Keresés

Részletes keresés

hunserv Creative Commons License 2004.11.26 0 0 81

Bocs, hogy ketkedve fogadom eme allitasod... Mar lattam egypar korszakalkoto otletet jomagam is, nemelyik egesz jo volt a maga nemeben, csak sajna halva szuletett otlet volt, meg par aprosagrol elfelejtett "feltalalo" kiagyaloja, ja, s mellesleg leragott csont volt a tema, csak nem jart utana kellokeppen :)

Mondjuk ettol fuggetlen kivancsi lennek mi is az, mert erdekel a tema :)

Előzmény: 187...NPI (80)
187...NPI Creative Commons License 2004.11.26 0 0 80

Majd meglátod.

A kómám intézi a papírokat, utána referálok. Korszakalkotó. Ez komoly. 

 

Előzmény: hunserv (79)
hunserv Creative Commons License 2004.11.26 0 0 79
Gyanitom feltalaltatok a spanyolviaszt!!! :) hehehe
Előzmény: 187...NPI (78)
187...NPI Creative Commons License 2004.11.26 0 0 78
Le kell butítani a képeimet. Különben úgy van ahogy írtad. Ma ismét teszteltünk eggyet SPAYDER-E tipus. Ez a CO2-vel picit jobb volt. Viszont "véletlenül" feltaláltunk valamit, amiröl a levédés után többet írok. Most csak annyit :-valószinüleg megoldottuk az egyenes csővel való egyenes lövést.
Előzmény: hunserv (77)
hunserv Creative Commons License 2004.11.26 0 0 77

SzVSz N2 Jobb, mert nagyobb nyomasokat tud produkalni, mint a CO2 Valamint kevesbe hajlamos befagyni.. Ugye Szendioxid minusz otven valahany fok, Nitrogennel meg ennek tobbszorose (lefele termeszetesen)

Amugy kepeket mikor raksz fel??? Kivancsi vagyok am, meg gondolom masok is :)

Előzmény: 187...NPI (76)
187...NPI Creative Commons License 2004.11.25 0 0 76
Délután teszteltünk egy AUTOMAG puskát meglepő eredménnyel. A CO2 és a nitro halytás között a különbség elmosódott. Sőt ennél a tipusnál a nitró felé dőlt a verseny.
187...NPI Creative Commons License 2004.11.25 0 0 75
Szia. Örülök neki, de igazábol az lesz a jó ha a képeket is fel tudom tenni, meglátod egész jóóóóó.
Előzmény: hunserv (73)
187...NPI Creative Commons License 2004.11.25 0 0 74
Mi csak nyáron használjuk, néha. Nem a Parabellum férfi klubbé a fegyver. Az egyik tagunknak van 15 db azt használjuk. Tény messzebbre még nem is nagyon próbáltuk. Éppen ezért nem tudok egészséges vitát folytatni veled. Mi (akubb) egyszerüen a paintballt favorizáljuk. Ezt szeretnénk tökéletesre vinni lent olvazsd hogyan. Kicsit utánanézek azairsoftnak és majd még "csacsogunk" erröl.  
Előzmény: Rephyx (72)
hunserv Creative Commons License 2004.11.25 0 0 73
Nah, most mar igazan felkeltetted az erdeklodesemet :)
Előzmény: 187...NPI (67)
Rephyx Creative Commons License 2004.11.25 0 0 72
Udv, szerintem igenis ossze lehet hasonlitani oket, en osszesen ket ervet tudok felsorolni a paintball mellett, az egyik a hatotavolsag (15j korul mar egesz hasznalhato) a masik meg az hogy nagyot ut, es igy a talalatnak van visszatarto ereje.
Nem tudom milyen fegyverekkel jatszatok az airsoftot, de 15-20 meterre boven hasznalhato egy alapfegyver. Masreszt ha eltalaljak az embert egy automata fegyverrel, azt boven megerzi. (az kb 3-10 lovedek) A rekordom airsofttol egy 50Ft-os meretu, szokasos kekeslilas folt, vallon. (megereztem :)
Előzmény: 187...NPI (71)
187...NPI Creative Commons License 2004.11.25 0 0 71
Szia.    Szerintem nem szabad a kettöt összehasonlítani. Nyáron a kis pályán (kicsi irodákbol áll) mi is játszuk. Ott 4-5m távolságokra elég élvezhetö.
Előzmény: Rephyx (70)
Rephyx Creative Commons License 2004.11.25 0 0 70
Tevedsz, az utolso is airsoft fegyver. (Nezd meg a linket)
Az biztos hogy a paintball sokkal erosebb, de szerintem meg nem lottek ratok komoly airsoft fegyverrel :) Azt tenyleg megerzi az ember.
Előzmény: hunserv (58)
187...NPI Creative Commons License 2004.11.25 0 0 69
FIGYELEM!. Teljesen friss info.  Találtunk  3. 80-ér llőszert . Ha valakit érdekel a cím megy mailben.
187...NPI Creative Commons License 2004.11.24 0 0 68
nézd meg az emiled csé lécci.
187...NPI Creative Commons License 2004.11.24 0 0 67
Nos. Képzelj el egy cseszett nagy gyárat tele épülettel udvarral elhagyatva. Ezt őrzi a cégem. Amit írsz az ott a valóság. A sereg is oda jár gyakorolni az épület harcot. 5-5, 6-6, 7-7 fös csapatok harcolnak egymással. 12-15 perc egy játék ha a gyors pályán játszunk, de az egész terület a rendelkezésünkre áll minden hétvégén. A megszállottak minden hétvégén játszanak. Ez olyan 10-16 fö.
Előzmény: hunserv (66)
hunserv Creative Commons License 2004.11.24 0 0 66
Amugy leirhatnad megis mifelekeppen tortenik nalatok egy merkozes.
Előzmény: 187...NPI (64)
hunserv Creative Commons License 2004.11.24 0 0 65
Ahham, hat az kisse mas.. nekem mondjuk olyan CounterStrike szintu dolog tetszene, meg epuletharc, ilyenek :) tehat affele SWAT szituk...
Előzmény: 187...NPI (64)
187...NPI Creative Commons License 2004.11.24 0 0 64
Nem-nem. Van egy magnó a csarnokban meg két bazinagy hangfal és mennek rajta a harci zajok Géppuska, helikopte, repülő stb. Adrenalin az egekben. Tiszta Kongo. Különben az airsoft légyvadászatra jó.
Előzmény: hunserv (63)
hunserv Creative Commons License 2004.11.24 0 0 63
Hang es feny effektek? mmmi??? Samplerrel az oldaladon mesz, es amikor meghuzod a ravaszt, akkor BUMMBUMM, vagz micsoda??? :) AMugy pont ez a bibi a soft airral, az ember nem akarja reflexszeruen elkerulni a talalatot, mert csak kicsit viszket a talalat helye (vekony oltozek eeten) aztan kesz...
Előzmény: 187...NPI (62)
187...NPI Creative Commons License 2004.11.24 0 0 62

.68" a kaliber. ez kőkemény PAINTBALL. A lövedék sebessége és a "fájdalom" amit okoz az oka az élvezhetőségnek.Magyarul eggyáltalán nem akarod, hogy eltaláljanak. Mellé a hang és a fény efektek.....húú.

Előzmény: hunserv (61)
hunserv Creative Commons License 2004.11.24 0 0 61

Na most mirol is van szo, paintball, vagy soft air? mert ugye nem mindegy :)

Soft airban milyen kaliberek leteznek? (tudom, 6mmBB az alap) S paintballban?

Előzmény: 187...NPI (60)
187...NPI Creative Commons License 2004.11.24 0 0 60
FAMASba nem láttam még, de M16 sok van.  100-120-al mennek a lövedékek.... Hát ezt meg lehet érezni...szerintem. Mellesleg elég sok sima markert át lehet alakítani. A leg optimálisabb a TIPMAN A5. Ezt tuningolhatod orba fülbe.                              örömmel látom , hogy gyülünk. Tisztelettel üdvözlök mindenkit. én 17.00-tól álltalában gép előtt vagyok.
Előzmény: Rephyx (57)
hunserv Creative Commons License 2004.11.24 0 0 59
Ja, ami csuzlikat lattam IWA-n istenbizony vettem is volna vagy 4-5 felet, ha meg legalabb oten csatlakoznak hozzam, es szintugy megteszik, mert akkor lehetne menni jatszadozni :) csak egymagamnak viszon semmire nem jo az ilyen, max a falra, de oda meg minek.
Előzmény: Rephyx (57)
hunserv Creative Commons License 2004.11.24 0 0 58

Utolso gondolom igazi MP5 vala :) Amugy leteznek paintballok ufo tar nelkul is, lattam egyszer pump action csuzlit, 7-es tarral... na, az tetszett :) Amugy soft airral mar lovettem magamra, ha pulover van rajtam nagyon oda kell figyelnem, hogy megerezzem... zoknin keresztul persze kellemetlen volt, fulcimpara mar nem mernem kiprobalni, hacsak nem fajdalomdij elleneben :) Amugy IWA-n lattam jo airsoft csuzlikat, pl full extras felcsicsazott MP5 SD meg M16, csak hat az aruk kozel sem volt 0 :)

Bejon az airsoft hu, csak akarmely linre klikkelek, szarik beengedni, biztos regelni kell vagy mi, de annyit meg szaroztam rajta, kicsit gagyi oldal, tul sok maszlaggal... legalabbis nekem nagyon unszimpatikus.

Előzmény: Rephyx (57)
Rephyx Creative Commons License 2004.11.24 0 0 57
Vannak festekgolyok, de a fegyverek bedaralhatjak oket, felesleges hasznalni.
A softair.hu tokeletesen mukodik, valami problema lehet a netkapcsolatoddal.
Egy atlagos fegyver loveset is igencsak meg lehet erezni, hidd el! (ki kell probalni, es nem 2000 forintos kinai pisztollyal!)
Hunservvel egyetertek, paintball neven itthon a szines uv-ruhas, felfujt akadalyok es kartonpapirok kozott rohangalos idegbeteg lodozos baromsag terjedt el, es sajnos eleg keves azok szama, akik 'military' stilusban nyomjak a jatekot. Eppen ezert batran merem barkinek ajanlani az airsoftot, aki a kicsit komolyabb vonal irant erdeklodik. Nezzetek utana a neten, egy probat meger!
187...NPI : Ilyet vagy ilyet esetleg ilyet tudsz talalni normalis paintball fegyverben ? (ufo-tar nelkul!) Nem hiszem :)
end111 Creative Commons License 2004.11.24 0 0 56
tudtommal már van festékes golyó as -nál is(ha jól hallottam)
hunserv Creative Commons License 2004.11.24 0 0 55
www.softair.hu: Hozzáférés megtagadva
 
Miafrancot reklamozol ilyen szar oldalt, amit meg megnezni sem lehet??? :(
Előzmény: mcpie (53)
hunserv Creative Commons License 2004.11.24 0 0 54

LOVEDEK!!! :)

Amugy a soft air elegge gyenguszka, meg annyit sem csip, mint a paintba,, hogy volna mar elethu akcio? azt sem veszed eszre, hagy eltalaltak, a marker legalabb festeknyomot hagy... tenyleg, kimsohato a markerek festeke, ugye? :)

Előzmény: mcpie (53)
mcpie Creative Commons License 2004.11.24 0 0 53

"AMi tetszene: rendes fegyverekhez hasonlo tarkapacitas, esetleg kinezet is, meg olyan emberkek, akik szinten az ilyet ertekelik... Nah, itt ki is fogytam."

Nézz szét az airsoft világban! :) www.softair.hu

Fegyverek párezer forinttól, lőszer 1-3 Ft/db, élethű fegyverek, élethű akció. :)

Előzmény: hunserv (46)
hunserv Creative Commons License 2004.11.24 0 0 52
Gyanitom az utikoltsegem tobb lesz :) Teli szunetben is jatszogattok?
Előzmény: 187...NPI (51)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!