Keresés

Részletes keresés

MaxiOli Creative Commons License 2006.08.27 0 0 816

Hali!

 

Nekem is van egy, itt a gyűjteményem képei között meg is találod: http://www.freeweb.hu/rubikkocka/egyebjatek.html

Előzmény: mergez (814)
MaxiOli Creative Commons License 2006.08.27 0 0 815

Sajna magyar nyelvű nincsen, de ha az angol is jó akkor néz körül itt: http://www.geocities.com/jaapsch/puzzles/ és ezek között keresd a Hungarian Rings-et!

 

Előzmény: MSPTmaris (813)
mergez Creative Commons License 2006.08.24 0 0 814

Sziasztok!

 

Meg emlekszem, a 80as evekben kaptam valakitol egy mini Rubic Magic-ot. Az egyik oldalan egy malev repulo volt, a masik oldalan meg talan a budai var, ha jol emlekszem. Valami promo lehetett. Latott valaki ilyet valaha? Talan meg valahol megvan a kacatjaim kozott...

MSPTmaris Creative Commons License 2006.08.23 0 0 813
.. na.. csak nem boldogulok azzal a varázsgyűrűvel vagy mi az!! ha ki is rakom csak véletlen... : /
arrol beszélek ami két kör és két helyen metszi egymást és 4színű golyók vannak benne... tudnátok nekem magyar segítséget nyújtani?? .. Léécci :)
Sati 601 Creative Commons License 2006.08.17 0 0 812

Hy!

Indiában jártam nemrég,ahol is vettem egy Rubik kockát, (szinte mindenhol lehet kapni utcai árusoknál). Az egyik vonatúton felfigyelt rá egy indiai, elkérte, majd két óra buzgó tekergetés végeredménye ez lett:

 

 

LOL

 

:D

Grinch Creative Commons License 2006.08.12 0 0 811
Nekem az új kocka esetében a a szilikon azonnal bevált, legalábbis ha az éjszaka időtartamát azonnalnak nevezhetjük. Este befújtam, reggel tekertem. Szerintem ne hasonlítgass állandóan, csak használd! Kétlem, hogy annyira rossz lenne, mint mikor én először szappant reszeltem bele.
Előzmény: 'Dávid' (809)
MaxiOli Creative Commons License 2006.07.17 0 0 810

Nézd meg a http//rubikkocka.fw.hu/speedcubing.html oldalt!

Persze nem egyből lesz olyan mint a "profik" kockája, ahhoz használni is kell, hogy összekopjanak az elemek!!!

Előzmény: 'Dávid' (809)
'Dávid' Creative Commons License 2006.07.16 0 0 809

Sziasztok. Problémám van  a 3x3x3-as kocka feltunningolásával, már elég sok helyen szétnéztem, és már szinte mindent kipróbáltam, bereszelés+szilikon stb... Még mostsem forog úgy mint egy profi kockája, csak mert mindig ahhoz viszonyítom az enyémet. mit tudnék tenni, ami már beválhatna nálam? Valaki légyszi irjon erre

Előre is köszönöm! Gábor

frc0032 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 808
vagyishát volt, csak elveszett : - ) de azt sem tom mit jelent az a 'jutaékfizetés'...
Előzmény: frc0032 (807)
frc0032 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 807
a vaterán sajnos nem tudom reg. magam, mert nincs telefonszámom...
Előzmény: MaxiOli (806)
MaxiOli Creative Commons License 2006.06.23 0 0 806

Vadonat újat sehonnan, esetleg ha rendelsz külföldről...

Viszont ha jó a használt is, akkor ajánlom a Vatera.hu című online aukciós házat, ahol időnként felbukkan 1-1 ritkább Rubik játék is (mint pl a Rubik Domino)

Előzmény: frc0032 (805)
frc0032 Creative Commons License 2006.06.22 0 0 805
Hello! Nem tudja valaki honnan lehet szerezni mo.on rubix dominót , kígyót, bábáel tornyát és/vagy órát? előre is kössz.: FRC#0032
MSPTmaris Creative Commons License 2006.06.15 0 0 804
... kitartás... kitartásom...
MSPTmaris Creative Commons License 2006.06.12 0 0 803
Én is ugy kezdtem neki.. de ugy látszik nekem nincs valami nagy kitartások! De te egy igazi hőős vagy;-)
Előzmény: MaxiOli (802)
MaxiOli Creative Commons License 2006.06.11 0 0 802

Én is most vettem egyet, de én magamtól akarom kirakni!

Ha segítség kell ezen az oldalon találsz megoldást:

http://www.geocities.com/jaapsch/puzzles/rings.htm

Előzmény: MSPTmaris (801)
MSPTmaris Creative Commons License 2006.06.11 0 0 801
Van olyan, hogy Hungarian Rings: 4 színű golyók két egymást metsző vájatban.
erre gondoltam... :D tudtam én hogy valami gyürü szerüség... köszi
Renslay Creative Commons License 2006.06.09 0 0 800
Esetleg itt rábökkhetsz, melyikre gondolsz:
http://www.geocities.com/jaapsch/puzzles/indxgraf.htm
Előzmény: MSPTmaris (798)
MaxiOli Creative Commons License 2006.06.05 0 0 799

Jó lenne tudni, hogy mire gondolsz!

Ilyen, hogy Rubik gyűrű ilyen nem létezik!

Van olyan, hogy Hungarian Rings: 4 színű golyók két egymást metsző vájatban.

Vagy olyan, hogy Rubik's Magic (Bűvös négyzetek, vagy 8 elemű karikavarázs): itt meg a három karikát kell a játék hajtogatásával összefűzni!

Ha megmondod, hogy melyik ezek közül (vagy ha nem ezek közül az egyik és leírod, hogy hogyan néz ki), akkor én adok hozzá útmutatót, hogy hogyan rakjad ki!

Előzmény: MSPTmaris (798)
MSPTmaris Creative Commons License 2006.06.05 0 0 798
Hy!! tia a rubik gyűrűt hogy szoktátok kirakni... (asszem az a neve....) egyszer már sikerült ugy hogy kétszínt kiraktam és ügyeskedtem vele valahogy.. akkor kijött. DE MOST NEEM AKKAAAAAR!!!!! ááá.
MaxiOli Creative Commons License 2006.05.17 0 0 797
Még senki nem kapott, csak igéretet arra, hogy nemsokára meglesz, szal türelem, már csak hetek kérdése!
Előzmény: a n n a (796)
a n n a Creative Commons License 2006.05.12 0 0 796

Hello,

Nemsokára két hónapja lesz, hogy új matricákat kértem a Rubik Stúdiótól, de még mindig nem kaptam. Küldtek már valakinek? Lehetséges, hogy elfelejtették?

 

Renslay Creative Commons License 2006.05.11 0 0 795
Gratula!
Előzmény: MSPTmaris (794)
MSPTmaris Creative Commons License 2006.05.06 0 0 794
SSSIIIIIIKERÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜLT!!!!!! JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ köszi szépen a segítséget!!! jujj de happy vagyok!! ez segitséggel ment mondjuk de ha soxor eljátszom sikerálni fog magamtol is!!! JUJJ EZ NAGYON JOU DOLOG!!!
Pá.. és kösz :D
Renslay Creative Commons License 2006.05.06 0 0 793
El se hiszed, hogy mennyi minden van róla... Kirakási módszerekből kapásból 10et fel tudnék sorolni, algoritmusokból már több ezer létezik, tippek, trükkök, minták, versenyek garmadával...
Sajnos a legtöbb angolul van... Ha szét akarsz nézni közöttük, akkor ajánlom a www.speedcubing.com linkjeit, ott rengeteg ilyen oldal van.

Magyar oldalak közül a rubikkocka.fw.hu-t ajánlom.
Mellesleg pedig (és ezt mindenkinek üzenem) sokkal aktívabb a fórumja!
Előzmény: MSPTmaris (790)
Hosszu9764 Creative Commons License 2006.05.06 0 0 792

Hi!

 

Jól írtad, vannak szabályok, de rá lehet jönni segítség nélkül, teljesen magadtól is! Nekem, anno, a '80-as évek elején, /kb. 8 évesen.../, igaz, hetekbe/v. hónapokba telt, már nem emlékszem, de addig tekertem-forgattam-próbáltam, amíg egyszer csak kijött. Pontosabban először rájöttem egy szín kirakására, aztán, hogy tudok mondjuk 2 sarkot felcserélni, aztán 2 közepet, aztán olyan cseréket, h. más ne is változzon közben, aztán, hogy az egész is kijöjjön. Szóval nem volt egyszerű, de így is működhet. Ha viszont fogyna a türelmed, akkor, annyi féle lap van, ahonnan meg tudod tanulni a kirakását, h. csak válogatnod kell közülük!

 

üdv.

Előzmény: MSPTmaris (790)
MSPTmaris Creative Commons License 2006.05.06 0 0 791
Akkor nem??? ...hmm..lassan 2 órája irtam és még semmi!!! kezdek egyre feszültebb lenni!!! hmm... váááááááááááááááááá
MSPTmaris Creative Commons License 2006.05.06 0 0 790
HELLO

Nekem az lenne a problémám meg a kérdésem az nagy rubick fanokhoz hogy ehhez a játékhoz vannak valami tippek, vagy szabályok vagy magunknak kell rájönni mindenre??
ti hogy kezditek el kirakni?? az egyik oldalt először vagy az egyik sarkátol kezdtek?? hu.. és nem is tudom hogy miit is szeretnék még tudni rola...

segitsetek már lécci MEEERT MEGŐŐŐŐŐRJÍÍÍT!!!!!
KISZ-KÖSZ.
Lyanka Creative Commons License 2006.05.04 0 0 789
Voltam dokinál, és azt mondta, nem kell agódnom, nem vészes a dolog, csak kenegessem, és felírt valami kencét. Fáslival viszont nem tudok kockázni. Meg már alapból se túl jók az időim, nem akarom még tovább rontani. Köszönöm a segíccséget. :)
MaxiOli Creative Commons License 2006.05.04 0 0 788

Két dolgot tudsz tenni:

Elmész dokihoz, feliratsz rá krémet, és pihenteted,

vagy elmész dokihoz, feliratsz rá krémet, és nem pihenteted!

 

Na jó félretéve a tréfát, szerintem mindenképpen pihentesd!

Ha gyakran előjön, akkor azt tudom javasolni, hogy fáslival szorosan tekerd be a csuklódat, hogy ne tudjon mozogni, és akkor tudsz kockázni, bár lassabb leszel, de legalább nem használod a csuklódat! Vagy akár tudod a krémet és a fáslit egyszerre használni!

 

Igazából az a baj ezzel az inhűvely-gyulladással, hogyha egyszer előjött, akkor az max egy darabig múlik el, de visszatérő probléma lesz! Szóval nincs sokminden amit lehet ellene tenni. Nagyon sok profi kockás küzd ezzel a problémával!

Előzmény: Lyanka (787)
Lyanka Creative Commons License 2006.05.03 0 0 787
Nektek is lett ínhüvely-gyulladásotok a kockától? Még nem komoly, de mit tudok csinálni, hogy ne jöjjön elő jobban? A bal csuklóm meg a bal középső és kisujjam fáj. Fél éve kockázom, és eddig nem volt ilyen bajom, de most kihagytam majdnem 2 hetet, alig kockáztam az alatt, és most begyulladt. :/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!