Keresés

Részletes keresés

Camo_BDU Creative Commons License 2021.03.16 0 0 4761

Ha a többi is mind illegális, attól ez még nem lesz jobb. Persze most majd sokkal könnyebb lesz az illegálisoknak is, Bidenék mindenkit beengednek, a legálisok fizethették és fizethetik a súlyos dollárezreket, mások meg csak beutaznak, vagy átsétálnak a határon és nekik nem kell fizetniük semmit. Ez aztán az egyenlőség... aki betartja a törvényt az szív, aki nem, az meg jól jár. :-I 

Előzmény: Törölt nick (4760)
Törölt nick Creative Commons License 2021.03.13 0 0 4760

Szerinted a többi kelet európait lengyel románt ukránt csehet oroszt hogy viszik ki? Ugyanigy .Minden kelet europai országnak a nagyobb városaiban  vannak usa fejvadászok munkaközvetitők recruitment agencyk .De ugyanigy működik a legális fejvadászat mexikó  kuba stb szempontjából is .Akik meg az illegális utat választják azok meg csak szimplán átmásznak a keritéseken oszt csá. 

Előzmény: Camo_BDU (4758)
Camo_BDU Creative Commons License 2021.01.07 -1 0 4758

2 posztos reg. Munkaközvetítő szöveg, munkaközvetítői weboldal nélkül. Nincs céges telefonszám sem, csak privátban, kérésre. Nem gyanús, kicsit sem. Nincsenek pontos címek sem, csak városok megadva. Borzalmas helyesírás. Az állítás hogy a fő munkáltató nem magyar, tehát nincs átvágás. Miért, aki nem magyar az képtelen arra hogy becsapjon valakit?

Mi a cégneved amin hirdetsz? Egyáltalán még azt sem látom megemlítve hogy vízum, papírok, engedélyek, munkaengedély, stb. Anélkül hogy akarsz bárkit legálisan foglalkoztatni? Ugye ez sosem volt legális? Törvénytelen dolgokba akarod behúzni a naív embereket? A legális munkaközvetítések nem így néznek ki. :-/ 

Hihetetlenek ezek a "hirdetések"...


 

 

Előzmény: aqualine (4757)
aqualine Creative Commons License 2021.01.07 0 1 4757

Munkara Keresek parokat NW Floridaban . Egesz eves munka ! Biztositunk hazat vagy apartmant /nem ingyen havi rent realis aron/ Keresunk hotelba takarito noket a parodnak karbantarto munka . Fizetes hetente vagy kethetente . Alap angol nyelvtudas szukseges . Ha mar van gyakorlatod frontdesk munkat is tudunk biztositani termeszetessen tokeletes angol nyelvel! A munkaado nem magyar tehat semmifele atvagas vagy csalas nem kepzelheto el egyik fel reszerol sem!! Ez nem scam hanem munka !!! A helyszin Destin , Fort Walton Beach es Nicewille . A MExicoi obol legszebb reszen Emeralda coast . Ha erdekel jelentkezz itt eloszor utana adok telefonszamot cimet! Semilyen kozvetitoi dij nincs es levonas sem!! A messengeren is jelentkezhetsz ezen a neven Gabor Fenyvesi.

vaxintos Creative Commons License 2019.04.15 -1 0 4756

persze     kell munkavallalasi VIZUM

Előzmény: Coolearie (4755)
Coolearie Creative Commons License 2019.04.15 0 0 4755

Hali! Rookie vagyok még itt, viszont érdekelne, hogy ha én mondjuk egy kimondott munkát keresek olyankor mi a helyzet?

Teherautósofőr kint? Gondolom az még összetettebb mint egy sima kimegyek aztán heló.

vaxintos Creative Commons License 2019.04.03 0 0 4754

nem csoda     hiszen 100 filmbol 96 amerikai       aztan lovoldozni is szeretnek legalabb a filmekben a magyarok

Előzmény: Akkormilyennevemlegyen (4753)
Akkormilyennevemlegyen Creative Commons License 2019.03.30 0 1 4753

Szevasztok! Gondoltam benézek megint mi változott, de ahogy látom még van törekvés az új világban karriert építeni. :) 

Camo_BDU Creative Commons License 2019.03.27 0 0 4752

Csak kérdeztem. Én már lassan másfél évtizede kint vagyok.  :) 

Előzmény: megyek0101 (4751)
megyek0101 Creative Commons License 2019.03.27 0 1 4751

Olyan vizummal jossz ki amivel akarsz, nekem ehez semmi kozom. En csak uti tarsad es lako tarsat keresek.

Előzmény: Camo_BDU (4746)
megyek0101 Creative Commons License 2019.03.27 0 0 4750

van

Camo_BDU Creative Commons License 2019.03.26 -1 0 4749

Vízumod van? 

Előzmény: Norbi Tofan (4748)
Norbi Tofan Creative Commons License 2019.03.26 0 1 4748

Sziasztok! Munkat keresek USA-ban, 6 evet eltem Londonban, vendeglatasban dolgozom, folyekonyan beszelek angolul. Barhol erdekelne allas, de lehetoleg Florida teruleten. Na meg eloado vagyok ha ez plusz. Akarki aki ir, a segitseget megkoszonnem! Jrnorbesz20@gmail.com

bloody rain Creative Commons License 2019.03.24 0 1 4747

De a viccekben nem is kell vizum, nem hiszem hogy bárki elindulna Amerikába új életet kezdeni egy egyetlen hozzászólásos ismeretlen emberrel, ...  kivéve ha még nem múlt el nyolc éves és hátrányos helyzetű.

Előzmény: Camo_BDU (4746)
Camo_BDU Creative Commons License 2019.03.24 0 0 4746

Te is mindent felsoroltál, csak a vízum az egyetlen amit nem említettél meg.

Előzmény: megyek0101 (4744)
-= Big Boss =- Creative Commons License 2019.03.20 -1 0 4745

Köszi, hogy válaszoltál. 😀

Előzmény: bloody rain (4743)
megyek0101 Creative Commons License 2019.03.19 0 0 4744

Sziasztok, Remelem maradhat, vegulis valamilyen szinten a csoportba tartozik :)Olyan magyarorszagon elo normalis embereket keresek (max. 2-3 fo) akik tervezik a kozeljovoben (iden) a ki koltozest hosszutavra :) Arra gondoltam hogy egy uj/ismeretlen orszagban 2-3 ember konnyebben elboldogul, az apartam/szallas is kifizetodobb .Lenyeg hogy legyel/legyetek normalis/ak becsuletesek, rendelkezzetek kezdo tokevel (repjegy,koltopenz,stb,stb), legyen meg az elhatarozas es legalabb fele annyira akard, mint :)Minimalis angol nyelvtudas sem hatrany ( nem tolmacsnak mennek) :)  :) Csak dob egy e-mail es ott mindent megbeszelunk, megismerkedunkKoszonom a figyelmet.U.I. NE ITT IRJ, CSAK AZ EMAILT NEZEM. Koszonom
Udv.Krisztian 

megyek0101@gmail.com

bloody rain Creative Commons License 2019.03.03 0 0 4743

(bocsi, nem én vagyok a B.Boss, csak ráértem :-)

Előzmény: bloody rain (4742)
bloody rain Creative Commons License 2019.03.03 0 0 4742

Szia, 

Ilyen vizumok vannak ideiglenes munkához:

https://www.uscis.gov/working-united-states/temporary-nonimmigrant-workers

 

"our prospective employer must generally file a nonimmigrant petition on your behalf with USCIS" 

 

- Tehát mielőtt vízumért folyamodnál, a leendő munkaadódnak egy petíciót kell beadni amelyben kérelmezi a bebocsátásodat átmeneti munkavállalás céljából, aztán ha ezt elfogadják akkor mehetsz vízumot kérni ami valószinűleg már a könnyebb része a dolognak. De először munkaadót kell keresni és meggyőzni, hogy te vagy az emberük aki nélkül nem tudnak élni.

 

..és ilyen kell a neked megfelelő állandóhoz (de ez már bevándorló vízum annak minden nyűgjével és korlátaival)

https://www.uscis.gov/working-united-states/permanent-workers/employment-based-immigration-third-preference-eb-3 

"Your employer (petitioner) must file a Form I-140, Petition for Alien Worker. As part of the application process, your employer must be able to demonstrate an ability to pay the offered wage as of your visa priority date. Your employer may use an annual report, federal income tax return, or audited financial statement to demonstrate an ability to pay your wage."

Előzmény: gergo7777 (4741)
gergo7777 Creative Commons License 2019.02.26 0 1 4741

Szia Big Boss!


Én villanyszerelő vagyok ( erősáramú elektrotechnikus, automatikai technikus ( PLC programozó ) ).

Az angolt középszinten beszélem. 

Játszadozom a gondolattal hogy mi lenne ha az USA-ban próbálkoznék. 

Van esély hogy a fent felsorolt végzettségekkel kapjak munkavállalói vízumot, vagy csak az illegális fusi munkára futná?

Válaszodat előre is köszönöm!



Üdvözlettel,

Gergő


Előzmény: -= Big Boss =- (4717)
varhonita Creative Commons License 2019.02.26 -1 0 4740

Ez tulajdonképpen egy nagy igazság, viszont mind a 7 milliárd ember nem lehet Mo-on sikeres, van akinek máshol muszáj mert be sem férnének mindannyian Mo-ra. " 

 

A Balaton jegén vígan elfér 4 milliárd ember. (570 millió m2) A gyerekek meg a Tisza-tó, és a Fertő-tó jegén álldogálnának... 

Előzmény: bloody rain (4736)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.26 0 0 4737

"meg kell tanulni nemetul csehul spanyolul"

Neharagudj ezt nem értem.

Miért is kéne megtanulni?

Azokba azországokba sincs munka.

Csehek , németek amerikában dolgoznak .spanyolok meg angliában meg amerikában.

 

Zöldkártyalottó meg úgy ahogy van esélytelen,egy nagykamu az egész úgyhogy felejtős.Aki  nagyon ki akar menni annak , tökmindegy , kimegy estaval is

 

 

Előzmény: vaxintos (4732)
bloody rain Creative Commons License 2019.02.26 0 0 4736

Ez tulajdonképpen egy nagy igazság, viszont mind a 7 milliárd ember nem lehet Mo-on sikeres, van akinek máshol muszáj mert be sem férnének mindannyian Mo-ra. Például itt van nagyon jó példának a szlovén kommunista lánya Melanija Knavs, aki rejtélyes okból az USA-ban szeretett volna sikeres lenni. Hajszálpontosan azt az utat választotta amit én is ajánlottam (a házasságot), oszt merje valaki azt mondani, hogy nem sikeres.  Szükség esetén bármikor kétkezi munkát is vállalhat a Walmartban vagy egyéb jólfizető helyen mint amerikai állampolgár. Ugyan vállalhatna munkát a mátészalkai Tescoban is (talán kérelmezte is?), de a sors kifürkészhetetlen szándéka miatt ez a lehetősége Washington DC-ben teljesedett ki. Egyesek szerint a sorsunk meg van írva a csillagokban és Melania sorsa ez volt, de nem vált volna valóra ha nem lép frigyre egy amerikai állampolgárral ezzel a bizonyos Donald Trump nevű emberrel, aki jelenleg az úristen után a második a rangsorban. Pedig még az index fórumán sem kért tanácsot hogyan vállalhat munkát az usában.

Előzmény: vaxintos (4733)
bloody rain Creative Commons License 2019.02.26 0 1 4735

Az valóban sokáig tart, de nincs rá szükség. Ha elkezdi egyesével, akkor elég hamar talál olyat aki már eléggé megfelel neki és annak is megfelel ő. Nagyjából ugyanúgy mintha más országban tenné ugyanezt, csak hát ő az usában szeretne dolgozni és nem más országban. Aztán ha megvan, akkor nekiláthat mindazokat megismerni akiket még nem sikerült ... valószinűleg még évtizedei lesznek rá, aztán ha nem ér a végére az sem baj.

Előzmény: varhonita (4727)
vaxintos Creative Commons License 2019.02.26 -2 0 4734

tehat magyar munkamoralt megtanulni     ESETLEG

Előzmény: vaxintos (4733)
vaxintos Creative Commons License 2019.02.26 -2 0 4733

azert van aki magyarban is sikeres tud lenni

Előzmény: vaxintos (4732)
vaxintos Creative Commons License 2019.02.26 -2 0 4732

meg kell tanulni nemetul csehul spanyolul       soka tart de megeri

Előzmény: Törölt nick (4725)
vaxintos Creative Commons License 2019.02.26 -2 0 4731

trump meg akarta szuntetni      nem tudom hogy all az ugy

Előzmény: varhonita (4729)
vaxintos Creative Commons License 2019.02.26 -2 0 4730

lehet hogy pekingi no illik hozza       ha kepes ezer evig elni meg fogja talalni az igazit

Előzmény: varhonita (4727)
varhonita Creative Commons License 2019.02.25 -2 0 4729

Zölddkártya lotto ha meg is szűnik nem oszt nemszoroz ,mivel egy nagy kamu az egész" 

 

Magyar viszonylatban 1:80-hoz az esély. Kicsit jobb mint az ötös lottó... 

 

Ha ketten vagytok (pár) már is leesik 1:40-re..  

 

Ilyen egyszerű a valószínűségszámítás...

Előzmény: Törölt nick (4726)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!