Keresés

Részletes keresés

Mike Creative Commons License 1999.03.19 0 0 107
Kedves Zsoltu!
Én nem érzem magamat provokátornak, egyszerüen csak kérdeztem valamit. :-(
Nem, Te nem románosodsz, mivel eredetileg is Zsoltu voltál.
Ragiku meg SZVSZ eredetileg Ragika volt. Csak ennyi.
Nem kell mindenben ellenségeskedést látni
Üdv - a provokátor - Miku :-)
Yfel Creative Commons License 1999.03.19 0 0 106
Ennyi vita utan kiszaradt a szam.
Wagner Ur! nincs valami lyod? :)

Yfel

Előzmény: Wágner úr (104)
Wágner úr Creative Commons License 1999.03.19 0 0 104
Aha, most már értem, illetve most sem értem, hiszen megaszontam már jó rég, hogy nem értek egyet az anti-ragika kommandó alulmúlási versenyével...
Wágner úr Creative Commons License 1999.03.19 0 0 101
Mi voltam én?!
Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.19 0 0 99
Pintyőke! :-)))

Ha úgy gondolod, hogy a "Bozgor Pávián" néven író személy azonos a "Ragi*.*" néven irogató majommal, akkor tévedsz. Hogy a stílus azonos? Az nem véletlen... :-)))
Tükör.
Garázs.
Polc.
Tükrös garázspolc.
Period. (Ragika megint havivérzik.)
Perion.
Peron.
Varta.
Duracell. (Rézfejjel határozottan tartósabb.)
...

Előzmény: Pintyöke (96)
Ragiku Creative Commons License 1999.03.19 0 0 98
Zsoltu,
Érdekes. Nem?
Viszont most jöttem rá, hogy Bozgor az nem Mogorva, hanem ZöPö.
Olyan pontosan idézi?
Persze nem oszt, nem szoroz.
A többieknek jö szórakozást.
Cactus Creative Commons License 1999.03.19 0 0 97
Pintyő, nem én nyilvánítlk leprásnak, hanem zsoltu, aki velem is ezt tette.

Bozgor egyébként a Ragi elé tartott görbe tükör. Ragi meg az elénk tartott görbe tükör (szerinte). Namármost. A többszörös visszaverődések által ki van akkor Bozgor tükrében?

Ez itt az Elvarázsolt Kastély. Lehet tovább játszani.

Méghogy beszélgetés. A végén még kultusz lesz belőle is.

Cactus Creative Commons License 1999.03.19 0 0 94
zsoltu,

köszi, hogy betettél a Bozgor-Pintyőke csapatba, büszkeség öntötte el a szívem. Bocs, hogy mertem megírni a véleményemet. Bocs, hogy nem magasztalni kezdtem az egekbe Ragikát. De sohasem érdekelt a ló másik oldala.

Akkor definiáld, légyszi, mit szabad itt beszélgetni. Azonkívül én is szépen kérlek, KEZDJÉTEK MÁR EL.

De ha az a cél, hogy kiderüljön, hogy a tahóság a követendö példa... hát akkor rengeteg "provokátor" lesz még itt. Mindenki, nem csak a "szépre" emlékezik.

Mindenesetre, azért ez már durva.

pudli Creative Commons License 1999.03.19 0 0 92
Kedves zsoltu és kedves Ragiku!
Beszélgessetek már egymással! Megöl a kiváncsiság!
Ne törődjetek a többiekkel, hadd lássuk már, ahogy egymással beszélgettek!
Mogorva Creative Commons License 1999.03.19 0 0 91
Zsoltu baba! Könyörgöm, kezdjetek már végre beszélgetni, mer lassan megöl a kíváncsiság, hogyan is fox szót érteni ragiku(a) asztaltárssal. Mint látod visszafogom magam, ne miattam essen kútba a terved.

Mások gyepálása helyett térjetek végre a tárgyra...

Durrogni könnyű. Mutass valamit. A heccelődést meg nem kell észrevenni,hanem beszélhetni rendületlenül...

Na, lássuk!

Pókerarc Creative Commons License 1999.03.19 0 0 90
Most már tényleg érdekelne ennek a ragika-sztorinak a háttere.
Kb. egy éve Tasztalozom. Ezalatt azt tapasztaltam, hogy Ragika, Ragiku, Period stb. hozzászól, nem is szokatlanul durván. Ezután jön Bozgor Pávián és egyebek, akik közlik, hogy megint itt van ez a leprás g.ci.
Kérem mindkét oldalt ezért - zsoltu szíves engedelmével -, írják már meg higgadtan (!), mi ez az egész.
Ambipotalamusz Creative Commons License 1999.03.19 0 0 89
Ragiku,

én meg azt kérdezem tőled, hogy hogy van ennyi időd az internettóba irogatásra. komolyan érdekel, én is szeretnék olyan "creative" melót, ami mellett egész nap szörfölhet az ember, és még jól meg is él belőle:)

segíts!

kösz:

ambi

Bozgor Pávián Creative Commons License 1999.03.19 0 0 87
Csak aztán majd mikor Ragacskaka azt terjeszti majd, hogy öles nyelvcsapásokkal hízelegtél neki, hogy kimehess hozzá az USA-ba ingyenélni, akkor ne sírj nekünk, hogy hazudik.
Előzmény: Törölt nick (85)
josarien Creative Commons License 1999.03.19 0 0 86
Hívd meg egy balkáni étterembe vacsorára és ott elbeszélgethettek.
Előzmény: Törölt nick (85)
Cactus Creative Commons License 1999.03.19 0 0 77
Ragiku,

Te nem fogsz megváltozni. Nem is akarsz, mert valahányszor próbáltad, gondolom rájöttél, hogy normális hozzászólással csak a tömegbe simulsz; mivel te sem tudsz jobbat mondani, mint itt a nagy átlag. Akkor meg hogy leszel itt a központ? Marad a könnyebbik, de kissé sáros út: a DEVIANCIA. Ilyet szinte minden fórumon látni, minden helynek megvan a "hivatásos bunkója". Akik aztán - utólag - egész szép kis ideológiát gyártanak önmaguk és tevékenységük magyarázására, persze a hibás az adott fórum, ő csak megváltani jött ide. Elég sok ilyet láttam, úgyhogy globálisan szemlélve semmi érdekes nincs a dologban. Ennyit akartam mondani.

Cactus, egy konform senki

Calliope Creative Commons License 1999.03.19 0 0 76
Ennek a topicnak is hogy elveszett a kezdeti beszélgetős lényege! Anyázás lett belőle.
Kár.
cukkanyó Creative Commons License 1999.03.19 0 0 75
...csak olvasok és olvasok, és kezdem magam úgy érezni mintha együtt ülnénk egy szobában a főnénivel, J. Nicolsonnal
és közben Száll a kakukk...
Big-B Creative Commons License 1999.03.19 0 0 74
Ragika:

Te vagy az a bizonyos Pagony úr?
Ha te vagy az, megkérdem:
Ha odakint a magyar kultúrából merített tudásodból élsz, miért útálod a magyarokat? Vagy úgy gondolod, hogy magyarnak lenni a legutolsó dolog? Azt írtad, hogy miattunk nem szereted M.o.-ot. Ezzel kapcsolatban csak egy dolognak örülök: nem minket boldogítasz perverz hazaszereteteddel.
És ha már itt tartunk.
Szereted te az USA-t? Vagy ha forró a talaj onnan is lelépsz? Aztán majd irogatsz vissza, milyen szar is volt neked ott?

Gerinc papám, gerinc

Yfel Creative Commons License 1999.03.19 0 0 72
Ha meg belegazol = ha meg valaki belegazol
Előzmény: Yfel (71)
Yfel Creative Commons License 1999.03.19 0 0 71
En altalaban csak jokat szoktam mulatni Ragika beszolasain, egyebkent meg en vagyok a megtestesult nyugalom, nem haborodok fel. Ha meg belegazol a lelkivilagomba, arrol alkotok velemenyt es megtartom magamnak. Altalaban csak erdemi vitara allok le, virtualis sardobalasra nem. Koszosak lesznek az elektronok... meg a vegen hibat okoznak az adatatvitelben :)

Egyebkent jelenleg angol nyelvtant (borzaszto... ) es digitalis elektro't... na az a masik fele... mar 0-k meg 1-ek tancolnak a szemem elott, de nem lehet abbahagyni, mert holnap olyanbol irok dolgozatot amit csak par perce kezdtem szaglaszni...
Es Te? Eddig birtad net nelkul? Megmondtam... :)

Yfel

Előzmény: Pintyöke (70)
Yfel Creative Commons License 1999.03.19 0 0 69
Alvas? Olyant en ma ejszaka nem fogok, mert nagyon el vagyok uszva... most jol megtanulok mindent es mire odakerulok, hogy holnap irom a dolgozataimat, annyira faradt leszek, hogy ugysem tudok odafigyelni... akkor meg minek tanulok? es mikozben azon filozok, hogy minek tanulok ha ugysincs ertelme, addig nem haladok a tanulassal... aaaa... kemeny vilag ez :))))

A konzekvenciat levontam de ez nem jelentni azt, hogy nem vagyok bekulekeny tipus. Ha bekejobbot nyujtanak, elfogadom es megbeszeljuk a problemat. A Te allaspontodat meg megertem, mert eleg csunyan meg lettel bantva nemegyszer. Viszont lesullyedni az anyazas szintjere szamomra megalazo lenne.

Yfel

Előzmény: Pintyöke (68)
Yfel Creative Commons License 1999.03.19 0 0 67
A francba nem megyek aludni mert lecket kell csinalnom :(
Na egy gyors gondolatot azert megosztok veletek, hatha mar hianyoztam :)

Bubu!
En mindig es mindenkivel emberi hangon beszelek :)

Pintyoke!
Tudom, hogy csak azzal kell rendesnek lennem, aki hozzam is az. Nem vagyok egy vilagot megvalto hos alkat hidd el. De Ragiku egyenlore meg nem szolt hozzam, igy olyan a hozzaallasom, amilyen barki massal.
A seggnyalasos beszolasodrol meg no comment. Ha ismernel, tudnad, hogy mi errol a velemenyem. De nem ismersz, akkor peig ne irkalj ossze-vissza. A sajat hiteledet rontod.

Yfel

bubu Creative Commons License 1999.03.19 0 0 65
montam hogy hihetetlenul hangoz ;-)
Előzmény: Pintyöke (64)
bubu Creative Commons License 1999.03.19 0 0 63
batorsag Yfel, es sok sok turelem!
ugyan hihetetlenul hangzik, de ha eleg kitarto vagy, nemcsak R-val hanem Pintyokevel is fogsz tudni emberi hangon beszelgetni ;-)
persze, mondom, szinte emberfeletti turelem kell ;-)
Yfel Creative Commons License 1999.03.19 0 0 61
Mindenkit a sajat stilusa minosit. Engem is, teged is.
Csakhogy en nem olyan hozzaallast tanusitok a dolgokhoz, hogy engem ezert leszoljanak

Faradt vagyok, megyek aludni
Udv
Yfel

Yfel Creative Commons License 1999.03.19 0 0 58
Velem rosszul valasztottal, engem nem tudsz kihozni a sodrombol. A stilusoddal sajat magadat minosited.

Es nem hizelgek senkinek, csak megprobalok normalisan beszelgetni. De ezt nem neked fogom bizonyitani.

Udv
Yfel

Előzmény: Pintyöke (57)
Yfel Creative Commons License 1999.03.19 0 0 56
Ehhez nem kell kommentar... tenyleg inkabb a Ragikuval beszelgetek.

Udv
Yfel

Előzmény: Pintyöke (55)
Yfel Creative Commons License 1999.03.19 0 0 54
Azt hiszem, hogy nem ertjuk egymast... na mindegy.
En maximalisan tamogatom a topicgazda kezdemenyezeset, hogy vegre normalis hangot lehessen megutni ragikaval, es elhiszem, hogy ezt veghez is lehetne vinni, ha nem anyaznatok egyfolytaban :(
Persze erre O most spec szolgaltatott neked okot, de hagyjatok abba, mert baromira kezdtek unalmasak lenni.
Ragiku teged meg megkerlek en is, hogy ne szolj nekik vissza, mert ugysem vezet sehova. Itt legalabb nyugodtan tudjunk mar beszelgetni...
Azt hiszem, hogy vagy Zopo (bocs az ekezetekert), vagy Bozgor Pavian mondta, hogy Ragikaval nem lehet normalisan beszelgetni. Szerintem nincs igazad. Azzal a hozzaallassal amit ti tanusitotok termeszetesen nem lehet. Volt mar ra pelda, hogy O nyujtott nektek (ha emlekezetem nem csak akkor Pintyokenek) bekejobbot. Nem fogadta el... es meg ti sirtok, hogy kutyabol nem lesz szalonna... na mindegy. Nem ragozom tovabb

Udv
Yfel

Mike Creative Commons License 1999.03.19 0 0 52
Kedves Ragika!
Neked már hány nick neved van?
Most éppen elrománosodsz?
Előzmény: Ragiku (51)
Ragiku Creative Commons License 1999.03.19 0 0 51
Zsoltu,
Állom a szavam. Ha nem megy, elöre szólok. De miért ne menne?
Maradok Ragiku. Itt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!