Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Cold Heart 2 napja Creative Commons License 629712

nézőm, nem tudom, hogy lett nézem :)

Előzmény: FernandoMcLaren (629705)
FernandoMcLaren 2 napja Creative Commons License 629711

Ilyenre nem emlékszem csak valami versenyzős nikkre... meg a teller hai spurs csoportosulásra! ;)

Tényleg a spurs melyik spurs?

Előzmény: _fortune nip (629707)
appache10 2 napja Creative Commons License 629710

Nyugi mindjárt visszakeres neked. :)

Előzmény: candle (629709)
candle 2 napja Creative Commons License 629709

Emiatt nem fogok visszakeresni, bocs. :-)

Előzmény: Cold Heart (629704)
Inner Circle 2 napja Creative Commons License 629708

+1

Hamilton sokkal kisebb sérelmekért is fakadt már ki csúnyán, még a hüllőszerűen hidegvérű Button is beszólt egy hasonló szituban MS-nek. Nem könyvelők versenyeznek. De akit az érdekel, valahol biztos van iktató-VB slick-bélyegzőkkel meg DRS-nyomtatványokkal.

Előzmény: wégé (629684)
_fortune nip 2 napja Creative Commons License 629707

ne reménykedj, hogy nem tudtam, egyszer már akkor is lelepleződtél, amikor nem akartál, valami borról volt szó :)

Előzmény: FernandoMcLaren (629702)
candle 2 napja Creative Commons License 629706

off

"bringás élményeimben is vannak hasonló szituációk - mondjuk ott nem égett a pofám, de olyankor teljesen más állapotban vagyok."

Keservesen majdnem felérek a János-hegyi kilátóhoz, 1-2osztályos gyerekek gyalogolnak felfelé és az egyik megkérdi, h bribngával nehezebb felmenni vagy gyalog. Nem volt annyi levegőm, h válaszoljak neki szerencsére. Mire felértem rájöttem, jobb volt, h nem válaszoltam. :-)

Előzmény: Cold Heart (629695)
FernandoMcLaren 2 napja Creative Commons License 629705

Mid volt 400?

Előzmény: Cold Heart (629703)
Cold Heart 2 napja Creative Commons License 629704

ki az rengeteg? te kérsz mindig idézeteket :)

Előzmény: candle (629701)
Cold Heart 2 napja Creative Commons License 629703

hétköznapi élet tele van ilyenekkel? elég komoly kis életet élhetsz :)

nekem eddig a legtöbb nézem 400 ember volt

Előzmény: FernandoMcLaren (629700)
FernandoMcLaren 2 napja Creative Commons License 629702

Bazz azt hittem ez nyilvánvaló mindenkinek! :)

Előzmény: Cold Heart (629698)
candle 2 napja Creative Commons License 629701

"pedig ez sokkal emberibb mint egy vesztett szituban másra mutogatni."

Nekem úgy rémlik, rengetegen köpködtek Hakkára, amikor monzaban a kiesése után elsírta magát. Pedig azt sokkal inkább emberinek tartom.

Előzmény: FernandoMcLaren (629691)
FernandoMcLaren 2 napja Creative Commons License 629700

Ehhez nem kell versenytapasztalat, az autóverseny is egy modell, a versengés és a küzdelem egyfajta lemodellezése. A hétköznapi élet is tele van ilyen helyzetekkel.

Nem arról van szó, hogy nem értem meg hogy Alonso miért mutogatott, csak nem tartom korrekt dolognak. Ennyi.

Előzmény: wégé (629693)
RyanHunterRay 2 napja Creative Commons License 629699

Ő amúgy kicsoda? Elefánt, HS, vagy Bateman trollkodik esetleg? :D

Előzmény: _fortune nip (629697)
Cold Heart 2 napja Creative Commons License 629698

HS az, nem is tagadja :)

vagy lehet, HS-sel együtt nézte újra tegnap a kérdéses futamot :)

Előzmény: _fortune nip (629697)
_fortune nip 2 napja Creative Commons License 629697

meg van még ez a FernandoMclaren most, aki nagyon nem szeretheti valami miatt, nem baj, nem árt néha egy-két új ember :)

Előzmény: Cold Heart (629696)
Cold Heart 2 napja Creative Commons License 629696

jó, hát ilyet sok olyantól találhatunk, akik nagyon nem Alonsosak.

Egyedül a tisztán nemkimisek nemalonsosak is egyben.

Előzmény: _fortune nip (629694)
Cold Heart 2 napja Creative Commons License 629695

és ki nem gondolja úgy? Hamilton nem azon puffogott nemrég, hogy hátul lévőként miért nem neki kedveztek a boxtaktikával, és Mekinél ezt megkapta volna?

mindezt már verseny utáni nyilatkozatban.

leintés után elméletem szerint ( :) ) exponenciálisan csökken a feszültség bennük, így minél messzebb vagyunk a futamtól, annál furábban nézek minden kétes akcióra.

én egyszer egy ellenőrt torkoltam le, mert éppen egy 44 kilós dobozt cipeltem (szar fogása volt, lényegében egy, derékszögben behajlított kézzel tartottam) 500 méter óta, és már hogy is mondjam, egy csöppet fáradt voltam (igazából olyan fizikai megterhelést jelentet, erre megállított, hogy jegyeket-bérleteket. én meg puffogtam, hogy soha nem kérik tőlem (akkoriban ez igaz is volt), csak most.

aztán fél perc múlva, a peronon már konkrétan égett a pofám, hogy mit műveltem.

bringás élményeimben is vannak hasonló szituációk - mondjuk ott nem égett a pofám, de olyankor teljesen más állapotban vagyok.

_fortune nip 2 napja Creative Commons License 629694

volt, hogy megvédtem :)

Előzmény: Cold Heart (629692)
wégé 2 napja Creative Commons License 629693

Nem tudom, mennyi ilyen tapasztalatod van versenysportból, de valami olyat próbálsz megideologizálni, amit nem lehet. Tudom, hogy milyen versenyhelyzetben lenni, ismerem a levezető kőrt is, és az fazisokat, amin az ember átmegy, mire kiszáll, meg leveszi az overalt.

Nem lehet úgy, higgadt fejjel gondolkozni, ahogy te innen nézve gondolod.

Cold Heart 2 napja Creative Commons License 629692

mondjuk aki téged Alonsosnak néz, annak lehet, gondjai vannak a szövegértéssel.

szóval igazából meg sem lepődtem

Előzmény: _fortune nip (629685)
FernandoMcLaren 2 napja Creative Commons License 629691

Az empátia az bizonyos fokig és bizonyos szituációkban működik.

Akkor együttérzek pl. a versenyzőkkel, ha egy full felpörgött, minden idegszálával koncentráló ember elront egy rajtot vagy első körben ütközik, vagy egy 50:50-es helyzetben ütközik.

Vannak olyanok is akik ezt róják fel versenyzőknek, mert a saját kedvencük nem épp bevállalós. pedig ez sokkal emberibb mint egy vesztett szituban másra mutogatni.

Alonsónál amúgy sokszor érezhető, hogy úgy gondolja, hogy neki járnak bizonyos előnyök pályán csapaton belül stb.

RyanHunterRay 2 napja Creative Commons License 629690

Egyébként ha már genyóság akkor inkább 2007 nürburgring, ott Alonso látta hogy hogy be kell szólni, Massa meg ugrott is a horogra. Az pl. egy provokáció volt. Az sztem sokkal durvább mint egy ilyen Alonso Petrov eset.

Előzmény: Cold Heart (629688)
_fortune nip 2 napja Creative Commons License 629689

és néha még szép is vagyok.

azt elfelejtettem az előbb, hogy Webber is Vettel előtt volt azon a listán 2010-ben, de így "lenyugodva" jobb is, hogy nem lett belőle WDC.

Előzmény: RyanHunterRay (629686)
Cold Heart 2 napja Creative Commons License 629688

én már írtam ezt korábban, igazából én tökre nem szeretek ítélkezni ilyen helyzetekben, elég komoly stressz alatt vannak,

zubog a fülükben az adrenalin, vérnyomás az egekben... ne érts félre, ez nekem se szimpi, és merem remélni, hogy egy ilyen kalimpálás után 1 héttel már ő is azt gondolja az egészről, hogy pff, hülye voltam.

Előzmény: FernandoMcLaren (629679)
RyanHunterRay 2 napja Creative Commons License 629687

Kimi pont azt mondta h rossz korba született. Minden robotszerű, meg fullig telítve médiával. Egyedül a ferrari partyjait bírja pont azért mert ott nincs határ, nincs semmi szabály.

Senna anno pofozta fel Irvinet is, mégis mindenki istenítette. (Prostosokat kivéve persze). Ma meg egy pofon után sztem mindenki azt kívánná hogy tiltsuk el egy versenytől az adott illetőt, holott Huntokat meg Sennákat sírunk vissza hogy milyen fasza gyerekek voltak.

RyanHunterRay 2 napja Creative Commons License 629686

Jaj...:)

adom neked a magaslabdát saját magad fényezéséhez. :D

Előzmény: _fortune nip (629685)
_fortune nip 2 napja Creative Commons License 629685

nem vagyok alonsós, csak a prioritási listámon a WDC-ért 2010-ben meg 2012-ben előrébb volt Alonso, mint Vettel.

tudom, hogy nem sokszor nem lehet észrevenni, hogy Hamiltonnak szurkolok, mert nagyon korrekt vagyok, szemellenző nélkül, sokan tanulhatnának tőlem.

Előzmény: RyanHunterRay (629677)
wégé 2 napja Creative Commons License 629684

Szerintem meg az általános intelligenciába bele kellene tartoznia bizonyos fokú empátianak is - és akkor nem lenne folyton téma ez a mutogatósdi.

Full felpörgött, minden idegszálával koncentráló emberekről beszélünk, minden reakció sokszorosa lesz a normálisnak egy ilyen stresszhelyzetben, ráadásul éppen akkor bukta el a vb-t. Ennyire azért hagy legyenek már emberi reakciók, miközben másért sem sír senki, csak hogy hova lettek a James Huntok. Hunt még be is húzott volna neki, majd fél óra múlva bocsánatot két, amikor feloszlik a lila köd.

Pontosan attól irreális ez az elvárás, mert folyamatos magukat kontrollálva vezetnek, a verseny végén meg mindenki kiereszti a gőzt. Teemésztés emberi reakció.

RyanHunterRay 2 napja Creative Commons License 629683

Az egy verseny utáni szitu volt, egy bukott vb után úgy hogy 30 körön keresztül nézte a rönó valagát maga előtt. Igazából ez nem Petrovnak szólt hanem annak hogy ilyen peches volt. (SC)

Ne rójuk már ezt fel, nyilván utána elnézést kért emiatt. Ez nem intelligencia kérdése....vérmérsékleté is. Spanyol tehát ne feledjük el ezt sem. Alonso azon kívül hogy mindennél jobban nyerni akar, a pályát elfelejti azt is hogy ki a barátja, és jól is teszi. Itt me mutatott neki meg  30km/hás sebességnél kicsit ráhúzott, na hát azért ez sztem semm, főleg ahhoz kéepst hogy a nascarba mik mennek egy egy baleset után.