Keresés

Részletes keresés

mokusleqvar Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66146
anine,

holnap megyünk doktorhoz, kiderül, mit akar Marci. Nekem nagyon bejön ez az idő, épp eperlekvárt főzök be - évek óta hiába készülök rá, a vizsgaidőszak mindig fontosabb volt, mint az eperszezon.

Tényleg Zöld, milyenek voltak a fájások? Egyelőre el sem tudom képzelni, hogy felfogom ismerni őket - ha a magzatvíz elfolyik, az legalább egyértelmű.

Más: tegnap mintha barnáztam volna - talán a nyákdugó távozott angolosan? Nem tudtam megállapítani, mi lehetett.
anine Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66145

Sziasztok,

 

én jelentem hulla vagyok, pedig még elkellene mennem a gyűrűért amit a páromnak csináltattunk:( Persze déleben még nem volt kész mikor odamentem. Sajna még cipőm sincs, de ezt magamnak köszönhetem:(

 

Zöldi, azt akartam megkérdezni, hogy végül is mit éreztél???????? Mensis görcsöt?

 

Mókuska látom egyben vagy még. Szerintem Marcika rendes gyerek és megvárja a kiírást!

Előzmény: Zöldség (66143)
Caitlin Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66144
mar csak piciket, de OFF
huuuuu, meg haaa. almaim netovabbja!!! :D :D
kiskolyok kepzeld majd el mennyire fog orulni mikor ilyenben furikazhat!! :D

ON
Előzmény: Zöldség (66143)
Zöldség Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66143
Off
Hát én már dömperrel sehová (igen, egy full optikai tuningos L200-ról van szó), de a férjem megkérdem. Tiszta zizzent...
On

Hogy a témában is hozzászóljak: lányok, mindig a hidegfront húzza ki a babákat? És miért?
Előzmény: Caitlin (66140)
Caitlin Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66142
ez sem rossz :D
Előzmény: mokusleqvar (66141)
mokusleqvar Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66141
azt hiszem, az Aranyszemben volt (vagy a Holnap markában-ban). Nekem más képzeteim vannak: Annie Hall c. filmben Woodí Allenből kibújik a frusztrált ötéves, és a szülei dodzsemjében képzeli magát a kalifornai/floridai forgalomban.
ON
Előzmény: Caitlin (66138)
Caitlin Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66140
ha olyan haromgyemantos mint amire gondolok - hosszu pajero - akkor tenyleg minden irigyletem a tied!! :)
OFF
lesz 18-ai hetvegen mitsu Gyemant-tura. nagyon jo moka, nem veresen komoly, hanem mendegelos (autoval persze) es feladatmegoldos - ugyessegi, tudasbeli... aztan eredmenyhirdetes, kozben dumcsi.. nem akarnatok jonni?
Előzmény: Zöldség (66139)
Zöldség Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66139
Hú ez nagyon OFF.

Elhiszem, bár a városba a legritkábban megyünk be ezzel a dömperrel, max nagynagykörút és rakpart. (Egyébként már akartam neked mondani: szintén háromgyémántos!) A pasim meg nagy élvezettel rárakta a rendelt "Baba az autóban" mágnest. (Itt reklámozta valaki - nagyon jó cucc, ha még nem vettetek volna, ajánlom!)

Sere, pont jött velem szembe egy fekete Hummer 2 Békáson. Elgondolkodtam...

ON.
Előzmény: Caitlin (66138)
Caitlin Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66138
1 james bond filmet lattam.. pierce brosnan-al a foszerepben - valami sztori - mar akkor sem erdekelt - de a legjobb jelenet: vkit uldoz beul a tankba es toronyirant, falakon, mindenen keresztul megy. neha a bp-i forgalomban en is igy szeretnek menni :D :D
ugyhogy zold, irigyellek nagyon! :D
Előzmény: Zöldség (66137)
Zöldség Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66137
Nekünk tankunk van, mégis mindig bekötöm magam. Két hete volt is egy koccanásunk, de "észre sem vettem".
Előzmény: Caitlin (66123)
Zöldség Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66136
Sziasztok!

A jóga szerintem marha jó volt, én ellazultam testileg és egy pár fájdalmam is csökkent. A jógatanár egyben szülésznő, úgyhogy tudja, mit csinál! Végül hárman voltunk a topikból: Lylith, anine és én.
A tanár egyébként tart szülőpozíciós jógát is a 30. héttől, ha jól vettem ki a szavaiból, egyalkalmas (persze ismételhető), de papával kell menni, aki szintén részt vesz aktívan! Most szombaton kora délután lesz egy a belvárosban, aztán két hétre rá. Akit érdekel, szóljatok, megírom a részleteket!
Pocakom nagyon csöndes ebben az időben. Szerintem ő is megszenvedte az éjszakát. Na megyek vissza a betonpumpámhoz....

Zöld
sere Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66135

semmi baj, nem tudhattad

 

Szerencsére nem család, vagy baráti kör, "csak" ismrősök. Elszálltak egy kanyarban, mindhárman nagyon csúnyán megsérültek az autóban lévő sokmilliós biztonsági kütyük ellenére (audi A6)... na eldugultam

Előzmény: Caitlin (66134)
Caitlin Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66134
akkor bocsi .... :(
Előzmény: sere (66133)
sere Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66133

jóvanna :)

/egy hülye baleset miatt tőletek függetlenül egy kicsit rá vagyok kattanva a témára/

Előzmény: Caitlin (66132)
Caitlin Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66132
sere: humor akart lenni :)
Előzmény: sere (66125)
sere Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66131

Köszi a tippeket.... valszeg megnézem a Brendont (asszem nekem is 70*140-es kell),  mert az a bolt, hogy a kiságyat vettem, csak szivacsmatracot árul.

 

Cv: drága vagy, de a legközelebbi KIKA tőlünk 160km-re van.

cuncérvirág Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66130
Mi a KIKA-ban vettünk kókuszmatracot, nem egészen 7 e Ft-ért. Nem olyan nagyon vastag mint a Brendonos - direkt ilyet kerestünk - mert az alá állítólag nem annyira jó a légzésfigyelő.
A gyerkőc alszik rajta mint a tej...
:o)
Előzmény: sere (66127)
juccy0907 Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66129

Hahó!

 

Ebben az egyben nem biztos, hogy drágább a Brendon... a 140*70-es 10 990 Ft. Úgy tudom, ennyibe kerül máshol is. Persze ne Brendon márkájút vegyél, mert az 16 ezer...

Előzmény: sere (66127)
mokusleqvar Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66128
sere,
szerintem bármelyik bútorboltban kapsz. Mi is ott vettük (ahol a kiságyat meg a pelenkázót), de több helyütt láttam azóta is.
Csajok, milyen volt a jóga?
isteni ez a 18 fok, nagyon élvezem! kellemes pulóveres idő! csak szegény Zumit sajnálom.
Előzmény: sere (66127)
sere Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66127

kiskádunk nekünk is van egy ideje... 

persze ha valaki meglátja, rögtön kérdezi, hogy "készülődünk-készülődünk?" És igenigen hülyén néznek rám, ha elárulom, hogy az a kutyáé :))))

Ha minden igaz, pénteken megyek a kiságyért és a pelenkázóért. Szerintetek vidéken hol lehet kókuszmatracot venni? ha lehet, nem a brendonban kezdeném a keresgélést... ott tutira lenne, de biztos aranyáron mérik...

Előzmény: cukorbogar (66126)
cukorbogar Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66126

nekem a dokim aszonta, mindenképpen kösse be magát az ember lánya, alsó övrész has alá, felső két mell között a has fölé és kész

 

sere

nem vagy gondatlan anya, az biztasson, hogy én még szintén nemigen vettem meg a dolgokat (1 db kiskád + 3 body és 3 ing) itt tartok, de se kiságy, se takaró, se pelenka

csak az a baj, hogy egyre nehezebben lendülök be, úgyhogy most már igyekezni kéne

 

Zöld

na ezt nem tudom, hogy akarnám-e hogy legyenek jóslóim, vagy nem. A szavaidból azt vettem ki, ráérek megtudni :)

 

holnap megyek CTG-re először!

sere Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66125

autóról beszéltem (mondjuk kispolszkitól hummerig)

 

Én sem a biztonságot kérdőjelezem meg, hanem amikor valaki erre hivatkozva nem köti be magát (a gyerekét!!!!!)...

Előzmény: Caitlin (66123)
Hoszabi Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66124

Indulás előtt még beköszönök, vár a Dunántúl. Szegény fiacskám "élvezni" fogja azt a 240 km- t, amit anyja levezet...de majd vidéken feltöltődünk:))).

 

Jaj, tegnap elfelejtettem mondani, hogy fantasztikusan csidi- csoda- csudaszépek a pocakok!!!

 

Jó gömbölyödést, pár nap múlva jövök!

Caitlin Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66123
sere: "biztonsagos kocsim van" .... hat ha valaki nekem egy tankban mondja ezt, nem biztos, h forszirozom az ovet :D :D
kollina: igy, h mondod: ASTI...
zsomi: koszi. es az jo ha en nem ismerem meg az erzest, ugye? :D

na, megyek napi korutamra: vedono, piac, AFP vervetel.... jol indul a reggel....
Előzmény: sere (66114)
Zöldség Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66122
Sziasztok!

Tegnap este és éjjel megtudtam "végre", mi az a jóslófájás! Nem is az, hogy ennyire meg annyira fáj, hanem hogy olyan fárasztó, kimerítő! Most akkor ez fog menni még egy hónapig? Éjjel 3/4 3-kor zuhanyoznom kellett, hogy aludni tudjak - ejnye! Bár gondolom, a kellemes hidegfront is rájátszott a dolgokra.
No majd a jógán 10 órakor kikupálom magam :)

Jó reggelt!

Zöldség
34+4
Helén Creative Commons License 2005.06.08 0 0 66121

köszi, hogy írtad:)

 

én a biztonsági övet úgy használom, hogy mielőtt beülök bekötöm, majd beülök, majd ami keresztbe jön azt magam elé húzom, vagyis ami a pocakomnál kellene lennie azon gyakorlatilag rajta ülök:)

Előzmény: kollina (66118)
kollina Creative Commons License 2005.06.07 0 0 66120
Nem emlékszel, hogy ez a MegaToys vagy az ASTI volt?
Előzmény: Caitlin (66096)
kollina Creative Commons License 2005.06.07 0 0 66119
Ááá, egy kaposvári topiclakó! Üdv, én is ott éltem az esküvőnkig - a szüleim még most is -, csak aztán költöztem Bp-re.

Szerintem nem baj, hogy nem mehetnek be a látogatók a szobába. A SOTE I-n sem tehetik, de én nem is bántam, főleg úgy, hogy ott egész nap jöhetnek a látogatók. Általában 4 ágyas szobában voltak az anyukák a babákkal együtt, elég fárasztó, meg zavaró lenne, ha mindenkihez bemehetnének, meg aztán nem is túl higénikus. Senki nem tudna pihenni, meg nyugodtan szoptatni a látogatóktól.
Előzmény: exminiemberke (66053)
kollina Creative Commons License 2005.06.07 0 0 66118
Nekem a 13. heti uh leleten a 2,7 mm-es nyaki redőre azt írták, hogy normál érték. Én úgy tudom 3 mm-ig számít normál értéknek.
Előzmény: Helén (66054)
zsemlemorzsa Creative Commons License 2005.06.07 0 0 66117

Hahó, iszonyú a tempó itt a topikon, alig tudom követni!

 

Hatalmas gratula az újszülött babákhoz, mind csuda gyönyörű, teljesen megjött a kedvem a babázáshoz. :)

Testvéres képek a kedvenceim, úgy várom már, hogy én is ilyet mutathassak!

 

Caitlin, grat a fiúcskához! A keményedésnél olyan, mint mikor erősen megfeszíted a hasad, érezhetően kemény lesz a méhed, csak tőled függetlenül történik, mint egy vádligörcs. :) Viszont nem fájdalmas, csak kellemetlen.  

 

Lilith, grat a babakocsihoz! Ugye milyen jó érzés, hogy megvan? Mikor mi vettük, napokig tologattam üresen. :)))

 

mucoka, Anitának van honlapja, itt megtalálod, hol van boltjuk: http://www.divatnagyker.hu/anita/index.htm

 

kiflike, a Sebestyén név nálunk is a tarsolyban volt, úgyhogy tőlem is egy dícséret + grat a kisfiúhoz!  :)

 

Zimizumi, kíváncsi vagyok nagyon az új frizudra!

 

Mi jól vagyunk, pocakbaba rengeteget ficánkol, a hasam nagyon feszül, szerintem az elmúlt hétben szemmel láthatóan nőtt, most már igyekszem elfogadható képet készíteni és felteszem.

 

Újaknak üdv!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!