Keresés

Részletes keresés

Szné.Évi Creative Commons License 2014.10.19 0 0 748

Mi egy 3gyerkőcös család vagyunk,segítséget keresünk megfizethető áron.

S.O.S Heti 1 napra szeretnénk valakit aki haza hozza őket iskolából,óvodából és velük van míg mi nem érünk haza a munkából.Lehet betegség esetén vagy szünetekben is számítanánk rá a  későbbiekben.

Különös elvárásunk nincs csak legyen türelmes és szeresse őket.

Fiatalos energikus nagyi is lehet:)

email:evibogyo@gmail.com

fruska85 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 747

Sziasztok,

 

3 éves kisfiam mellé keresek heti 2x2 órában, hétfő és szerda 18.30-20.30 babysittert.

 

A 11. kerületben lakunk.

Email címem: fru82@hotmail.com

 

Fruzsi

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.10 0 0 746

Gyerekfelügyeletet, gondozást vállalok. Középkorú óvónő vagyok. Esetleg kisebb házimunka sem gond. Elérhetőségem: tunde.sasvari@gmail.com

bacsbern Creative Commons License 2014.09.24 0 0 745

 Két kisgyermekem 3 és 7 éves mellé keresek reggeli felügyeletre bébiszittert . Kisgyermeknevelőként  bölcsődében dolgozom ,  ahova minden második héten reggel hatra kell járnom így a reggeli oviba suliba menést kellene biztosítani . Ami azt jelentené hogy minden második héten háromnegyed 6-tól kb 8 ig kellene a gyerekekkel lenni (oviba suliba vinni őket ) Jelentkezéseket emailben  várom : bacsbern@gmail.com ( 18.kerület Havanna lakótelep )

Kun Judit Creative Commons License 2014.09.11 0 0 744


Óbudán 2 kisfiam mellé(3 és 6 évesek) minőségi együttlétekre keresek hosszú távra egy kedves, megbízható, KREATÍV, gyerekszerető vidám fiatal hölgyet aki intelligens, diszkrét, rendszerető, szorgalmas és kiegyensúlyozott lelkű és stabil idegrendszerű.

A feladat: játszas :) mese olvasás :) biciklizés, sétalás stb :)

Fontos lenne, hogy ha kell, ürítse ki a mosógépet, pakolja be a mosogatógépet, vagy kapja el a porszívót, szoval a minden napi munkával is segitsen.

Fontos lenne, hogy tudjon vezetni

Minden nap h-p, 13:00 órától 19:00 óráíg. Fix 60ezer forint keretünk van ra.

Ha magára ismer, kérem irjon egy pár mondatot magárol.
Várom az emailjét! :) :) :)
Kjutka83@gmail.com

 

 

Kun Judit Creative Commons License 2014.09.11 0 0 743

sziasztok :)
Óbudán 2 kisfiam mellé(3 és 6 évesek) minőségi együttlétekre keresek hosszú távra egy kedves, megbízható, KREATÍV, gyerekszerető vidám fiatal hölgyet aki intelligens, diszkrét, rendszerető, szorgalmas és kiegyensúlyozott lelkű és stabil idegrendszerű.

A feladat: csak jatszas :) mese olvasás :) biciklizés, sétalás stb :)

Fontos lenne, hogy ha kell, ürítse ki a mosógépet, pakolja be a mosogatógépet, vagy kapja el a porszívót, szoval a minden napi munkával is segitsen.

Fontos lenne, hogy tudjon vezetni

Minden nap h-p, 13:00 órától 19:00 óráíg. Fix 60ezer forint keretünk van ra.

Ha magára ismer, kérem irjon egy pár mondatot magárol.
Várom az emailjét! :) :) :)

 

adatrogzito Creative Commons License 2014.09.05 0 0 742

Sziasztok!

 

 

Bébiszittert, otthoni segítséget keresek.

 

A XVIII. kerületben lakunk, az 50-es villamos és a 136E busz vonalán, kb. 10 percre tömegközlekedéssel a KÖKI-től. 

Két kisfiam van, nagyobbik elsős iskolás, kisebbikkel vagyok itthon, aki egy éves. Hetente egyszer, egész napra lenne szükségem segítségre.

Részben itthonról végezhető munkám van, lenne olyan alkalom, amikor számítógép előtt ülök a másik szobában, dolgozom, és ha bármi gond van, a helyszínen vagyok, de olyan is, amikor reggel megyek, és estefelé jövök haza (ilyenkor a nagyot a közeli iskolából haza is kellene kísérni).

Esetlegesen előnyt jelent a házimunkában való segítség, de nem ez a lényeg :-) 

Keresek valakit, akiben megbízhatok, és aki a következő, akár évekig is tartó időszakban ebben segítségemre lehet.

Fizetés megegyezés szerint.

Jelentkezést az alábbi e-mail címre várok: anyaelrontotta@gmail.com

 

Köszönöm! 

 

Zsuzsa

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.03 0 0 741

Kedves babysittert kereső családok!

 

Több hirdetésem van fent az oldalon, törölni sajnos nem tudom, ezért itt jelzem, hogy 2,5 hónapra Belgiumba megyek, egyelőre ennyi időre kerestek 3 nagyobb s egy újszülött baba mellé "valakit".

 

Elnyertem-e megtisztelő feladatot.

 

 

Azonban, ha valaki keresne megbízható, kedves, vidám, friss, fitt, tapasztalt, türelmes, csecsemőkhöz /nagyobb gyermekhez/ értő babacsőszt,  kérem jelezze, januártól vagyok.

 

 

Addig is ismerkedhetnek tevékenységemmel: www.babacsosz.hupont.hu oldalon.

 

 

mmmari151@gmail.com

 

 

 

Mindenkinek szép napokat kívánok!

 

Pircsi54 Creative Commons License 2014.09.02 0 0 740

Tanári diplomával ,10 éves babysitteri tapasztalattal rendelkező "pótnagyi"-2 nagyszerű

 felnőtt lány édesanyja-vállalja csecsemő-kisiskolás korú csemeték felügyeletét:

 -játék

 -mesélés

 -mesedramatizálás,stb...tevékenység formájában.:

  Referencia telefonszámot meg tudok adni.

  Munkavégzés helyszine: Elsősorban Budapest déli kerületei:XX.,XIX.,XXI.,XXIII.

  A többi kerület is szóba jöhet,jó tömegközlekedési lehetőséggel.

  Elérhetőségeim:

  06 30 4582270

  zsillimaria@gmail.com

Ági-Kata Creative Commons License 2014.09.01 0 0 739

Kedves Krisztina!

Elnézését kérem, hogy csak most válaszolok, de több helyre is feladtam hirdetést, elérhetőséget megírva, de

ide sajnos nem néztem azóta vissza.

Ha aktuális még a megkeresése az emailem, ahová írhat: lovasagi57@gmail.com.

Köszönöm jelentkezését, üdvözlettel: L. Ágnes

Előzmény: KissKrisztina23 (733)
Rosedibor Creative Commons License 2014.08.30 0 0 738

Kedves Szülők!
40 éves, megbízható, vidám természetű, felelősségteljes, tapasztalattal és referenciával rendelkező, nem dohányzó, gyermekszerető hölgy vagyok. Szívesen lennék I. II. III. XIII. kerületben élő család vagy családok segítsége mint babysitter. KÜLFÖLDÖN élő családnál is szívesen vállalok babysitter, házvezetőnői állást hosszabb vagy rövidebb időre is bentlakással.
További részletekért és bemutatkozásért szeretettel várom jelentkezésüket.
Köszönöm.

Tel: 0630 7545 065

KissKrisztina23 Creative Commons License 2014.08.28 0 0 737

Kedves, megbízható, aranyos, türelmes, tapasztalattal rendelkező bébiszittert keresünk 2. kerületbe, napi 6-8 órára nagylányunk (7 és fél éves) és kisfiúnk (7 hónapos) mellé. Fényképes önéletrajzokat a nailpoint1@gmail.com mail címre várjuk.

Kezdés szeptember első, de legkésőbb 2. hetében.

Kiss Krisztina

Nikolett091 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 736

Kedves Szülők!

 

Agilis,gyerekeket szerető fiatal hölgy gyerekfelügyeletet és házimunkát vállal hétfőtől-péntekig.

Tel.:0630/643-9304

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Rita0203 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 735

Óvodapedagógusként nagy gyermekszeretettel, türelemmel, bébiszitteri tapasztalattal, vállalom a gyermekével való foglalkozást, kíséretét, felügyeletét, fejlesztését.

E-mail: ritar.0203@gmail.com

Viola G Creative Commons License 2014.08.26 0 0 734

Budapesti család keres megbízható, sok tapasztalattal és valós referenciákkal rendelkező bébiszitter-házvezetőnőt 7 hónapos, vidám és barátságos kisfiuk mellé. Az állás hétköznap teljes munkaidőre szól, kezdés szeptember elején-közepén. Olyan 35 és 50 év közötti, nemdohányzó hölgyek jelentkezését várjuk, akiknek van tapasztalatuk csecsemők gondozásában és háztartási munkák elvégzésében.

 

e-mail: samsonszitter@gmail.com

tel.: 06305313959

KissKrisztina23 Creative Commons License 2014.08.25 0 0 733

Kedves Ági-Kata,

 

megtenné, hogy megadja e-mail elérhetőségét, hogy felvehessem Önnel a kapcsolatot?

Üdvözlettel,

Kiss Krisztina

Előzmény: Ági-Kata (727)
Nikolett091 Creative Commons License 2014.08.25 0 0 732

Kedves Szülők!

 

Agilis,gyerekeket szerető fiatal hölgy gyerekfelügyeletet és házimunkát vállal hétfőtől-péntekig.

Tel.:0630/643-9304

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Nikolett091 Creative Commons License 2014.08.24 0 0 731
nikodemia@freemail.hu vagy adja meg a telefonszamat s felhivom.
Előzmény: KissKrisztina23 (730)
KissKrisztina23 Creative Commons License 2014.08.24 0 0 730

Kedves Nikolett,

 

kérem írja meg e-mail címét, ahol felvehetjük Önnel a kapcsolatot- amennyiben még aktuális a hirdetése.

Üdvözlettel,

Krisztina

Előzmény: Nikolett091 (729)
Nikolett091 Creative Commons License 2014.08.18 0 0 729

Kedves Szülők!

 

Agilis,gyerekeket szerető fiatal hölgy gyerekfelügyeletet és házimunkát vállal hétfőtől-péntekig.

Tel.:0630/643-9304

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.15 0 1 728

"A gyermek mosolyában ott az egész világ, tündöklő, zöld mezők és rengeteg virág.
Napfény melegsége, szellő suhanása, tiszta éjszakában csillag ragyogása.
Nincsenek még árnyak, súlyos, nehéz dolgok, ártatlan kacaját nem felhőzik gondok.
Hogyha rád mosolyog, felvidul a lelked, meghaltnak hitt álmok újra élnek benned."

 


Hosszú évek óta foglalkozom gyermekekkel. A csemeték mellett több hónapot, akár éveket töltök, igény szerint. Leghosszabb időszakom közel 4 év volt, a mai napig jár hozzánk a kisfiú, ha a szülőknek elfoglaltságuk van.
8 hónapos korától neveltem, szerettem Őt, óvodába is elkísértem, beszoktattam.

 

Nagyon sokat játszom a kicsikkel, a mondókák, versek, énekek a mindennapokhoz tartoznak.

Nyári időszakban több órás sétát teszünk, nagyobbakkal hatalmasat játszunk, /bújócska, fogócska, homokozás, stb./ de a télen sem lustálkodunk.

Mozgásfejlesztés, képességfejlesztés velejárója a növekvő gyermekkel történő foglalkozásoknak.

 

Értek a gyermekekhez, s szeretetemre, szeretettel, mosollyal reagálnak, de nem akarom pótolni az édesanyát és az édesapát.
 
60 éves egészséges, energikus, mosolygós, vidám nő vagyok, igényes és kultúrált.

 

Ikrekkel is foglalkoztam – két pici lánnyal kéthetes koruktól.

 

Nem vezetek, mert elvem, hogy nem veszélyeztetem más gyermekének az életét.

 

Saját készítésű weboldalamon sok mindent megtudhatnak rólam.

 

www.babacsosz.hupont.hu

 

Csecsemőkortól vállalom a gyerekek melletti teendőket.

A legutóbbi kisfiút 4 hónapos korától fejlesztettem, 5 hónapon át. Utána költözés miatt /bölcsöde/ megváltunk egymástól.
 
 
Alkalmi jelleggel is vállalom a gyermekeket, esetleg késő esti, éjszakai órákban.

gyermeki@citromail.hu az e-mail címem


 

Ági-Kata Creative Commons License 2014.08.14 0 0 727

Kedves Szülők!

   Fiatalos, mozgékony, játékos, éneklős, mondókázós "pótnagyi" keresi  "manócskáját", akivel

vidáman, tartalmasan eltölthetnék azt az időt, amikor a szüleinek elfoglaltsága van.

A "nagyi" 4 saját gyermeket nevelt fel és több családnál is nagy egyetértésben terelgetett

több gyerkőcöt. A családok szívesen adnak referenciát is. A "nagyi" a háztartásba is szívesen

besegít.

elérhetőségem: 06-20 476 27 23

Nikolett091 Creative Commons License 2014.08.14 0 0 726

Kedves Szülők!

 

Agilis,gyerekeket szerető fiatal hölgy gyerekfelügyeletet és házimunkát vállal.

Tel.:0630/643-9304

Előre is köszönöm!

Ági dadus Creative Commons License 2014.08.12 0 0 725

Kedves Szülők!


Budapesten (vagy környékén) keresek teljes munkaidős állást, bejelentett gyermekfelügyelőként. Megbízható és becsületes családot, munkáltatót keresek.
Képzett tanítóként és 10 év (angol és írországi) tapasztalattal rendelkező gyermekfelügyelőként ismerem a gyermekek alapvető lelki- és fizikai fejlődését, szükségleteit. A legfiatalabb gyermek akire vigyáztam 4 napos volt, a legidősebb 15 éves.

A felmerülő problémákra kreatív megoldásokat találok és együttműködök a szülőkkel, hogy a legeredményesebb és legátfogóbb törődést biztosítsuk a gyermekek számára.

Szeretek kitűnő kapcsolatot kialakítani és ápolni mind a gyermekekkel, mind a szülőkkel. Gondoskodó vagyok, megbízható és türelmes. Törekszem a kapcsolattartásra és komolyan veszem munkám azon részét, hogy a szülőket a napi tevékenységekről tájékoztassam.

Bátorítom és igyekszem kielégíteni a gyermeki kíváncsiságot. Ismereteimhez mérten igyekszem megválaszolni a kérdéseket, ötletes válaszokat találni és kreatív módon tanítani az új ismereteket.

Számomra a gyermekek biztonsága elsődleges fontosságú otthon is és az otthonon kívül is.

Felsőfokon beszélek angolul, illetve “B” kategóriás jogosítvánnyal és több, mint 10 éves autóvezetői gyakorlattal rendelkezem.

Kérésre kiváló (angol nyelvű) referenciákat tudok bemutatni.

E-mail címem: ddeb@index.hu

Ági dadus Creative Commons License 2014.08.12 0 0 724

Dear Parents,


I'm a 34 year old Hungarian childminder looking for a kind and trustworty family in Budapest (or close to Budapest) to work for as a full time childminder/nanny.

As a primary school teacher I know and understand the children’s basic need of educational and psychological development. I can come up with creative solutions to problems and work with the parents to provide the best possible care for the children.
I’m interested in developing an excellent relationship with children and parents. I’m warm, caring, dependable and patient. I make an effort to stay connected - I take my job seriously and will keep the parents informed of daily activities.

I’m aware of and cherish children's curiosity. I try to answer questions, elicit imaginative responses, and think up creative ways to teach new skills. I make safety a priority both at home and when the children and I are out and about.
I have a full clean driving licence and I'm an experienced driver (but I'm not a car owner yet). I speak fluent English and Hungarian.
I have 10 years of experience in childcare (I lived in England for a year and in Ireland for 9 years).
Excellent Irish references available on request.

 

E-mail me if you are interested on ddeb@index.hu

Nikolett091 Creative Commons License 2014.08.11 0 0 723

Kedves Szülők!

 

Agilis,gyerekeket szerető fiatal hölgy gyerekfelügyeletet és házimunkát vállal.

Tel.:0630/643-9304

Előre is köszönöm!

Eszt77 Creative Commons License 2014.08.10 0 0 722

Ódudára, 3 fiúgyermekem (1 bölcsis, 2 kisiskolás) mellé keresek pótnagyit, különösen a délutáni-esti órákra.

Fontos lenne, hogy tudjon vezetni és legyen autója is. MInőségi együttlétekre keresek ember, aki intelligens, diszkrét, rendszerető, szorgalmas és kiegyensúlyozott lelkű és stabil idegrendszerű.

Fontos lenne, hogy ha kell, ürítse ki a mosógépet, pakolja be a mosogatógépet, vagy kapja el a porszívót, ha úgy hozza az élet.
Mintha csak magának csinálná....

Cserébe nagyon szerenénk, igen jól meg is fizetnénk, akár hivatalosan is állományba helyeznénk, mint munkavállalónkat, Tehát be tudnánk jelenteni, ha arról van szó.
Ha magára ismer, akkor epedve várom a hívását! :) :) :) eszter.toth.szakonyi@gmail.com

marcsi426 Creative Commons License 2014.08.03 0 0 721

Okleveles bébiszitter, gyermekszerető, pontos, megbizható, lelkiismeretes pótnagyi vagyok. 13 éve dajkálom mások babáit, miután az enyémek megnőttek. Nagy gyakorlatom és sok referenciám van, kettes és hármas ikrekkel is.
Ismét olyan pici babás családot keresek, ahol rendszeresen heti 3-4 napra kell segitség a kicsi(k) mellé részmunkaidő, tanulás, ügyintézés, kikapcsolódás, stb. miatt.
Dél-buda és környéke előnyben, de jó tömegközlekedésnél Budapest egész területére elmegyek.
Érdeklődni lehet: e-mail: marcsi426@citromail.hu vagy 06-30/365-1377

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.30 0 0 720

Szeretnék egy pár dolgot törölni, de képtelen vagyok rájönni hogyan. Nem találom a "megkérdezzük a moderátort" részt sem.

 

Tehát, ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönném, hiszen vannak már unalmas dolgok.

 

 

 mmmari151@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.27 0 0 719

Új családot keresek, ahol szükség van egy lelkiismeretes, gyermeket/gyermekeket szerető babysitterre.

Az alábbi kicsivel 5 hónapot töltöttem, költözés miatt /bölcsöde miatt/ véget ért a "küldetésem".

A babáról szóló naplót én készítettem a szülőknek.

www.babacsosz.hupont.hu, ahol ismerkedhetnek tevékenységemmel.

mmmari151@gmail.com

BABANAPLÓ

2014 októberében születtem

A B. keresztnevet adtátok nekem

 

Drága Anya és Apa!

 

Június elejétől a 8. hónapomba léptem.

 

Bár a fentieket Ti nálam is jobban tudjátok, nagyon remélem, észlelitek, már olyan nagy vagyok, hogy hallgatok a nevemre, annyiszor elmondtátok.

Egyszer, ha még nagyobb leszek, megkérdezem, hogy miért pont a B. nevet adtátok kedvtelve nekem.

Mivel a legjobbat akartátok nekem, lett egy bébiszitterem.

Kedveltem Őt, azonban nem ért rá minden alkalommal, ezért kaptam egy új dadát, azt a bizonyos „M-rát"!

Boldogan üldögéltem a rezgős székemben, amikor megjelent előttem.

Mondta a magáét, kérdezősködött, na, erre megmutattam, hogy nem vagyok lökött. 

Tudok én beszélni, mondtam, csak mondtam én is a magamét, meg is lepődött a felnőttség. Tátva maradt anya, a dada, valamint G. szája, szerelem lett ez M-val első látásra.

Az első időben nem sűrűn láttam ezt a „nőt”, de jött, s úgy döntött megváltoztatja az életem, legfőképpen lefogyasztja a méretem.

Pl. elkezdett tornáztatni, kezeket fel, le, fel, le, a lábaimat sem hagyta békébe’. 

Fel is húzott időnként ülő helyzetbe, s mindig nagyon vigyázott a fejemre.

Nyújtogatta a nyelvét, vajon miért?

Nem voltam rest, s kb. 5 hónapos koromban összeszedve minden bátorságomat, nyelvet öltöttem a "nőre", a babacsőszre! Azóta is játsszuk ezt, jó móka ez! 

Nem hagyott békén a rezgős székemben sem, ahonnan, mint kiskirály nézelődhettem, addig piszkált, míg a földön, egy szőnyegen kötöttem ki. Vajon miért volt ez jó neki?

Egy kis idő elteltével rendszer lett a napkeltével, azaz a hét több napján engem „molesztál”. 

Nem elég a torna neki, versel, mondókázik, s még énekel is, ahelyett, hogy táncolna, a por talán nem zavarna!

Így beszélgetünk mi nap, mint nap, hiszen válaszolgatok neki.

Megszerettem a tornát, élvezem, főleg, ha a karjaimat keresztbe teszem, s a lábaimat a levegőbe engedem.

Boldogan szopogattam a tejem, s aztán 5 hónapos koromra mást is adtak nekem.

Kaptam édes burgonyát, répát, répát, édes burgonyát, s megint édes burgonyát, valamint répát, meddig kell még ezt ennem, jaj nekem! 

A szőnyeg is jót tett nekem, március 20-án hasra fordultam, s úgy is maradtam. Most mit tegyek, többet a hátamra nem megyek? Jaj, nekem, de furcsa a világ innen…

Nem maradtam állandóan a hasamon, anya, apa, s M.i is segített ezt az időszakot túlélni! 

Először csak a bal oldalamról fordultam, a jobb oldalamat csak később próbálgattam. Vissza-vissza is gurultam, de nem hagytam magam.

Igaz görgettek is, hogy sikerrel járjak, de nem siettem el a dolgot, egyetlen egyszer, április 17-én megmutattam, hogy megy ez nekem, de olyan szédülés fogott el, hogy eme tornát felfüggesztettem, mást tettem helyette, fogakat növesztettem.

Éreztem, éreztem valamit, kicsit nyugtalan is lettem, anyát hajnalban felébresztettem.

M-nak az ujját ugyanezen a napon, április 30-án megharaptam ám. Mi történt, mi történt, miért néz rám csodálkozva? „B. B. B. kijött az első fogacskád!” – mondta. Rögtön hívta anyát is, s vígan újságolta, megharaptam Őt. Mindketten táncra perdültek, s én csak néztem, hogy egy harapással mit megéltem.

Egyfogú lettem, de nem sokáig, mert kb. egy hét múlva megjelent a másik.

Van fogam, van fogam, talán éppen ezért 6 hónapos koromra megsajnáltak engem, s kiegészítésképpen céklát is ehettem, vörös is lett az egész fejem.

S már húst is kaptam, csirkehússal jól is laktam.

Kaptam sütőtökpürét is, így már nem olyan unalmas az étrendem, egyre több ízt észlelhettem.

A babapiskótába is „beleharaptam”.

Szeretem az almát, a banánt, az őszibarackot is, sőt már megkóstoltam a sárgabarackot is.

Aztán május elejétől-közepétől megmutattam, hogy milyen legény vagyok a gáton: háton, hason, azóta meg sem állok, pörgök-forgok jobbra-balra, hasra, hátra, s mivel nem vagyok hajlandó utánozni bárkit, nem megyek előre, hanem, mint a rák, török a földre, kőre.

A rákjárás nagyon jól megy nekem, de már mozgatom a fenekem.

Meg is erősödtem, próbálkozok térdre állni, s előre is haladni, el akartam a védő nénit kápráztatni /május 29./.

Sokat vagyok a levegőn, szeretem, gondolhatjátok, ezt a sok mindent néha el kell felejtenem! 

Kedvelem a képeskönyveket, nem csak rágcsálom, anyával, M-val szívesen „olvasom” /március-április/

Megpróbálom elérni a labdát, a kis vödröket, s egyéb játékokat, de főként M. lábát, hogy kicsit megrágcsálhassam.

Összedöntöm a műanyag kockából épített tornyot, természetesen még nem én építem, dolgozzon mindenki más is mellettem.

Van egy faházikom, benne formák, feldöntöm, kiöntöm, rágom azokat, be is dobálnám, ha eltalálnám a nagy lyukat.  /június/

De kalapálni már jól tudok vele, csak győzze mindenkinek a feje! :-))))

 

Vidám vagyok, kedves, mosolygós, mivel nyugodt az életem, anya, apa köszönöm, hogy létezem.



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!