Keresés

Részletes keresés

Akinom89 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 570
Szia!

Nekem elég régóta van, de sajnos nem emlékszek rá, hogy lett volna lila folt a nyelvemen, aztán ki tudja, nem nézegettem annyit. :)
Előzmény: bijjus (569)
bijjus Creative Commons License 2008.05.17 0 0 569
szijasztok !!

Én 15 éves vagyok és tegnap voltam csináltatni !!! nekem tegnap egyáltalán nem fájt és nem voltam pösze se csak egy két nehezebb szónál !! de ma vsizon eléggé be van dagadva meg néhán helyen lila

! nekem az lenen a kérdésem azoktól akiknek már régebb óta van hogy kb 2 -3 nap környékén nektek is lila volt foltokan ???????????

mert én mikor megláttam reggel felkelés urán hogy lila húú rendesen megilyedtem !! mondjuk már pár óra elteltével már nem olyan lila !! kicsit halványodott !! :D de erre lécii mindenképp válaszoljatok !! :D


csak most még az nem tudom hogy anyámnak mit fogok mondani hogy mé nem kell a fűszeres csirkecomb ebédre !!!! XD

jah azt nem is mondtam hogy itthon nem mondtam meg !!! meg nem is engedték volna !! de leszartam ! XD meg már az átszúrás után este már beszélgettem anyámmal !! semmi nem látszik mikor beszélgetsz valakivel !!!! De mondjuk én ezt úgy döntöttem el hogy majd vegyszer lesz!! aztán meg egyik este nagy kedvet éreztem hozzá meg minden oszt felhívtam a piercingesemet és mondtam neki hogy holnap mennék !! :D tehát én szörnyen gyorsan gondolok ki mindent ! :P
dehátegyszer élünk !! mindent ki kell próbálni !! :D
lécci majd válaszoljatok a kérdésemre 4! köszönöm
BubuMacika Creative Commons License 2008.04.22 0 0 568
Sziasztok! Szombaton volt egy hete, hogy piercinget szúrattam a nyelvembe. Gondoltam megosztom veletek a tapasztalatomat. Leginkább azért teszem ezt, mert a különböző fórumokon olvasott tapasztalatok alapján soha nem csináltattam volna meg, ugyanis szinte csak rosszat olvastam. Szóval ahogy mondtam, szombaton volt egy hete, hogy csinálták a piercingemet. Előszőr nagyon megijedtem, mikor rájöttem, hogy nem fogja a srác egyáltalán elérzésteleníteni. De szinte egyáltalán nem fájt. Utána öblögetnem kellett és ellátott egypár jó tanáccsal, többek között azzal hogy minden étkezés után öblögessek, legalább egy hétig. Áldom az eszemet, hogy ezt megfogadtam. Aznap este már rendesen bedagadt, nemcsak a nyelvem hanem a manduláim is. Másnap még elég rossz volt, enni csak nehezen tudtam, viszont nem fájt már annyira. Ittam a jeges vizet tisztességesen. Hétfőn már nem fájt egyáltalán, a manduláim sem, viszont még kicsit meg volt dagadva, így az evés még kicsit nehézkesen ment. A minden étkezés utáni öblögetést viszont betartottam tisztességesen, még mikor csak banánt ettem akkor is. Szerdán már meg sem volt duzzadva, tökéletesen tudtam enni és azóta sincs vele semmi gond! Úgyhogy köszönet a srácnak aki szúrta, mert egyáltalán nem bántam meg. Még várok a cserére, ha minden jól megy most hétvégén az is meglesz. Úgyhogy ez az én tapasztalatom, ami sokkal jobb lett mint számítottam és egyáltalán nem bántam meg, sőt büszke vagyok magamra, hogy volt hozzá bátorságom. Sok szerencsét azoknak, akik még előtte állnak! :)
baranyaialex Creative Commons License 2008.03.16 0 0 567
Igen azaz!nálunk úgy hívják!Öblögetek,és rengeteget mosok fogat,mert azt is mondták!A nyelvet ne sajnálva!Múlt hét kedden szúrták és ma volt az első olyan nap hogy nem sokat,de tudtam enni!:)Eddig banánon és fagyin éltem,meg rengeteget ittam!Már érzékenynek se érzékeny annyira mint volt!Nem mondom,hogy nem fáj,de...haladunk!Köszi a jótanácsokat és még várom is őket!Bármit meghallgatok!Ja és lehetséges,hogy a nyelvemtől úgy érezzem hogy mintha a fogam fájna meg a nyelő csövem?
M3zm3rize Creative Commons License 2008.03.13 0 0 566
Szoktatós piercing? Az micsoda? Úgy érted rendes piercing, csak hosszabb a szára nem? Azt majd akkor cserélheted ki, ha teljesen begyógyult, lelohadt a nyelved, és már zavar, ilyenkor cserélik ki rövidebb szárúra. Nekem kb 4-5 nap alatt lohadt le, és múlt el a fájdalom, öblögess (corsodyl), szopogass fertőtlenítő cukorkát, az nagyon fontos!
Előzmény: baranyaialex (565)
baranyaialex Creative Commons License 2008.03.13 0 0 565

Sziasztok!Nekem kedden szúrták a nyelvem másodszorra,mert az első el lett baszva!Annyi volt hogy a szoktatós piercing túl vastag volt 1,8 tűhöz!Nagyon idegbeteg voltam miatta!ez oktoberben volt és most alakult úgy megint,hogy megtudtam csináltatni,de már 2,2es tűvel,hogy ne bízzunk semmit a véletrenre!:)

Most nagyon fáj és még nagyon bevan dagadva!Egy kráter is lett a piercing körül ahogy bedagadt az ha leapad a nyelvem elfog tűnni?És mennyi idő után apad le és múlik a fájdalom?Mennyi ideig kell benn hagynom a szoktatósat?Lécci segitsetek!Kössz

claurnis Creative Commons License 2008.03.12 0 0 564
köszi... hétfőn ujraszurja a csaj, aki előzőleg szurta... ugymond belátta h elb@szta...
köszi mindent azéért:***
Akinom89 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 563
Ha nem érzed magad vele jól, akkor inkább vedd ki, és máskor szurass egy újat!
Előzmény: claurnis (559)
Akinom89 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 562

Ferde, de nem baj.

Vannak olyan emberek, akik bal vagy jobb oldalra teszik, nem csak középen lehet!

Előzmény: ssaannyy (560)
M3zm3rize Creative Commons License 2008.03.10 0 0 561

Szerintem ha nagyon zavar vedd ki, par ora alatt osszeforr, es legkozelebb mashol csinaltasd meg. De tenyleg nem tudom en mit csinalnek ilyen helyzetben.

 

 

Előzmény: claurnis (559)
ssaannyy Creative Commons License 2008.03.10 0 0 560
Szerintetek az enyém ferde vagy az nagy baj ha nem középen van? irjatok:D
claurnis Creative Commons License 2008.03.10 0 0 559
hello!
ma csináltattam nyelv-pc-t, de iszonyatosan elb@szták.
ferde is, és nem függőleges, hanem vizszintes... nem tom mit tegyek... már olyan régen szeretnék, erre elmegyek, és elb.sszák...:S most vegyem ki, és később szurassak ujat, vagy mit tegyek sztetek?
linkelek egy képet, mert nem illeszti be:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/080310/hhh_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

légyszi, segitsetek!
(amugy semmi baj nincs vele, eddig még, nem is vérzett... csak csunya:SSS )
Akinom89 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 558
Teljesen normális, hogy be van gyulladva és nem tudsz enni, mert fáj. 1-2 hét és jobb lesz.
Előzmény: ssaannyy (556)
ssaannyy Creative Commons License 2008.03.08 0 0 557
Bocs Az msn cimet kihagytam mujci_0325@hotmail.com Szal elöre köszi
ssaannyy Creative Commons License 2008.03.08 0 0 556
Hello Nekem Ojan problémám lenne h tegnap csináltattam a pc-t és fájni nem fáj csak nagyon felvan dagadva és ha mozgatom fáj emiatt nem tok enni arra lenék kiváncsi hogy ha fém érzékeny lennék akk is begyugyul mindenképpen nem? Meg ha még egy hétmulva is ugyanigy fáj akk szegyem ki vagy ne mert éhen halok vagy akk micsinájak?  Elöre Is Köszi Irjatok vagy vegyetek fel msn-re lécccike köszi
Nova910 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 555
Ha már egy hétig birod, akkor kár kivenni. A pöszeség meg nem biztos, h előjön. Én pl nem voltam vele pösze.
Előzmény: Vlason (553)
Nova910 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 554
Sőt. Ha nagyon félreszúrja, és a középen futó két pici főér közül az egyiket elkapja, akkor dobj egy búcsúcsókot a barátnődnek, mert a mentő nem ér ki olyan gyorsan, mint ahogy elvérzel. :D Ne parázz már. Sztem nagy flash. Ha mákod lesz, még utánna sem fog fájni, és pár nap alatt rendbejössz. Az ízeket speciel azóta én nem érzem rendesen, de ez csak a corsodyl mellékhatása. :D Amint abbahagyod a használatát elmúlik. Vagy használj inkább phlogosolt. És még1x no para.
Előzmény: Vlason (548)
Vlason Creative Commons License 2008.02.25 0 0 553

Még egy utolsó kérdés, hamár ilyen kedvesen válaszoltatok ^^ Nagyon nagy gáz ha netán megcsináltatom ugye nyáron meg minden ahogy leírtam és mégis pösze vagyok tőle... és kiveszem 1 hét után??? mert inkább nem kockáztatok úgy anyámnál...:S :( (mármtin ha pösze vagyok) Milyen következményei lehetnek vagy lehet egyáltalán bajom tőle??  előre is köszönöm a választ és köszönöm azoknak akik eddig válaszoltak nekem ^^

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.18 0 0 552

szia Vlason.

megfelelek valakinek?:)

 

szóval.

igen,ez egy jó alkalom.szerelkezzz fel a lent említett pénzzel(6.-8.ezer forint), fertőtlenítővel,amivel tudsz öblögetni,és egy kis bátorsággal.mindenképp megbízható,steril és rendezett szalont válassz - ha nem szimpatikus hagyd ott akár a szúrás előtt 1mp el is.

embertől függő,hogy begyógyul e annyi idő alatt, szerintem esetleg abból tudsz következtetni,hogyha van fülbevalód,és az nem érzékeny meg 1-3 hét alatt rendesen begyógyul,akkor sztem egy hét alattt lemegy a duzzanat és pösze sem leszel.de gyakorolj összegöngyölített nyelvvel beszélni:D meg cukorral a szádban.

mondom,szerintem elég annyi idő neki,de ha érzékeny vagy fémre,vagy csak a bőröd érzékeny akkor neccces.

hát figyelj. van akinek 5 nap van akinek 2-3 hét.

sok szerencsét.:)

Előzmény: Vlason (551)
Vlason Creative Commons License 2008.02.17 0 0 551
Még 1 kérdés. Nyáron megyek 1 hétre a bnőmhőz és arra gondoltam hogy  amíg ott vagyok akkor csináltataom meg mert titokban csináltatom/csináltatnám... És szerinted/szerintetek (nem tom hogy ki jár ide mostanában) Van arra esély hogy egy hét alatt úgy hejrejjöjjön hogy ne vegyék észre itthon? mármint hogy ne legyek pösze meg minden? :/   Előre is köszönöm aválaszt!! (ha válaszol vki)
Vlason Creative Commons License 2008.02.12 0 0 550
Köszi a választ Bossy =))
bosyy Creative Commons License 2008.02.06 0 0 549
szia! hát, nem tudom. ha normális helyen csináltatod a piercinget, szerintem nem fordulhat elő ilyesmi.
Előzmény: Vlason (548)
Vlason Creative Commons License 2008.02.06 0 0 548
Sziasztok! Én is szeretnék nyelvpc-t de egyenlőre anyámék nem negdik...-.-' de előre szeretnék érdeklődni... Igaz az ha félreszúrják akkor soha többet nem érel ízt???
bosyy Creative Commons License 2008.01.21 0 0 547
Grat. a piercinghez! :)
Előzmény: extazis (546)
extazis Creative Commons License 2008.01.19 0 0 546
jah és corsodyllal öblögetem.második üveget pusztitom már
extazis Creative Commons License 2008.01.19 0 0 545
na hello!!megvolt,túléltem,és nem fájt.második harmadik nap dagadt be,de nem volt gáz.ja és a ahogy bedagadt kidörzsölte a fogam a nyelvemet.ott lett 2pupli.az fáj csak.nekem amugy még mindig gennyedzik.mikor mulik el???
Peacebaby Creative Commons License 2008.01.14 0 0 544

oké. köszi a segítséget bosyy!

extazis! betadinnal, v phlogosollal kell majd öblögetni, de sztem majd fogják mondani. Drukkolok:)

extazis Creative Commons License 2008.01.14 0 0 543
Sziasztok!!!nekem elméletileg holnap szúrják.mivel öblögessek?kívánjatok sok szerencsét holnap :-)
bosyy Creative Commons License 2008.01.14 0 0 542
Szerintem kezd újra az öblögetést Betadine-nal. Biztosan segít. 1 dl vízbe 10 csepp. Minden étkezés és fogmosás után.
Előzmény: Peacebaby (541)
Peacebaby Creative Commons License 2008.01.13 0 0 541

hali!

hát másfél hétig öblögettem phlogosollal és mindent betartottam, amit mondott. akkor ez most para?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!