Keresés

Részletes keresés

Bacilus Benő Creative Commons License 2006.08.12 0 0 408

 

Kifogtad...

 

Gardaland legnagyobb hátránya Mirabilandiával szemben, hogy nagyon napos, és a Blue Tornado rosszabb a Katunnál. Szóval ha ez érdekel, jobb a Mirabilandia, de azért a Gardaland igényesebb.

Előzmény: tclar (407)
tclar Creative Commons License 2006.08.11 0 0 407

Lecsekkoltuk Gardalandot hétfőn. Mit mondjak, 26 rugó a belépő a családnak egy napra, majd vehettünk további 4 rugóért jegyet a delfinshow-ra, délután mikor végre a gyerekek szusszantak és elslisszoltam a Blue Tornado hullámvasutra, az meg bedöglött. Ott ficergett egy szerelvény (20 fő) a felhúzó rész 3/4-nél vagy 30 m magasan majdnem fél órát, utána meg vagy egy óráig üres szerelvényekkel próbálgatták. Később visszamentem, szerintem sokkal gyengébb mint a Katun Mirabilandiában. Az ülés csúszós de a fejed be van kasztnizva, a pálya gyenge (alacsony, lassú, rövid, de sok a pörgés).

Úgyhogy még jó hogy a múlt héten voltunk Mirabilandiába is. Két nap 4 főre 23 rugó, ( nem egész 3 rugó/fő/nap!) Ha mindehhez hozzávesszük hogy Velencétől kb. ugyanolyan távolságra van nem kérdés hogy legközelebb is ide megyünk. Katun forever!!! Este 8-kor várakozás nélkül csak jártam körbe a hullámvasúttal olyan kevesen voltak!!

Ez a Garda tavi rész nagyon elszállt árakkal. Igazából Movieland-be mentünk volna, de annyira gáz volt kívülről az egész (parkoló mint a balkánon, benéztünk és délután 4-kor nem láttunk működő játékot!?!?) hogy Gardaland lett belőle, de minek?

sonymacska Creative Commons License 2006.06.28 0 0 406
Sziasztok! Tenyleg lehet itt europaban furdeni delfinekkel?Mert ha igen megyek is furdeni,legyszi ha valaki tudja hogy hol akkor irjatok meg.Koszi!
bananas Creative Commons License 2006.06.23 0 0 405

Sőt még szeptember elején is:

 

2nd day free
Előzmény: Bacilus Benő (404)
Bacilus Benő Creative Commons License 2006.06.23 0 0 404

 

Ez egész nyáron érvényes? Augusztus végéig?

Előzmény: tclar (403)
tclar Creative Commons License 2006.06.21 0 0 403
Abszolut igaz, tavaly is ott voltunk és idén is megyünk:-))) Első nap este kifele kérhetsz egy műanyag karkötőszerű szalagot amivel másnap ingyen bemehetsz
Előzmény: Bacilus Benő (402)
Bacilus Benő Creative Commons License 2006.06.21 0 0 402

 

Ez komoly?

Előzmény: tclar (401)
tclar Creative Commons License 2006.06.21 0 0 401
Szerintem ez a legjobb mert a második nap ingyenes:-)))) www.mirabilandia.it
Előzmény: Bacilus Benő (400)
Bacilus Benő Creative Commons License 2006.06.21 0 0 400

 

A Gardaland jobb. Nem?

Előzmény: tclar (398)
Kisgonosz Creative Commons License 2006.06.13 0 0 399

koszi, errol nem is tudtam... :)

 

Előzmény: tclar (398)
tclar Creative Commons License 2006.06.13 0 0 398
Előzmény: Kisgonosz (397)
Kisgonosz Creative Commons License 2006.06.13 0 0 397
movie land? van olyan is?
Előzmény: tclar (394)
tclar Creative Commons License 2006.06.13 0 0 396
Arra gondoltam, hogy a honlap alapján több a felnőtteknek való műsor mint a gyerekeknek egy átlagos vidámparkban. Ezért kéne a gyerkőcökkel valamit kezdeni...
Előzmény: bopat (395)
bopat Creative Commons License 2006.06.13 0 0 395

Mi most készülünk a nyáron ide 4 és 9 éves gyerekekkel, de ebből nem csinlunk problémát. Vannak olyan attrakciók amelyekre nem mehetnek fel, ezért kell 2 szülő.

A fiam csak 3,5 éves volt és összejártuk Floridában levő parkokat.

 

Előzmény: tclar (394)
tclar Creative Commons License 2006.06.13 0 0 394
Ha valaki járt Movie Land-ba a Garda tónál legyenszíves írja meg mennyire ajánlatos 5-10 éves gyerekekkel családostól oda menni, avagy mennyire nem?
bopat Creative Commons License 2006.06.11 0 0 393

Hát kicsi a világ....

Előzmény: Cilikécske (384)
Xanyii Creative Commons License 2006.06.05 0 0 392

Köszi mindenkinek az infókat!
Így már nyugodtabban, felkészültebben megyek, merek vinni hátitáskát is stb...

Remélem hatalmas élmény lesz! Már alig várom! :)

tclar Creative Commons License 2006.06.05 0 0 391
A parkolás 2 euro/nap volt.Viszont augusztusban már 11 órakor a betonozott parkolók megteltek és hatalmas rétekre irányítottak bennünket, onnan ingyenes busz vitt a bejárathoz.
Előzmény: Xanyii (387)
kleenex Creative Commons License 2006.06.02 0 0 390

 

A parkolási díjra nem emlékszem, de az egyéb árakhoz:( képest nem jelentős.

Előzmény: Xanyii (387)
Briko Creative Commons License 2006.06.02 0 0 389

Megerősítem, tényleg nem kell aggódni a motyó miatt. A bejárattal szemben, az út túloldalán nagy parkoló van (fizetős), ott lehet megállni.

 

Brikó

Előzmény: kleenex (388)
kleenex Creative Commons License 2006.06.02 0 0 388

Szekrény éppen nincs, de vannak polcok, amit csak azok érnek el akik éppen be- ill. kiszállnak. Van ahol még a szemüveget is levetetik. Mindig csak annyian mehetnek be a beszállóhelyre, ahányan a következő kocsiba beférnek. Olyan kapu van mindenhol, mint a metróban, felette számláló, ahol láthatod hányan férnek még be. Ezt egy nagyobb csoportnál - ha együtt akartok menni - érdemes figyelni. A sorban a fejetek felett vannak táblák, amik mutatják, hogy ha ott állsz, akkor kb. hány prc múlva kerülsz sorra (15, 30, 45...)

Az értéktelenebb csomagokat (hátizsákokat) le szokták dobálni a sor mellé is a bejáratnál. Amíg mi ott voltunk (Húsvétkor), nem hallottuk, hogy valakinek eltűnt volna valamilye.

Jó mulatást.

Előzmény: Xanyii (387)
Xanyii Creative Commons License 2006.06.02 0 0 387

Sziasztok!

 

Idén nyáron indulunk a Gardalandba. Valaki aki járt már ott segíthetne némi infóval...

 

Mivel ketten megyünk, és hát fényképező meg minden is lesz velünk, kicsit félek tőle hogy a cuccokkal micsinálunk amíg pl. egy hullámvasútra felülünk. Meg aztán ugye az izgis pillanatba ott is készül fotó amit aztán meg lehet venni. Namost ha azt is megvezsem, nemtom a következő élmény kipróbálásánál azt addig hová teszem?!

 

Azt olvastam a honlapon, hogy van 3 EUR-ért csomagmegőrző, de hát akkor minden képpel egyesével futkozzak vissza?

Mondjuk a semminél az is jobb...

Meséljetek, hogy ti hogy oldottátok meg lécci!!

 

Én úgy csinálnám, hogy pl a hullámvasútba még mielött beleülsz, az indulás helyénél lennének kis szekrénykék. De gondolom ilyen nincs... Vagy igen?

 

A másik dolog, ami érdekelne még, hogy a parkolási lehetőség jó-e, és fizetős-e!?


Előre is köszi mindenkinek a segítséget!

Briko Creative Commons License 2006.05.29 0 0 386

Hali!

 

Visszajöttünk, bár csak 2 és fél napunk volt Orlandoban, azért 5 parkot végigrohantunk, + a Busch Gardent Tampában... Van 6 DVD-m, több óra forgatott anyagom és cirka 200 fényképem, ezeket szép sorban nyomom majd fel a honlapomra, ha kialudtam magam és bepótoltam 2 heti melót...

A Gardalandhoz jó szórakozást, nagyon jó buli, a delfinshow-t ne hagyjátok ki!

 

Üdv

 

Brikó

Előzmény: R3D+ (385)
R3D+ Creative Commons License 2006.05.29 0 0 385

az komoly buli  :)

én pár éve 10 napot csak parkokra szántam  Orlandóban :)

 

 

viszont egy program lehetőség:

most péntek-sz-vas-hétfőn megyünk a Gardatóhoz

ott van egy hagyományos és egy vizi vidámpark egymás mellett

 

utazás egyénileg, mi személyautókkal megyünk

ha valakit érdekel szóljon, mondok részleteket

 

laczko@freemail.hu

Előzmény: Briko (379)
Cilikécske Creative Commons License 2006.05.22 0 0 384

Bopatnak:

Köszönöm, milyen érdekes hogy pont Te tudsz most is segíteni! A télen Te segítettél megszervezni nekünk Donovalyban a kutyaszánozást Jurajjal, ami hatalmas élmény volt az egész családnak! Köszi még egyszer, üdv: Cili

Előzmény: bopat (382)
DeTiNuLoGaD Creative Commons License 2006.05.21 0 0 383
A Stealth sem kutya a Thorpe Parkban...
Előzmény: xtina (380)
bopat Creative Commons License 2006.05.20 0 0 382

Európában itt lehet a delfinekkel úszni...

www.marineland.fr

Előzmény: Cilikécske (381)
Cilikécske Creative Commons License 2006.05.19 0 0 381

Sziasztok!

Tud esetleg valaki nekem olyan helyet ajánlani Európában, ahol delfinekkel lehet együtt úszni, fürdeni?

Előre is köszönöm:Cili

xtina Creative Commons License 2006.05.14 0 0 380
Mirabilandián van Európa legnagyobb inverz hullámvasútja,azt hiszem.Kipróbáltuk BITANG.Ültünk Európa lehosszabb hullámvasútján is Saluban.Remélem jól tudom,hogy a leghosszabb.Hát az sem volt semmi.Ha jól emlékszem utána már nem tudtam sehová se felülni:-)))
Briko Creative Commons License 2006.05.13 0 0 379

De nem ám!!!

Jövő héten pénteken indulok 9 napra Floridába, ebből 5 nap meló, 3 marad vidámparkokra Orlando-ban... Épp most derült ki a dolog, még sajna nem volt időm utánanézni, hová is érdemes elmenni, hol vannak a legújabb, legnagyobb hullámvasutak...

 

Brikó

Előzmény: R3D+ (378)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!