Büyük Creative Commons License 2002.09.22 0 0 137
Flotta - MAC 2:3 (1:0)
Fordulatos meccsen igazságos eredmény született. Győzött a jobbik, fiatal csapat.
Az első félidő közepén vezetést szerzett a rutinosabb hazai csapat. A margitszigetiek szinte át sem mentek a Flotta térfelére. Aztán a nagy esőben sárossá váló pályán hamar megtalálták a vendégek a lila-fehérek gyenge pontjait. A második játékrészben egy gyors támadás 1:1-re módosította az eredményt. Nem engedte át a kezdeményezést a Flotta, hiszen egy újabb góllal 2:1-re módosította az eredményt. A MAC egy tizenegyesgóllal egálra hozta az állást, amit a hazaiak megfejelhettek volna egy újabb 11-essel, de a gyengén, magasan, középre helyezett labda csemege volt a MAC kapusának. A mérkőzés vége előtt a 3 pontot érő gólt is belőtték a vendégek, így győztesként hagyhatták el az eső áztatta, dagonyává vált Duna-pályát.
Büyük Creative Commons License 2002.09.21 0 0 136
Újpesti Haladás - Hidegkút 3:0, volt egy kiállítás is az utolsó percben a vendégcsapatból.
Büyük Creative Commons License 2002.09.19 0 0 135
Köszi a tudósításokat! :)

Valószínűleg én is veszek holnap egy Futball7-et. Nem tudom láttad-e már az új formátumot, szerintem nagyon rossz így összevonva az Utánpótlással. Csak hát ugye a pénz... :( Szinte csak az eredmények vannak benne, bár jobb a semminél. Azért jó lenne, ha minél hamarabb a régi formában olvashatnánk.

Előzmény: fcf (134)
fcf Creative Commons License 2002.09.18 0 0 134
:)
Hát én két eredményt tudok ahol lengettem, Futballféria-Vizafogó 1-3
Megérdemelt vendéggyőzelem, tavaly két meccsén voltam a hazai csapatnak, egyszer elmaradt, egyszer pedig egy félidő idő után 3-an sporik kiegészitettük a 8fővel kiálló Fériát és barátságos alapon ment tovább... biztos kiesők idén :P
Acélöntő-Hegyvidék(ex-Svábhegy) 2-2
Ez se volt túl jó meccs, 0-1 után 2-1-re mentek a hazaiak egy kiállitás+tizi után, de végül 10 emberrel is X-re hozták a vendégek.
Szerintem holnap veszek Futball7-et ha vkit érdekel vmilyen eredmény szóljon.
Előzmény: Büyük (133)
Büyük Creative Commons License 2002.09.18 0 0 133
Minden érdekel...
Előzmény: fcf (130)
csabiman Creative Commons License 2002.09.18 0 0 132
Pontosan, Gól-Palota - és a mostani Kerület szinte teljes egészében saját nevelés - plusz több, az első osztályt is megjárt játékosunk jelezte, hogy szívesen jönne vissza Óbudára (Krecska, Kovács Norbi...) - mindehhez csak annyit, hogy a csapatból 4 labdarúgó kap fizetést, szóval minden elismerésem nekik! (csak tudnám, miből élnek akkor?)
Előzmény: Büyük (126)
BéKa_d Creative Commons License 2002.09.18 0 0 131
ja.
fcf Creative Commons License 2002.09.17 0 0 130
Blasz3 1. csoport érdekel valakit?
BéKa_d Creative Commons License 2002.09.17 0 0 129
Nem, mert a Szt.Pál? v. vmi más nevű csapat külföldön vagyon és ezért elmaradt a meccs.

Most vasárnap 14.00-tól játszunk a ? na ezzel gondban vagyok, de a Csömörin az biztos - és az is, hogy én sajnos nem leszek.

üdv

Előzmény: Büyük (128)
Büyük Creative Commons License 2002.09.16 0 0 128
BéKa!

Hétvégén játszottatok?
A Futball7-ben kerestem a programban, de nem volt benne a meccsetek időpontja és az ellenfél neve. Említést sem tettek a BB-ról.

Bukshi Creative Commons License 2002.09.10 0 0 127
de bonyolult, de bonyolult...
Előzmény: Büyük (125)
Büyük Creative Commons License 2002.09.10 0 0 126
A III.Ker.TUE a Gól-Palotával egyezkedett.
Előzmény: Bukshi (124)
Büyük Creative Commons License 2002.09.10 0 0 125
Válasz: nem. Szó volt róla, hogy a "legmagasabb" osztályban szereplő csepeli csapat, aki most a Szabadkikötő (BLSZ1), a volt Csepel (III.Ker.) stadionjában játszhat a Béke téren. De ez a terv ebben az évben már nem válhat valóra, tehát a Szabadkikötő továbbra is régi pályáján játszik. Ez az ötlet azért látott napvilágot, mert az NB1/B-s Csepel (III.Ker.) Tatabányára költözött, és a viszonylag jó állapotban lévő stadion kihasználatlanul van. Most csak utánpótláscsapatok játszanak ott.
Bukshi Creative Commons License 2002.09.10 0 0 124
Kérdés: most a Szabadkikötő-Csepel "a Csepel" és a III. Kerületi TUE "a III. Kerület" reinkarnációja?
Előzmény: Büyük (105)
Büyük Creative Commons License 2002.09.09 0 0 123
Gratulálok egyrészt a csapat győzelméhez, másrészt az egyéni sikerhez (a szerzett gólhoz)!
BéKa_d Creative Commons License 2002.09.09 0 0 122
IKEA-BB 1-3 (0-2)
Mondhatjuk, hogy szerencsénk volt, de azt is, hogy megdolgoztunk az első győzelmünkért. Kiegyenlített játékkal indult a meccs, nem nagyon találtunk az IKEA lestaktikájának az ellenszerét, aztán a 20. perc körül beragadt(?) a jobbekjük és csatártársam nem hibázott. Ez kicsit megnyugtatott minket és szerintem néha egész szép támadásokat vezettünk, az IKEA főleg távoli átlövésekkel próbálkozott, de szerencsére lövéseik elkerülték a kapunkat (volt, amelyiket én már bent láttam...). Aztán egy újabb kontra szerű támadásunkból csináltam egy 11-est és értékesítettem is - egy kb. 40 m-es labdát jól vettem le, a védő mellém-mögém ért a 16-oson belül - beléptem elé...:-)

A második félidőben bőven lett volna lehetőségünk az előnyt növelni - kapufáig jutottunk számos ziccerből - aztán a bíró adott egy ajándék 11-est az IKEA-nak és ők sem hibáztak, így elég mozgalmas lett az utolsó 20 perc, amiből egy lesgyanús (a szögletzászlónál szereltük az ellenfél védőjét és a visszagurított labdát, amikor tovább játszottuk a 16-oson belül levő középpályáshoz még nem ért ki a leszerelt védő...) helyzet gólra váltásával mi jöttünk ki jobban, úgyhogy végülis a 3 pont a mienk és ennyi.

BéKa_d Creative Commons License 2002.09.04 0 0 121
Viszont.

Sőt, bár nem írtam, de a hétvégi meccsen szerintem akár be is mutatkozhatnál a kapuban... persze, ahogy gondolod; na mind 1, majd mélben lebeszéljük.

toni_polster Creative Commons License 2002.09.04 0 0 118
Ez valahogy kimaradt, de többször voltam kispályán gólkirály, állítólag ügyes vagyok labdával...
Büyük Creative Commons License 2002.09.03 0 0 116
Voltál már igazolt labdarúgó? Játszottál már valahol?

Egyébként most én is csapat nélkül vagyok a tanulás miatt, de nagyon gondolkodom az újrakezdésen. Valószínűleg fogok is játszani; az egyéni kapusedzéseket már elkezdtem (ebből kiderül, hogy kapus vagyok).

toni_polster Creative Commons License 2002.09.03 0 0 115
Helló srácok!Ha valaki tud valami normálisabb arcokból álló, BLASZ-os csapatot, ahol kezdetben edzhetnék, és később játszhatnék, az írjon ide. Nem árt ha Óbudától nincs olyan nagyon messze...
Magamról annyit, hogy csatár vagy támadó középpályás pozicióban játszom, 18 vagyok, még nem játszottam nagypályán..
elcondor Creative Commons License 2002.09.02 0 0 114
Látom mások is beszámoltak a hétvégi meccsről,úgyhogy én is megteszem: 10-1-re nyertünk otthon a Róna ellen,féldőben 3-0 volt,aztán a második játékrészben főleg erőnlétben múltuk felül az ellenfelet.Volt egy kis személyes sikerélményem is,ugyanis bár csak 11-esből,de megszereztem első bajnoki gólomat a Lágymányos színeiben.7végén a Hungaróval játszunk,az tutira nem lesz ilyen sima.
Büyük Creative Commons License 2002.09.02 0 0 113
Lehet, hogy előbb-utóbb megpróbálom. Nevetséges, de nekem pont az érzékenységgel lenne bajom. Nem tudom hogy viselném, ha 4-5-en megkergetnének esernyőkkel meccs után. :) Volt ismerősöm, akivel megcsinálták. Szóval erősen gondolkozom rajta. :)Köszi az infókat!
fcf Creative Commons License 2002.09.02 0 0 112
Thx :)
Amúgy a vizsga nagyon egyszerű, játékvezetéshez meg csak határozottság kell meg nem szabad túl érzékenynek lenni :P A tanfolyam 2000ft-s ára meg könnyen bejön, kezdő meccsek(blasz3-4,serdülő) 1600-2200ft között fizetnek, ráadásul játékvezetői igazolvánnyal elvileg minden osztályú meccsre be kell hogy engedjenek(MTK,VIDI,Siófok biztos:). Szóval érdemes :)
Előzmény: Büyük (111)
Büyük Creative Commons License 2002.09.02 0 0 111
Gratulálok, sok sikert!

Én is sokat gondolkoztam/om, hogy jó lenne egy játékvezetői vizsga, de egy kicsit félek tőle. Lehet, hogy maradok csak a játéknál. :)

Előzmény: fcf (110)
fcf Creative Commons License 2002.09.02 0 0 110
Idén vizsgáztam úgyhogy tart még a lelkesedés :)
Előzmény: Büyük (104)
Büyük Creative Commons License 2002.09.02 0 0 109
A szerkesztőségben arról tájékoztattak, hogy ötödikétől lehet kapni a Futball7 első számát 110 forintért (a szövetségben), illetve majd egyes pályákon is árusítani fogják.
NevemSenki Creative Commons License 2002.09.02 0 0 108
Blasz II.
aug. 31. 17:00
Pestszentimrei SK : Pasarét FC 3:0

Ritka szarul "fudbaloztunk". Megérdemelt vereség.
Bizonyára a pálya minősége is ok lehetett -"tejézusmária" kategória-, a gurított labda a torkodig pattan, és nem tudod eldönteni, hogy eredetileg földes pálya volt csak imitt-amott benőtte a királydinnye, vagy füves volt csak az elsivatagosodás már elérte Pestszentimrét. A kapcsolódó létesítményekről (WC, öltöző) pedig nincs szó mi leírja a valóságot.
De imádunk focizni :-).

Na üdv

Dugó Creative Commons License 2002.09.02 0 0 107
I.o
Erdért-MAC 2-2 (0-0)

Tíz percel a vége előtt még 0-2 volt.
Aztán a 94. percben egy jogtalan szöglet után egyenlített az Erdért. A 94. percben.

Előzmény: BéKa_d (106)