Keresés

Részletes keresés

PitykeG Creative Commons License 2016.11.16 0 0 25165

Igen, eléggé promoció szagú a dolog.

Most tekintsünk el attól, hogy elvileg sem lehet mindig nyerő robotot készíteni, persze az is jó, ha hosszú ideig nyerő.

 

1. Ha írtam egy tuti kereskedő robotot, amiben én is bízok, akkor azt nem fogom párszáz dollárért árulni,

hanem hitelt veszek fel, vagy keresek egy tőkeerős befektetőt, akivel tudom futtatni és hozni a profitot.

 

2. Kisbefektetőknek otthoni metatraderen futtatva eleve lehetetlen sokszáz százalákos hozamot produkálni.

Nagy befektetési cégek, saját komoly erőforrással tudnak ilyet, de ők se folyamatosan.

Épp most vonult vissza az egyik robot guru, mert szerinte már olyan sokan foglalkoznak ezzel, hogy egymást nyírják ki a piacon.

 

3. Ez mind csak szemfényvesztés, ami a kisbefektetők behúzására szolgál. A recept mindig ugyanaz.

Még csak azt sem mondom, hogy ezek eleve rosszindulatú átverések.

De az is elég, hogy nem bíznak annyira a saját robotukban, hogy saját tőkével kockáztassák.

Nyilván biztosabb zsebre tenni párezer párszáz dollárt, aztán már mindegy is, hogy a robot sikeres lesz-e, vagy meddig lesz sikeres.

Előzmény: Törölt nick (25164)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 -2 4 25164

Az a baj hogy nem túl életszerű szerintem, hogy valaki, bárki így kirak ennyit egy robotnak. Tudom hogy van olyan gazdag ember, akinek 10 milla nem pénz, viszont az meg nem is fogja kockáztatni így, mert egyrészt nem szorul rá; megvan a biznisze és nyilván jön még onnan neki ahonnan ez jött... ha 10 millió aprópénz neki... minek vállaljon kockázatot akár milyen kis pénzzel is ha van biztosabb és gazdagok megnéznek minden fillért ugyebár általában hogy hová mire költik.... akinek viszont spórolt pénze, pláne ha az össz tőkéje; gyűjtötte, örökölte, nyerte stb akármi, vagy valamivel több is, de nem sokkal, akár néhány 10 milliója is van, az már jobban félti mint hogy így kitegye egy Forex robotnak, és bekockáztassa (hiszen köztudott, hogy hibátlan és tévedhetetlen robot nincs, sőt a jónak tűnő nyerőben levő robot is előbb -utóbb bukik, bármikor egy reggel arra ébredhetsz hogy átment egy gyors medve szériába és oda az eddigi nyereség vagy még több is) tehát szerintem sem a kisember sem milliomos nem életszerű és reális valahogy, hogy ennyit rábíz egy robotra... persze oké értem, te lehetsz a kevés kivétel aki viszont mégis odarakta, de nem látom valahogy ezt egyelőre erősnek, erősebnek mint azt hogy promóter vagy aki mézesmadzagokat húzgál balekoknak... honnan bizonyosodhatnék meg hogy nem beetetés, ha még csak a forextest-en sincs fenn egy ilyen sikeres robot...? Szóval remélem megértesz... nagy tisztelettel mondom természetesen... nem bántani akarlak hidd el... hát sajnos a nagy szakik hallgatnak, kéne egy fórum vagy oldal, ami pörgősebb és oda átvinni... hátha megszagértik nekünk és elmagyarázzák hogy miért hülyeség amit írtam vagy nem...

Előzmény: LGZ (25163)
LGZ Creative Commons License 2016.11.13 0 0 25163

Azért bíztam rá ekkora osszeget mert személyesen ismerem a fejlesztoket mellesleg elég relatív h mi számít nagy osszegnek de megéretelek jobb óvatosnak lenni nyílván te nem ismered oket személyesen :)

 

Előzmény: Törölt nick (25161)
LGZ Creative Commons License 2016.11.13 0 0 25162

Jobb ha veluk beszelsz egyenesen en nem sokat tudok elmondani a robot mukodeserol vegso soron engem csak a eredmenye erdekel :) a weboldalon találsz kontaktot de a profitlearning@profitlearning.net mailcímen biztosan fel tudod venni veluk a kapcsolatot

 

Előzmény: Gergelyk3 (25160)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.07 -2 4 25161

Ne haragudj de túl szép, hogy igaz legyen. Így ezt nem érzem meggyőzőnek, főleg azt, hogy ekkora pénzt rábíztál egy robotra... ettől függetlenül mindenképp érdekel egy-két jó robi, és még nem tettem le erről, csak ez így egyelőre nekem kevés... pl kíváncsi lennék a májsztrók véleményére... halleluja-hallleluja - allahakbar-allahakbar nekik ;)

Előzmény: LGZ (25158)
Gergelyk3 Creative Commons License 2016.11.07 0 0 25160

Engem erdekelne. tudunk beszelni privatban?

Előzmény: tomabear (25139)
Gergelyk3 Creative Commons License 2016.11.07 0 0 25159

Egesz biztonsagosnak tunik. Engem erdekel.

Sztem kicsit tul van arazva ahoz kepest h most vezetik be.

 

Előzmény: LGZ (25158)
LGZ Creative Commons License 2016.11.03 0 0 25158

Még nincs fent nem tudom mikor rakják fel de ez itt a saját számlám https://www.myfxbook.com/portfolio/mt4-427850/1710128 

 

ez pedig az amit o nyilvános számlájuk http://www.myfxbook.com/members/Profitlerning/plc-alpha/1810627

Előzmény: Törölt nick (25157)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.01 -2 4 25157

Itt nincs fent: http://bestearobots.com/

8(

Valami kimutatást tudsz hozzá adni, hogy eddig hogy dolgozott?

 

Előzmény: LGZ (25156)
LGZ Creative Commons License 2016.11.01 0 0 25156

Szia nekem egy ismeroseim fejlesztettek egy rendszert amit most dobnak piacra nekem fut 4 honapja nincs bajom vele  http://www.profitlearning.net/eas/ itt talalsz reszleteket

Előzmény: Törölt nick (25151)
Archenius. Creative Commons License 2016.10.30 0 0 25155

Az FX21 másik brókerének a Best Choice FBC-nek is visszavonták az engedélyét cipruson, így itthon is.

 

http://www.mnb.hu/sajtoszoba/sajtokozlemenyek/2016-evi-sajtokozlemenyek/itthon-sem-szolgaltathat-a-cipruson-felfuggesztett-best-choice-fbc-ltd

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.27 -2 3 25154

Hát igen, sajnos eléggé lehúzás és bedöntés szagú a sztori, ahogy leírta... mondjam azt, minden jel arra utal (de nem akartam én lenni a negatív)... 8(

Előzmény: kappi_ (25153)
kappi_ Creative Commons License 2016.10.26 0 0 25153

A forexpeacearmy-n van egy negatív kritika a dcfx-ről. Azt írja az ember, hogy eleinte még fizettek ki neki profitot, de később már nem. Ekkor már több mint fél éve halogatták neki a kifizetést a titokban tartott likviditás szolgáltatóra hivatkozva...

 

Egyébként a dcfx, a szánalmasan fapados és korszerűtlen weboldalukat elnézve, tipikus csaló mm brokinak tűnik, seychelles-szigeteki offshore székhellyel. Egy forintot se bíznék rájuk.

 

Ints búcsút a pénzednek, ha nem volt sok, jó lesz tanulópénznek...

Előzmény: PedroLopez (25149)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.22 0 0 25152

Kérdésem lenne, ki tud segíteni? Tableten (windows 10 alapu) lehet-e telepíteni metaTrader 4 programhoz saját indikátorokat és azokat futtatni, mint asztali pc-n? Ha igen, melyik tabletetet célszerű megvenni? Vagy a laptop jobb?

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.21 -2 3 25151

Melyik robotokat érdemes megvenni mostanában?

PitykeG Creative Commons License 2016.10.20 0 0 25150

Az sose jó jel, ha egy brókercég sokáig halogatja a kifizetést. Valószínüleg likviditási gondjaik lehetnek.

Ha lenne itt számlám, az ilyen hírek hallatán, azonnal megpróbálnám kivenni.

Az ilyen likviditási gondoknak sose lett jó vége.

Előzmény: PedroLopez (25149)
PedroLopez Creative Commons License 2016.10.14 0 0 25149

DCFX bróker halogatja a kifizetésemet. Szeptember 13-án kértem a kiutalást. Kb 21 nap a kifizetés, ami nem tudom h más bróker cégekhez képest soknak számít-e, de számomra rengeteg. Mindemellett befizetésnél 2 nap alatt beér a lóvé. 

Na most én folyamat emaileket írok nekik. Először nem mondtak dátumot h mikor kapom meg a számlámra csak kb egy olyat h a pénzmosások miatt megnőt az adminisztrációs idő.

Aztán már jó 1 hétre rá még mindig nem akkor kicsikartam belőlük egy mai dátumot.

Erre ma megint nem, írtam nekik és hónap végét igértek...

 

Esetleg tudja valaki mi történik náluk? Van más is, aki egy cipővel jár velem?

 

 

kappi_ Creative Commons License 2016.09.15 0 0 25148

A robotok a Bid és Ask változókat olvassák ki, azokat nem lehet módosítani, így élesben muszáj 4 jegyű chartot használnod. Ellenben, ha backtesztelni akarsz, akkor tetszőleges offline chartot készíthetsz, amit aztán betöltesz a teszterbe.

Előzmény: tomabear (25145)
Archenius. Creative Commons License 2016.09.15 0 0 25147

Ha ilyen apróságon múlik, hogy a robi nyerő vagy vesztő (cirka 1 pip eltérés), akkor azt a bróker semmi perc alatt kinyírja szerver oldali beállításokkal.

Előzmény: tomabear (25145)
Lehel Varga Creative Commons License 2016.09.15 0 0 25146

Srácok, mi a véleményetek a szeptember 21-i Fed nyíltpiaci bizottsági ülésréről, amelyen talán már használható kapaszkodókat fog adni a Fed a közeljövőben várható lépései tekintetében? Hm..? Ja és az augusztusi amerikai fogyasztói árindex, amely pénteken jön ki?

 Valaki használ iljen az adatokat a strategia kiépítéséhez? Ha valami akar chetelni birunk a facebookon is.

https://www.facebook.com/lehel.varga.10

tomabear Creative Commons License 2016.09.13 0 0 25145

Nem, nem a neten talált robot, csak pechemre pont egy 4 digites demón kezdtem el tesztelni. Találtam egy olyan beállítást, ami 2015 nov.9-óta max DD: 3,5%, 10% nyereség havonta a tőkére vetítve. Viszont 5 digites chartokon elesik. Ez a beállítás nem kevés munkámba telt. Sajnos még közel hasonlót sem sikerült találnom 5 digites charton. 

Viszont az jutott eszembe, hogy lehetőség lenne-e írni egy olyan progit ami átírja a chartot, mint pl.: a Renko chart?!?

 

Előzmény: Forex Gump (25144)
Forex Gump Creative Commons License 2016.09.10 0 0 25144

Úgy gondolom, ha az a robot nem egy neten "talált" robot amit sikerült viszonylag jól beállítani, akkor sokkal egyszerűbb lenne átírni a forrást, mint 4 digites brókert keresgélni. 

Előzmény: tomabear (25143)
tomabear Creative Commons License 2016.09.10 0 0 25143

Sajna ez a kereső elég pontatlan. Eddig 10 céget néztem meg, ebből 2-nek 4 tizedes a chartja. Pedig csak azokat nézem akiknél csak a 4 van feltüntetve és nem a 4-5. Ennél a kettőnél pedig 18 a spred, ami 5 tizedes charton 180!!!

 

Előzmény: Archenius. (25138)
tomabear Creative Commons License 2016.09.01 0 0 25142

Nem, az sajnos nem megoldás, mert gyertyaformára müxik a robot.

Előzmény: kappi_ (25140)
PitykeG Creative Commons License 2016.08.29 0 0 25141

Úgy tűnik még1 pilótajáték szolgáltató bukott el:

 

Az MNB azonnali hatállyal megtiltotta az Első Magyar Befektetői Szövetkezetnek, hogy jogosulatlanul bármely, a jegybank engedélyéhez vagy bejelentéshez kötött tevékenységet végezzen, a cég egyébként az IronFx ciprusi, likviditási gondokkal küzdő céget okolja azért, hogy befektetőinek nem tud fizetni.

A szövetkezet a banki hozamoknál lényegesen magasabb hozamlehetőséget ígérve hozam- és tőkegarantált vagyonkezelési szerződéseket kötött a befektetni kívánó tagokkal.

Jelenleg ugyanakkor nem bizonyított, hogy a szövetkezet a befektetőinek pénzét ténylegesen a likviditási gondokkal küzdő ciprusi szolgáltatónál tartotta, ezért a jegybank a piacfelügyeleti eljárásában a szövetkezet és az IronFX Global Ltd. közötti kapcsolatot is vizsgálja.

kappi_ Creative Commons License 2016.08.28 0 0 25140

Ha az árfolyamhoz kötődő paramétereket megszorzod 10-zel, akkor se működik jól 5 tizedesjegyű charton?

Előzmény: tomabear (25139)
tomabear Creative Commons License 2016.08.18 0 0 25139

Nagyon-nagyon köszönöm.

 

Ha valakit érdekel egy érdekes robotot tesztelek, jelenleg az FxPrimus-nál demón 2015.11.09-től. Novembertől februárig maximum kettő bukás volt egymás után és a harmadik kötés mindig nyert, ezért 2016.02.10-től egy kisebb Martingale lett beállítva a robotban és azóta az új beállítással fut. Havi 10% eddig a nyereség egy 4540 dolláros kezdőtőkéjű demó számlán, 0,1 Lot mérettel. Sajnos a felállított robot beállítás, eddig csak 4 tizedesű charton fut jól, 5 tizedeseken elbukott. Ezért szeretném tesztelni másik brokinál is. Jelenleg egy hónapja fut éles számlán és hozta a 10%-ot.

Előzmény: Archenius. (25138)
Archenius. Creative Commons License 2016.08.17 0 0 25138

https://www.100forexbrokers.com/fx/broker_search.php

 

Decimal pricing-nál kiválasztod hogy 4 digit, és válogatsz.

Előzmény: tomabear (25136)
Mr. Heisenberg Creative Commons License 2016.08.17 0 0 25137

Melyik brokicégen vagy túl?

Előzmény: tomabear (25136)
tomabear Creative Commons License 2016.08.17 0 0 25136

Sziasztok!

 

Kellene egy kis segítség. Olyan brókert keresek, akinek a demoja 4 tizedesig számol eur/usd. Teljesen mindegy, hogy mennyire korrekt vagy unkorrekt az éles számlánál. Az is mindegy, hogy merre található. Előre is köszi a segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!