swing Creative Commons License 2023.11.25 -7 9 24191

Tehát saját bevallásod szerint sem védekezel, mert neked úgy felel meg. Aztán idejössz hisztizni, mert másnak viszont ez alapkövetelmény. Ennyit az igényességedről.

Előzmény: Siccki 1234 (24190)
Siccki 1234 Creative Commons License 2023.11.25 -5 5 24190

Van valamennyi igazság abban amit írtál, de úgy látszik neked is megártott a sok vodka. Pl. én is szoktam vodkát inni ( normális mértékkel, nem literszámra ) de mivel ismerem a fogkrémet és a fogkefét és használom is ezért nem sárgák a fogaim. A kettő nincs összefüggésben egymással. Voltam már párral többször is a hölgy örömére és ittunk is egy-egy pohárkával a hangulat fokozása érdekében. Mindhárman jól éreztük magunkat, főleg a hölgy. Az orális szex natúrban ment, de az aktus már gumival. Szerintem ez így természetes, de ugye ízlések és pofonok különböznek.

Előzmény: ManO'Swing (24189)
ManO'Swing Creative Commons License 2023.11.24 -6 9 24189

Na ezért kell mindig mocskosul megválogatni, kit engedsz a párod közelébe. Saját bevallása szerint nem védekezett évtizedeken keresztül? Na ne már. Senkire nincs ráírva, hogy makulátlan az egészsége vagy sem, így mindezt rábízni a szerencsére rettenetes felelőtlenség, amivel több embert is szándékosan veszélybe sodorhat. Ilyenkor minden résztvevő egyetértően bólintott, hogy nem, nem kell a gumi, bár csak egy hete ismerlek? Vagy ment a szokásos itatás, hogy lazuljanak a szabályok? Vagy csak simán abban reménykedtek, hogy a másik úgysem veszi észre ha gumi nélkül megy a feleségéhez és akkor már mehet is a menet? Pofám leszakad. Már akkor lehet örülni, ha valaki nem a plázás egyenméretű gumit húzza fel, hanem a saját méretének tényleg megfelelőt. A többség ezt se tudja megugrani. Ha mégis, akkor meg alkeszok és meg se tudnak szólalni, ha nincs vodka. Van, aki egy komplett minibárt berendez azért, hogy egy szexuális eseményt fel tudjon vezetni. Na igen, a felpüffedt has és a sárga fogak nem fognak felizgatni senkit, aki egy percig is józan.

Nagyon vigyázzatok, mert rettenetesen nagy a szórás a párcserés területen.

 

Előzmény: Trabi fiú (24170)
Ismeretlen2266 Creative Commons License 2023.11.17 -3 0 24188

🤣🤣🤣

A legkevésbé sem!

Előzmény: Egy Harmincas Pár (24187)
Egy Harmincas Pár Creative Commons License 2023.11.17 -5 6 24187

Szerintem nyilvánosan is válaszolhatsz, ugyanis biztos vagyok benne, hogy  látva ezt a szép beköszönő képet, a topic lakói közül sokan kíváncsiak arra, hogy b.zivegy-e?

Előzmény: Ismeretlen2266 (24185)
Tényleges Creative Commons License 2023.11.17 -3 0 24186

Esemény után várjuk a beszámolót.

Előzmény: Törölt nick (24183)
jwkllr Creative Commons License 2023.11.17 0 0 24184

Másnap csend legyen!

Előzmény: Törölt nick (24183)
Törölt nick Creative Commons License 2023.11.17 -1 2 24183

S.O.S

 

Hétvégén lehet hogy meg lesz az első párcserés alkalmunk. Hogyan készüljünk fel rá, mre figyeljünk, van valami tanácsotok első kipróbáláshoz, stb?

(baráti pár látogat meg minket, sokszor piásan beszéltünk már velük erről, de tovább nem jutottunk. Most erős a gyanúm, hogy lehet beprobalkoznak).

Feleségemmel már sokszor beszéltünk erről, hajlunk rá, hogy meg is tegyük. De ahogy közeleg, annál nagyobb az izgalom, viszont vele együtt a félelem is xD

 

Lehet persze, hogy csak vaklárma, de azért szívesen meghallgatnék tanácsokat. 

 

Ui.:

Bocsánat, nem szorosan kapcsolódik a topic témához, de hirtelen jobbat nem találtam. 

Tényleges Creative Commons License 2023.11.16 -4 0 24182

Hejj, de nehéz az élet !

Megatrhon Creative Commons License 2023.11.16 -1 2 24181
Előzmény: Törölt nick (24179)
Fetsiszta Creative Commons License 2023.11.13 -2 2 24178

Persze hogy van ☝🏻😅..csak négy ember elképzelését / ízlését igen nehéz összehozni 🤷🏻♂ ezért jönnek annyira nehezen össze az efféle “gabalyodások” 🤷🏻♂

Sajnos ezzel mi is küzdünk évek óta, mert nagyon (már már túlzottan is..) válogatósak vagyunk..

Előzmény: scan74 (24176)
scan74 Creative Commons License 2023.11.09 0 1 24177

Mindenkit izgat ez

Előzmény: EraCuki (23638)
scan74 Creative Commons License 2023.11.09 0 1 24176

Van itt olyan pár aki komolyan gondolja ?

addom Creative Commons License 2023.11.09 0 0 24175

Keress meg emailben.

Előzmény: Gladiátor1974 (24174)
Gladiátor1974 Creative Commons License 2023.11.09 0 1 24174

Szia!

Nagyon szimpatikus a fogalmazásod és persze a tartalom is. Merre vagytok elérhetőek ?

Előzmény: addom (24173)
addom Creative Commons License 2023.11.09 -1 2 24173

Sziasztok. Mi 36 eves par vagyunk, mindig is nyitott kapcsolatban eltunk. Szerintunk a legjobb dolog a vilagon az a szabadsag, amit ez az eletmod ad, persze a megfelelo keretek kozott. Folyamatosan keresunk uj lehetosgeket, de nem minden aron. Odafigyelunk arra, hogy mit akarunk. Amugy szamomra mindig is izgalmas volt, hogy a parom massal is szexeljen. En vittem anno bele az izgalmakba, de nem banta meg. Sot…

olegnagy Creative Commons License 2023.11.09 0 2 24172

Pontosan honnan derülne ki nyilvánosság előtt, hogy nyitott a kapcsolatotok? A feleséged minden héten másik pasival ül be a helyi cukrászdába beszélgetni (ismerkedni) és ez feltűnne valakinek? Vagy szexpartnerkeresőn látna meg valaki? Ez utóbbitól szerintem nem kell annyira tartani, mert ott csak olyan lát meg, aki szintén regisztrált és akkor ugye felmerül a kérdés, hogy ő mit keresett ott :-) 

Előzmény: Lusoad (24166)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!