Keresés

Részletes keresés

nistelrooij Creative Commons License 2024.03.07 0 0 145771

De Rossi > De Zerbi

 

:)

MU59 Creative Commons License 2024.03.04 0 0 145770

Jav:Tetszett is neki / ETH/a meccs...

 

MU59 Creative Commons License 2024.03.04 0 0 145769

Az a szörnyű , hogy még tetszett is a meccs, szerinte győzhettünk volna.

Na, ja..ha a meccs előtt valaki altatót kever a City játékosok italában.

Ez az ember" más filmet néz", mint mi...

Előzmény: Stoppo5555 (145761)
Törölt nick Creative Commons License 2024.03.04 0 0 145768

jobban megnevettettél mint maga a kóceráj!!!

ennyire ízlett a nyalóka???

20:19

Előzmény: Flmre (145766)
kensai of origo Creative Commons License 2024.03.04 0 0 145767

"Luis Enrique–PSG ugyanez; Nagelsmann, Rodgers, Lopetegui, Favre, Terim, + Potter, stb. bandánál egyértelműen jobb De Zerbi.

Félre ne értsd, ezeket a neveket nem mostani jelöltként kotortam elő, hanem arra, hogy pár éve ők voltak az aktuális felkapott nevek, mint most De Zerbi.

 

Értettem, de ha most felmerülnének, akkor is De Zerbi mögött lennének nálam a sorban.

Giohoz hasonlóan S. Inzaghi ellen én sem tiltakoznék, ahogy írtam, érdekes opció valóban. De én azért az olaszoknál elért eredményekkel (főleg, hogy az egyébként sok problémával küzdő Juve és Milan is ott van a dobogón, előbbi sokáig közvetlenül az Inter nyomában volt) mindig óvatosabb vagyok. Az vitathatatlan, hogy "három ex-United besült játékossal a keretben, kevés pénz igazolásokkal és már a Lazioval is erőn felül ment".

 

Tényleg eszméletlen kiscsapat bunkerfocis képét mutattuk tegnap; lehet így kerültük el az újabb K.O.-t. Rashford gólja fantasztikus volt, de utána meg két óriási lehetőséget rontott el, ha azokból legalább 1-et bevág, akkor lett volna érdekes a meccs a City részéről is. De 0-1ről tudták, hogy bedarálnak majd.

 

9 fordulóval a vége előtt 11 pontra van a Villa, 24-el jobb a gólkülönbségük, de a lehetséges 5. Bl-t érő helyt nézve a Spurs is 6 tiszta pont + 1 elmaradt meccs + 18-cal jobb gólkülönbségra van, szóval a szokásos roncsderbinek se leszünk a részesei.

Előzmény: nistelrooij (145745)
Mirrmurr Creative Commons License 2024.03.04 0 0 145765

Hát, a hojlund az majdnem olyan, mintha azt mondanád, holland, az meg már elég lehet.

Előzmény: F1mre (145762)
Törölt nick Creative Commons License 2024.03.04 0 0 145764

"mennyire szanalmas"

meg

"a 20:19 se maradjon ki!"

meg

"Puszko nektek"

 

nos, igazad van, s a kedvedért ezegyszer, 20:19!!!!

a puszkodat meg köszöni a hátsónk, mert még mindig mögöttünk vagytok mindannyian!!!

 

 

 

 

 

Előzmény: Flmre (145763)
F1mre Creative Commons License 2024.03.03 0 0 145762

És Mount is volt egy szezont Hollandiában. :D Kész csoda, hogy Casemiro és Hojlund a csapat közelébe kerülhet látszólagos holland kötődés nélkül. 

Előzmény: giornalista (145759)
Stoppo5555 Creative Commons License 2024.03.03 0 2 145761

Hát ez rémes volt, Ten Hag alapból gyengén szerepel idegenbeli rangadókon, de egy Champo csapattól várnék ekkora bunkerezést egy kupameccsen a City ellen mondjuk. Ten hag teljesen kiölte már sztem a MU játékosokból a hitet is bármiféle modern játék legyen, hanem csak biztos védekezés és gyors kontrák...

Emiatt valszeg jobb leváltani, 1-2 jó transzferablakkal se hinné el a keret hogy Ten Hag tud mást játszani.

 

Az a baj ilyen játék után hogy nagyon nehéz ezek után hazai pályán fogadni egy alsóházit és eljátszani a modernebb, domináló csapatot. Ezért van az hogy még a Luton-félék is dominálják a labdabirtoklást MU ellen.

Ez teljes káosz, identitáshiány, és ebből fakadó taktikai toldozás-foltozás, meg még önbizalomhiány is, plusz az erre épülő elvárások merthogy a MU-tól mégiscsak rengeteget várnak, bár ez természetes, egy 4. helyre semmi dicséretet nem érdemelne a MU még akkor se ha most perpillanat az elég jó eredmény lenne szezon végén.

bár a 10 pontnyi hátrányt kétlem hogy a Ten Hag le tudja dolgozni Villa ellen. és a Spurs is sokkal jobb játékot mutatott idén jó párszor mint a MU, pedig az ő edzőjüknek alig több mint fél éve volt csak összerakni és Kane-t is elvesztették nyáron.

 

Valahol ez a mai derbi megalázóbb volt mint egy 4-0 vereség ahol támad a MU és próbálkozik legalább. pláne hogy nektek is kellett volna a 3 pont a BL indulásért.

 

Egyre kevésbé látom hogy mi értelme lenne Ten Hagot nem lecserélni. Pár jobb igazolással lehet tudna vmi toldozni-foldozni, de az édeskevés.

giornalista Creative Commons License 2024.03.03 0 1 145759

az Utrechtnél a játékosa volt, igen. 

Előzmény: F1mre (145757)
Fatboy Slim Creative Commons License 2024.03.03 0 0 145758

Az az Anthony gyereket kellene meg jol p...n rugni

F1mre Creative Commons License 2024.03.03 0 0 145757

Most nézem csak, hogy Amrabat Hollandiában született és holland kluboknál nevelkedett. Így már értem, hogy ThreeOutOf Ten Hag miért hozta ide. 

Előzmény: heinci (145756)
heinci Creative Commons License 2024.03.03 -1 4 145756

Szerintem ez egy teljesen megfelelő búcsú meccs Eriknek.

2 góllal kikapni neki ettől a Citytől egyáltalán nem szégyen. Erőn felüli eredmény.

Olyan 4-5 gólos különbséget jósoltam előre. Ehhez képest ez tisztességes. Meg a meccs képéhez képest is.

Szervusz, Erik!

Törölt nick Creative Commons License 2024.03.03 0 0 145755

tán csaki nem arra gondoltál izéke, hogy éppen mi csinálunk bajnokot a póóóólból??!!

Előzmény: FEKETkéz (145752)
Fatboy Slim Creative Commons License 2024.03.03 -1 0 145754

Ez borzaszto, sracok

azt hittem, egy X meg lesz

Törölt nick Creative Commons License 2024.03.03 0 1 145753

:DD-DD!!

FEKETkéz Creative Commons License 2024.03.03 -1 2 145752

Vicc vagytok! 

Törölt nick Creative Commons License 2024.03.03 -1 1 145751

:DDD

Törölt nick Creative Commons License 2024.03.03 -1 1 145750

:DDD

Törölt nick Creative Commons License 2024.03.03 0 0 145749

:DDD

 

nistelrooij Creative Commons License 2024.03.03 -3 0 145748

RASHFORD!!!! Az igen, micsoda rakéta!

giornalista Creative Commons License 2024.03.03 0 0 145747

az igazat megvallva sem elküldeni, sem megtartani nincs túl sok értelme. egyik döntés sem jobb sokkal, mint a másik. 

 

Ten Hag bizonyos statokban kiváló, a legtöbben viszont pocsék. az away mérlegünk a top 10 ellen végig siralmas volt vele. nagy vereségek. besült igazolások. rövid fellángolásokra elfogadható játék, de igazából nem látszik, hogy bármi is épülne. pozitívum a két kupadöntő, a fiatalok beépítése. 

 

at this point, még csak azt sem lehet mondani, hogy De Zerbi vagy Potter ne jelentene előrelépést, mert Ten Hag nagyon közepes. Inzaghi érdekes felvetés egyébként, ellene pl. biztosan nem tiltakoznék. 

 

ezt a mait éljük túl valahogy. a Pool ellen a tavalyi hetes után idén összejött egy pont, szóval ki tudja... lehet megússzuk 2-3 góllal?

Előzmény: nistelrooij (145745)
Törölt nick Creative Commons License 2024.03.03 0 0 145746

...lassan lehet kászálódni...megyünk a hangosékhoz...

rendkívüli lehetöség ez a ten07-nek, a "mágusnak"...!

rendkívüli lehetöség ez a fosziloknak akik most bizonyíthatják, hogy megy még nekik mankó nélkül is egy negyedórácska...!

rendkívüli lehetöség ez a csikóknak, akik megmutathatják, hogy nem öszvér lesz belölük...!

rendkívüli lehetöség ez nekünk is, hiszen jókat röhöghetünk, akár ezen, akár azon, akár amazon,

mert nem semmi ám a káröröm, különösen ha nekünk már csak az marad!!!

hajrá FOCI!!!

 

nistelrooij Creative Commons License 2024.03.02 0 1 145745

"összerakta a csapatát, játékrendszer"

 

Az a problémám, hogy ilyeneket látszik mit akar játszani, hát ilyenekkel érveltünk Ajax Ten Hag mellett. Nincs garancia De Zerbi a Unitednél is tudná mutatni az elképzeléseit vállalható időn belül. ETH csak rövidebb, pár meccses sorozatokban tudott valamit mutatni, MOTM, amint jött egy sérülés vagy valami saga, már bukta megint. Lásd most is pár győztes meccs végre sorban, aztán Shaw és Højlund lesérül és bukta megint. FA kupában kiizzadták a győzelmet, holnap városi derbi megint bukta valószínűleg. Az a vicc, elméletben még az 5. hely is érhetne BL-t, de még arra is kár gondolni. Vegyes az is, hogy Pogba, Ronaldo, Sancho saga letudva, Maguire nem alap kezdő, sikerült szabadulni pár szükségtelen játékostól, mondhatjuk Onana, Antony, Mount miatt fogjuk a fejünket, másfelől Garnacho, Mainoo előhúzva és játszatja őket bátran. Szóval azért valamit csinált ETH is, csak nem eleget.

 

Ratcliffe a "best in class" ígérettel érkezett, pont így városi derbi előtt beszélve, tőlük hozta el az új CEO-t, akkor nem hiszem De Zerbi lenne a fő célpontja az újjáépítésre, az új korszakra, ha idén ETH-t kirúgja. Azért említettem Inzaghi nevét, mert ő akinek csapata 12 ponttal vezeti az olasz bajnokságot, 22-3-1 mérleggel, 67-12 gólszám (Onana nélkül LOL) és mellesleg három ex-United besült játékossal a keretben, kevés pénz igazolásokkal és már a Lazioval is erőn felül ment, na az ő neve most szólna akkorát Ratcliffe terveihez, hogy pár éven belül visszarakni a klubot a csúcsra.

Számomra De Zerbi nem nyomna annyit a latba, megint egy kérdőjel, hiába tűnik ígéretesnek jelenleg. Jó, PL tapasztalat. Inzaghi viszont BL-ben van ott most és nagy trófeákért harcol, nevesebb játékosokat kezelve. Valamint Klopp távozásával, most lenne alkalom cselekedni. Ott is De Zerbi neve csak 2-3 opcióként merült fel, ha Alonso nem sikerülne nekik.

 

Potter mint brit edző talán azért is felmerült, mert Ratcliffe hangsúlyozta a katari ajánlat ellenében és a sportigazgató jelölt Ashworth dolgozott már együtt Potterrel. De Zerbi vagy Potter ligán belül kézenfekvő jelölt, könnyebben is megszerezhető, viszont számomra Inzaghi jobban csengő név lenne. 

 

"Luis Enrique–PSG ugyanez; Nagelsmann, Rodgers, Lopetegui, Favre, Terim, + Potter, stb. bandánál egyértelműen jobb De Zerbi"

 

Félre ne értsd, ezeket a neveket nem mostani jelöltként kotortam elő, hanem arra, hogy pár éve ők voltak az aktuális felkapott nevek, mint most De Zerbi. Ennyi erővel talán a Sporting edzője, Amorim is lehetne még a kalapban, mint megszerezhető, fiatal, feltörekvő edző.

A nagyobb neveknél Pochettino, Conte, Tuchel, Allegri is azóta csak azt mutatják nehéz nekik az újjáépítés. Mourinho volt már. Ancelotti nem szabad. 

Baromi nehéz döntés, ezt akarom hangsúlyozni függetlenül szurkolóknak melyik XY edző lenne a jelöltje.

 

"Én régóta szeretném megnézni Zidane-t nálunk, tudom, hogy nem népszerű jelölt itt."

 

Nem népszerűtlen, hanem nem reális. Zidane nem akar Angliában élni, nem karrieredző hogy muszáj legyen neki valahol edzősködnie, inkább élete alapján Juve, Real, francia válogatott, Marseille kb. amit vállalna. A Juventus és Marseille nincs jó helyzetben, a Real Madriddal történelmet írt, válogatottat Deschamps után vállalhatja el.

Alonso is hiába jó most, ő is kiesik, mert Pool, Real, Bayern múlttal nem a Unitednél folytatná.

 

Szerintem aki kifejezetten népszerűtlen az pl. ha Simeone nevét dobná be a média.

 

Más téma: az edzőkérdés mellett én nagyon kíváncsian várom a döntést pár játékosról, mit dönt az új vezetés. Azt könnyű mondani Martial, Sancho, Diallo, Dalot, Malacia, Antony, AWB, VDB, Varane, Lindelöf nem kellenek. Azt is könnyű mondani Shaw a sérülékenysége miatt már nem kell, Maguire után sem sírna senki. Onana és Mount is hamar el lenne felejtve, ha jönne helyettük jobb. Akár Casemiro vagy Fernandes is. Szóval így sérülékenység, kor, érték, használhatóság alapján szitálva a keretet. Viszont amire nagyon kíváncsi leszek, érdekes lenne az új manchesteri brit főnök mondaná most nyáron, hogy ideje újítani és Rashford, McTominay eladó, sajátnevelésként tiszta FFP profit, és hát a Greenwood kérdésre is választ kell adniuk.

beatang Creative Commons License 2024.03.01 0 0 145744

"Eshetőleges, egyéni megoldásokra épül a támadójáték, a védelem lyukas, a középpálya meg nem dominál. S hozhatta a kiszemeltjeit."

 

nem hiszem, hogy van PL edzö aki hitványabb eredményt ért volna el ten07 helyében!!!

 

 

Előzmény: For-dzsi (145741)
kensai of origo Creative Commons License 2024.03.01 -1 0 145743

Én tavaly augusztusban már leírtam, miért áll készen Erik akasztófája a 144901-es hsz-ben (http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=165132261&t=9018322). Azóta is tartom, pedig teljesen mögötte álltam és bíztam benne. Csak egy részét tudja Arnoldékra kenni.

 

„Ha Potter és De Zerbi most szerintetek a jelölt, akkor részemről inkább maradjon még ETH megnézni az új struktúrában mit csinál. Az új CEO és új sportigazgató nem okézna le könnyen "Antony" igazolást. Jövő nyáron jár le a szerződése a hollandnak. De Zerbi és Potter félék akkor is ott lesznek. Ha pedig Ratcliffe most kirúgja a hollandot, hiszen BL nélkül van rá alap, akkor szerintem kicsit nagyobb kaliberrel indítsa a korszakát, ne a Brighton edzőjével.”

 

Ritka eset, de teljesen máshogy gondolom ezt. Akkor maradjon ETH, ha nem áll össze a szakmai stáb időben (erre van esély sajnos). És azért maradjon a mostani tavaszhoz hasonlóan, mert

  1. újabb interimmel nincs értelme bohóckodni, plusz Erik kirúgása is egyre kevesebbe kerül, ahogy tölti ki a 3 évét,
  2. Mainoo, Hojlund, Garnacho, Martinez (aki egészség) játszik nála, a többiektől 2 év múlva el kellene köszönni úgyis,
  3. ne égessük meg a következő tényleges edzőt ebben a posványban,
  4. hátha tavasszal, kisebb terheléssel, felépülőkkel együtt tud még valamit összerakni (ennek az opciónak annyi Martinez, Hojlund és Shaw kieséseivel).

Nekem nem kellene nagy kaliber, újból jöhetne egy Erik-féle ígéretesebb projekt. Hiába nagyobb nevek, de Tuchel és Conte mindenhol összebalhézik, és inkább eredmény kifacsarásban jók. Allegri se jó építkezésre, finom hangolni tud jól majdnem kész csapatokat. Pochettinoért vicc lenne most fizetni a Chelseanek, pont egy új csapat összerakása nem megy neki, hiába volt eddig egyik jelölt nálam is a korábbi keringőknél; Luis Enrique–PSG ugyanez; Nagelsmann, Rodgers, Lopetegui, Favre, Terim, + Potter, stb. bandánál egyértelműen jobb De Zerbi. A korlátai mindenkinek meglesznek úgyis, ezt nagyon fontos tudatosítani. Xabi Alonso piszok jó munkát végez, sajnos a játékos múltja, kötődései miatt kiesik; S. Inzaghi még érdekes opció valóban.

 

De Zerbi a nyári eladások után is újra összerakta a csapatát, a játékát, van PL tapasztalata is, nemcsak szimpla felkapott név.

Előzmény: nistelrooij (145738)
Raven. Creative Commons License 2024.03.01 0 0 145742

Edzőkérdés:

 

Alapvetően én bírom a hollandot és sokáig hittem benne, de igaza van annak, aki azt írja nem látszik mit szeretne. Hol a támadófoci? Sehol. Úgyhogy én kezdek kiábrándulni, inkább már váltanék. Brunot rosszul használja, Rashford pedig használhatatlan, valami eltört. Szerintem az öltöző egy részét is elvesztette. Nem látszik a koncepciója, a stratégia, hogy hová futna ki az egész akár jövőre, ha marad.

 

Én régóta szeretném megnézni Zidane-t nálunk, tudom, hogy nem népszerű jelölt itt. 

Írtátok S. Inzaghit, számomra egy nagyon izgalmas jelölt lenne. Nagyon profi és jó edzőnek tartom.

Nagelsmann vagy Flick a focijuk miatt is tudnék rajongani.

 

Ha átmeneti edző 1-2 évre míg felépülne egy jövő nagy Manchestere, akár Conte. Tudom, hogy fogjátok a fejeteket.

 

De Zerbi egy kísérlet, lehet most nem arra van szükségünk. Egyébként le a kalappal előtte, kicsit megváltoztatta a PL futballját, nálam korszakos edző, de jelenleg kiscsapatnál. Potter jó hasonlat, de nála szerintem jobb jelölt.

 

 

For-dzsi Creative Commons License 2024.03.01 0 0 145741

Ebben van igazságod, nyilván mindig benne van az edzőben a kockázat, de 2 szezon alatt EtH-nak illene játékban mutatni valamit. Én alapvetően türelmes fajta vagyok, de sajnos nem olyan foci van, amit szívesen néznék. És még nyomokban sem látni, hogy mit akar a játékosoktól. Eshetőleges, egyéni megoldásokra épül a támadójáték, a védelem lyukas, a középpálya meg nem dominál. S hozhatta a kiszemeltjeit. Persze vannak sérülések, de akkor is, ez nagyon kevés.

 

Pottert példaként hoztam, hogy egy alsó középcsapat tehetségesnek tűnő edzője befürdött egy nagyobb csapatnál. De Zerbi - nyilván most divatos név - faszán összerakta a csapatát, miután szétszedték a középpályáját. Tehát nemcsak az van, hogy szerencséje volt egy jó állománnyal, hanem valószínűleg a játékrendszere is jó. S ötletes, labdabirtoklásra épülő focit nyomat. Minden nagyobb csapat edzője nyilatkozza, hogy nehéz ellenük játszani. Tuchel balhés arc és vándormadár én ezért tartanék tőle, Pochettino meg korábban nem kellett a klubnak, így a cselszkis szezonja után, hát nem is tudom, és még élő lesz a szerződése, ha nem rúgják ki... amúgy nem lenne vele bajom. 

Előzmény: nistelrooij (145738)
dinsdale_ Creative Commons License 2024.03.01 -1 3 145740

Máshogy látom. Szerintem a túlköltekezés és jelenlegi helyzet pontosan erre a téveszemére vezethető vissza.

Mi vagyunk a legnagyobbak! Nem bazdmeg, 10 éve voltunk a legnagyobbak! Most egy saját súlya alatt nyomorgó, identitás és értékválságban szenvedő monstrum vagyunk, amely szinte minden szempontból újrahúzásra szorul és amely magát sem ismeri, legalább is nem tudom a meglévő hozzáállást mással magyarázni, megpróbál a közelmúlt sikereire támaszkodni. Egy klub, mely edző és játékostemető. És ezt tudja minden érintett. Tehát nem akar idejönni sem edzőnek, sem játékosnak. Ha mégis, akkor annak megkéri az árát. Persze, hogy megkéri! A kockázatot mindenki beárazza. Utcaibban megfogalmazva van az a pénz, amiért bevállalja, hogy adott esetben parkolópályára rakja a karrierjét.

 

Szerintem, de persze a tévedés lehetőségét fenntartva, hisz csak egy szurkoló vagyok. 

Előzmény: nistelrooij (145738)
nistelrooij Creative Commons License 2024.03.01 0 0 145739

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!