Keresés

Részletes keresés

Dior03 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 1504

Sziasztok!

Zepter Bioptron compact kézi lámpa teljesen újszerű állapotban a színterápiával együtt eladó!!4 cm fényátmérővel és 6 db színes lencsével 12 hónap garanciával és nagyon jó áron:75.000 ft 20/2569157

Ajánlom Gyermekes anyukáknak :-megfázás,nátha ,fülfájás ,arcüreggyulladás ...stb gyemekbetegségekre!

Bőrproblémákra :szemölcs ,allergiás kiütések ,ekcéma ,pattanások !!!!-ezt duplán felkiálltó jellel mert sajna az én időmben /bár még nem vagyok öreg!!/még nem volt ilyenre lehetőség csak a tini tonik -ami büdös volt és borzasztó színű és hát valljuk be nem igazán hatásos !!!

A Tinik arcát pedig jó lenne szépnek megőrizni -elkerülni a hegesedéseket ami végig kíséri az ember életét !!!

Telefonon elérhető vagyok ha estleg mégsem akkor csak irj üzit visszahívlak!!

Dior03 Creative Commons License 2012.10.08 0 0 1503

Szia!

 

Köszönöm és használd egészséggel aztán ird meg mi a helyzet!

Szép estét!

Előzmény: #tetete (1502)
#tetete Creative Commons License 2012.10.05 0 0 1502

Köszi, mégis érdemes volt megkérdezni ( mert a könyv másképp írja le), most nincs nálam ( a szomszéd városban), inkább Neked hiszek (könyvből sem lehet villanyszerelést megtanulni).

Előzmény: Dior03 (1501)
Dior03 Creative Commons License 2012.10.05 0 0 1501

Szia!

 

Az immunrendszer erősítése céljából a csecsemőmirigyet kellene lámpázni 10-15 percet és ha lehet akkor naponta 2-szer!

Este pedig pihentetés képpen lehet talpat lámpázni -ott akupunktúrás pontok találhatóak igy jótékonyan hat az egész szervezetre!!A talpat külön-külön 15-15 percig jó volna lámpázni!

Szép napot nektek és jó lámpázást!!!!

Bioptron pro plusz lámpa 11 cm fényátmérővel még várja Új tulaját !A lámpa csodaszép és garancia is van 12 hónap!

20/2569157

Előzmény: tetete1 (1500)
tetete1 Creative Commons License 2012.10.05 0 0 1500

A lényeg maradt le: 11 cm-es lámpáról lenne szó...

Előzmény: #tetete (1499)
#tetete Creative Commons License 2012.10.05 0 0 1499

Az immunrendszer erősítése végett áll alatti mirigyeket hányszor, hány percig  kell lámpázni és ismételni kell-*e (naponta) 2x?). Állandó infléuenzaszerű  tünetek miatt már mindent próbáltam ( ormosás tengerisóval stb,,), de nem akar megszünni. Már rejtett líme kürra gindolok (30 éve futok).Nem vagyok allergiás.

Dior03 Creative Commons License 2012.10.04 0 0 1498

Szia!

Nos még erről nem hallottam !Most próbáltam neten anyagot találni róla de semmi!Csak annyit ,hogy van és árulják.Tudod elég sokféle és fajta lámpát láttam az elmult években -néha ugyan az csak más néven -és a hatásfokukról semmi konrét anyagot !Gyakran felhívnak ,hogy buszos -ebédeztetős kiránduláson vettek Bioptron Lámpát Bőröndben !!!na szegények ennek a Bioptron lámpához semmi köze -de úgy látszik még mindíg vevők erre !

Kinek a pap kinek a papné!

További szép estét -én még maradok a gép előtt ha valakinek kérdése van csak irjon vagy hívjon-éjszakai bagoly vagyok!!

Ezt még gyorsan elmesélem:

Telefonon hív egy kedves idős hölgy :első kérdése:emelt díjas az Ön telefonja?Először nem is értettem a kérdést...Mert Ő azt gondolta azért nyílvános a számom és ezen adok segítséget pénzért!!!

Látjátok errre még nem is gondoltam-Ez csak Vicc volt!!!!!!

További szép estét nektek !!!

Előzmény: napoli008 (1497)
napoli008 Creative Commons License 2012.10.04 0 0 1497
Előzmény: Dior03 (1496)
Dior03 Creative Commons License 2012.10.03 0 0 1496

Szép estét!

 

Akkor még könnyebb a helyzet hiszen csak elé kell ülni a készüléknek és 6-8 percet kezelni.S nem csak a szemnek lesz jó -hiszen ha a lámpa elé ülünk és lehet közel /kb 5-7 cm -re/kezelni de még az arcüregnek és a ,,ráncainknak,, is jót tesz!!

Tessék naponta többször elé csücsülni !!

Figyelmetekbe ajánlanék :Zepter Bioptron Pro Plusz 11 cm fényátmérőjű közepes lámpát -gurulós állványon nagyon kedvező áron!

20/2569157

Jó éjt mindenkinek!!

 

Előzmény: Dulifuli (1494)
Dior03 Creative Commons License 2012.10.03 0 0 1495

Szia!

Nem vagyok Zepter értékesítő ! Egészen mással foglalakozom ,de szeretem a lámpát és van 10 éves tapasztalatom és esténként /Tv nézés helyett /próbálok segíteni a használatában .Itt a Fórumon illetve Telefonon .

Szép estét neked is!

Előzmény: SadGirl000 (1493)
Dulifuli Creative Commons License 2012.10.03 0 0 1494

Hello!

 

Köszi! És ha közepes lámpám van, akkor azt hány percre állítsam? Színterápiám nincs.

Előzmény: Dior03 (1492)
SadGirl000 Creative Commons License 2012.10.02 0 0 1493

Kedves Dior03! te a Zepternél vagy értékesítő? :)

Dior03 Creative Commons License 2012.10.02 0 0 1492

Szia!

 

Elnézést a tegezésért de nekem igy egyszerűbb az irás és remélem nem sértelek meg vele!

Akkor a ,,bölcsességünk,,előrehaladtával előforduló szemromlásról beszélhetünk ..Kezeld nyugodtan -s bár az időt visszafordítani nem tudjuk vele-segíthet!!

Amennyiben kézi lámpád van :bal szem csukva!2-3 sípolást várjál meg aztán jöhet a jobb szem ugyan úgy!

Fontos ,hogy mindíg ha nyaktól felfele kezelünk akkor egy pohár vizet igyunk meg!!!

Ha van színterápia is akkor pedig a citromsárgával !A lényeg hogy naponta többször ismételjük meg!

S figyelmedbe ajánlanám neked is a Dr Deák Sándor könyvet mely nagyon sokat segíthet a kezeléseknél és egyész olvasmányos és nem is drága!!

Dr Deák Sándor :Gyógyítás fény és Színterápiával-könyvesboltokban kapható!

Persze én is nagyon szívesen segítek -csak legyen egy jó könyv is otthon ami kéznél van!

Mert én tényleg nagyon igyekszem mindig válaszolni és köszönöm is a sok telefont és a bizalmat de sajnos a 24 óra néha kevésnek bizonyul!!

Aki pedig Budapesti nagyon szívesen látom a központomba !!

Ma is egy nagyon kedves cukorbetegséggel és annak szövődményeivel küzdő Úriembernek sikerült segítenem személyesen!

Legyen szép estétek !Aludjatok jól !

S ha kérdésetek van vagy eldötöttétek ,hogy Bioptron lámpára van szüksége a családnak csak hívjatok:20/2569157

 

Előzmény: Dulifuli (1491)
Dulifuli Creative Commons License 2012.10.01 0 0 1491

Tudomásom szerint ezt az okozza, hogy a szemlencse egyre kevésbé képes gömbölyűbb formát felvenni, mert az idő előrehaladtával veszít a rugalmasságából. Azt sajnos nem tudom, hogy ezen segíthet-e valamit a Bioptron lámpa. A neten azt írják, hogy nem lehet meggyógyítani.

Előzmény: Thomy1 (1489)
Dior03 Creative Commons License 2012.09.30 0 0 1490

Szia!

 

Jó volna tudni mi a kiváltó ok?Mitől romlik a szemed?Valószínű voltál vele orvosnál ..mit mondtak?Mert lehet ,szabad,sőt negyon jó ha kezeled a szemed hiszen csak javít de tudnom kellene az ,,előéletét,,.

Javaslom ,hogy csörögj rám ,hogy a kérdéseim feltudjam tenni...20/2569157

Előzmény: Thomy1 (1489)
Thomy1 Creative Commons License 2012.09.30 0 0 1489

Szia!

 

Rövid idő (1-2 év)  alatt annyit romlott a szemem, hogy félhomályban már alig tudok olvasni, illetve távolabb kell tartanom az olvasni valót, hogy élesen lássam. A termékeken lévő kisbetűs feliratok pedig olvashatatlanok számomra.

Lehet ezt orvosolni bioptron lámpával?

 

Thomy 

Dior03 Creative Commons License 2012.09.27 0 0 1488

Üdvözlöm!

Elnézést ,hogy az előbbi irásomban hölgyet irtam ...használja a lámpát aleírtak szerint mert nem is tudja mennyit tehet magáért ezzel a készülékkel!!

Sajnos elég sokszor elég későn érkezik hozzám a kérdés vagy maga a kérdező !!Nagyon sok cukorbetegség miatt kialakult szővődményt kezeltünk már és nagyon jó eredménnyel -csak ha előbb kezdik el kezelést akkor sok kellemetlem és fájdalmas hónapoktól lehetne megkímélnie magát az embernek-...

Jó egészséget kívánok Önnek és sok -sok lámpa használatot!!

Amennyiben szeretne telefonon is elérni: 20/2569157 /péntek estétől elérhető leszek!!

Előzmény: kiralyati (1486)
Dior03 Creative Commons License 2012.09.27 0 0 1487

Sziasztok!

 

Először is szeretnék elnézést kérni azoktól akik nem értek el telefonon mert sajnos lemerült és a töltőm nincs most velem!De holnap este már elérhető leszek 19 óra után!!!

Amíg működött jött kérdés amire most Igy nyílvánosan válaszolnék remélve ,hogy kérdezője is böngészik a neten:

Melyik lámpa a legjobb ha összetett problémákat szeretne kezelni /izület,magasvérnyomás ,allergia/

Olyan nincs hogy jó vagy jobb inkább probléma függő!!!

Én elsősorban közepes lámpát javasolnék színnel:Bioptron pro1+szín!!!!

Miért??

Mert a fény átmérőjéből adódóan /11cm /megkönnyíti a kezelést és nem mindegy az sem ,hogy mekkora területet fogok be egyszerre !mekkora területen indítom be a szervezet öngyógyító folyamatait!!

Izületet mindig két oldalról kezelünk és minimum 15-20 perc egy oldal !!!De mivel okozhat /teljesen normális reakció/egy kis kellemetlen gyulladást igy rögtön az alapfény után kék színnel hűtjük !!!/Ha nincs szín akkor törülközőt tegyünk a hűtőbe -száraz hideg-és utánna azzal hűtjük le!/

Ami évek alatt ment tönkre sajnos nem fog 1-2 kezelés után megjavulni de a fájdalom csillapító hatás rögtön érvényesülni fog!!S pár kezelés után már könnyebb a lépcsőzés is!!!

Magas vérnyomás vagy ingadozó vérnyomás /ami sajnos a rosszabb/talpat kezelünk -alapfénnyel !Mind a két talpat külön -külön mert megérdemlik !!

Aztán a tenyeret és aztán a nyakat!15 percek testrészenként!!!

Allergia -a 7 csakrát kell kezelni -mert az egész szervezetet kell visszabillenteni az egyensúlyba!Allulról felfele haladunk és 10 perc csakránként!Na jó ha kevés az időnk akkor 5 perc de ha lehet naponta 2 -szer!!

Cukorbetegség -itt a szövődmények kialakulásást tudjuk nagyon hatékonyan kezelni mert Sajnos nagyon komoly szövődmények lehetnek :

-végtagi érszűkület

-szürkehályog és zöld hályog kialakulása nagyobb arányban történik cukorbetegeknél

-sebek ,nehezen gyógyoló seb -fekélyek kialakulása

Tehát fontos /itt Írta a kérdező hölgy ,hogy kis lámpája van / hogy napi rendszereséggel kezeljük:

-szemet -csukva/ csak azért, hogy ne káprázzon/kislámpával ugye külön -külön tudjuk 10-10 percet

-talp /itt egy kicsit nehezebb a helyzet ha kicsi lámpa van de tegye fel a lábát a lámpát meg állványra ha van ,ha nincs akkor az ágy végébe egy kispárnára de úgy hogy a ventillátor szellőzője szabad legyen és legalább 15 perc mind a két láb!!

Ha netán már alakult ki seb -gyulladás akkor Kell a színterápia -mert csak azzal tudom hatékonyan kezelni !!!!

S a hasnyálmirigyet pontról -pontra kezelni !2 perc egy pont ,vagy úgy is írhatnám egy sípolást kell megvárni aztán tovább léptetni a lámpát!!

Lassan kisregényt irok de remélem sikerült kicsit segítenem és FIGYELEM hOLNAP MÁR HÍVHATÓ LESZEK ESTE 7 UTÁN!

Addig is legyen szép estétek élvezzük ki a jó időt amig tart !!!

 

kiralyati Creative Commons License 2012.09.26 0 0 1486

Volna egy kérdésem van egy kis bioptron lámpám  sajnos cukor beteb vagyok (inzulinos )erre lehet e használni és hol kell lámpázni , a test melyik részét.

Dior03 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 1485

Szép jó reggelt mindenkinek!

A segítség nyújtás nem ismer határokat!!!Tegnap Amerikából jött telefon a lámpa használatát illetően!!Boldoggá tesz ,hog már ennyien olavassák ezt a fórumot !!

Továbbra is várom kérdéseiteket:20/2569157

Még egy fontos dolog:Csak olyan készüléket vásároljatok amelyikre garanciát vállalnak!!!Ezt a hozzám érkező kérdések miatt írom!!!

Megbízható készülékekről van szó de !ha probléma merül fel sajnos nem olcsó mulatság:

Pl:A Bioptron pro1 közepes lámpa nyaka -széria hibás -vagyis nem az rontotta el aki használta-de a javíttatása:28.000 ft!!!!!

Ezt onnan lehet tudni hogy mivel 360 fokban forog a nyaka -kerregő kattogó hangot ad és sajnos ez azt jelenti ,hogy előbb -utóbb elenged a feje és nem tudsz vele kezelni mert lenyeklik!!

Ha már ilyen problámád van szívesen segítek!

Amennyiben pedig lámpa vásárlás előtt állsz csak hívj és hátha tudok segíteni!!!

Most Új tulaját várja :

Bioptron pro1 lámpa gurulós állványos /ajánlom annak aki nehezen mozgó beteget kezelne vele!!/ lámpa:129.000 Ft

Hozzá a színterápia :75.000 ft

További szép napot és élvezzük ki ,hogy még kegyes hozzánk az időjárás sétáljuk sokat kinnt a szabad levegőn!!!

 

 

Dior03 Creative Commons License 2012.09.18 0 0 1484

Szia!!

Tudok benne segíteni.

A szervízben meg ha tudok segíteni csak irj --ha már nagyon nyeklik a nyaka akkor addig kitudod húzni a tartóból és úgy tudsz kezelni..

Szép estét ..

Előzmény: Toomacska (1483)
Toomacska Creative Commons License 2012.09.18 0 0 1483

Szia!

 

Ha netán lenne elfekvőben Pro 1-es lámpához kék zepteres takaród vevő lennék rá! A miénket valahova jól elkavartuk, amiben segítségemre volt a Kisfiam is :o)))

Előre is köszi!

Kati

Előzmény: Dior03 (1482)
Dior03 Creative Commons License 2012.09.17 0 0 1482

Szép estét Mindenkinek!!!

 

Van egy jó hirem !!Ezentúl nem csak telefonon de akár személyesen is tudok segítséget nyújtani Budapesten!Sőt amennyiben a készülék hatásfokát szeretnéd érezni ,tapasztalni a saját bőrödön mielőtt döntessz ,lesz mód ,,kezelésre,,bejelentkezned!Mert van aki estleg kétkedve áll a Bioptron lámpa hatásfokát illetően vagy csak úgy gondolja a kezelések eredménye után könnyebben dönt mert már tapasztalatot szerzett.De van olyan is akinek kincs van a kezébe és nem is tudja igazán mire lehet használni a készüléket..

Köszönöm a bizalmat aki akár telefonon akár személyesen segítséget kért tőlem és továbbra is állok rendelkezésre!

Bioptron Compact lámpa +színterápia +állvány pedig várja új tulaját!!Külön -külön is levihető!!

Bioptron compact :45.000 Ft

Színterápia /6db színes lencse/:30.000 Ft

Színterápia /7db színes lencse/40.000 Ft

Állvány :9.900 Ft

Természetesen adás-vételi szerződéssel és garancia vállalás!!!

Apropó ha van készüléked de ,,probléma,,merült fel amit szervizelni kellene ..hívj hátha tudok segíteni!!!!!

20/2569157

 

 

 

 

 

 

Dior03 Creative Commons License 2012.09.13 0 0 1481

Sziasztok!!

Hát vége a nyárnak és ezt már érezzük is a saját bőrünkön!!Eső és hideg levegő!!

Elő a Lámpával és náthát ,megfázást ,máris tudunk kezelni !Nem igazán lenne jó ha gyermekünk 1-2 hét iskola után máris beteg lenne!!

Hölgyeim a szandál után jön a zárt lábbeli -s ha netán kidörzsölné a lábunk -10-15 perc lámpázással meg lehet úszni!Ha netán felfázunk akkor tessék a talpat ,has alját ,petefészket meglámpázni -amennyiben van szín a zöld színt bevetni!

Az ősz is szép tud lenni és egy mosoly pedig napfényt varázsolhat a szívünkbe!!!

Legyen szép napotok !!!

Bioptron compact kézi lámpa a színekkel és az állványával pedig várja új tulaját !!

Hívj ha kérdésed van ,ha bizonytalan vagy és szívesen segítek!!

20/2569157

 

Dior03 Creative Commons License 2012.09.09 0 0 1480

Szép Vasárnapot Mindenkinek!!

Zepter Bioptron compact kézi lámpa /4cm fényátmérővel/ Színterápiával együtt/6db színes lencse +használati útmutató/ eladó!!

Garancia 6 hónap ! Az ára:75.000 ft !!! Személyesen Budapesten lehet átvenni illetve postán is megérkezhet hozzád /1 nap alatt ott van /..

A felmerülő kérdésekkel fordulj bizalommal hozzám:20/2569157

Dior03 Creative Commons License 2012.09.06 0 0 1479

Szia!

 

Köszönöm a hozzá szólásod!Ilyenkor tudom ,hogy nem hiába való az éjszakai levelezéseim azokkal akik irnak nekem és a segítségemet kérik!

Szeretem a lámpát és van tapasztalatom és valóban nem csupán azért mert ,,el is adom,,!Nálam az élet adta ,hogy foglalkozom vele.

Most tervezem ,hogy az ősszel egy Bioptron lámpás találkozó legyen annak is akinek van ,meg annak is aki szeretne vagy csak érdekli!!Sok okos gyakorlati dologról lenne szó és 2 vendég előadó akinek a tudását tisztelem!!És itt legálabb nem kellene attól tartani /mint némelyik előadás után/,hogy mit akarnak eladni a végén!!!

Igérem közzé teszem itt a pontos idejét és szívesen látlak téged is ha van kedved eljönni!!

Apropó ha még nem sikerült színt beszerezned csak hívj!Ha már igen de esetleg szeretnél kérdezni csak csörögj!

Szép estét mindenkinek és jó pihenést!!!!

Előzmény: Toomacska (1478)
Toomacska Creative Commons License 2012.09.06 0 0 1478

Szia!

 

Nagyjából végigolvastam a topicot az elejétől a végéig és Te írtál eddig a leghasznosabb dolgokat a használattal kapcsolatban! Ebben biztosan az is közrejátszik, hogy ezen termékek eladásával foglalkozol, de ilyen esetben fontos a hit és a hozzáértés! Pozitív a lelkesedésed és ha ez a betegségekkel, fájdalmakkal küzdő emberekre is hatással van és hisznek a gyógyulásban az már fél siker! Nem hiszem, hogy ez a lámpa minden nyavajára segítség lehet, de egyes esetekben biztosan hatásos!

 

 

Előzmény: Dior03 (1476)
Toomacska Creative Commons License 2012.09.06 0 0 1477

Sziasztok!

 

Sürgősen keresek Bioptron pro 1 lámpához színterápiát, színterápiás lencséket budapesti átvétellel! Max. 45.000 Ft-ig!

Kérlek benneteket, hogy ide írjatok: toomacs@freemail.hu!

 

Üdv,

Kati

 

Dior03 Creative Commons License 2012.09.05 0 0 1476

Sziasztok!

El kell ,hogy meséljem nektek a mai találkozásom egy nagyon kedves hölgyel!Ő a fórumon történt levelezésem ,tanácsadásom alapján döntött úgy .hogy felhív telefonon majd találkoztunk is személyesen!Azt hiszem mindíg öröm ha hasonló lelkületű és beállítottságú embereket hoz össze a ,,véletelen ,,!Bár nem hiszek a véletlenekben szerintem minden találkozásnak oka van!Olyan jó látni amikor egy emberből sugárzik az Élet szeretete ,amikor mosolyogni tud akkor is amikor pedig nem kegyes hozzá a sors!!S óriási szíve van !Köszönöm ,hogy eljött és megtisztelt a bizalmával!

Továbbra is várom kérdéseiteket /ha magánszámról hívtok és nem tudom felvenni akkor nem is tudlak visszahívni benneteket!!/.

Ingyenes szaktanácsadásommal továbbra is állok rendelkezésre telefonon vagy személyesen!

Dior03 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 1475

Sziasztok!!

Zepter Bioptron Pro 1 közepes lámpa gurulós állványon !Igény szerint Színterápiával !!!Sajnos ide képet nem tudok feltenni/nem értem miért../Garancia 12 hónap!

Érdeklődni:20/2569157

A készülék természetesen kipróbálható és a kezelésekben tudok segíteni!!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!